2018 FIFA World Cup

poruka: 363
|
čitano: 58.808
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
vrinho kaže...

Sad dok sam vidio te suze Iranaca još mi ih je više žao jer ovo im je bila jedinstvena prilika. I protiv Španjolske i danas su pokazali da znaju igrati.

 Da užas, a Portugal se opet izvukel po ko zna koji put ali bude i njihovoj sreci kraj kad tad.

twice the pride double the fall
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Portugal je nova Grcka po tom pitanju

9 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Mateo Beusan je kazao da je Ronaldo trebao dobit crveni karton i svi u studiju su se složili sa time , e sad postavlja se pitanje da li FIFA može naknadno kazniti Ronalda ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
11 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

...taj lik je vodio Grcku kad su antinogometom osvojili Euro....

metalni punker
13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Ma hoće ga racku kazniti naknadno, nemaju muda za to. Ako budu jako ću se iznenaditi.

 

13 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Tallahassee kaže...

...taj lik je vodio Grcku kad su antinogometom osvojili Euro....

 Koji lik, taj lik je vodio Grčku prije nekoliko godina ali Grčka je osvojila Euro pod Ottom Rehhagellom.

7 godina
offline
2018 FIFA World Cup

"VAR is bullshit" 

 

14 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Strah me da ce danci dobit francuze.Da ce im ovi pustit gol da idu na nas.Gledam tekmu zapet ko puska

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Africka reprezetacija ako nastavi ovako izgubit ce

11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Gdje se na ovom hrti može gledat druga tekma ili ti ga Nigerija vs Argentina ?

Sinoć sam tražio Španjolsku ali na hrti je isto bio Portugal, ne kužim gdje se nalazi stream za tu drugu utakmicu.

Eo sad ima najava za Arg, sinoć nije bilo te druge uttakmice il sam ja ćorav.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2018 18:38 (Silent horror1992).
9 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Na HRTi su samo one tekme koje prenose, ne stavljaju naknadno snimke (osim ono kaj su prenosili jel, bar nisu do sad) i ne prenose više tekma odjednom.

11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Budu i snimke, jucer je odmah poslije urugvaj-rusija bila egipat-s.arabija

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
isuckatthisgame kaže...

Moja predvidanja:
Entuzijast, sto ces... 

 Daj te bunike 

11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Kako mi je žao Nigerije.

Ova Argentina je trula da to nisu istine, ne kužim na čemu su oni pumpali optimizam, bez preseravanja uz Saudijsku Arabiju su pokazali najmanje od nogometa.

Njima igra Mascherano, lik koji je veteran, ne igra ozbiljan nogomet već neko vrijeme, odakle uopće biva pozvan, a kamoli da im on vodi igru u sredini, žalosno koliko su jadni.

Ono je po meni penal, nema on šta na 5 metara od gola onako širit ruke i zakačit loptu rukom.

Koliko kontri i zicera su Nigerijci fulali to nisu istine.

Šteta, lošija ekipa je prošla.

 

Nas ne treba komentirat, klasa smo.

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

I sad će Hr ispast od Danske samo zbog toga što su postavili letvicu previsoko. Finale je predaleko, treba ići utakmicu po utakmicu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
neaktivan
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
loky4i4 kaže...
isuckatthisgame kaže...

Moja predvidanja:
Entuzijast, sto ces... 

 Daj te bunike 

 A mislim, postavi svoje pa komentiraj.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
10 godina
neaktivan
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
x18x05x kaže...

I sad će Hr ispast od Danske samo zbog toga što su postavili letvicu previsoko. Finale je predaleko, treba ići utakmicu po utakmicu.

 Po cem si dobio dojam da ova reprezentacija preskace utakmice?

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Bolji smo od Danaca po prakticki svim segmentima samo to treba pokazati i dokazati na terenu. Nasi su nas znali neugodno iznenaditi po tom pitanju pa se iskreno nadam da nas nece opet u nedjelju. Samo korak po korak, nadam se da ne citaju nase trule novine. Vidim da su decki skupa s izbornikom cvrsto na zemlji tako da jedva cekam taj dan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2018 22:42 (vrinho).
11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Ovaj Beusan je kreten, neznalica i klasični primjer uhljeba sa HRT-a.

 

10 godina
neaktivan
offline
2018 FIFA World Cup

Gledam bas standingse
- Urugvaj 9 bodova u laksoj skupini od nase i ima pobjede s minimalnim razlikama,
- Portugal i Spanjolska prolaze s dva teska remija i jednom pobjedom,
- Francuska nerijeseno s Danskom,
- Brazil 1-1 sa Svicarskom i izvlacenje protiv Kostarike u nadoknadi,
  Svicarska x i onda mucenje sa Srbijom,
- Meksiko zasad cist, ali vidit cemo sto ce biti sa Svedima,
- velika Njemacka porazena odmah na pocetku i prosla mucenje sa Svedskom,
- Engleska i Belgija dominante protiv tier 5 reprezentacija,
- Kolumbija pobjeda-poraz, Poljska ispala, a i Japan remizirao sa Senegalom.

Hrvatska:
- iscupali 2:0 protiv cvrste Nigerije 


- razbili Argentinu 

- s B sastavom izdrzali nalete borilackog Islanda i realizirali svoje prilike (primili gol samo iz penala radi enca)


Ako mi nemamo temelje za optimizam, ne znam tko ima...

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
7 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

Veseli sto su nam za sada oba golmana klasa. I mogu reci da je Kalinic imao mnogo vise posla od Subasica,

i da je dao do znanja da ce u skorije vrijeme biti 1. izbor za vratara. Subasic je dobar, al na mladima svijet ostaje.

8 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Čim sam jučer vidio rezultate odmah mi je postalo jasno: Argentina sad osvaja ovo svjetsko 100%, sad im se sve posložilo.

Kad naši nemaju mozga u glavi, umjesto da puste tekmu oni tak...

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
fer-de-lance kaže...

Čim sam jučer vidio rezultate odmah mi je postalo jasno: Argentina sad osvaja ovo svjetsko 100%, sad im se sve posložilo.

Kad naši nemaju mozga u glavi, umjesto da puste tekmu oni tak...

 

 

 

Ma šta će oni jadnici osvojit rasturit će ih Francuzi.

Jesi gledao juče njihovu utakmicu ?

Čista sreća što su pobijedili, a uz to ih je i sudac pogurao jer je ono bio penal ko kuća.

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Silent horror1992 kaže...

Čista sreća što su pobijedili, a uz to ih je i sudac pogurao jer je ono bio penal ko kuća.

 pih mogao je sudac "pogurati" argentinu i sa crvenim kartonom pa nigerijci ne bi imali ni prilike doći u tu situaciju, tako da bilo je grešaka ali to nije utjecalo na rezultat

11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
loky4i4 kaže...
Silent horror1992 kaže...

Čista sreća što su pobijedili, a uz to ih je i sudac pogurao jer je ono bio penal ko kuća.

 pih mogao je sudac "pogurati" argentinu i sa crvenim kartonom pa nigerijci ne bi imali ni prilike doći u tu situaciju, tako da bilo je grešaka ali to nije utjecalo na rezultat

 

Ma na stranu suđenje, oni igraju ko HR drugoligaš, tko je gledao juče njihovu tekmu taj zna o čemu pričam, oni su totalno bezidejni i jalovi,  Francuzi će ih pregazit i sve drugačije od toga bi bilo ravno čudu.

8 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Ma, pusti francuze, sad se bude argentina krumpala do kraja.

Ista stvar ko i portugal prije par godina.

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
fer-de-lance kaže...

Ma, pusti francuze, sad se bude argentina krumpala do kraja.

Ista stvar ko i portugal prije par godina.

 

 

 

Vjeruj mi da oni otpadaju ko ratkapa vs France.

Osobno sam mislio da su zbog nervoze malo slabije igrali prvu vs Island, imali su skoro 30 šuteva, penal fulali, te nakon što smo ih razguzili mislio sam si to je zbog nas jer smo baš jaki, ali juče kad sam odgledao utakmicu sa Nigerijom uvjerio sam se da su oni trulež od ekipe i ništa loše do sad što su pokazali nije slučajno.

Vjerovao sam u njih da mogu nadigrat Nigeriju nakon što je ispalo da će im najvjerovatnije trebat samo win vs Nigerije, čak sam se nešto sitno kladio na njih, ali nakon onog juče sam totalno progledao jer u utakmici koja im život znači su bili jednako jadni kao i protiv nas i ne vidim kako mogu proć Francusku koja je tempirala sve za nokaut fazu.

 

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
isuckatthisgame kaže...

Gledam bas standingse
- Urugvaj 9 bodova u laksoj skupini od nase i ima pobjede s minimalnim razlikama,
- Portugal i Spanjolska prolaze s dva teska remija i jednom pobjedom,
- Francuska nerijeseno s Danskom,
- Brazil 1-1 sa Svicarskom i izvlacenje protiv Kostarike u nadoknadi,
  Svicarska x i onda mucenje sa Srbijom,
- Meksiko zasad cist, ali vidit cemo sto ce biti sa Svedima,
- velika Njemacka porazena odmah na pocetku i prosla mucenje sa Svedskom,
- Engleska i Belgija dominante protiv tier 5 reprezentacija,
- Kolumbija pobjeda-poraz, Poljska ispala, a i Japan remizirao sa Senegalom.

Hrvatska:
- iscupali 2:0 protiv cvrste Nigerije 


- razbili Argentinu 

- s B sastavom izdrzali nalete borilackog Islanda i realizirali svoje prilike (primili gol samo iz penala radi enca)


Ako mi nemamo temelje za optimizam, ne znam tko ima...

 Sve ovo sad ide u koš i sve ide iz početka.Nista to ne znaci.Da, moze uljevati optimizam ali jedna losa utakmica,jedan losi potez,malo nesrece,jedan crveni i gotovo je.

Ne treba se zanosit ali treba bit pozitivan.

Naše šanse u nedjelju su 50:50.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
online
Re: 2018 FIFA World Cup
Kill Frenzy kaže...

 

 Sve ovo sad ide u koš i sve ide iz početka.Nista to ne znaci.Da, moze uljevati optimizam ali jedna losa utakmica,jedan losi potez,malo nesrece,jedan crveni i gotovo je.

Ne treba se zanosit ali treba bit pozitivan.

Naše šanse u nedjelju su 50:50.

Tocno to. Pogotovo posto mi imamo dugu povijest hypea nakon nekoliko dobrih tekmi, odmah se krenu obecavati medalje i najjaci smo na svijetu, nakon cega u pravilu uvijek uslijedi hladan tus na samom pocetku knockout faze, i u nogometu i u rukometu. Ja se isto nadam da mozemo bar do cetvrtine na ovom prvenstvu, ali iskustvo uci da je bolje nicemu se ne nadati i nista ne ocekivati, pa je sve sto se postigne dobrodosli bonus.

 

A i nasa repka ima vrlo zanimljivu znacajku da se "prilagodi" protivniku u smislu da mozemo izgubiti protiv najslabijih, ali i pobijediti najjace, kako koji dan. Jedan dan pobjeda protiv Spanjolske/ Njemacke i slicnih, drugi dan poraz protiv Islanda ili Andore.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 14:18 (Minneyar).
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Kill Frenzy kaže...

 Sve ovo sad ide u koš i sve ide iz početka.Nista to ne znaci.Da, moze uljevati optimizam ali jedna losa utakmica,jedan losi potez,malo nesrece,jedan crveni i gotovo je.

Ne treba se zanosit ali treba bit pozitivan.

Naše šanse u nedjelju su 50:50.

 

Ja sam uvijek bio onaj koji nije volio euforiju ali vi ste ipak malo prekritični. Da, sad je nokaut faza i nema se pravo na pogrešku, ALI mi smo kvalitetniji od Danske na svakoj poziciji na terenu i zato je abrem 60:40 u našu korist a ako odigramo kako znamo i možemo ja vjerujem u pobjedu bez puno šokova.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice