Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 968.145
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Tko je prednarucio u t-com moze ocekivati dostavu u pon,utorak

malo prije zvao szk...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

Tko je prednarucio u t-com moze ocekivati dostavu u pon,utorak

malo prije zvao szk...

 

 Ja sam chatao s par agenata i svi su mi rekli da će ovisno o lokaciji neki korisnici danas dobiti uređaj. E sad kaj to znači ne znam, da li pod time misla na to da će isporuka na ful daleka mjesta poput otoka kasniti ili će samo ljudi koji su u velikim gradovima danas dobiti, tko zna...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ako ti je zahtjev u obradi onda neces jer im, treba da to udje i prodje kroz sustav pa povuku sa ditributera tek onda ide kuriru koji u roku 24h mora dostavit...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Zivcira me sto neke od ovih google aplikacija imaju ove bijele krugove oko sebe i ne mozes se toga rijesiti nikako.. nije kao na nogoutu. Jel ima netko ideju kako na oreu to maknuti
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Odlicna vijest za nas sa samsunogvim procesorom.. nisu ga usporili.. sto geekbench pokazuje (sad bas isao testirati jer me zanimalo). Sad jel je to dobar pokazatelj da nisu nista usporavali to ja ne znam.. nisam ekspert na tom podrucuju
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Croshadow1234 kaže...
Zivcira me sto neke od ovih google aplikacija imaju ove bijele krugove oko sebe i ne mozes se toga rijesiti nikako.. nije kao na nogoutu. Jel ima netko ideju kako na oreu to maknuti

 skini si nova launcher pa probaj

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sve se nema a isporuke prednarudžbi u Sancta Domenici odgođene su za 28.3.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Kupuju na 36 rata... 😂
 
0 7 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

i sta je tu smjesno ako se kupuje na rate 

Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo, i ja sam upravo razgovarao sa SZK i osim što ove na telefonu već prepoznajem po glasu jer je bilo stalno nekih problema, prvo sam morao novi telekom ID raditi, pa je narudžba stornirana, pa nije prošao trajni nalog iz nekog razloga, ali sad konačno je rekla da je sve u redu i da očekujem mobitel početkom idućeg tjedna.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Meni stigao danas S9+ oko 12h, uzeo sam preko Vip-a. Izvrsio prednarudbu dok je jos trajala prezentacija u Barceloni. Za sada prvi dojmovi odlicni, pogotovo nakon S7.
These Days
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Dobio sam S9+ DUOS, što me pozitivno iznenedilo. Očekivao sam samo za 1 SIM karticu.
These Days
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Bok Croshadow,

 

prije koliko si izvršio prednarudžbu za S9+, meni moj još nije stigao :/

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
.
These Days
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Croshadow1234 kaže...
Odlicna vijest za nas sa samsunogvim procesorom.. nisu ga usporili.. sto geekbench pokazuje (sad bas isao testirati jer me zanimalo). Sad jel je to dobar pokazatelj da nisu nista usporavali to ja ne znam.. nisam ekspert na tom podrucuju

 Zasto bi ga usporili? Pa uvijek je exynos bio bolji od snapdragona na samsungu

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jbte na S8 dobijem 2018 za single core. Skoro pa duplo bolje.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

i mrvu slabiji od A12 ....ma mob je zvijer samo takva 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

i sta je tu smjesno ako se kupuje na rate 

 Smijesna je kupovina na 36 rata iliti 3 godine.

 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Izvrsio sam 26.2.
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ovo je kriminal trebali su se svi bolje pripremiti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel itko od vas tko je u Ht-u prednaručio svog ima ikakav dokument o tome pod moji dokumenti na moj telekom webu ili narudžbu dolje pod pregled narudžbi?

2x sam kontaktirao szk, oni sve vide u sustavu, kod mene na moj telekom webu nema ništa, a za dostavu, prvi lik u szk je rekao od 16.3., drugi da je prvi pogriješio i da prednarudžbe idu u dostavu od 8.3., ali bome nitko koga znam a da je uzeo u ht-u nije svog dobio ni jučer ni danas, dakle njihova 'fora' sa isporukom tjedan dana prije početka službene prodaje, je pu.iona a ne istina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ja nemrem pratit jer sam preko web agenta napravio i danas zvao kad se ocekujje isporuka najranije(moj zahtjev je u obradi a podnesen je 6.3)

tako da mogu ocekivati pon,utorak najkasnijee...

 

bdw u SD-u nemaaju puno S9+ koji su prednarucili jos prije 10-ak dana....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ekipo, kakve su performanse mobitela, radi li sve glatko ili ima štucanja?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Croshadow1234 kaže...
Zivcira me sto neke od ovih google aplikacija imaju ove bijele krugove oko sebe i ne mozes se toga rijesiti nikako.. nije kao na nogoutu. Jel ima netko ideju kako na oreu to maknuti

Svasta li i vas zivcira bgti...okvirove imaju aplikacije koje imaju dodatne mogucnosti ako ih kratko pritisnes.

Probaj,vidit ces.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
jopis kaže...

Jel itko od vas tko je u Ht-u prednaručio svog ima ikakav dokument o tome pod moji dokumenti na moj telekom webu ili narudžbu dolje pod pregled narudžbi?

2x sam kontaktirao szk, oni sve vide u sustavu, kod mene na moj telekom webu nema ništa, a za dostavu, prvi lik u szk je rekao od 16.3., drugi da je prvi pogriješio i da prednarudžbe idu u dostavu od 8.3., ali bome nitko koga znam a da je uzeo u ht-u nije svog dobio ni jučer ni danas, dakle njihova 'fora' sa isporukom tjedan dana prije početka službene prodaje, je pu.iona a ne istina.

 Ja ne mogu pratiti, odnosno prvi zahtjev kojeg sam mogao praviti preko weba je storniran pa je agent ručno popravio kad me zvao, ali sad taj novi nalog ne mogu pratiti. Možda, ali računaj da ovi koji kupe mobitel 16.3. sigurno neće dobiti isti dan nego još tjedan dana kasnije.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

I kod mene je ista situacija, zato i pitam. Nigdje nikakve potvrde narudžbe niti maila, ničeg.

 

Gle, kad krene redovna prodaja, potrošim 5min i odem u tcentar i uzmem mob. Poanta sve frke oko prednarudžbe je dobit ga tjedan dana prije nego bude u trgovinama na policama, a to očito nisu i neće realizirati. Dakle, false advertising :/

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
jopis kaže...

I kod mene je ista situacija, zato i pitam. Nigdje nikakve potvrde narudžbe niti maila, ničeg.

 

Gle, kad krene redovna prodaja, potrošim 5min i odem u tcentar i uzmem mob. Poanta sve frke oko prednarudžbe je dobit ga tjedan dana prije nego bude u trgovinama na policama, a to očito nisu i neće realizirati. Dakle, false advertising :/

 Je, ali samo kaj neće bit dostupan niti jedan jer svi idu na rezervacije za prednarudžbe. S8 nije bio dostupan u T-centrima skoro dva tjedna nakon službenog izlaska jer su svi uređaji išli onima koji su prednaručili. A i kod drugih operatera je bila više manje ista situacija.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 22:56 (JozoBozo121).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DukeOs kaže...

Napravio preoder, sad se ceka 9.3. Sadvim slucajno se odlucio za S9.

U biti dobio mejl od internet provajdera - Virgin Media( irski internet provajder), o ponudi za S9 .

Pocetno davanje 179€ ,te 24mj ugovor - 35€ rata.Uz to uzeo i unlimited plan za sim card od 25€ mjesecno.

Biti ce mi to prvi samsung ikad. Dosad sam imao samo kineze.

 

 Jucer stigao S9. Testiram ga i sve to ali mi nikako ne sjeda.

 

Trebam mob sa boljom baterijom ,zato se vracam natrag kinezu a zeni poklanjam S9- receno u afektu .

 

Mob je ultra brz, sve se otvara u mili sekundi sto mi se svida Ali brate guta bateriju ko blesav

 

Mislim ,traje baterija normalno za ovakav mob, ali jednostavno kada se naviknes na mob sa ogromnom baterijom nema natrag vise .

 

Dati cu mu jos jednu sansu, testirati cu ga jos 2-3 dana samo zato sto je samsung , da ne bude grof cicija ..

 

Tko zna mozda bih trebao ponovo staviti u upotrebu power bank, to mi se cini kao rijesenje mojih problema.

 

Ima kompaktan dizajn, malo preuzak za moj ukus. Ne bih se bunio da je 2mm siri i  mm deblji pa da stave bar jos 50%  vecu bateriju.

 

Kamera brutalna , a fluidnost u radu ,nikad videna.Dapace ,svemirska za moj pojam.

 

Zvucnici su strava, sluske cudnog dizajna , ispadaju iz usiju. Dodatna oprema bogata. Charger puni ko mutav.

 

Pitanje koliko ce opasti kapacitet bat. nakon 12 mj. koristenja.

Eire
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DukeOs kaže...
DukeOs kaže...

Pitanje koliko ce opasti kapacitet bat. nakon 12 mj. koristenja.

 

5%.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Izgleda da je ista situacija kao i kod S8 što se baterije tiče onda. Plus verziju se isplati uzeti zbog baterije ako ne smeta veličina. Obične verzije imaju puno lošiju autonomiju.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice