LG Optimus L7

poruka: 422
|
čitano: 192.333
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus L7".
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
djdino0402 kaže...

 

 4. 1 GHz = 1024 MHz koliko ja znam, a ne 1008 MHz koliko pise na specifikacijama da ima LG

 

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

moj grijeh, moj preveliki grijeh, ispravljeno. :-)

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

bice update pricekaj jos kojih 2 3 mjeseca

 

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

evo stigla i sluzbena potvrda LG Hrvatska, sredinom travnja stize nadogradnja na Jelly Bean! 

 

LG NAJAVIO NADOGRADNJU NA ANDROID 4.1.2 JELLY BEAN

ZA OPTIMUS L5, L7, L9 I OPTIMUS 4X HD

LG osigurava poboljšano korisničko iskustvo uz operacijski sustav Jelly Bean

Zagreb, 19. ožujka 2013. – LG Electronics je danas objavio plan dostupnosti nadogradnje na operacijski sustav Android 4.1.2 Jelly Bean (JB) za modele Optimus L5, L7, L9 i Optimus 4X HD na hrvatskom tržištu. Nadogradnja za Optimus L9 i Optimus 4X HD bit će dostupna krajem ožujka, za Optimus L7 sredinom travnja, a za Optimus L5 početkom svibnja 2013. Googleova najnovija platforma Android 4.1.2 Jelly Bean poboljšat će korisničko iskustvo na ovim naprednim LG-evim pametnim telefonima.

“Sa željom da osiguramo nenadmašno mobilno iskustvo, lansiramo nadogradnju koja će našim korisnicima omogućiti instalaciju najnovijeg operacijskog sustava Android, Jelly Beana”, rekao je Kenneth Ji, regionalni voditelj odjela mobilnih komunikacija tvrtke LG Electronics Magyar Kft.

Kroz nadogradnju na Jelly Bean, korisnici će moći uživati u fluidnijem radu sustava Android i još responsivnijem korisničkom sučelju. Ova nadogradnja moći će se preuzeti na internetskoj stranici LG Electronicsa Hrvatska (http://www.lg.com/hr/podrska).

NAPOMENA: LG NI NA KOJI NAČIN NIJE ZAKONSKI OBAVEZAN OSIGURATI NADOGRADNJU NA OPERACIJSKI SUSTAV JELLY BEAN. PO VLASTITOM NAHOĐENJU, LG MOŽE UKINUTI NAJAVLJENI PLAN DOSTUPNOSTI NADOGRADNJE BEZ PRETHODNE NAJAVE KAKO BI SVOJIM KORISNICIMA OČUVAO NAJBOLJE ISKUSTVO RADA NA PAMETNIM TELEFONIMA.

 

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 8:44 (djdino0402).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

imam jedan mali problemcic. nikako ne mogu skinuti LG PC SUITE software sa interneta, a skidam ga na nacin da spojim L7 na komp USB i onda mi ponudi RUN.exe koji me salje na link http://csmgdl.lgmobile.com/swdata/MOBILESYNC/GO/P5.2.26.20130220/LGPCSuite/Autorun/LGPCSuite_Setup.exe s kojeg mi skine 20 MB od 118 MB ukupno i svaki put prekine veza. 

 

Gdje bih mogao doci do tog software-a? Treba li mi to uopce za nadogradnju? Hvala!

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

za prijasnji v10k update  mi ni je trebo pc suite islo je OTA (over the air ) brijem da ce i sad bit tako ali evo link koji trebas tolko http://en.kioskea.net/download/start/download-19186-lg-pc-suite

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

evo dokaz odlicne baterije. stanje nakon 2:30h slusanja muzike, 1i30h surfanja, 30 min poziva, 5 poruka. i jos je na 25%. 21h rada. odlicno!

 

 

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 8:30 (djdino0402).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=39475126#post39475126

 

official Jelly Bean update for LG L7.

L7 P700: EUROPE

 

http://www.smartphenom.com/2013/01/lg-firmware-update-central-beta.html?m=1

 

neznam samo da li je to beta firmware ili finalni stoga oprez tko se odluci stavit ovaj rom

Samobor je lepa varoš :))
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2013 15:34 (geek_boy1).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

mislim da cu ipak pricekati da bude OTA dostupno :) 

 

hvala!

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

OC kernel za cm 10:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2204614

EDIT:postao sam slike

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2013 12:37 (leoncropro).
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7
Otkljucao bootloader stavio rootani official jelly bean 4.1.2 i iznimno zadovoljan sustav je iznimno fluidan :)) naravno sa xda developers stranica pratio tutoriale i sve je proslo u najboljem redu cak sam zadrzao stare postavke sa ICS 4.0.3 koji je bio prije... ko voli nek izvoli link nemogu postat jer sam na mobu
Samobor je lepa varoš
15 godina
offline
Re: LG Optimus L7

sry dupli post ...

Samobor je lepa varoš
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 14:51 (geek_boy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

sad sam instaliro v20a_00 ijoš imam lag cm 10 je bolji

15 godina
offline
Re: LG Optimus L7
Ja cu cm 10 kad bude final...
Samobor je lepa varoš
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Cm je pppppppppppppppppuuuuuuuuno bolji jer tamo mou igrat dead trigger na ultra hig s malim lagom a ovdje ga ni na medium nece pokrenut

15 godina
offline
LG Optimus L7

postoje li koji drugi custom romovi osim cm10 za lg l7 p700?

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
geek_boy kaže...

postoje li koji drugi custom romovi osim cm10 za lg l7 p700?

Imaš MIUI http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2196879

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7

Koji nije baš nešt 

15 godina
offline
LG Optimus L7

znaci cekat cm10 preostaje :S

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
geek_boy kaže...

znaci cekat cm10 preostaje :S

Pa možeš si skinuti CM10 Nightly, ja ga koristim oko 10 dana i nisam ništa primjetio da nevalja. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
Dark Neno kaže...
geek_boy kaže...

znaci cekat cm10 preostaje :S

Pa možeš si skinuti CM10 Nightly, ja ga koristim oko 10 dana i nisam ništa primjetio da nevalja. 

dok se mob boota i imaš zaštekan punjač imas black screen

 

14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 12:03 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Za sta sluze animacije na Pocetnom zaslonu? Imam odabrati jedno od dvoje ponuđenih: Prikazati sve animacije i ne prikazuj animacije. U Quadrant becnhmarku sa ukljucenim animacija dobijem score 1867, a bez animacija 2313.. 

xXxXx
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

jel se kome desava da camera lagga pri promjeni kontrasta?ili u tamnijim prostorima? generalno sam zadovoljan mobitelom jedino me ta kamera muci i video rec.. ista stvar mi se desava.. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus L7
RAPTOR XxX kaže...

Za sta sluze animacije na Pocetnom zaslonu? Imam odabrati jedno od dvoje ponuđenih: Prikazati sve animacije i ne prikazuj animacije. U Quadrant becnhmarku sa ukljucenim animacija dobijem score 1867, a bez animacija 2313.. 

To ti je da imaš animacije, kad npr. stavljaš widgete.

14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Jelly Bean  Official update upravo dostupan!!!!!!!!!!

 

Prije 10tak minuta sam update-ao LG L7 preko USB kabela i LG Mobile Support Tool na Android 4.1.2!!!!!!!

 

KONAČNO!!!!! :)))))))

 

Dakle, nadogradnja se vrsi iskljucivo preko USB kabela uz pomoc LG Mobile Support Tool. OTA nadogradnje nije dostupna i kada provjerite verziju software-a putem mobitela javlja da koristite najnoviji software.

 

Nadogradnja traje oko 20tak minuta (ovisno o vasoj brzini internet veze). Na pocetku nadogradnje software Vas upozorava da cete izgubiti sve podatke (aplikacije, kontakte i sl.), što naravno nije istina, sve ostaje kao i prije.

 

Nakon nadogradnje sustav se malo sporije dize prvi put, traje nekih 6 minuta.

 

Zasad primjecujem da je sustav fluidniji, brze se krece kroz izbornik i brze reagira na pritisak na aplikacija, brze ih pokrece, dotjerano je samo sucelje, font slova i sl. Kakav je ostali rad, raspisat cu se sutra kad ga danas posteno testiram.

 

Evo nekoliko screenshotova u nastavku.....

 

 

 

Update sa LG Mobile Support Tool Update sa LG Mobile Support Tool
Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 14:54 (djdino0402).
 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
LG Optimus L7

ja imam kojih vec 2 tjedna jelly bean indentican tvojemu ali rootan i otkljucan bootloader sa xda developers stranica isti build sve isto flasho preko kdz flashera i sve proslo ok

sr1 sr1
scr2 scr2
scr3 scr3
Samobor je lepa varoš
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 16:08 (geek_boy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus L7

Evo nakon skoro 24 sata korištenja ja sam prezadovoljan nadogradnjom na Jelly Bean i svakako je preporucujem svima! Rijesite se svih muka koje Vam je zadavao ICS, ovo je dosad nevidjeno iskustvo sa LG telefonom ikad.

 

Karakteristike nakon nadogradnje:

 

*puno fluidniji rad

*sucelje je dotjerano do maximuma, ko da u rukama drzim skuplji smartphone, odlican posao LG ekipe!

* nova super tipkovnica gdje nema potrebe za otvaranjem novih polja za znakove i brojeve jer do istih dolazite duzim pritiskom na odredjenu tipku (npr. na Q -1 V-? G-( H-) itd.)

*cijeli sustav je optimiziran predobro, nema nikakvog laga nigdje, bas nigdje.

*multitasking koji je prije bio gotovo nemoguc sada klizi ko podmazan maslacem, bas kako se i zove projekt butter :)

* cak nemate potrebu ni za instaliranjem dodatnog launchera jer sucelje izgleda izvanredno i nudi bezbroj mogucnosti, efekata i sve bas kao i Nova Launcher, Apex i dr.

 

 

Ocjena: 5/5

 

 

kako je kod vas?

Bog je stvorio mene jer zna što je lijepo, a Vas jer ima dobar smisao za humor
 
4 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice