Koji kineski tablet uzeti?

poruka: 36
|
čitano: 21.950
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koji kineski tablet uzeti?
Edge kaže...

Nebi bilo lose imat jedan tablet do 1000 kn...

 

Jel netko probio led i narucio jedan od tableta navedenih u temi? :D

Da, i mene zanima a ne bih htio biti pokusni kunić pa da uplatim a ovi na carini ga vrate nazad u Kinu :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
11 godina
protjeran
offline
Koji kineski tablet uzeti?

Kupite tablet računalo u Kini, kako možeš zaboraviti dealextreme, tinydeal...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji kineski tablet uzeti?
Posto uzimas kineski onda uzmi sto jeftinji :P No da se vratimo evo ti link od onda vi40 http://www.onda-tablet.com/onda-vi40-ultimate-android-4-0-ics-tablet-pc-hd-9-7-inch-ips-touch-screen-wifi-2160p-hdmi-16gb.html Frend mi je uzeo duplo jeftinji ( http://www.onda-tablet.com/onda-vx610w-fashion-7-inch-touch-screen-a13-1ghz-tablet-pc-1080p-8g.html ) i jako je zadovoljan... Dofuro ga je na more i ugodno me iznenadilo... Precizan, lagan, pristojno brz za single core 1,0 ghz ekran zacudo saverseno radi na +35 na plazi... Jednio sta me iritiralo je to sta nakon cca 30 min koristenja na suncu dobio sa osjecaj da se plastika topi :P No to je ipak model od 87$ za te pare je ne dobar nego j***n... Probaj uzeti ovaj od 190$ + postarina i ostalo ispast ce te oko 1300kn... Zanemarite greske u pisanju jer pisem na sestrinom ipadu :P *zaboravio napomenuti updateaju androind svako malo zadnja verzija je 4.04 :D i tablet ima usb utor na sebi sto je stvarno prakticno doslovno mozete spojiti hard i gledati hd filmove na telci preko tableta jer takoder ima hdmi izlaz
...
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 12:39 (Sule).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji kineski tablet uzeti?

Dali se još netko usudio naručit tablet?

Bilo bi lijepo da nas izvjesti kak je prošlo carina i sve.  

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji kineski tablet uzeti?

Može preporuka jednog tableta s Kine a da mu baterija drži solidno cca 1000 kn, hvala?

EUNE: h3lhunter v2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji kineski tablet uzeti?

Po meni je solidna firma Pipo, a vidim da sada imaju i hrvatsku webstranicu pipo.hr

Solidni su u više kategorija, ali je car M6 PRO.

magistar prava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice