Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 970.994
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...
DuMe kaže...
dennocro kaže...

nesto tu ne stima sa tim otkljucavanjem, prje je to islo instant, nesto gadno ne valja

 Meni ide sve brzo,ali mora bit skroz suh,čist prst.

Može tko testirat neku zahtjevnu igru,na koliko vam se stupnjeva zagrije mob(ili baterija) testuirajući na gsam aplikacijom ili nekom sl

 Zagrijevao se ranije kad sam tek uzeo.. Posle apdejta, valjda se smirio malo.. Mislim da je nekad pre 3 mjeseca, nije se grijao puno, slabo onako mlak bude dok igram pubg.. A pre igram pubg, vruc na dodir, bas ono neprijatno za drzati ali sam obrisao pubg, instaliracu ga sutra mozda kad budem imo vremena pa cu bas pogledati da li se grije jer mislim da nije u to zadnje vreme.. Ovako se ne grije nikako, igrao sam par igrica po par minuta u zadnje vreme, pa obrisem nije se nikako grijao. Normalan kao da nista ne radim. 

 na pubg mi se zagrije na 39-40 stepeni( e sad neznam jel to zagrijavanje baterije ili nečeg drugog),a sa ostalim igrama skoro pa i ništa se ne zagrije.Jel to opasno visoka temp?
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...
dennocro kaže...

nesto tu ne stima sa tim otkljucavanjem, prje je to islo instant, nesto gadno ne valja

 Meni ide sve brzo,ali mora bit skroz suh,čist prst.

Može tko testirat neku zahtjevnu igru,na koliko vam se stupnjeva zagrije mob(ili baterija) testuirajući na gsam aplikacijom ili nekom sl

 ma na suhi prst n e ide kako je islo prije updatea.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...
keks99 kaže...
DuMe kaže...
dennocro kaže...

nesto tu ne stima sa tim otkljucavanjem, prje je to islo instant, nesto gadno ne valja

 Meni ide sve brzo,ali mora bit skroz suh,čist prst.

Može tko testirat neku zahtjevnu igru,na koliko vam se stupnjeva zagrije mob(ili baterija) testuirajući na gsam aplikacijom ili nekom sl

 Zagrijevao se ranije kad sam tek uzeo.. Posle apdejta, valjda se smirio malo.. Mislim da je nekad pre 3 mjeseca, nije se grijao puno, slabo onako mlak bude dok igram pubg.. A pre igram pubg, vruc na dodir, bas ono neprijatno za drzati ali sam obrisao pubg, instaliracu ga sutra mozda kad budem imo vremena pa cu bas pogledati da li se grije jer mislim da nije u to zadnje vreme.. Ovako se ne grije nikako, igrao sam par igrica po par minuta u zadnje vreme, pa obrisem nije se nikako grijao. Normalan kao da nista ne radim. 

 na pubg mi se zagrije na 39-40 stepeni( e sad neznam jel to zagrijavanje baterije ili nečeg drugog),a sa ostalim igrama skoro pa i ništa se ne zagrije.Jel to opasno visoka temp?

 Pa jeste normalno do 60 stepeni i eno ga jos uvek radi.. Ohladio sam ga nekim custom romom posle godinu dvije. Meni se S3 grijao na 60 cak i kad ne igram igrice, nego samo onako po fb idem :D Eto nek je do 50 normalno 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 6:28 (keks99).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Znaci definitivno idem na s9+, gledao sam sve ali ovaj mobitel mi se nekak najvise svih od svih. 

Pitanje je dal cekati black friday mozda ce biti popusti na cash placanja ili kupiti odmah prek njuskala vakumirani uredaj i gotovo. 

 

Gdje je najbolje kupiti 128gb sd karticu? 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Znaci definitivno idem na s9+, gledao sam sve ali ovaj mobitel mi se nekak najvise svih od svih. 

Pitanje je dal cekati black friday mozda ce biti popusti na cash placanja ili kupiti odmah prek njuskala vakumirani uredaj i gotovo. 

 

Gdje je najbolje kupiti 128gb sd karticu? 

 Ako ne trebaš posebnu brzinu klik

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Znaci definitivno idem na s9+, gledao sam sve ali ovaj mobitel mi se nekak najvise svih od svih. 

Pitanje je dal cekati black friday mozda ce biti popusti na cash placanja ili kupiti odmah prek njuskala vakumirani uredaj i gotovo. 

 

Gdje je najbolje kupiti 128gb sd karticu? 

Imas na njemackom amazonu svako malo akcije na sd kartice, tipa sandisk extreme pro za tridesetak eura ili tako nesto

Imaj na umu da ako ces spremati videozapise na karticu, kupi neku brzu jer ce ti stekati prilikom reprodukcije

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Za memorijske kartice isključivo Samsung Evo Plus. Kod tih kartica je najbitniji write speed, a Evo su među najbrže obzirom na cijenu.
Ova Sandisk ima dobar read, ali je write banana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
omomomomoomm kaže...

Znaci definitivno idem na s9+, gledao sam sve ali ovaj mobitel mi se nekak najvise svih od svih. 

Pitanje je dal cekati black friday mozda ce biti popusti na cash placanja ili kupiti odmah prek njuskala vakumirani uredaj i gotovo. 

 

Gdje je najbolje kupiti 128gb sd karticu? 

Imas na njemackom amazonu svako malo akcije na sd kartice, tipa sandisk extreme pro za tridesetak eura ili tako nesto

Imaj na umu da ako ces spremati videozapise na karticu, kupi neku brzu jer ce ti stekati prilikom reprodukcije

 Kod mene nema štekanja 4K video zapisa na karticama class 10. No ako želi biti siguran (jer eto netko i ima problema) neka uzme bržu.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
zuper kaže...
Za memorijske kartice isključivo Samsung Evo Plus. Kod tih kartica je najbitniji write speed, a Evo su među najbrže obzirom na cijenu.
Ova Sandisk ima dobar read, ali je write banana.

 Na S9+ 4K sa 60 fps ima 72 Mbps bitrate (i to za H.264), a 10 class kartica 80Mbps. No kako je za budućnost više bolje onda je možda bolja preporuka i za bržu karticu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 14:12 (igy).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ne znam zašto bi snimao u h.264 pokraj hevc formata
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
zuper kaže...
Ne znam zašto bi snimao u h.264 pokraj hevc formata

 e onda je tek class 10 dovoljna jer je kompresija veća

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Treba gledati dalje od class 10. Bitnija je U oznaka gdje npr U1 ima minimalno 10MB/s pisanje, a U3 30MB/s.
Samsung Evo Plus ima U3 i ide do 60MB/s
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Samsung sam i gledao. Ovaj model Look what I found on AliExpress
https://s.click.aliexpress.com/e/y7Fzonq. 

Cijena je stvarno u redu tak da mislim da cu to naruciti ali vjerojatno ce me na carini oderati. O 128gb modelu pricam a i ovdje pise da je U3

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Samsung sam i gledao. Ovaj model Look what I found on AliExpress
https://s.click.aliexpress.com/e/y7Fzonq. 

Cijena je stvarno u redu tak da mislim da cu to naruciti ali vjerojatno ce me na carini oderati. O 128gb modelu pricam a i ovdje pise da je U3

Zasto naruciti sa aliexpressa, kad mozes iz njemacke za 26€, sto je stvarno odlicna cijena

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pogledat cu i na amazonu 👍

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Class 10 = U1 no dobro nek uzme što hoće. Bolje brža kartica za sutra.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Koliko se placa dostava sa njemackog amazona? Je li netko pokusao placati dinersom na amazonu, moze li se?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 23:29 (toncek333).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
toncek333 kaže...

Koliko se placa dostava sa njemackog amazona? Je li netko pokusao placati dinersom na amazonu, moze li se?

Pise ti koliko je dostava, ne mozes placati dinersom

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sa brzim punjenjem mi se mob napuno za sat i pol,kad iskljucim brzo punjenje u postavkama mi se napuni za 2 sata,zar nebi trebalo da se sporim punjenjem puno duze puni

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Sa brzim punjenjem mi se mob napuno za sat i pol,kad iskljucim brzo punjenje u postavkama mi se napuni za 2 sata,zar nebi trebalo da se sporim punjenjem puno duze puni

 Sa originalnim punjacem ne, i kod mene je otprilike tako na s9+, s9 se puni jos brze radi manjeg kapaciteta.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Inače to narucivanje preko Amazona, iz Njemačke posebno, ne moguće je nać da dostavljaju u HR i ako dostavljaju postarina ili carina su toliki da se ne isplati nikako kupovati. Kako vi uspijete nac??

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Abalo kaže...

Inače to narucivanje preko Amazona, iz Njemačke posebno, ne moguće je nać da dostavljaju u HR i ako dostavljaju postarina ili carina su toliki da se ne isplati nikako kupovati. Kako vi uspijete nac??

Lose trazis.. na amazonu sam kupio ps4 za 2300 kn (1tb, 2 joysticka i igra), to je cijena s postarinom.. takav komplet bi u hr dosao preko 3000 kn

Kupio sam i hyperknit maskicu za 17€, takoder cijena s postarinom, a ovdje je ta maskica oko 250 kn

I nema nikakvih carina, u EU smo

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Tek dva dana imam S9, pa sam recimo gmail napravio clear defaults, inbox mi uopće ne nudi opciju set as default. Pitanje je kako resetirati defaultse za app, jednostavno neda, više ne mogu ni gmail postaviti kao default. Googlao probao redovnom procedurom i nista.

ima li neko rješenje???

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Limac kaže...

Tek dva dana imam S9, pa sam recimo gmail napravio clear defaults, inbox mi uopće ne nudi opciju set as default. Pitanje je kako resetirati defaultse za app, jednostavno neda, više ne mogu ni gmail postaviti kao default. Googlao probao redovnom procedurom i nista.

ima li neko rješenje???

 Imas u postavkama podesavanje defaultnih aplikacija, samo probaj naci preko search-a u postavkama.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma probao ali mi je sve sivo i piše none set as default, jednostavno ne da nigdje da stavim set as default!

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Samsung me sve više nervira, mislim da budu ostali samo na poslovnoj klijenteli!

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Limac kaže...

Ma probao ali mi je sve sivo i piše none set as default, jednostavno ne da nigdje da stavim set as default!

Ma pusti inbox, ionako ga ukidaju u trecem mjesecu

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Limac kaže...

Ma probao ali mi je sve sivo i piše none set as default, jednostavno ne da nigdje da stavim set as default!

Ma pusti inbox, ionako ga ukidaju u trecem mjesecu

 To je samo primjer, nemogu nista promijeniti!

12 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Hmm trebalo bi flashati njemacki rom za najbrzi pristup beti

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice