Koju srednju školu odabrati? izdvojena tema

poruka: 1.456
|
čitano: 549.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Dosao Dan D..

Stavia san racunarstvo i elektroniku.

Zasad iman 67.44 bodova na oba smjera, 38 od 52 na racunarstvu i 5 od 26 na elektronici.

Na racunarstvu iman 4.54 boda vise nego zadnji, a na elektronici 7.66 vise nego zadnji.

Kakve su sanse da isletin?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
walw2us kaže...

Dosao Dan D..

Stavia san racunarstvo i elektroniku.

Zasad iman 67.44 bodova na oba smjera, 38 od 52 na racunarstvu i 5 od 26 na elektronici.

Na racunarstvu iman 4.54 boda vise nego zadnji, a na elektronici 7.66 vise nego zadnji.

Kakve su sanse da isletin?

 Racunalstvo ti je 2. izbor koliko vidin.Ja san 45-ti i iman 65.99,u elektrotehnici 10-ti.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
CyberPlague kaže...
walw2us kaže...

Dosao Dan D..

Stavia san racunarstvo i elektroniku.

Zasad iman 67.44 bodova na oba smjera, 38 od 52 na racunarstvu i 5 od 26 na elektronici.

Na racunarstvu iman 4.54 boda vise nego zadnji, a na elektronici 7.66 vise nego zadnji.

Kakve su sanse da isletin?

 Racunalstvo ti je 2. izbor koliko vidin.Ja san 45-ti i iman 65.99,u elektrotehnici 10-ti.

 Prvo san stavio MIOC ono cisto YOLO i zasad san 201 od 156, al makmnit cu :P

Good luck brate, nadam se dacemo se vidit hehe

 

Edit:

I da, ima jedan problem u sustavu, mislim bug.

Imam 67.44 boda, no kada otvorim tablicu sa poretkom imam 67.33 (usporedim moj ID i poredak), poslao sam poruku carnetu jos sinoc preko skypa ali nema odgovora, moze pomoc?

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2015 12:00 (walw2us).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
walw2us kaže...
CyberPlague kaže...
walw2us kaže...

Dosao Dan D..

Stavia san racunarstvo i elektroniku.

Zasad iman 67.44 bodova na oba smjera, 38 od 52 na racunarstvu i 5 od 26 na elektronici.

Na racunarstvu iman 4.54 boda vise nego zadnji, a na elektronici 7.66 vise nego zadnji.

Kakve su sanse da isletin?

 Racunalstvo ti je 2. izbor koliko vidin.Ja san 45-ti i iman 65.99,u elektrotehnici 10-ti.

 Prvo san stavio MIOC ono cisto YOLO i zasad san 201 od 156, al makmnit cu :P

Good luck brate, nadam se dacemo se vidit hehe

 Ja isto stavia mioc iz zajebancije,bio 194ti :D
A necemo se vidit jer san lin putovat svaki dan 40km do racunalnih
TIŠ Ruđer Bošković FTW :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

savjetujem ti elektrotehniku :D idem u nnju, sad 3godinu krecem, i nezalim sto sam odabrao to umjesto racunalstva

Hardwell - Young Again
11 godina
offline
Koju srednju školu odabrati?

Ak je netko 35 a primaju 50, no ima dosta onih kojima ta škola nije prioritet, jer se onda nakraju ovi pomiču?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
hrčak kaže...

Ak je netko 35 a primaju 50, no ima dosta onih kojima ta škola nije prioritet, jer se onda nakraju ovi pomiču?

 Što se ti nisi upisivo i prošle i pretprošle godine?

11 godina
offline
Koju srednju školu odabrati?

Ma ja sam pri kraju školovanja, brat mi se upisuje, a ja se ne sjećam ovima koja školanije prioritet, jer se njihovo mjseto briše i onda se ovi iza pomiču prema napred

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
hrčak kaže...

Ma ja sam pri kraju školovanja, brat mi se upisuje, a ja se ne sjećam ovima koja školanije prioritet, jer se njihovo mjseto briše i onda se ovi iza pomiču prema napred

 Koju si ti srednju?

11 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
CyberPlague kaže...
hrčak kaže...

Ma ja sam pri kraju školovanja, brat mi se upisuje, a ja se ne sjećam ovima koja školanije prioritet, jer se njihovo mjseto briše i onda se ovi iza pomiču prema napred

 Koju si ti srednju?

 1 ekonomska Zagreb

 

Ti?

 

Jesi li ti kivic ili tak neš

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

 Puna država odlikaša,nitko se ne zna samostalno obrisat.

Ako nisi sam u mogućnosti odlučit koju ćeš školu upisat,onda nemoj uopće ništa ni upisivat jer nisi za nigdje.

Kako netko drugi može znat koja bi tebi škola bila najbolja,ako ni sam ne znaš?Još najbolje da netko umjesto tebe i upiše i završi.

 Jesi ti mene slucajno izcitirao ili?

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
TheMenstalist kaže...

 Puna država odlikaša,nitko se ne zna samostalno obrisat.

Ako nisi sam u mogućnosti odlučit koju ćeš školu upisat,onda nemoj uopće ništa ni upisivat jer nisi za nigdje.

Kako netko drugi može znat koja bi tebi škola bila najbolja,ako ni sam ne znaš?Još najbolje da netko umjesto tebe i upiše i završi.

 Jesi ti mene slucajno izcitirao ili?

 Dap,mislio sam da njega citiram,nvm.

Yupp,ja sam kivic i još uvijek mi nije jasno zašto mi se obraćaš s ''Vi'' iako sam (u teoriji!) mlađi od tebe 4 godine.

11 godina
offline
Koju srednju školu odabrati?

Jel se onda to tak briše ili?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
12 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Kacunar kaže...
Neznalica121212 kaže...
(...) 1.) Pa čovjek uči dok je živ, 95% šta naučiš u srednjoj ćeš zaboravit. (...) 2.) Čovjek u zdravstvu ima osiguranu budućnost cijeli život. Želiš napredovat? Možeš u kojem hoćeš smjeru napredovat. Bit ćeš gospodin i zdravog razuma. Većina ovih šta su išli sa menom u mioc su malčice skrenili a na faks kad su došli isto nisu završavali faksove. Jednaki su bili sa onima iz ekonomske, iz upravne, iz tehničke i ostale 4godišnje škole. Po ničem on nije bio poseban miočić.  3.) ja točno znam kako se ti sad osjećaš i kako su te roditelji odgojili. Nećeš biti nimalo bolji niti poseban samo ti može škoditi zdravlju, fizičkom kako socialnom, toliko pretjerano učenje. 4.) Profesori u miocu su ok.

 

5.) Kad bi ja mogao birati svom sinu odabrao bi mu farmaciju da upiše, srednju. Prekrasno. Imam prijatelja moje godište završio farmaciju u Krakovu je sad na institutu. Po ničem nije bio poseban, samo je učio. Niti je preinteligentan, niti išta, samo je učio. To je medicina. Koliko para toliko mjuze amo reć, uči i upit ćeš, nema nikakvog kola sreće. A sve ostalo ti je random. Zdravstvo zdravstvo :)

 

 

edit. Fesb*

1.) ne slažem se, ja volim znati od svega pomalo i mislim da to neću dobiti u zdravstvenoj školi.

2.) najjače mi je ovo "bit ćeš gospodin" *self slap* to je najbitnije od svega? da ako želim bit u medicini da ću biti gospodin? ja prvenstveno želim biti doktor zbog pomaganja drugima i jer sam fasciniran ljudskom anatomijom i općenito kemijom i biologijom. ovaj tvoj izvještaj o tvojim prijateljima neću komentirati, jer ja također imam svoje izvore i tvrde sasvim suprotno.

3.) ti točno znaš kako se ja osjećam i kako su me odgojili? po čemu? mene moji roditelji nikad nisu tjerali ni na šta, samo su me savjetovali i dopuštali da sam odaberem. tisuću puta sam falio, ali sam u tome još više naučio. nitko me nije tjerao na učenje niti na bilo šta slično. učenje ne može štetiti zdravlju. pogotovo socijalnom (koje ne postoji, dobra ti je zdravstvena ako želiš više naučiti...)

4.) najmanje bitno. ali hvala svejedno.

5.) ovo mi je još i najbolji dio tvog posta. nemam ništa posebno komentirat.

 

 Ako cees bit doktor moras bit i gospodin, a ne nak ultra napuhana budaletina... to smo rijesili. 

 

Ako bas volis znat od svega po malo, to ti srednja skola nece dat, pogotovo ako zelis upisati medicinu. Jer zbog ove sugave mature ces se morat pripremat od rpvog dana srednje skole. Idi u gimnaziju, upisat ces medicinu 99%. Ja sam napravio istu gresku i otiso u zdravstvenu skolu, poslije nje ( nakon uvoda mature ) nikako napisati maturu iz kemije i fizike kako treba. Previse toga se ne obraduje u strukovnoj zdravstvenoj. 

Opet, ako te toliko zanima ljudska anatomija, kemija i biologija. Zasto nebi upiso Biologiju ? Prezivis par predmeta iz biljaka i takvih stvari, no poslije ti je raspon poslova i postdiplomskih koje mozes upisati ogroman. 

 

No, to je sve jos daleko, upisi gimnaziju... jos ces se ti 100x predomislit.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
hrčak kaže...

Jel se onda to tak briše ili?

Jucer san se posvada sa pola bivseg razreda bas radi toga.

Ako barem njima spamerima i dramaticarima nemogu objasnit, pokusat cu tebi, jer taj dio sustava nije nikako objasnjen.

 

Imas 4 odabrane skole, idu prioritetom od 1. do 4.

Ako nisi unutar upisne kvote 1. a jesi druge upadas u drugu i jedino ces u drugoj bit prikazan u tablici plasman abecedno.

Ovo sto vidis u moji rezultati, za druge skole ispod one u koju mozes upast, to ti pise koji bi bio da neupadnes u tu prije, i znaci za te druge skole nisi prikazan na listi poretka.

Znaci da, automatski se brise sa liste oni koji mogu upast u skole u svom prioritetu, no ovo sto vidis u moji rezultati, to samo prikazuje koji bi bio da nemoze upast u skole veceg prioriteta.

 

Edit: Jednostavno objasnjeno http://i.imgur.com/Y12hSFF.png

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2015 10:03 (walw2us).
8 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Zanima me moze li se sa skoliozom upisati za fizioterapeuta? 

Hvala 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
MNives kaže...

Zanima me moze li se sa skoliozom upisati za fizioterapeuta? 

Hvala 

 Vjerojatno,mislim da nikad nikog nisu zbog skolioze sprječili.

Vjerojatno će se i ispravit kičma za par godina.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
MNives kaže...

Zanima me moze li se sa skoliozom upisati za fizioterapeuta? 

Hvala 

 Ako prođeš na lijecnickom, mozes.

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
11 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Pozdrav. Evo imam jedno pitanje, koja je od ove dvije škole bolja, obe su u Splitu. Ovako: Škola za dizajn,grafiku i održivu gradnju: grafički tehničar ili Obrtno-tehničar: tehničar za električne strojeve s primjenom računalstva. U grafičkoj sam 14/24, a u obrtno tehničkoj 11/24. Prvi izbor mi je Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku: računalni tehničar za strojarstvo a tu sam na granici stalno 2 mjesta gore dole. I sad gledam koju bi školu od ove 2 na drugi izbor.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 18:07 (MikaMika).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

U ZUZ-u? Mislim da mozes,ako ti ne smeta pri radu i vjezbama.

8 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

profesori u elektrotehnickoj split?

cuo sam da dobro objasnjavaju ali kakvi su, msn strogi ili?

10 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

i, gdje ste na kraju otisli? ja sam upisao MIOC u Splitu :)

8 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

Idemm u 8.razred,točnije krenula sam,mislila sam upisat srednju školu za fizioterapeuta,pa fakultet za dj.pedijatra,no čula sam da ako idem u srednju za fizioterapeuta mogu samo na fakultet za fizioterapeuta,a ne za dj.pedijatra,gimnaziju defintivno izbacujem jel u nju ne želim ići...help!

12 godina
offline
Koju srednju školu odabrati?

Zas ne gimnaziju, u cem je problem u gimnazijama?

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Ne znam tko ti je rekao to, ali ako ti položiš maturu da ti bude dovoljna i za pedijatra, moći ćeš.
Uglavnom sve ovisi kako napišeš maturu.
Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

Double post

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2016 11:46 (TheMenstalist).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Dali mogu upisat opću gimnaziju sa 68 bodova otprilike ?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Ovisi di. U goricku su upadali i sa manje.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Ovisi di. U goricku su upadali i sa manje.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice