Skype pomoc

poruka: 48
|
čitano: 24.363
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

moze mi netko rec dal se placa skype razgovaranje preko mikrofona i slusalica?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Skype pomoc
dodo9 kaže...

moze mi netko rec dal se placa skype razgovaranje preko mikrofona i slusalica?

 Ne.Besplatno je.

 

Uvijek postoji način, ali obično ne funkcionira.
15 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

hvala ti puno

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Skype pomoc
dodo9 kaže...

moze mi netko rec dal se placa skype razgovaranje preko mikrofona i slusalica?

Razgovaranje preko Skype  je besplatno ukoliko zoveš osobu koja isto ima Skype. Osmijeh

 

EDIT:

Kasnim Nevinašce

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2010 22:39 (Ivan M.).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype pomoc

ok i on ima skype hvala

 

15 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

jer smo pricali 1h pa sam se zabrinuoOsmijeh

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

Tablica add a contact mi je do sada imala standardni oblik pa sam na taj način mogao tražiti prijatelje i sortirati ih po državama. Sada mi je tablica promjenila izgled te se u njoj nalaze velike ikone sa imenima ali bez mogućnosti pretraživanja odnosno sortiranja. Gdje ste podešava izgled tablice, hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

jel možda o ovome riječ

probaj pa javi

 

perodigitron
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

Imam problem, naime, preko skypea mi ide jako mali promet i jako spora veza. Kako da promijenim port?

Imam flat i 4Mbit/s, tak da to nije problem.

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skype pomoc

Port mjanjaš (pod pretpostavkom da imash Skype 5.0) 

Tools->Options...->Advanced->Connection

 

Možda Firewall? jer mene uvijek pita za exception... Koji OS imash? Na win7 me uvijek pita za exception, a na winXP imam isključeni Firewall

 

Također njegovi portovi su mi skoro uvijek u konfliktu sa XAMMP-om. Možda takvo nešto imash instalirano?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Skype pomoc
enloz kaže...

Port mjanjaš (pod pretpostavkom da imash Skype 5.0) 

Tools->Options...->Advanced->Connection

 

Možda Firewall? jer mene uvijek pita za exception... Koji OS imash? Na win7 me uvijek pita za exception, a na winXP imam isključeni Firewall

 

Također njegovi portovi su mi skoro uvijek u konfliktu sa XAMMP-om. Možda takvo nešto imash instalirano?

Imam 7 ult,  i nemam takvih programa. Idem probati pa javim.

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
14 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

Ali ne znam pod ovo Port: piše mi 18644, koji broj da tu stavim, ne znam što treba...

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skype pomoc

Meni po defaultu piše: 18888

 

A daj točno pojasni: što ti točno šteka? koliko "jako"?

Da li u razgovoru, chat-u ili file transferu?

 

Probaj isključiti checkbox "Use port 80 and 443 as alternatives for incoming connections";

 

Jel imash torrent uključen, kaj veli speedtest.net? Znaći ostalo surfanje radi normalo?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Skype pomoc
Mirovas kaže...

Tablica add a contact mi je do sada imala standardni oblik pa sam na taj način mogao tražiti prijatelje i sortirati ih po državama. Sada mi je tablica promjenila izgled te se u njoj nalaze velike ikone sa imenima ali bez mogućnosti pretraživanja odnosno sortiranja. Gdje ste podešava izgled tablice, hvala

mozda ti se instalirao skype 5 koji pored kontakata standardno ubaci i sliku (moze se iskljuciti u options-ima)

14 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

Dok se razgovaram koristim video i jako često se dogodi da mi se slika smrzne , a kad šaljem ili primam neku datoteku ide brzinom od 2KB/s što je jaaako sporo s obtirom da mi upload ide do 50KB/s a download do 250KB/s.

Mislio sam da je u tom portu problem pa bi to trebalo promijeniti, ali ne znam kako ni koji...

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skype pomoc

Brzina i portovi nemaju veze s vezom (ako je navedeni port zauzet - tj. u konfliktu sa nekim drugim -> skype uopće ne bi radio), 

 

Ponavljam -> Probaj isključiti checkbox "Use port 80 and 443 as alternatives for incoming connections"; restartaj komp i javi dal ima razlike

 

...postoje gro ljudi koji se žale na skype konekciju i na skype stranici su ti neki od odogovora

Meni sa USB broadband stikom ( čak mislim da nije niti bio 3G) je skype radio bez beda...

po meni sukob u defaultnom 80 portu ili nešto drugo -> a to bi mogao otkriti sa NetLimiterom koji ti prikaže svaki komad software-a koji koristi internet i koliko

 

naklapam bezvz... možda (ovisi gdje se nalaziš) imash slabi ping sa skype serverom (dir1.sd.skype.net:9010)

kompliciran je on (u smislu da puno toga može krivo biti) jer koristi posebni skype protokol

 

ako imash još neki komp koji ti je spojen na ruter ( il posudi laptop od nekog ) pa probaj kakva je sitvacija

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2010 12:50 (enloz).
14 godina
offline
Skype pomoc

Pozdrav!Zna li itko kako provjeriti profil nekog kontakta jer mi već nekoliko puta netko šalje poruku na Skype da ga dodam u kontakte a ne znam tko je?Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Skype pomoc

Desni klik na njega i view profile

 

Edit:pošto ga ne vidiš,jer nije u kontaktima moraš kliknuti na recent i tamo pronaći zahtijev

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2011 9:59 (zitzko).
14 godina
offline
RE: Skype pomoc

Ma znam to ali kad otvorim profil samo mi izbaci njegovo skype ime i ništa drugo,nema nikakvih drugih podataka.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Skype pomoc
ja,vrba kaže...

Ma znam to ali kad otvorim profil samo mi izbaci njegovo skype ime i ništa drugo,nema nikakvih drugih podataka.

Pa onda ta osoba nije stavila nikakve podatke o sebi...

12 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

molim pomoć: skype kad dodajem ime i sliku u ad kontakt ime se prikaže a slika ne.

ivicakum
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype pomoc
ivicakum kaže...

molim pomoć: skype kad dodajem ime i sliku u ad kontakt ime se prikaže a slika ne.

 

ivicakum
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype pomoc
onda ta osoba nema profilnu
Me gusta....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype pomoc
ivicakum kaže...

molim pomoć: skype kad dodajem ime i sliku u ad kontakt ime se prikaže a slika ne.

 

ivicakum
12 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

osoba ima sliku a ne dodaje u add contact

ivicakum
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2011 9:14 (ivicakum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skype pomoc
otkad sam instalirao skype, imam problema sa zvukovima. jedino razgovori idu preko slusalica, sve drugo preko zvucnika(nova poruka, poziv, paljenje). zna li netko ovo rjesiti? lp
Me gusta....
12 godina
protjeran
offline
Re: Skype pomoc
mislim da tu nema pomoći. meni je prije išlo kako samo htio sad samo preko zvučnika. kad stavim slušalice čujem i preko njih, ali zvučnici i dalje rade.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Skype pomoc
Suddenly Psychotic kaže...
otkad sam instalirao skype, imam problema sa zvukovima. jedino razgovori idu preko slusalica, sve drugo preko zvucnika(nova poruka, poziv, paljenje). zna li netko ovo rjesiti? lp

imaš tamo u postavkama za zvuk/sound neke opcije,pa pokušaj prilagoditi

12 godina
neaktivan
offline
Skype pomoc

ne učitava se ad kontakt u skype

ivicakum
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Skype pomoc

Dali neko slucajno zna koliko košta poziv kada se preko skypa nazove recimo u Ameriku.. Imao sam problema na ebayu, i nazvao sam njihov onaj call centar, pricao sa jednom od njihovih agentica preko 40 minuta, dok problem nije otklonjen, pozdravili se i svako svojim putem.. Sad mene zanima kako ce mi se obracunati to vrijeme koje sam proveo razgovarajuci, dali se to dodatno nesto naplacuje ili sta, da li netko slucajno zna nesto vise o tome?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice