Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.654
|
čitano: 1.293.012
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Gaming Laptopi

Jeste vi gledali prilikom kupovine gaming laptopa je li grafička kartica MaxQ ili ne-MaxQ verzija? Koliko su prve sporije?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming Laptopi

mislim da su to sad izbacili iz ponude proizvodjaci kartica

jedino ostaje na brendovima kaj sklapaju laptope izbor dal budu bremzali karticu putem potrosnje ak ju guraju u mali-tanki-jeftini lap

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Gaming Laptopi
Postao sam na temu Futura it - iskustva

Možda si upiknem ovaj laptop za frenda, ponuda zvuči predobro da bi bilo istina, ovdje nikad nisam kupovao, pa me zanimaju mišljenja o trgovini, jamstvu isl:

Lenovo Ideapad Gaming

 

Edit: Odgovoreno mi je na toj temi, ali ovo mi je dobar low budget pick, pa ostavljam post.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2023 9:37 (EricCartman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
EricCartman kaže...
Postao sam na temu Futura it - iskustva

Možda si upiknem ovaj laptop za frenda, ponuda zvuči predobro da bi bilo istina, ovdje nikad nisam kupovao, pa me zanimaju mišljenja o trgovini, jamstvu isl:

Lenovo Ideapad Gaming

 

Edit: Odgovoreno mi je na toj temi, ali ovo mi je dobar low budget pick, pa ostavljam post.

 

Isti na Linksu. Navali narode na Futuru prije negoli nestane 

 

Evo od Lenova tehničke specifikacije za navedeni laptop. Koliko vidim, model s WQHD ekranom nema niakakv oblik adaptive synca (niti FreeSync što me čudi budući da je AMD prcoesor i integrirana grafička unutra, a nema MUX switch) i grafička radi na 85 watti. 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2023 9:53 (Brki1994).
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
EricCartman kaže...
Postao sam na temu Futura it - iskustva

Možda si upiknem ovaj laptop za frenda, ponuda zvuči predobro da bi bilo istina, ovdje nikad nisam kupovao, pa me zanimaju mišljenja o trgovini, jamstvu isl:

Lenovo Ideapad Gaming

 

Edit: Odgovoreno mi je na toj temi, ali ovo mi je dobar low budget pick, pa ostavljam post.

 Isti na ekupi Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7, 82SB00K0SC, 15,6 WQHD, IPS, AMD Ryzen 7 7735HS , 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, Free Dos, laptop | Gaming laptopi | Laptopi | Laptopi i oprema | Računala | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina za praktički istu cijenu.
BTW prije 10-ak dana ga se moglo "nabavit" za 1100€ na ekupi.

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
EricCartman kaže...
Postao sam na temu Futura it - iskustva

Možda si upiknem ovaj laptop za frenda, ponuda zvuči predobro da bi bilo istina, ovdje nikad nisam kupovao, pa me zanimaju mišljenja o trgovini, jamstvu isl:

Lenovo Ideapad Gaming

 

Edit: Odgovoreno mi je na toj temi, ali ovo mi je dobar low budget pick, pa ostavljam post.

Evo isti takav i za 800e

 

Lenovo IdeaPad Gaming 3, 82SB00K0SC, 15.6" 2K IPS 165Hz, AMD Ryzen 7 7 (m-computers.hr)

 

Nakon što sam podnio narudžbu oni je obrisali i dignuli cijenu laptopa sa 800 eur na 1300 eur, koji pederi ja ne vjerujem 

LP
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2023 13:55 (zabbax21).
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
ED63 kaže...

mislim da su to sad izbacili iz ponude proizvodjaci kartica

jedino ostaje na brendovima kaj sklapaju laptope izbor dal budu bremzali karticu putem potrosnje ak ju guraju u mali-tanki-jeftini lap

 

30xx serija grafičkih kartica je imala (non)MaxQ verzije a takvi se kod nas najviše prodaju, za 40xx seriju ne znam.

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ako se ne varam, ukoliko ti je narudžba prošla, na mail si primio račun, oni ti laptop po toj cijeni moraju prodat. Ne odustaj, ja bi se na tvom mjestu još konzultirao s udrugom zaštite potrošača.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2023 22:31 (Marko :D).
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Zašto kod nas ima tako malo laptopa u prodaji s GeForce 40XX serijom? Vidim da se većinom prodaju oni s 30XX.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2023 9:58 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Imam novi hp omen 17, core i5, 16giga, 512 ssd i rtx 3060 130w. Kupljen u njemackoj sa alternate.de .. eto ako koga zanima solidan gamerski laptop neka mi se javi
Cijena 1000 eura
Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2023 12:12 (Horned Reaer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Marko :D kaže...

Zašto kod nas ima tako malo laptopa u prodaji s GeForce 40XX serijom? Vidim da se većinom prodaju oni s 30XX.

zabbax21 kaže...

1.100 eur, €1.000 možda trenutno najbolji deal 

 https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-racunala/prodaja-legion-pro-5-rtx-4060-i5-13500hx/295296.aspx

 

Iako sam se javio kolegi, neću uzimati jer moja 3070 izgleda ima bolje performanse nego 4060.

LOL: Crobrother
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

 

Bas svasta... Em mu za gaming ne treba 8core, em je gore igpu. To sto si ti preporucio za gaming je zesce njasre. I to daleko losije od onoga sto je sam stavio.

Uostalom, sam 7840hs na laptopima zna doci uparen sa 4050.

11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

ma ti si budaletina svaki ima igpu u procesoru, ja sam samo stavio ryzen apu serije 7000 koji je pravi zen4 sa rdna3 a vec se moze naci u tom rangu cijene

11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
SamoPitam3 kaže...

To sto si ti preporucio za gaming je zesce njasre. I to daleko losije od onoga sto je sam stavio.

bože baci ciglu i budi precizan

8core zen4 da je daleko lošiji od 6core zen3 

 

8 godina
online
Gaming Laptopi

Ok za CPU, ali je li ta integrirana Radeonka bolja od diskretne RTX 4050? Nisam baš siguran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
EricCartman kaže...

Ok za CPU, ali je li ta integrirana Radeonka bolja od diskretne RTX 4050? Nisam baš siguran.

 Nije ni blizu rtx 4050.

11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
EricCartman kaže...

Ok za CPU, ali je li ta integrirana Radeonka bolja od diskretne RTX 4050? Nisam baš siguran.

 to svakako nije, ja sam mislio da se samo procesori uspoređuju, a da se misli također na laptop sa istom dgpu

15 mjeseci
offline
Gaming Laptopi

Trebam neku preporuku za gaming laptop, ne mora nuzno biti brandiran kao gaming ali uglavnom. Na njemu cu radit web development, nista pre zahtjevno ali volio bi takoder moc pokrenut koji igricu. Max 1200 eura, moze i manje naravno. Neki balans izmedu gaming i kao office laptopa.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Amana kaže...

Trebam neku preporuku za gaming laptop, ne mora nuzno biti brandiran kao gaming ali uglavnom. Na njemu cu radit web development, nista pre zahtjevno ali volio bi takoder moc pokrenut koji igricu. Max 1200 eura, moze i manje naravno. Neki balans izmedu gaming i kao office laptopa.

 Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7, 82SB00JYSC, 15,6, WQHD, IPS, AMD Ryzen 5 7535HS, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050, Free Dos, laptop | Gaming laptopi | Laptopi | Laptopi i oprema | Računala | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina, 1050€ nakon svih popusta (ako imaš Visa karticu)
Potpune specifikacije: IdeaPad,IdeaPad Gaming 3 15ARH7,Model:82SB00JYSC (lenovo.com)

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
roby27 kaže...

ma ti si budaletina svaki ima igpu u procesoru, ja sam samo stavio ryzen apu serije 7000 koji je pravi zen4 sa rdna3 a vec se moze naci u tom rangu cijene

 Pa onda daj link ovoj budaletini tog novog laptopa sa tim procesorom sa 4050 za tu cijenu. Cuj to, moze se naci... Mogu ja naci i zlato na plazi. Mogu i devetku pogoditi.

I pisi malo razgovjetnije. Sam si napisao slijedece - Bolje vrebati 8 core zen4 sa rdna3 igpu. Dakle, cim navodis i "igpu" onda se vise ne radi samo o CPU dijelu.

 

8 godina
offline
Gaming Laptopi

Hej pozdrav,

planiram uzeti ovaj laptop, pa kako sam gledao recenzije ima između ostalog HDMI i USB type C konektor, a meni je potrebno spojiti dva monitora. Tj jedan monitor i jedan graficki tablet koji se spaja preko HDMI-a.

Pa me zanima mogu li spojiti npr. monitor u HDMI, a graficki tablet preko USB type C i docka (ili nekog konvertera) na HDMI?

 

https://www.hp.com/hr-hr/products/laptops/product-details/2101692233

https://www.ekupi.hr/hr/Corrigo-jamstvo/HP-Victus-16-r0003nm%2C-7Z5X9EA%2C-16%2C1-FHD-IPS%2C-144Hz%2C-Intel-Core-i7-13700H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-SSD%2C-NVIDIA-GeForce-RTX-4060%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000547154

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Repko kaže...

Hej pozdrav,

planiram uzeti ovaj laptop, pa kako sam gledao recenzije ima između ostalog HDMI i USB type C konektor, a meni je potrebno spojiti dva monitora. Tj jedan monitor i jedan graficki tablet koji se spaja preko HDMI-a.

Pa me zanima mogu li spojiti npr. monitor u HDMI, a graficki tablet preko USB type C i docka (ili nekog konvertera) na HDMI?

 

https://www.hp.com/hr-hr/products/laptops/product-details/2101692233

https://www.ekupi.hr/hr/Corrigo-jamstvo/HP-Victus-16-r0003nm%2C-7Z5X9EA%2C-16%2C1-FHD-IPS%2C-144Hz%2C-Intel-Core-i7-13700H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-SSD%2C-NVIDIA-GeForce-RTX-4060%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000547154

 Kolko vidim po Teh. Spec. trebalo bi moć

 

Priključci

1 USB Type-A s brzinom prijenosa signala od 5 Gb/s (HP-ova funkcija mirovanja i punjenja); 1 USB Type-C® s brzinom prijenosa signala od 5 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP-ova funkcija mirovanja i punjenja); 2 priključka USB Type-A s brzinom prijenosa signala 5 Gb/s; 1 HDMI 2.1; 1 RJ-45; 1 pametni kontakt za izmjeničnu struju; 1 kombinirani priključak za slušalice/mikrofon 11 12

 

 

LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2023 20:09 (zabbax21).
7 godina
offline
Gaming Laptopi

Htio bih kupiti novi Zepyhrus G14 s RTX 4060 grafičkom, međutim, cijene u eu dućanima su uglavnom paprene(preko 2k eura). Na overclockers.co.uk cijena je oko 1500eura minus pdv što bi ispalo malo ispod 2k, ali nemam pojma kako carinjenje funkcionira za ovakvu narudžbuniti koliko bi me potencijalna carina ispala. Ima neko eu alternativu za neku normalnu cijenu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ovako nešto?

 

https://www.lenovo.com/at/de/p/laptops/legion-laptops/legion-slim-series-laptops/legion-slim-5i-gen-8-(16-inch-intel)/len101g0027

 

edit: kopiraj cijeli link

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2023 13:10 (crozoki).
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Grizzlywolf kaže...

Htio bih kupiti novi Zepyhrus G14 s RTX 4060 grafičkom, međutim, cijene u eu dućanima su uglavnom paprene(preko 2k eura). Na overclockers.co.uk cijena je oko 1500eura minus pdv što bi ispalo malo ispod 2k, ali nemam pojma kako carinjenje funkcionira za ovakvu narudžbuniti koliko bi me potencijalna carina ispala. Ima neko eu alternativu za neku normalnu cijenu?

 Mislim da nema drugog nego kupi Ryan air kartu za London za manje od 30 eura i vozi. EU cijene su jebeno paprene.

 

Imam prošlogodišnji flagship i ne vjerujem da su podigli cijene za 1000€ na neke modele, doslovno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2023 19:20 (Ferritin).
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Acer Predator Helios Neo 16 (PHN16-71-96AB) Gaming Laptop | 16 Inch WQXGA 165Hz Display | Intel Core i9 13900HX | 16 GB RAM | 1 TB SSD | NVIDIA GeForce RTX 4070 | Windows 11 | QWERTZ Keyboard | Black https://amzn.eu/d/hBoyEXP

 

 

Edit: dole piše rtx 4060, neka greška jbg

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2023 22:29 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice