Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?

poruka: 69
|
čitano: 7.524
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?
Zelja kaže...

....

Ajde sad pametnjakoviću da čujem odgovor koji niko ne daje....

 

 

Ni bed, apsolutno sve hardverske i softverske probleme koje imaš ti riješimo u firmi. Koštat će te 400 kn po satu ( računaj bar par sati....) plus pdv, plus trošak hardvera ( ako kaj zamijenimo ) plus trošak dostavne sluzbe ( doma ti poberu pc i doma ti ga vrate ). Dio troškova za dijagnostiku i transport plaćaš unaprijed na poslovni račun tvrtke, i naravno za sve što platiš dobit ćeš račun.

 

Eto, alternativa je tu, ili plati ili uloži godine u obrazovanje i trajnu edukaciju pa si sam popravljaj.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 9:30 (bunker).
6 godina
protjeran
offline
Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?

Mi smo nekada impresionirali curice kad smo na gitari znali odsvirati Crni leptir, Krivo je more a danas si faca ako znaš pošarafati matičnu, ubosti memoriju...juuuuu još ako znaš podići winse, e....onda si stručnjak, vrhunaravni informatičar. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?

Mislio si na one hit-pjesme Crni ekranKriva je matična ploča? Istina, nisu loše.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
15 godina
offline
Re: Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?
bunker kaže...
Zelja kaže...

....

Ajde sad pametnjakoviću da čujem odgovor koji niko ne daje....

 

 

Ni bed, apsolutno sve hardverske i softverske probleme koje imaš ti riješimo u firmi. Koštat će te 400 kn po satu ( računaj bar par sati....) plus pdv, plus trošak hardvera ( ako kaj zamijenimo ) plus trošak dostavne sluzbe ( doma ti poberu pc i doma ti ga vrate ). Dio troškova za dijagnostiku i transport plaćaš unaprijed na poslovni račun tvrtke, i naravno za sve što platiš dobit ćeš račun.

 

Eto, alternativa je tu, ili plati ili uloži godine u obrazovanje i trajnu edukaciju pa si sam popravljaj.

 

 

 Jel to se ti reklamiraš ovde na forumu,preko tuđih problema? 400 kn po satu ne zarade ni doktori u Švicarskoj :D da se nisi zaje..o pa mislio 40 kn/h jer toliko uzmaju serviseri ovde.ma kakvi ni toliko,moj kolega radi za 10-15 eur uzme za popravak laptopa jer mu uvijek dolaze krntije od laptopa koji sami ne vrede više od 150 eur i još čovjek izgubi cijeli dan,pa normalno i da ne možeš naplatiti servisiranje skupo jer su to jeftini laptopi.
A ako ima budala da daju 400 kn /sat za popravku laptopa što se mene tiče neka daju i 1000 kn,ti kao da popravljaš čovječe iMac,šta si se toliko izdigao,nisi stomatolog.

7 godina
offline
Re: Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?
Zelja kaže...
...

A ako ima budala da daju 400 kn /sat za popravku laptopa što se mene tiče neka daju i 1000 kn,ti kao da popravljaš čovječe iMac,šta si se toliko izdigao,nisi stomatolog.

 

 

 Evo vidiš kako veze nemaš sa profesionalnim dijelom te priče.  Računalo je najobičniji alat, i naravno da osobi koja ga koristi samo za yt ili fb nema nikakvu posebnu vrijednost. No ako ga neka osoba ili tvrtka koristi kao alat kojim zaradjuje milione onda mu je cjena potpuno nevazna već mu je najbitnija kvaliteta, pouzdanost ,diskrecija i brzina onoga tko mu održava hardver i softver, i isto je tada nebitno jel to jeftinjak acer ili  skupi omen.

 

Pojasniću ti, jer očigledno veze nemaš o svemu tome: ako neki arhitekt ili odvjetnik ima na tom devicesu podatke i alate kojima vrhunski zaradjuje ( npr izvedbeni projekt nekog mosta, ili bitnu sudsku dokumentaciju.. )  tada mu se živo fućka kaj laptop košta 3000 kn a neki popravak ili redovni servis 5000 kn.... Plaća se pouzdanost, brzina, dostupnost, diskrecija....

 

Jedno vrijeme sam radio i u maloprodaji ( srećom se izvukoh od toga i opet sam na poslovima odrzavanja i servisa ) i uočio sam da se skuplji devicesi daleko bolje i lakše prodaju od jeftinjaka.....

 

 

I ne, nereklamiram se, jer do mojih klijenata se nedolazi na forumu već isključivo osobnom preporukom  na skupim večerama i sl...

.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 16:10 (bunker).
15 godina
offline
Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?

bunker šta ti radiš ovde uopšte na forumu,to me zanima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?
Zelja kaže...

bunker šta ti radiš ovde uopšte na forumu,to me zanima?

 Pa đuska, đuska, onako uopšteno, na forumu!

15 godina
offline
Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?

Ma lik je profulao forum totalno.Možda da ode na neke društvene teme gde se raspravlja o skupim večerama,izvođenju riba i te stvari.

Osim toga jedina Mary Sue mi je riješila problem,i nema svrhe dalje pisati ovde.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Chrome novo sr..e,kako ovo ukinuti?
Zelja kaže...

bunker šta ti radiš ovde uopšte na forumu,to me zanima?

 

Pa dio sam orwell-ove priče o velikom bratu .....

 

(  https://www.britannica.com/topic/Big-Brother-fictional-character  )

 

 

 

 

..............

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice