HTC One X

poruka: 2.501
|
čitano: 698.230
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One X".
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

mislim da će u svima biti izložen fency stalak one x-om, za sad znam da imaju u west gate-u...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
jonyb kaže...

mislim da će u svima biti izložen fency stalak one x-om, za sad znam da imaju u west gate-u...

Da, vjerojatno kao i Sensation, u svakom centru je izložen.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
HTC One X

ma na sensation nije bil takav hype... jedva cekam da vidim to čudo, a znaš možda dali bude se mogel videti i one s?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X
kach kaže...

Prst puno manje zaostaje na wp7 i ios-u nego na androidu i naravno brze reagira na dodir!Uvjerio sam se u to 500 puta.Probaj tipkat na bilo kojem wp7 telefonu,budes vidio da ces bit puno precizniji i brzi.

tipkao sam na omnii  7 i na dhdu i nema razlike. 

a ak te uredaj ne zanima, ak ne kupujes, ak ti smeta, kog boga onda radis tu?

hobi:moj-android.net
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Blade18 kaže...

ma na sensation nije bil takav hype... jedva cekam da vidim to čudo, a znaš možda dali bude se mogel videti i one s?

 

imali su na stalku samo one x, otiđi do vip centra sutra, možda stave i one s

13 godina
offline
HTC One X

Evo ga stigao je i kod nas!

Mislim da su cijene i više nego OK, mobitel je dosta jači od Samsung GSII, a cijenom su isti.

[G] Sapko
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2012 13:04 (Gunner11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One X

Bez limita 100 - 3000kn :)

Šteta kaj imam hebenu pretplatu i nebrem ju produljit sad i uzet one x :(

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

4999 kn? Ocekivao sam da ce bit vise jer u Mikronisu kosta preko 6000 kn.

 

Cuo sam da ima nekakve probleme za zaslonom, tj. kad se pritisne rub ekrana, pixeli se pocnu micati. Valjda je to bilo samo u testnim verzijama.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X
dturko kaže...

4999 kn? Ocekivao sam da ce bit vise jer u Mikronisu kosta preko 6000 kn.

 

Cuo sam da ima nekakve probleme za zaslonom, tj. kad se pritisne rub ekrana, pixeli se pocnu micati. Valjda je to bilo samo u testnim verzijama.

prva riječ za takav problem... 
btw. na njuškalu neki lik prodaje više komada za nešto više od 3 i pol soma kunića :D

čak možete dobiti popust na količinu(skupite se i uštedite svaki po 100 kuna :p) 

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Blade18 kaže...
dturko kaže...

4999 kn? Ocekivao sam da ce bit vise jer u Mikronisu kosta preko 6000 kn.

 

Cuo sam da ima nekakve probleme za zaslonom, tj. kad se pritisne rub ekrana, pixeli se pocnu micati. Valjda je to bilo samo u testnim verzijama.

prva riječ za takav problem... 
btw. na njuškalu neki lik prodaje više komada za nešto više od 3 i pol soma kunića :D

čak možete dobiti popust na količinu(skupite se i uštedite svaki po 100 kuna :p) 

Bome.. moga bi ga uzet za 2500, malo probat, pa prodat za 3500. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
HTC One X

Zna li netko kako ide otključavanje, očekujem pojavu večeg broja ovih mobitela na njuškalu sa VIP-mreže :) Kako nisam na istoj zanima me opcije otključavanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One X

One X kupljen :)

hobi:moj-android.net
 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Si ga platio tek ili ga bas imas {#}?

 

Super uredaj sve u svemu, pa javi detalj dva!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One X
nsoul kaže...

One X kupljen :)

 

Napravio si dobru recenziju za Desire HD. Očekujem da napraviš isto i sa ovim ljubimcem :)
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
15 godina
offline
Re: HTC One X
BMK kaže...

Si ga platio tek ili ga bas imas {#}?

 

Super uredaj sve u svemu, pa javi detalj dva!

sutra dolazi, kupio ga danas frend u Bayernu :)

dturko kaže...
nsoul kaže...

One X kupljen :)

 

Napravio si dobru recenziju za Desire HD. Očekujem da napraviš isto i sa ovim ljubimcem :)

bude ;)

hobi:moj-android.net
13 godina
offline
Re: HTC One X
Koliko si ga platio(ak se smije znat)?
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
15 godina
offline
Re: HTC One X
dturko kaže...
Koliko si ga platio(ak se smije znat)?

589€

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Istina, šteka na stock browseru muđutim šta je, odeš lijepo na android market, skineš opera mobile browser i surfaš brzinom munje, provjereno!

14 godina
neaktivan
offline
HTC One X
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One X

Evo nakon dana druženja s One X, nemam nikakve primjedbe, sve radi odlično.

uređaj se čini kvalitetano izrađen, ali  to ne mogu reći nakon jednog dana , prema dhdu jako je lagan, odlično leži u ruci, malo je zakrivljen, tako da je ekran na sredini malo podignut a na krajevima se stapa s kučištem. 

Ekran je predobar, oštar, boje dobre, prirodne...

sve u svemu jako dobar i kvalitetan uređaj.

hobi:moj-android.net
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HTC One X
Evo ja ga imao pored Xperie S neki dan, moram reć da mi je Xperia puno bolje sjela....nekako su mi performanse gotovo jednake...

Svakako probajte Xperiu prije kupnje, jeftinije izađe, a dosta su jednaki u svim parametrima...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Ne bih rekao.

Manji ekran, slabiji procesor, nema ICS, vjerojatno los Sonyev overlay, za to ne znam, ali sigurno nije bolji od SENSE-a.


Tako da, One X je way to go za sada, naravno uz Xperiu S, Galaxy Nexus, sva tri su odlicni uredaji i kupci sad imaju dobar izbor, jos kad dode Optimus 4X i Huawei Ascend Q, i ako bog da uskoro i SGS3, onda je ponuda zbilja prebrutalna i svatko ce moci sebi naci nesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One X

Manji ekran nije minus.

ICS ce doc za Xperiu.

Nema Sense, znaci nije tak usminkana, ali je zato way more efficient, jer Sense dosta resursa zdere.

13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

A tu je sad kako sto voli.
Gle, to se govori za ove mobitele poput SGS2 vec pola godine pa nista :D.
Tko zna hoce li doci, a kolko sam gledo rivjue ,ovaj Sonyev overlay nije nesto ultra fluidan,a novi Sense je strasno optimiziran i vrti se na HW-ski superiornijem uredaju, tako da sve leti.

Xperia S je super uredaj, ali ne vidim zasto bi ju netko kupio u usporedbi s drugim uredajima, mozda zbog esteteike ili neceg, ali sumnjam da zbog bilo cega drugoga.

One X je super, od HWa, do SWa, bas je na njemu sve savrseno izbalansirano. Mogli su malo jacu bateriju stavit, samo mi to nije jasno zasto su tolko tu skrtarili sa 1800 mAh, ali dobro.

Memorija je odlicna, sve je zapravo odlicno, da ne govorim kakav comunity ima HTC i vjerojatno vec ima super custom romova. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One X

Nist ja ne velim za One X, uredjaj je mrak.

Samo sam morao napravit usporedbu sa Xperiom.

One x je ziher vise future proof. Ali trenutno je Xperia odma iza njega.

Zasto bi ju uzeo? Jer ima super kameru, super ekran, i super optimiziran dual core, koji je odma iza HTC-a po performansama.

A i dizajn je drugaciji od ostalih.

13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Da se znamo, Xperia je super uredaj, ali za pratkicki iste novce, nudi dosta manje nego HTC One X.

Samo je do toga, niceg drugoga, pa je malo upitna isplativost kupnje, mogli su joj komotno ubacit Q core procesor i bit mirni dosta dugo.

 

Zato ono, barem imas izbora, i sve je tu negdje, prije je samo SGS2 bio kralj i to se znalo, i ostali mobiteli su bili dobri, ali su zbilja bili daleko od njega, a sada imas par uredaja koji su zbilja slicni i sve ovisi sto ti se vise svida i cij si pobornik.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X
BMK kaže...

Ne bih rekao.

Manji ekran, slabiji procesor, nema ICS, vjerojatno los Sonyev overlay, za to ne znam, ali sigurno nije bolji od SENSE-a.


Tako da, One X je way to go za sada, naravno uz Xperiu S, Galaxy Nexus, sva tri su odlicni uredaji i kupci sad imaju dobar izbor, jos kad dode Optimus 4X i Huawei Ascend Q, i ako bog da uskoro i SGS3, onda je ponuda zbilja prebrutalna i svatko ce moci sebi naci nesto.

ICS ima za koji tjedan, 4.6" ekran je prevelik, overlay je meni bolji nego Sense jer Sense jede bateriju, kamera bolja, ekran bolji, a performanse procesora su tu negdje jer Android 2.3 - 4.0.4 koristi samo dvije jezgre.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: HTC One X
BMK kaže...

Da se znamo, Xperia je super uredaj, ali za pratkicki iste novce, nudi dosta manje nego HTC One X.

Samo je do toga, niceg drugoga, pa je malo upitna isplativost kupnje, mogli su joj komotno ubacit Q core procesor i bit mirni dosta dugo.

 

Zato ono, barem imas izbora, i sve je tu negdje, prije je samo SGS2 bio kralj i to se znalo, i ostali mobiteli su bili dobri, ali su zbilja bili daleko od njega, a sada imas par uredaja koji su zbilja slicni i sve ovisi sto ti se vise svida i cij si pobornik.

Nisu bas isti novci jer se Xperia na bonove da nabavit za 3395 kn.

One X za soma više.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: HTC One X
Mitch kaže...
BMK kaže...

Ne bih rekao.

Manji ekran, slabiji procesor, nema ICS, vjerojatno los Sonyev overlay, za to ne znam, ali sigurno nije bolji od SENSE-a.


Tako da, One X je way to go za sada, naravno uz Xperiu S, Galaxy Nexus, sva tri su odlicni uredaji i kupci sad imaju dobar izbor, jos kad dode Optimus 4X i Huawei Ascend Q, i ako bog da uskoro i SGS3, onda je ponuda zbilja prebrutalna i svatko ce moci sebi naci nesto.

ICS ima za koji tjedan, 4.6" ekran je prevelik, overlay je meni bolji nego Sense jer Sense jede bateriju, kamera bolja, ekran bolji, a performanse procesora su tu negdje jer Android 2.3 - 4.0.4 koristi samo dvije jezgre.

ekran jes malo prevelik, ali eto kaj sad.UI na xperii s mi ne odgovara, Sense je miljama ispred, i vjeruj mi četvorka je jako lagan UI i troši manje bateriju i  manje memorije nego starije verzije. nije skroz sve izmjenjeno , samo dijelovi, ima dosta toga kaj je ostalo od ICSa.

hobi:moj-android.net
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice