LandRouse Steering Wheel Problem

poruka: 7
|
čitano: 6.129
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
LandRouse

Evo ovako imam Landrouse steering wheel odnosno SmartBox koji sam kupio u konzumu prije neke 2-3 godine,i trebao bi mi driver za njega (windows 7) imam CD od njega ali ga win 7 ne prepoznaje

Molim pomozite

 

Bug Online Forum FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LandRouse

što je to, nekakav volan ili što?

 

najbolje je potražiti na stranicama proizvođača tog uređaja drivere za win 7 (ako postoje naravno). za neki hardware jednostavno nema drivera.

 

ako ne znaš kako pronaći drivere, napiši ovdje kako se točno zove taj uređaj pa ću ti ja potražiti.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: LandRouse
robisierra92 kaže...

što je to, nekakav volan ili što?

 

najbolje je potražiti na stranicama proizvođača tog uređaja drivere za win 7 (ako postoje naravno). za neki hardware jednostavno nema drivera.

 

ako ne znaš kako pronaći drivere, napiši ovdje kako se točno zove taj uređaj pa ću ti ja potražiti.

 

 

Da to je volan.

SmartBox Landrouse za win 7 ili vista ak bi radio driver?

Bug Online Forum FTW
15 godina
neaktivan
offline
RE: LandRouse

hmm, nemaš sreće..za to čudo jednostavno nema drivera za win 7, ne postoji. zadnji driveri su izašli za xp sp3 i to je to. naišao sam na dosta sličnih tema po raznim forumima i svi se žale..

 

to je vjerojatno neka žnj firma koja jednostavno nije izdavala nove drivere, vjerojatno ih nije briga, a možda se i firma raspala i propala..

15 godina
protjeran
offline
LandRouse Steering Wheel Problem

Uzmi kao ja macolu zgnječi ga i za 350kn uzmi Logitechov volan (vidi temu volan do 300-400kn) i sve 5...i taj volan se dosta teško uštimava na neke igre...ja sam ga uzeo 2004-2005godine dok je plejka 1 bila u pogonu tj.u modi svi dok su je imali....i imam neki stari volan samo za plejku 1.

Sve o meni http://cid-e38a3f0ad7dfcd8c.profile.live.com/?sa=939267678
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LandRouse Steering Wheel Problem

Imam 1 terabyte HDD-a sve ukupno i stavit cu si na jednu particiju XP :D

Pa cu mal vozit LFS i NFS uzelio sam se toga ... a nemam para za Logi-a imam samo 13 godina Cool

Bug Online Forum FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: LandRouse Steering Wheel Problem
juicyfruits12 kaže...

Imam 1 terabyte HDD-a sve ukupno i stavit cu si na jednu particiju XP :D

Pa cu mal vozit LFS i NFS uzelio sam se toga ... a nemam para za Logi-a imam samo 13 godina Cool

Hehe i ja sam imo 13g taman sam punio 14g kad sam ga uzeo.

Sve o meni http://cid-e38a3f0ad7dfcd8c.profile.live.com/?sa=939267678
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice