Pouzdanost Windows Firewalla

poruka: 9
|
čitano: 2.250
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Pouzdanost Windows Firewalla

Dakle,mene zanima da li uz ovaj postojeći firewall trebam imati i još jedan..Želim još pitati koliko je pouzdan ovaj firewall u kombinaciji sa SP3..Unaprijed zahvaljujem..

15 godina
neaktivan
offline
Pouzdanost Windows Firewalla

vjerujem da misliš na XP čim si rekao SP3

Pa pouzdan je dosta! Samo naravno moraš imati iskustva s virusima i stranicama. Dakle moraš znati što nesmješ klikati i koje stranice ne posjećivati!! No ako nisi malo bolje upućen preporučujem ti neki freeware firewall kao što je Comodo ili PC tools firewall

Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Pouzdanost Windows Firewalla
Bellatrix kaže...

vjerujem da misliš na XP čim si rekao SP3

Pa pouzdan je dosta! Samo naravno moraš imati iskustva s virusima i stranicama. Dakle moraš znati što nesmješ klikati i koje stranice ne posjećivati!! No ako nisi malo bolje upućen preporučujem ti neki freeware firewall kao što je Comodo ili PC tools firewall

 Ok,hvala na odgovoru..
15 godina
neaktivan
offline
Pouzdanost Windows Firewalla

Bitno je da nikada ne koristis dva firewalla istovremeno jer to moze dovesti do raznih konflikata, pa ako se odlucis staviti jos jedan firewall, obavezno u control panelu deaktiviraj ugradjeni windows firewall (ako to vec sama instalacija novog firewalla ne ucini)

 

sto se tice samo windows firewalla, ne bih ti ga preporucio jer koliko je meni poznato, on ne pruza outgoing zastitu (neka me netko ispravi ako sam u krivu). nadji neki pristojan 3rd party firewall i samo njega koristi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pouzdanost Windows Firewalla

vjeran Zone Alarmu od 2002 g Cool, inace isprobao sam dosta firewalla ali on mi nekako najbolje paše(avira 9 uz njega Cool )i full sam naviknut na ZA! ovaj novi se ne može instalirati bez sp3, imao sam ga ja na sp2 ali samo kad se instalira sp3 pa makne jer na instalaciji traži taj update, a pc tools firewall vise nikad necu staviti!, evo stavim na ciste windowse i zablokira sve, npr idem neki film otvoriti i sve se zaledi nemogu ni ctrl+alt+delete(nista u postavkama nisam dirao,uninstaliram ga i sve ok!!  ista stvar sa comodo internet securtiy dok je comodo samo firewall ok

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 23:47 (prison_break007).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pouzdanost Windows Firewalla
ja sam skuzio da meni netreba firewall :D samo radi probleme
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pouzdanost Windows Firewalla
UBIZEC cORPORATION kaže...
ja sam skuzio da meni netreba firewall :D samo radi probleme
Ako ga namjestis kako treba nema sta da ti radi probleme.
Imam Zone Alarm vec godinama, i nikakvih problema nije bilo.
Koliko puta me je samo spasio necemo ni nabrajati.
Ako ti smeta stalno pojavljivanje onih baloncica odes u Firewall namjestis koji programi imaju dopustenje za prikljucivanje netu a koji ne i to ti je sva mudrost.
15 godina
offline
Pouzdanost Windows Firewalla

Kad sam koristio win firewall nisam pokupio puno virusa, ali mislim da je bolje ipak staviti neki bolji firewall, recimo comodo firewall nije los

jos si stavis Aviru antivirus i neces pokupiti puno gamadi.

Q6600 OC @ 3.0Ghz, 4GB 1066Mhz Corsair, HD4870 512MB OC 780 1000, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano, Logitech Wave + MX 518, Z-4 MSI Wind U90x : Atom 1.6, 1Gb DDRII, Intel® 945GS, 80 GB, XP home
15 godina
offline
RE: Pouzdanost Windows Firewalla
BORG kaže...

Kad sam koristio win firewall nisam pokupio puno virusa, ali mislim da je bolje ipak staviti neki bolji firewall, recimo comodo firewall nije los

jos si stavis Aviru antivirus i neces pokupiti puno gamadi.

 e to je moja kombinacija. i za sada je sve ok. nisam pokupio ni jednu gamad preko neta. nekad dođe neka preko usb-a ili neki crackovi (Šutim) ali tu je avirin guard i opet sve ok
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice