Koji CPU cooler kupiti? izdvojena tema

poruka: 7.956
|
čitano: 1.427.987
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
3 godine
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
Jacked kaže...

Evo ti moj 10700K na 5GHz 1.265v nakon sat vremena Prime 95  hkadnjak Arctic Liquid Freezer II 360mm

 

 

evo bas vrtim prime95 da vidim do kud ce, moj je uglavnom na 4.7ghz all core i 1.205V tek je na 63°c@135w

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 19:56 (Boris grozni).
7 mjeseci
protjeran
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Dobro ti ga sad trebas prvo napipat di ima sweet spot, moj je tih 5GHz recimo da ga nit cujes nit vidis nikad... a vrti Prime 95 i na 5.2GHz. 

 

 

I onda mi je fora kad ovi kaj gledaju HUB i slicne profi recenzije pa govore inteli su vruci, griju se 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 20:02 (Jacked).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
Jacked kaže...

Dobro ti ga sad trebas prvo napipat di ima sweet spot, moj je tih 5GHz recimo da ga nit cujes nit vidis nikad... a vrti Prime 95 i na 5.2GHz. 

 

 

I onda mi je fora kad ovi kaj gledaju HUB i slicne profi recenzije pa govore inteli su vruci, griju se 

 Moj nije neki primjerak pa ga ne silim, za sad je na 71°c a Assasin tek na 1100rpm Brutalno!

13 godina
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Malo da oživim temu.

EKWB je hrabro zagazio u AIO rješenje s Direct Die hlađenjem.

 

Dobro poznata i provjerena Nucleus serija nadograđena s novim blokom koji se montira direktno na čip.

 

 

Šta kažete?

Zanimljivo da Roman piše "prototype", a isti se može kupiti na EKWB stranici

EK-Nucleus AIO CR360 Direct Die D-RGB - 1700 – EK Webshop (ekwb.com)

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji CPU cooler kupiti?
sudy_freak kaže...

Malo da oživim temu.

EKWB je hrabro zagazio u AIO rješenje s Direct Die hlađenjem.

 

Dobro poznata i provjerena Nucleus serija nadograđena s novim blokom koji se montira direktno na čip.

 

 

Šta kažete?

Zanimljivo da Roman piše "prototype", a isti se može kupiti na EKWB stranici

EK-Nucleus AIO CR360 Direct Die D-RGB - 1700 – EK Webshop (ekwb.com)

 Budučnost koju smo vec imali u prošlosti, nadam se da nece čoskovi pucati kao prije s Athlonima

11 godina
offline
Koji CPU cooler kupiti?

Za ekipu koja kupuje Lian Li Galahad II Trinity Performance 360, model je imao problema sa zvukovima pumpe i zveckanjem. To su popravili sa novom verzijom. u ducanima ne pise sluzbeno koja je verzija ali mozete ju provjeriti sa serijskim brojem.

GA II Trinity Performance V1: AP"01"xxxxxxxxxx (Black) or AP"02"xxxxxxxxxx (White)
GA II Trinity Performance V2: AP"12"xxxxxxxxxx (Black) or AP"13"xxxxxxxxxx (White)

Source: https://www.reddit.com/r/lianli/comments/17hjcmx/galahad_ii_trinity_performance_update/

Moj PC  
0 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: CPU hladnjaci i ventilatori P&O
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice