Zip problem

poruka: 6
|
čitano: 2.232
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zip problem

Imam zip file koji mi je oštečen i ne želi se otvoriti i sad me zanima da li postoji koji besplatni program da izvučem podatke iz njega ? Ja sam bio naša neki ali se mora platit:(

 

Pozdrav i hvala !

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zip problem

7Zip ili WinRAR,odlični programi i rade bez frke

★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Zip problem
Gumeni Patak kaže...

7Zip ili WinRAR,odlični programi i rade bez frke

Nisi shvatio.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Zip problem
Kičo kaže...

Imam zip file koji mi je oštečen i ne želi se otvoriti i sad me zanima da li postoji koji besplatni program da izvučem podatke iz njega ? Ja sam bio naša neki ali se mora platit:(

 

Pozdrav i hvala !

.

★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Zip problem iphone 4
MOLIM POMOĆ. Kada na iphoneu 4 dobijem zipani mail, i kad stisnem ucitavanje nakon ucitavanja umjesto da mi se otvori mogucnost gledanja prikaze mi se plavi kvadratić sa upitnikom, a veza interneta je u redu. Samo zipani mail. Ostale otvaram normalno. Probao sam sve moguce aplikacije. Zip viewer, zip file, unarchiver itd. To mi se na pocetku nije desavalo nego kojih mjesec dana od kupovine iphonea. Vec sam lud lagano jer nigdje nisam nasao rjesenje. I zato vas molim za pomoc. Hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zip problem

pozdrav,

 

obrisao sam neke fajlove sa micro sd cartice koji su bili u zipu. (zipano preko es file explorera na x8) e sad, oni su bili pod lozinkom. u arhivama su bile slike. u jednoj arhivi više slika, u dvije po jedna slika. ove arhive s jednom slikom sam uredno vratio, a ovu u kojoj je više slika sam vratio, ali ne mogu vidjeti slike iz nje. pa ako mi nketko može pomoći, bio bih vam jaaako zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice