Chelsea F.C.

poruka: 876
|
čitano: 133.252
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Chelsea F.C.

zamisli to, Shaktar pobjedi Juve, Chelsea izgubi ili remizira protiv Norda

 

inace sto se mene tice, ja bih ipak volio da ispadne Chelsea skroz iz evrope, al nemoguce je, bilo bi lakse se onda skoncentrisati na Premiership, a i iako nece biti lige sampiona, sad je tu i Svjetsko prventstvo koje starta od sutra

 

napadac novi se mora dovesti, i to je pod hitno, Torres mora ici ili mu se mora skresati plata, jer ima najvecu u klubu, a nista ama bas nista nije pokazao u ove dvije godine, gledajuci kakav je bio igrac

 

ima tu dobrih napadaca, Benzema, pa onaj Bony iz Vitessea kojeg bi radio volio vidjeti na Stamfordu, momak je odlican, a ne kosta puno, al sve je to tesko dok su Roman i Rafa na Torresovoj strani

 

onda fale Lampard i Terry, vidi se da bez njih nije Chelsea onakav kakav treba da bude

 

ja se samo nadam da ce Rafa sto prije otici i doci pravi trener koji ce biti duze uprkos losim utakmicama, jer Rafa nista nije pokazao, a obicno dolaskom novog trenera izazove se neki "pozitivan sok" ako se tako moze nazvati, medju igracima, primjetio sam da je i Rafi u cilju da se prvenstveno popravi odbrana, sto je i Di Matteo htio

 

 

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
13 godina
offline
Chelsea F.C.

U koliko sati po našem vremenu igra Chelsea finale kontra Corinitansa {#} ?!?!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Chelsea F.C.

pol 12

League of Legends EU West: Dmanz
14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

kakvim vam se cini ba? 

[CENTER][URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm][IMG]http://www.nodiatis.com/pub/15.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
15 godina
offline
Chelsea F.C.

Walters danas nije imao svoj dan, 2 autogola, skrivljen jedanaesterac, te je na kraju promašio jedanaesterac.. {#}

Fin gol Hazarda {#}

http://trollfootball.lockerdome.com/media/104749226?utm_campaign=SMCT&utm_source=FB&utm_medium=102643085&utm_content=104749226

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 18:42 (Balvan8).
12 godina
offline
Re: Chelsea F.C.

Ba je zasad vec bolji od Torresa, a sa vremenom cemo vidjet na cemu smo sa napadacima. Vidi se da covik ima nos za gol.

15 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
shadowlapy kaže...

Ba je zasad vec bolji od Torresa, a sa vremenom cemo vidjet na cemu smo sa napadacima. Vidi se da covik ima nos za gol.

Isto kao što se vidi da nos za gol ima i Jonathan Walters.{#}

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

https://www.youtube.com/user/fernandotorres09hd?feature=mhee

 

Ovo je moj youtube kanal na koji sam poceo sa uploadom golova,intervjua,analiza utakmica u HD-u.

Evo vec sam postavio video (Torresov intervju) gdje mozete vidjeti da se radi o vrhunskoj kvaliteti sa BBC-a.

 

Uskoro cu postaviti analize nekih utakmica ove sezone, pa eto sub. se ako vam se svidja.

One does not simply walk into Mordor.
15 godina
offline
Chelsea F.C.

Ajme što se sve neće dogoditi u nogometu. Sad su i ovi koji skupljaju lopte počeli zadržavati vrijeme i simulirati, a igrači ih za to kazniti.{#}

 

 

 

Ali kad malo pogledam mali je ovo i zaslužio jer je zadržavao loptu. Hazard ga čak nije ni šutnuo nego je izbio loptu ispod njega i onda je ovaj mali počeo simulirati. Evo što je mali prije toga izjavio na twitteru što samo dokazuje njegovu krivnju: LINK

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Ovo je Engleska Premier liga i ovakve stvari ne čude, a Hazard je išao izbiti loptu, klincu iz ruke, ali je malo prenaglio, no ništa prestrašno.

13 godina
offline
Chelsea F.C.

Balotelli: "Trebao je Torres otići umjesto Hazarda, on bi dečka promašio." {#}

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Chelsea F.C.

ja ne vjerujem kaj se događa, sad jos gubimo i od brentforda, pa daj, nijedan trofej ove sezone nebude... sramota

11 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
dmanz kaže...

ja ne vjerujem kaj se događa, sad jos gubimo i od brentforda, pa daj, nijedan trofej ove sezone nebude... sramota

 

 

za sve ćete okrivit trenera....

14 godina
offline
Chelsea F.C.

i trenera i igrace, jer ti svi igraci sada igraju samo za pare i uopce ne igraju srcem za klub kao lamps ili JT

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Pogodak Fernanda Torresa za 2-2

 

One does not simply walk into Mordor.
14 godina
offline
Chelsea F.C.

lijep gol, ali ah, sta mu znaci kad je panj

12 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
HDesignz kaže...
dmanz kaže...

ja ne vjerujem kaj se događa, sad jos gubimo i od brentforda, pa daj, nijedan trofej ove sezone nebude... sramota

 

 

za sve ćete okrivit trenera....

naravno da cu okriviti trenera, njemu nije mjesto u Chelsiu, spanish twat

 

mijenja ivanovica sa azpilikuvetom u 70 i nekoj minuti, a Chelsiu treba gol, lol, a Dembu tek u 80min ubacuje, dok Torres do Dembinog ulaska apsolutno nista nije uradio

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
14 godina
offline
Chelsea F.C.

ma ja samo ocu da se mou vrati, to su bila vremena, a i čovjek jos uvijek voli celzi i ima neku posebnu vezu s njima

 

da mi je vidit opet taj tandem

 

14 godina
offline
Chelsea F.C.

Ako danas ne pobjedimo, onda stvarno

 

 

Igra nam je losija bez Hazarda, sto je ocito, ali danas bi barem trebali 3-4 komada utrpati ovima

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
dmanz kaže...

Ako danas ne pobjedimo, onda stvarno

 

 

Igra nam je losija bez Hazarda, sto je ocito, ali danas bi barem trebali 3-4 komada utrpati ovima

 

Ross sigurno na golu, torke 99% u napadu zbog onog gola i vjerojatno ryan opet kao krilo.

 

Ako bude ovakav sastav objavljen ne moram ni paliti utakmicu. Poštedit ću se nepotrebnog živciranja

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
Paolo2612 kaže...
dmanz kaže...

Ako danas ne pobjedimo, onda stvarno

 

 

Igra nam je losija bez Hazarda, sto je ocito, ali danas bi barem trebali 3-4 komada utrpati ovima

 

Ross sigurno na golu, torke 99% u napadu zbog onog gola i vjerojatno ryan opet kao krilo.

 

Ako bude ovakav sastav objavljen ne moram ni paliti utakmicu. Poštedit ću se nepotrebnog živciranja

 dobro predviđanje xD

 

sastav za danas:Turnbull; Azpilicueta, Ivanovic, Cahill, Cole; Ramires, Lamps (c); Oscar, Mata, Bertrand; Torres

14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

zasto ne demba, pa jeb*mu mater, frajer je trenutacno toliko bolji od torresa...zna torres igrat, daleko od toga, ali ne zabija golove i ako benitez to dosad nije shvatio onda nek nam bog pomogne jer smo najebali

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Pa Torres je zadnje 2 utakmice odigrao fantasticno. To sto je trener katastrofa nije Torresov problem.
Najbolje bi bilo igrati sa oba napadaca.

https://www.youtube.com/user/NermisFT9/featured

Pogledajte moj YouTube kanal, ako vam se svidjaju videozapisi , subscribe. 

One does not simply walk into Mordor.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 23:47 (El_Nino_09).
14 godina
offline
Chelsea F.C.

ma ja nemogu hebeno vjerovat

 

nakon svake tekme najrađe bi se rasplako, imamo valjda igrace za top 5 timova na svijetu, a igramo za qurac

13 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Pozdravljam tračeve da se Mourinho možda vrača u Chelsea. Možda je malo pretjerao sa Realom, ali cijenim ga kao trenera i volim njegov arogantni karakter. Nažalost njegovim odlaskom u Real, prestale su i moje simpatije prema njemu, ali bi opet volio vidjeti Chelsea na tronu engleske upravo sa njime. Evo i jedna prigodna pjesma:

 

12 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
El_Nino_09 kaže...

Pa Torres je zadnje 2 utakmice odigrao fantasticno. To sto je trener katastrofa nije Torresov problem.
Najbolje bi bilo igrati sa oba napadaca.

https://www.youtube.com/user/NermisFT9/featured

Pogledajte moj YouTube kanal, ako vam se svidjaju videozapisi , subscribe. 

Nermis i ovde napada

 

a ko je onda kriv sto Torres u dvije sezone AMA NISTA NIJE uradio

koliko je zabio golova? ko je kriv? ja? koliko je samo placen

 

da se razmijemo, meni je Torres veoma drag igrac, ali ne mogu ga vise gledati u Chelsiu i tacka

 

samo ne znam kako ce Chelsea u europa ligu sa jednim napadacem i to sa Torresom, nesto se cudno desava u klubu, nikad nisam vjerovao da ce doci do ovakvog raspleta, pa samo Torres nam je dosad bio jedini napadac, katastrofa, previse mu se dalo paznje

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Indestructible kaže...
Nermis i ovde napada

 

A neće valjda letiti i s ovog foruma kao i s cb-a {#}

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
12 godina
offline
Chelsea F.C.

da je reLo ovde letio bi :D

 

 

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
12 godina
offline
Chelsea F.C.

ja utakmice i patnje

 

 

OSCAR POWAH

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
12 godina
offline
Chelsea F.C.

Demba Ba-tman

 

najavjivalo se nesto da ce biti neki veliki transparenti na utakmici, al sve je to tanko, sve sto sam uspio cuti Di Matteo u 16 min i 20-22. min Jose Mourinho

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice