Chelsea F.C.

poruka: 876
|
čitano: 133.256
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Chelsea F.C.

kakav kambek protiv Man Utd.a, da nije usao mlohavi Torres sigurno bi i na kraju bilo 2-3 za Chelsea

revans se igra 1.4

 

EDIT: raspored sjeban, 30.3. se igra protiv Southamptona, pa onda ponedeljak 1.4 Man Utd, pa cetvrtak 4.4 protiv Rubina, i nedelja 7.4 protiv Sunderlanda, dakle 4 utakmice u 7 dana

FA je zlo za engleski fudbal

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2013 15:36 (Indestructible).
12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.
A da nije slučajno...?
12 godina
offline
Chelsea F.C.

Luiz mi je trenutno najdrazi igrac u Chelsiu, uz Oscara

 

Hazard i Terry povrijedjeni, i pod velikim upitnikom su za finale europa lige, steta za obojicu, a posebno za Terrya, koji je prvo finale lige sampiona baksuzirao, drugo propustio, a evo sad i ovo propusta

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
Indestructible kaže...

Luiz mi je trenutno najdrazi igrac u Chelsiu, uz Oscara

 

Hazard i Terry povrijedjeni, i pod velikim upitnikom su za finale europa lige, steta za obojicu, a posebno za Terrya, koji je prvo finale lige sampiona baksuzirao, drugo propustio, a evo sad i ovo propusta

Luiz ce nakon Terryja bit pravi voda momcadi, sta se tice Oscara on se taman ovu sezonu uigrava. Ja se nadam da se nece lako rijesit Lukakua i De Bruynea jer oni su stvarno igracine za buducnost. 

14 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Chealsea je opet parkirao autobus pred svoj gol {#}

 

Al kakve su sreće budu još dobili utakmicu, iako je Benfica drastično bolja...

15 godina
offline
Re: Chelsea F.C.
Praetorian1 kaže...

Chealsea je opet parkirao autobus pred svoj gol {#}

 

Al kakve su sreće budu još dobili utakmicu, iako je Benfica drastično bolja...

sve si reko... opet Chelsea totalno nezasluženo, al šta ćeš to je nogomet i treba im čestitat.... 

14 godina
offline
Chelsea F.C.
Chelsea - Benfica 5:3

udarci u okvir


tolko o tome
14 godina
offline
Chelsea F.C.
što je s Romeuom, u kakvoj je poziciji trenutno? sjećam se da je jedno vrijeme igrao dosta često, mislim da je to bilo početkom prošle sezone, ali od tad ga ne vidim. Jeli to bila neka ozljeda u pitanju ili nije dovoljno dobar?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
antimadridista kaže...
što je s Romeuom, u kakvoj je poziciji trenutno? sjećam se da je jedno vrijeme igrao dosta često, mislim da je to bilo početkom prošle sezone, ali od tad ga ne vidim. Jeli to bila neka ozljeda u pitanju ili nije dovoljno dobar?

Otišao mu  meniskus početkom 12. mjeseca, otišao na hitnu operaciju  i bio ozlijeđen 6 mjeseci. Službeno se vratio tjedan dana prije kraja sezone.

 

Početkom ove sezone do ozlijede je skupio oko 10-tak nastupa - više kao starter nego kao zamjena. Igrao je dobro kada je dobio minutažu

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2013 1:52 (Paolo2612).
12 godina
offline
Chelsea F.C.

The Special One Mourinho

 

 

Daddy´s home bithches {#}

 

let the party begin!

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Chelsea F.C.
Welcome home, boss!
12 godina
offline
Chelsea F.C.

Krece nasa dominacija,ajmoo 

14 godina
offline
Chelsea F.C.

eto od danas vam mogu reći da poznajem osobno jednog igrača Chelsea. Tko zna, ako zaigra za prvu ekipu nekad, a obećavajuće mu je krenula karijera, možda vam i dres uspijem nabaviti {#}

sretno Stipe!

http://www.chelseafc.com/news-article/article/3334691/title/stipe-perica-signs

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2013 1:28 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
antimadridista kaže...

eto od danas vam mogu reći da poznajem osobno jednog igrača Chelsea. Tko zna, ako zaigra za prvu ekipu nekad, a obećavajuće mu je krenula karijera, možda vam i dres uspijem nabaviti {#}

sretno Stipe!

http://www.chelseafc.com/news-article/article/3334691/title/stipe-perica-signs

rezerviraj 1 za mene :D

Zan klo van dam
12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Pozdrav,

 

vidim da je tema polumrtva, pa da je malo oživim :)

 

za one koji ne znaju, postoji Udruženje navijača Chelsea-ja u Hrvatskoj, službeno priznato od Chelseaja.

bacite oko na službeni portal, tamo imate i detalje kako se učlaniti :)

 

http://www.chelseacroatia.com/

 

KTBFFH

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
moomy kaže...

Pozdrav,

 

vidim da je tema polumrtva, pa da je malo oživim :)

 

za one koji ne znaju, postoji Udruženje navijača Chelsea-ja u Hrvatskoj, službeno priznato od Chelseaja.

bacite oko na službeni portal, tamo imate i detalje kako se učlaniti :)

 

http://www.chelseacroatia.com/

 

KTBFFH

 

 

 Naravo da je polumrtva kad svi navijaju za barcu ili real,odnosno svi njihovi navijaci ili simpatizeri su poceli "navijat" 2009 god sramota kako kaze veliki DD11

11 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Choky95 kaže...
moomy kaže...

Pozdrav,

 

vidim da je tema polumrtva, pa da je malo oživim :)

 

za one koji ne znaju, postoji Udruženje navijača Chelsea-ja u Hrvatskoj, službeno priznato od Chelseaja.

bacite oko na službeni portal, tamo imate i detalje kako se učlaniti :)

 

http://www.chelseacroatia.com/

 

KTBFFH

 

 

 Naravo da je polumrtva kad svi navijaju za barcu ili real,odnosno svi njihovi navijaci ili simpatizeri su poceli "navijat" 2009 god sramota kako kaze veliki DD11

 A chelsea je kao klub s velikom povješću te ima mnogo navijača iz 20. st. Pričaš gluposti.

I always tell the truth.Even when I lie.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Bruno_K!ng kaže...
Choky95 kaže...
moomy kaže...

Pozdrav,

 

vidim da je tema polumrtva, pa da je malo oživim :)

 

za one koji ne znaju, postoji Udruženje navijača Chelsea-ja u Hrvatskoj, službeno priznato od Chelseaja.

bacite oko na službeni portal, tamo imate i detalje kako se učlaniti :)

 

http://www.chelseacroatia.com/

 

KTBFFH

 

 

 Naravo da je polumrtva kad svi navijaju za barcu ili real,odnosno svi njihovi navijaci ili simpatizeri su poceli "navijat" 2009 god sramota kako kaze veliki DD11

 A chelsea je kao klub s velikom povješću te ima mnogo navijača iz 20. st. Pričaš gluposti.

 ja nisam reko za barcu da nije imala povijest prije 2009 ;) chelsea je prvi klub u engleskoj ikada koji je napunio stadion sa preko 100 000 ljudi,i to prije vise od 80 godina,i za klub se ne navija ako prodjes njihovu listu trofeja i onda kazes e za njih cu jer su "najjaci", "navijacu" koji znas bacit kritiku cisto da nesto napises :D a i nevrijedi se raspravljat sa barcini fanovima kad im je klub savrsen,kazem od 2009.  

11 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.

 A chelsea je kao klub s velikom povješću te ima mnogo navijača iz 20. st. Pričaš gluposti.

 ja nisam reko za barcu da nije imala povijest prije 2009 ;) chelsea je prvi klub u engleskoj ikada koji je napunio stadion sa preko 100 000 ljudi,i to prije vise od 80 godina,i za klub se ne navija ako prodjes njihovu listu trofeja i onda kazes e za njih cu jer su "najjaci", "navijacu" koji znas bacit kritiku cisto da nesto napises :D a i nevrijedi se raspravljat sa barcini fanovima kad im je klub savrsen,kazem od 2009.  

 Svako navija za koga želi, ali meni je smiješno što baš chelseajevi fanovi nešto govore za navijanje, a ne razlikuju se od barcinih. Jedina dva kluba koja poštujem u BPLu su Arsenal i Man. Utd. Mogu ih ljudi trolati, ali su to najjači klubovi. Tolko od mene.

I always tell the truth.Even when I lie.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 12:45 (Bruno_K!ng).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Bruno_K!ng kaže...

 A chelsea je kao klub s velikom povješću te ima mnogo navijača iz 20. st. Pričaš gluposti.

 ja nisam reko za barcu da nije imala povijest prije 2009 ;) chelsea je prvi klub u engleskoj ikada koji je napunio stadion sa preko 100 000 ljudi,i to prije vise od 80 godina,i za klub se ne navija ako prodjes njihovu listu trofeja i onda kazes e za njih cu jer su "najjaci", "navijacu" koji znas bacit kritiku cisto da nesto napises :D a i nevrijedi se raspravljat sa barcini fanovima kad im je klub savrsen,kazem od 2009.  

 Svako navija za koga želi, ali meni je smiješno što baš chelseajevi fanovi nešto govore za navijanje, a ne razlikuju se od barcinih. Jedina dva kluba koja poštujem u BPLu su Arsenal i Man. Utd. Mogu ih ljudi trolati, ali su to najjači klubovi. Tolko od mene.

Ja nisam navijac ali sam njihom simpatizer,navijac je sasvim nesto drugo,nadam se da cu nekad moci otici u london pa biti dio navijaca ali pravi navijaci bluesa su bas oni u 20 st dok nije abramovic dosao,takoder i za barcu govorim dok je r10 bio ovo poslje kad ih je uzdigao je smijesna prica (uefalona) i to bas 2009 ako si gledao polufinale chelsea barca...nepratim ih osim na tablici tako da necu o njima lp :)

12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

alo plavci, šta vas nema?

 

ajmo malo oživit temu

 

BTW tko još nije, učlanite se u udruženje navijača, došle su nove iskaznice - http://www.chelseacroatia.com/

 

bacite oko i na instagram profil, ima slika s okupljanja, itd. - https://instagram.com/croatiachelsea/

 

WOT-- moomy94
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.

Ajde da ozivimo

 

Sta kazete na moguc dolazak Falcaa,Varanea i Griezmana?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
Choky95 kaže...

Ajde da ozivimo

 

Sta kazete na moguc dolazak Falcaa,Varanea i Griezmana?

 falcao je siguran, a za ostale bi bilo lijepo

http://www.chelseacroatia.com/falcaova-forma-na-copa-americi-dovodi-u-pitanje-logicnost-transfera-u-chelsea/

 

WOT-- moomy94
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.

Nadam se kako ce Mourinho uspjet dovest Falcaa u red i tako ga ponovno vratit u dane kad je zabijao u At.Madridu ili Portu

11 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Pošto Falcao dolazi kao zamjena za Drogbu nekako me ne brine nj forma, ni Drogba nije nešto posebno odigrao ove godine, a imao je dosta minuta, ipak mi je draže na klupi imati Falcaa nego neko dijete od 18, 20 god.

When we're good they never remember, when we're bad they never forget. JM
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
true_blue kaže...

Pošto Falcao dolazi kao zamjena za Drogbu nekako me ne brine nj forma, ni Drogba nije nešto posebno odigrao ove godine, a imao je dosta minuta, ipak mi je draže na klupi imati Falcaa nego neko dijete od 18, 20 god.

 

ja bi volija da ga Mourinho ipak sredi, treba nam i drugi vrhunski napadač

 

WOT-- moomy94
12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.
WOT-- moomy94
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
moomy kaže...

 a sta rec,vrlo je tesko zadrzat dva odlicna igraca na istoj poziciji,jer obojica zele igrat naravno,u ovom slucaju dao bi prednost courtouisu jer je mladji i u vrhunskoj formi,al nikako mi nije jasno sto je otisao u arsenal..

12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

legenda je, ali to se ne moze oprostit....lampardov potez je pokvaren, ali ni ovo nije bolje...

 

BTW nije jos sve gotovo, on je kao dogovorio osobne uvjete, ali klub još može reć "Imaš još godinu dana ugovora, sjedi i čekaj" 

WOT-- moomy94
12 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

http://www.chelseacroatia.com/vrijeme-je-da-se-glasno-kaze-dosta-je/

 

glavi urednik pogađa u sridu... Chelsea Football Club nije ničija prčija.

WOT-- moomy94
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2015 19:16 (moomy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice