Logitech Z-5500 zujanje ?

poruka: 2
|
čitano: 1.283
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Logitech Z-5500 zujanje ?

Pozdrav ekipa.

Imam stvarno dugo ove zvučnike i rade još uvijek odlično, međutim imam već nekoliko mjeseci neko čudno zujanje ili strujanje ne znam kako da opišem tu vrstu zvuka; kao neka interferencija dok su u stanju mirovanja a uključeni

U početku sam mislio da UPS ne stvara taj problem pošto su bili spojeni na UPS( znam ne bi trebalo spajati zvučnike na UPS) ali kad sam ih makeo sa UPS i priključio normalno problem je još uvijek tu

 

Da li su to pri kraju životnog vijeka ili je nešto drugo u pitanju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Logitech Z-5500 zujanje ?
darijoman kaže...

Pozdrav ekipa.

Imam stvarno dugo ove zvučnike i rade još uvijek odlično, međutim imam već nekoliko mjeseci neko čudno zujanje ili strujanje ne znam kako da opišem tu vrstu zvuka; kao neka interferencija dok su u stanju mirovanja a uključeni

U početku sam mislio da UPS ne stvara taj problem pošto su bili spojeni na UPS( znam ne bi trebalo spajati zvučnike na UPS) ali kad sam ih makeo sa UPS i priključio normalno problem je još uvijek tu

 

Da li su to pri kraju životnog vijeka ili je nešto drugo u pitanju?

 Probaj okrenuti utikac. Znaci izvadis zakrenes za 180 stepeni i ponovo utaknes. Probaj u drugu uticnicu. Inace sam i sam ponosni vlasnik istih ;) U kombinaciji sa LG C1 OLED tv ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice