Netgear USB problem

poruka: 6
|
čitano: 1.587
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Netgear USB problem

kupio sam USB wireless NETGEAR WG111v3 54Mbps

namjena je bila slijedeća...da iz kompa šalje wlan signal jer sam ja preko žičanog modema spojen na net.
međutim ne ide...

dakle, htio bih da on koristi ovu konekciju od žičanog i da preko kompa taj USb pravi wlan signal. tak je rekao prodavač, sad jedino ako me zeznuo.

zna li netko nešto?! kako i šta?

HITNO

Nokia N95, microSD HC 4GB, Garmin XT
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Netgear USB problem

znaci, hoces sa kompa pomocu uredaja koji si kupio bezicno pristupiti zicanom modemu?

 

kako se zove modem?

 

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Netgear USB problem
Zziza_vk kaže...

kupio sam USB wireless NETGEAR WG111v3 54Mbps

namjena je bila slijedeća...da iz kompa šalje wlan signal jer sam ja preko žičanog modema spojen na net.
međutim ne ide...

dakle, htio bih da on koristi ovu konekciju od žičanog i da preko kompa taj USb pravi wlan signal. tak je rekao prodavač, sad jedino ako me zeznuo.

zna li netko nešto?! kako i šta?

HITNO

 

Malo bolje objasni to ???

 

15 godina
neaktivan
offline
Netgear USB problem

evo ovako. imam N95, ona ima wi fi. imam žičani modem D-linkov koji je ostrag utaknut u LAN putem žice...i tako je do sada funkcioniralo. i sada sam kupio wlan usb i trebam njega nekako za akses point stavit, odnosno da šalje wlan internet signal od ovog žičanog modema.

Nokia N95, microSD HC 4GB, Garmin XT
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Netgear USB problem

ukratko, hoces koristit taj wlan usb da omogucis svojoj n95 da se spoji na internet preko tvog kompjutera.

 

 

 

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Netgear USB problem

da jbt...imam vistu kak sredit?

Nokia N95, microSD HC 4GB, Garmin XT
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice