Spybot Search & Destroy

poruka: 13
|
čitano: 3.509
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Spybot Search & Destroy

Ne znam je li do sad bila ova tema, pa ako jest, da se odmah na pocetku izvinem.

 

No imam problema s spomenutim programom. Kad sam ga instalirao CPU mi je skocio na 50% (svchost.exe /network service). Iskljucim TeaTimer i SDTimer i problem opet ostane. Zatim deinstaliram Spybot, restartujem racunar i ponovo CPU na 50%. Patim se vec 5 dana s tim problemom i nikako ga rijesiti. Usporava mi totalno sav pristup Internetu.

 

 

Zna li itko kako to rijesiti?

15 godina
protjeran
offline
RE: Spybot Search & Destroy

sigurno je ostao neki proces sa spybotom, iako je trebao biti maknut nakon uninstala

probaj skinut proces expoler i vidi koji ti kolje, onda ga pronaći o iskljući ga da se više ne pokreće prilikom startupa

15 godina
offline
Spybot Search & Destroy

ako je ss&d deinstaliran znači da nije problem u njemu. pokreni task manager i pogledaj što zauzima 50% procesora

15 godina
neaktivan
offline
Spybot Search & Destroy

ja sam imao jedino problem sa ss&d da mi je trosio malo vise resursa,pa sam kopiro programsku mapu i izbriso i imao takozvanu portable inačicu.

 

inace sve pohvale za prog

 

 

 

Ivan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spybot Search & Destroy

Evo ti rijesenje sta ti zauzima toliko procesora (SLIKA)

 

O kojem je procesor rijec

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2009 23:29 (dogman).
15 godina
neaktivan
offline
Spybot Search & Destroy

i onda taj proces ukloni...ak se pojavi ekran smrti restartaj ga ....LOL

Ivan
16 godina
offline
Spybot Search & Destroy

Hvala na pomoci, pokusat cu pa cemo vidjeti

16 godina
offline
Spybot Search & Destroy

Evo ovako, koristim Nod32 Smart Security i Malwarebytes Antimalware. I odlucim izbrisat ovaj drugi i instaliram Spybot. Restartatam racunar i CPU skoci na 50% i drzi. Izbrisem Spybot, ponovno restartam racunar ali CPU ponovo na 50%. Nakod 10-tak minuta, vrati se na normalu. Ali cim pokrenem firefox ili internet explorer ponovno skoci na 50% i usporava mi internet vezu. Na taks manageru imam 2 "svchost.exe (network service)" i jedan od njih je taj koji pravi probleme.

 

by the way: procesor pentium 4 3.0 gz, 1 gb rama

15 godina
neaktivan
offline
RE: Spybot Search & Destroy
otkrivenje kaže...

Evo ovako, koristim Nod32 Smart Security i Malwarebytes Antimalware. I odlucim izbrisat ovaj drugi i instaliram Spybot. Restartatam racunar i CPU skoci na 50% i drzi. Izbrisem Spybot, ponovno restartam racunar ali CPU ponovo na 50%. Nakod 10-tak minuta, vrati se na normalu. Ali cim pokrenem firefox ili internet explorer ponovno skoci na 50% i usporava mi internet vezu. Na taks manageru imam 2 "svchost.exe (network service)" i jedan od njih je taj koji pravi probleme.

 

by the way: procesor pentium 4 3.0 gz, 1 gb rama

 samo 2 svchost-a?ja ih imam 5..Spybot tea timer guta  ko lud ram,ja sam ga isključio u start up-u ..to (spybot)treba koristiti pp..update pa scan i ništa više..

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2009 19:25 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
Spybot Search & Destroy

SpybotSd.exe je oznaka procesa Spybota, a ne svchost.exe.

Zavisi u Visti sa strane desno u Task Manageru piše koji program koristi taj proces.

Koja pila? Naravno,motorka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2009 19:29 (Koja_pila).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Spybot Search & Destroy
Koja_pila kaže...

SpybotSd.exe je oznaka procesa Spybota, a ne svchost.exe.

Zavisi u Visti sa strane desno u Task Manageru piše koji program koristi taj proces.

 pa to je jasno ali svchost.exe je važan proces i podržava masu stvari,koliki je on kod njega.?pa nek uslika taj task pa pošalje..
16 godina
offline
Spybot Search & Destroy

Uspio sam "rijesiti" problem. Service "DNS Client" je stvarao probleme jer se automatski podizao s Windowsima pa sam ga preko Computer Managementa samo prebacio na manual. I evo sad sve radi bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2009 17:38 (otkrivenje).
15 godina
neaktivan
offline
Spybot Search & Destroy

ajd super,makar mi nije jasno kakve to ima veze..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice