HTC Desire HD

poruka: 1.689
|
čitano: 418.693
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Desire HD".
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD
Mirko935 kaže...

A stvarno bi bilo teško u update uključiti aplikaciju koja bi napravila backup i vratila ga nakon updatea? I koji su to drugi "techical limitations", baš me zanima... Zanimljivo kako ja (a vjerojatno i tisuće drugih ljudi) na DHD-u i DZ-u koristimo ICS odavno i isti funkcionira zaista odlično. Ili su oni stvarno nesposobni da slože softver ili jedu govna. Neka oni nama samo daju source kernela i drivere i sve će biti u redu. :) Ili ni to neće jer se brinu da ne bismo imali "negatively impacted user experience". lol

Ne da im se, definitivno je u tome stvar. Odnosno, kako si ti slikovito rekao "jedu govna". {#} Ova njihova objašnjenja su, blago rečeno, retardirana...

16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Danas me zvao neki lik iz HTC-a XD

 

https://dl.dropbox.com/u/19166690/%5BUnknown%5D_%5Bnull%5D_14-22-48_01-08-2012cut.mp3

 

Kasnije me pitao za ocjenjivanje customer servicea, to nije bilo relevantno pa sam odrezao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Desire HD

jednom isprikom su sve rjesili...ako ovako nastave sa podrskom nece se dugo zadrzati na trzistu

 

atila2602
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD
kupujem desire HD uvjet je da je pod garancijom i max očuvan::::
max korišten 3mj
13 godina
suspendiran
offline
Re: HTC Desire HD
kimon kaže...
kupujem desire HD uvjet je da je pod garancijom i max očuvan::::
max korišten 3mj

Ovo ne da nećeš moći pronaći, pa čak i da je Sensation, nekako sam siguran pa nikako {#} !!

 

Osim ako pod 3 mjeseca, ne podrazumjevaš bez obzira na datum kupnje!

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Pozdrav

 

Imam jedan problem s HTC-om DHD , dakle jednostavno više ne mogu podesiti alarm  nije pomoglo ni skidanje drugog programa, jednostavno alarm koji sam podesio ne mogu ga više resetirati već stalno zvoni u to vrijeme , napravljen zadnji update softwera koji je moguć. Povremeno mi sam jednostavno smanji svjetlinu ekrana, bez moje intervencije , napominjem da u postavkama nisam stavio automatsko podešavanje zaslona, i tako poceo se cudno ponasati u zadnje vrijeme , ovaj problem sa zaslonom još bi i pregrmio , ali ovaj alarm me žestoko frustrira .

FM parfemi luksuz koji si možete priuštiti
 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: HTC Desire HD
iroonwood kaže...

Pozdrav

 

Imam jedan problem s HTC-om DHD , dakle jednostavno više ne mogu podesiti alarm  nije pomoglo ni skidanje drugog programa, jednostavno alarm koji sam podesio ne mogu ga više resetirati već stalno zvoni u to vrijeme , napravljen zadnji update softwera koji je moguć. Povremeno mi sam jednostavno smanji svjetlinu ekrana, bez moje intervencije , napominjem da u postavkama nisam stavio automatsko podešavanje zaslona, i tako poceo se cudno ponasati u zadnje vrijeme , ovaj problem sa zaslonom još bi i pregrmio , ali ovaj alarm me žestoko frustrira!!

Jesi probao do kraja potrošiti bakteriju, otvoriti poklopac bakterije, izvaditi ju čisto van, staviti nazad unutra, isključenog pustiti na USB puniti, recimo cijelu noć od 20.00 do recimo 08.00, te onda uključiti, i ponovno podesiti alarm, na friško!

 

Nekoliko puta sam ja imao različitih problema, pa i takav i ovo je pomoglo! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Možda glupo i očito pitanje, ali - jesi li probao restartati mobitel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Evo jedno pitanje da ne zamre tema!  {#}
Kako omogućiti na DHD-u 2way call recording za aplikacije za snimanje razgovora?

Pokušao sam updejtati kernel ali bez rezultata..

Sad sam na IceColdSandwichu - 8.5 - AOKP

Hm hm... Šta bi trebalo napraviti da to profunkcionira?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD

Treba ti kernel koji ima 2wcr patch, a to bi trebao imati LorD ClockaNov kernel koji je po defaultu u IceColdSandwichu

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD

Zato mi i nije jasno - jer ako zadnji LorD ClockaNov kernel u sebi ima taj patch onda bi trebao 2WCR raditi...!?
Otišao sam na xda i skinuo kernel koji ima podršku za 2WCR (LorDmodUE ICS 8.6b17 - 2WCR support 15-12-2011), patchirao i nakon bootanja imam "black screen" :)
Ok, nema veze imam backup,al opet nije mi jasno zasto ne funkcionira...Pretpostavljam da je "black screen" radi ROMa u kojeg sam ubacio stariji kernel ( 15-12-2011 ) pa valjda zato ne može bootat..

Ovaj voice recording je jako bitna stvar...par puta mi je stvarno bilo od koristi ali još kad bi ga uspio natjerat da snima direktno sa linije a ne sa mic-a to bi bila prava stvar!!!

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD

Pazi da flashaš verziju kernela za ICS, a ne GB

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD

I opet ista stvar...!!! GrrrrrrRRRRRrrrrR!

16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Onda potraži u temi od tog ROM-a na xda-developers je li još netko imao sličan problem i je li našao rješenje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Desire HD

imam ponudu da zamjenim desire hd za lg optimus 2x p990 pa da me interesuje vase misljenja da li da mjenjam ili ostavim sebi desire

atila2602
 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: HTC Desire HD
atila2602 kaže...

imam ponudu da zamjenim desire hd za lg optimus 2x p990 pa da me interesuje vase misljenja da li da mjenjam ili ostavim sebi desire

U globalu, HTC za LG nikada, barem ja nebih mjenjao, pa čak niti u ovoj kombinaciji, no, to je samo moje skromno glasno razmišljanje {#} !!

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD
atila2602 kaže...

imam ponudu da zamjenim desire hd za lg optimus 2x p990 pa da me interesuje vase misljenja da li da mjenjam ili ostavim sebi desire

Ja bi zamijenio, evo anketa. 

 

zamjena?!

3 Da
10 Ne
Ne odgovaram na pp: Kako dobiti više fps-a, u cod-u, cs-u, kako igrati gta online itd.. :P
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD
FioPro kaže...

Onda potraži u temi od tog ROM-a na xda-developers je li još netko imao sličan problem i je li našao rješenje...

I evo rješenje je tu konačno!

Ako kome treba...
Uglavnom 2WCR radi samo sa aplikacijom Callrecorder ( link ) jer aplikacija u sebi između ostalog ima podršku za 2WCR kernel. I fino radi! Napokon više!   ;)

16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD
xantx kaže...
FioPro kaže...

Onda potraži u temi od tog ROM-a na xda-developers je li još netko imao sličan problem i je li našao rješenje...

I evo rješenje je tu konačno!

Ako kome treba...
Uglavnom 2WCR radi samo sa aplikacijom Callrecorder ( link ) jer aplikacija u sebi između ostalog ima podršku za 2WCR kernel. I fino radi! Napokon više!   ;)

A lol, ja sam mislio da se podrazumijeva da se koristi ta aplikacija, a ne neke druge pa mi bilo čudno kako ne radi XD

13 godina
offline
HTC Desire HD

koje su po vama najvece mane ovog mobitela? jel skripi kuciste?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD
domac5 kaže...

koje su po vama najvece mane ovog mobitela? jel skripi kuciste?

Škripi kućište? lol? Konstrukcija je skoro savršena. Moja jedina žalba na konstrukciju je da su gumbi za poglašnjavanje/stišavanje i power gumb ponekad malo teži za stisnuti jer su dosta plitkog profila i power gumb je na "krivoj" strani ako nisi ljevak.

 

Najveće mane su relativno slaba baterija i tihi zvučnik. Rekao bih da su to i jedine mane za prosječnog korisnika.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 22:15 (FioPro).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD
domac5 kaže...

koje su po vama najvece mane ovog mobitela? jel skripi kuciste?

 Da, škripi kućište. Imao sam mob dugo vremena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 8:37 (Almin94).
13 godina
suspendiran
offline
HTC Desire HD

Da i ja participiram svojim dojmovima, ukratko;

imam ga od 02. 02. 2011. i ako generalno mogu reći da se uopće mogu na nešto žaliti su dvije stvari, lagano mi otpada volume gumb, otpada iz pravca - prema +, i u zadnje vrijeme mi je nekako spor, ne da ima laga, neke stavri čekam po desetak sekundi na SSlauncheru, makar, pripisujem to prvo samom launcheru, a vjerojatno možda i povećem broju zahtijevnih aplikacija, ali da nešto škripi, ljulja, okreće se, ne dihta, nema zbora niti jedne riječi!

 

Otkako sam ga kupio ( u TELE2, otključan ), dobio sam ga sa 2.2.1 ako se ne varam Froyo OS postavljenim, i nisam čak niti imao onog problema onda sa bugom oko SMS poruka, a prijatelj, koji je kupio pet dana kasnije, dobio ga je sa 2.2 i imao je problem, nije prepoznavao niti njegovu niti moju SD karticu, dok je moj prepoznavao i moju i njegovu!

Otkako sam ga kupio, nisam koristio nikakav skin protektor, niti screen protektor čisto iz dva razloga, previše obožavam onaj hladni alu feeling u ruci ujutro kada ga uzmem u ruke zaustaviti onaj dosadni alarm i ne da sam ga i da ću ga još neko vrijeme paziti i maziti kao oko u glavi svoje, nego još i više. Otkako sam podanik kaste korisnika mobilnih uređaja, ovo mi je prvi doslovce mob po mojem ukusu, još kada bi me iz HTC brenda poslušali, pa napravili HOX u aluminiju, boja relativno nebitna, kuda veće sreće i mojeg zadovoljstva, ali možda makar po bojama bude nešto novoga kod modela HOX+, kojeg polagano pasem ako dođe do kraja godine, a ako ne, biti će dobar mi i bijeli HOX {#}, u kojeg sam se više nego zatelebao!!

 

Na kraju balade, da ima poneki detalj koji bih ja na DHD mobu izmjenio, ima, ali moj koji je iz serije SN: HTOCLRX11514 I PN:99HLZ002-00 je jednostavno FENOMENALAN!!!!  

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Smrdao mi se gumb za pojačavanja/utišavanje, više uopće ne funkcionira. Točnije, od same kupovine utišati sam mogao samo teškom mukom, ali nikad mi se nije dalo nositi ga na popravak. Sad je kompletna tipka riknula i zanima me može li se to nekako riješiti bez odlaska u servis.

 

Dakle, pitanje glasi zna li itko gdje se ta volume tipka može kupiti i može li se to popraviti po principu "uradi sam"?

 

Svaki savjet je dobrodošao :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD

Tipku imaš na ebay-u za par dolara i dobiješ pribor za rastavljanje: link


 

16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Mali update: Virtuous Infinity v1.35.0 Beta1 radi gotovo savršeno. Samo par sitnica još ne radi kako treba, ali glavne stvari rade (čak 720p).

 

Također, JB ROMovi su postali pouzdaniji. Konkretno, ovaj mi radi prilično dobro: YELLYTIME

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2012 12:16 (FioPro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Desire HD

Priznajem da Virtuous radi najbolje Sense romove, probao sam ih najmanje deset (GB - Blackout, Slim, Revolution, itd...) i ovaj se definitivno pokazao kao najstabilniji, najbrži i najljepši. Dobro, CM7.2 je kralj, ali što ću s njime kad je RUŽAN! Onaj oduran ADW launcher me tjera na povraćanje.. prava šteta, jer je riječ o najboljem non-Sense ROM-u.

 

Što se tiče ICS-a ili JB-a, još nisam naišao na rom koji bih mogao koristiti na dnevnoj bazi (poslovni mi je mob, treba mi stabilnost i brzina), ali dat ću šansu tom Virtuous ICS-u..

 

Imate li još kakve prijedloge?

 

EDIT: isprobao sam IceColdSandwich, ok je, ali samo ok. Ne bih ga stavio kao primarni rom. Ima dosta laga, ne znam, nije mi legao.

Što se tiče GB-a, stavio sam Energy ROM, preočito da je port sa Sensationa, ali radi jako dobro. Brz je, fluidan i ne lagga previše. Čak mi se i sviđa ona njegova tamno plava tema. Ostavit ću ga malo na mobu.

Inače, i dalje je CM GB bez premca po svemu, brzini, općoj dorađenosti, ali pripisujem to nedostatku SENSE sučelja, mob jednostavno ''prodiše'' kad se makne sense.

 

 

Do NOT feed the troll!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 13:54 (CrnaBitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD

Ja sam trenutno prezadovoljan sa "IceColdSandwich - 8.6.1 - AOKP"   {#}

11 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Pozdrav, zanima me da li netko ima iskustva sa ubacivanjem jace baterije u navedeni uredjaj (primjerice 1500mAh ili 2345mAh)? Da li je to moguce i moze li ostaviti kakve posljedice na sam uredjaj? Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire HD
Zavjesa kaže...

Pozdrav, zanima me da li netko ima iskustva sa ubacivanjem jace baterije u navedeni uredjaj (primjerice 1500mAh ili 2345mAh)? Da li je to moguce i moze li ostaviti kakve posljedice na sam uredjaj? Hvala

Nemam osobnog iskustva, ali zna ponešto o tome. Fora je da veće baterije obično dolaze uz zamjesnek (veće) poklopce sa stražnje strane kućišta. Kod DHD to nije moguće radi same konstrukcije koja je u jednom komadu. No, možeš naći po internetu baterije većeg kapaciteta, ali većina njih ti neće dati znatno bolji battery life, ali su dobre kao backup baterija ako ideš recimo na putovanje. Zgodno je uz njih kupiti i charger za bateriju na koji direktno staviš bateriju, dakle da se puni i van mobitela.

 

Napomenuo bih da treba biti veoma pažljiv kod kupovanja baterija nepoznatih tvrtki na kojima pišu veliki kapaciteti tipa 2000mAh i više. Čest je slučaj da se radi o čistoj prevari i da baterija ispada lošija od ove stock ili u najbojlem slučaju podjednako dobra.

 

Inače jedna od kvalitetnijih firmi koje rade baterije je Mugen i od njih možeš očekivati malo bolju kvalitetu baterije u usporedbi sa onima koje ćeš naći na eBay-u, ali uz do dolazi i poviša cijena. Imaju za 40$ bateriju za DHD koja bi mogla biti bolja od one stock baterije, ali proguglaj još malo o toj bateriji pa da vidiš iskustva drugih koji su probali - koliko ja vidim, reviewovi su većinom vrlo pozitivni... Imaju i punjač za mobitel i još jednu bateriju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2012 13:52 (FioPro).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice