Web katalog proizvoda

poruka: 7
|
čitano: 5.694
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Web katalog proizvoda

Htio bi napraviti  web katalog proizvoda koje imam u trgovini. Napravio bi to pomoću opencarta, virtuemarta ili nekog drugog alata za web shop tako da mi se u katalogu prikazuju samo naziv proizvoda i broj komada na stanju. Postoji li neki alat pomoću kojeg bi svaki dan mogao svaki dan ažurirati bazu pošto u opencartu ili ostalim web shopovima ne postoji ta opcija? Baza je access, ali mogu napraviti export u xml, excel itd...

Alat može biti i komercijalan, samo da to dobro radi.

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Web katalog proizvoda

Jesi li čuo za Shopify? Pogledaj malo njihove stranice, stvar se čini odličnom. Dosta ulažu u njega pa nije ni čudo da se na njemu bazira više od 20 000 web stranica. Imaju 30 dana trial verziju pa vrijedi pokušati. :)

http://bit.ly/fEJAtE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Web katalog proizvoda
k1c0 kaže...

Jesi li čuo za Shopify? Pogledaj malo njihove stranice, stvar se čini odličnom. Dosta ulažu u njega pa nije ni čudo da se na njemu bazira više od 20 000 web stranica. Imaju 30 dana trial verziju pa vrijedi pokušati. :)

Ovo je ok, ali nigdje ne vidim kako imaju rješenu sinhronizaciju lokalne baze proizvoda s internet bazom proizvoda.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Web katalog proizvoda
beha kaže...
k1c0 kaže...

Jesi li čuo za Shopify? Pogledaj malo njihove stranice, stvar se čini odličnom. Dosta ulažu u njega pa nije ni čudo da se na njemu bazira više od 20 000 web stranica. Imaju 30 dana trial verziju pa vrijedi pokušati. :)

Ovo je ok, ali nigdje ne vidim kako imaju rješenu sinhronizaciju lokalne baze proizvoda s internet bazom proizvoda.

nema nekog rješenja za tvoj problem osim da se napravi mala web aplikacija umjesto access baze.

ovi koje si ti naveo su web shopovi, ali nisu niti oni baš najidealnije rješenje čak i da trebaš web shop

14 godina
offline
Re: Web katalog proizvoda

nema nekog rješenja za tvoj problem osim da se napravi mala web aplikacija umjesto access baze.

ovi koje si ti naveo su web shopovi, ali nisu niti oni baš najidealnije rješenje čak i da trebaš web shop

 Mislim da je web shop dobro rješenje, samo treba naći neko rješenje za usklađivanje lokalne kopije baze i baze web shopa. Ja bi radi to ažuriranje jednom dnevno, zasad vidim da ima dobar alat www.csvimproved.com možda će mi s tim ići ok.

16 godina
neaktivan
offline
Web katalog proizvoda

ali, ako ti je access baza na nekom lokalnom stroju unutar tvrke, kako misliš rijšiti pristup tome?

ok, morati ces koristiti dyndns, jer vjerojatno nemaš statičku IP adresu i taj komp sa bazom će biti upaljen 24/7?

meni je to malo "bezveze". i dalje smatram da ti trebama mala web app koja bi to pojednostavila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Web katalog proizvoda
sasa kaže...

ali, ako ti je access baza na nekom lokalnom stroju unutar tvrke, kako misliš rijšiti pristup tome?

ok, morati ces koristiti dyndns, jer vjerojatno nemaš statičku IP adresu i taj komp sa bazom će biti upaljen 24/7?

meni je to malo "bezveze". i dalje smatram da ti trebama mala web app koja bi to pojednostavila.

 Ok, a tko može napraviti takvu aplikaciju? Ili ima negdje gotovo rješenje za skinuti, kupiti?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice