Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012 zaključana tema

poruka: 391
|
čitano: 56.996
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Neznam ako će čitati, ali ovim postom se želim zahvaliti Marku za ovo danas. Hvala Marko!

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 20:07 (Dodinho).
13 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Još jedno isključenje za Francusku, Francuska je još 2 min s igračem više

Komentator stvarno izjavljuje gluposti s vremena na vrijeme. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Ma zohar ja govorim za citavo prvenstvo, nisu prenili nijedan bod, losa igra... nisu samo danas losi protiv nas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
ROFLOLMAO kaže...

Još jedno isključenje za Francusku, Francuska je još 2 min s igračem više

Komentator stvarno izjavljuje gluposti s vremena na vrijeme. 

A dobro on je isto čovjek, sretan je, pere ga euforija, malo se zbunio, ali imao je puno dobrih fora na koje sam se baš nasmijao:))

Evo jedan status sa fejsa:)

Mirko Alilović novi MINISTAR OBRANE REPUBLIKE HRVATSKE

13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
ROFLOLMAO kaže...

Još jedno isključenje za Francusku, Francuska je još 2 min s igračem više

Komentator stvarno izjavljuje gluposti s vremena na vrijeme. 

Adrenalin cuda radi.I ja sam bio lud kada smo poveli.Tako da mu to nemozes uzeti u obzir.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Danas su igrali kako treba, koncentrirani i nisu gubili pamet. Nego BBB dolazi na polufinale u Beograd{#}

Postoje dvije vrste ljudi; mi s Međimurja i oni koji nam se dive!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 20:32 (Toxic1337).
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Toxic1337 kaže...

Danas su igrali kako treba, koncentrirani i nisu gubili pamet. Nego BBB dolazi na polufinale u Beograd{#}

a što će nam oni tamo? vjerojatno će samo izazivati nerede,a navijanje danas je bilo ekstra i bez tih raznih Torcida, BBB-a i sličnih.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Toxic1337 kaže...

Danas su igrali kako treba, koncentrirani i nisu gubili pamet. Nego BBB dolazi na polufinale u Beograd{#}

Nije dobro što te primitivčine dolaze tamo, već vidim šta će radit po Beogradu.

Bože pomozi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Praetorian1 kaže...
Toxic1337 kaže...

Danas su igrali kako treba, koncentrirani i nisu gubili pamet. Nego BBB dolazi na polufinale u Beograd{#}

Nije dobro što te primitivčine dolaze tamo, već vidim šta će radit po Beogradu.

Bože pomozi.

Nek dođu, ako delije mogu tuć hrvate nakon utakmice sa Španjolskom, zašto mi nebi malo zuba pokazali.

14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Volvox kaže...
Praetorian1 kaže...
Toxic1337 kaže...

Danas su igrali kako treba, koncentrirani i nisu gubili pamet. Nego BBB dolazi na polufinale u Beograd{#}

Nije dobro što te primitivčine dolaze tamo, već vidim šta će radit po Beogradu.

Bože pomozi.

Nek dođu, ako delije mogu tuć hrvate nakon utakmice sa Španjolskom, zašto mi nebi malo zuba pokazali.

naravno,na debilizam uzvrati debilizmom,tipično balkanski.

kad ćemo se više unormalit kao narod i prestati se sramotiti po svijetu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 21:07 (antimadridista).
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Muahaha.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Samo da Slovenci izdrže protiv Mađara {#}

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
antimadridista kaže...

 

Nek dođu, ako delije mogu tuć hrvate nakon utakmice sa Španjolskom, zašto mi nebi malo zuba pokazali.

naravno,na debilizam uzvrati debilizmom,tipično balkanski.

kad ćemo se više unormalit kao narod i prestati se sramotiti po svijetu?

Da tipično balkanski, kad sam balkanac, naravno da ih treba tuć, oni naše ljude koji su sa djecom došli mogu tuć, a boysi koji vjerojatno nece ni radit nerede jer nece doc pravi boysi nego samo oni pristojni(jer taj put, jel, košta) i već ih ogovarate kako će radit nerede, a vjerojatno nece nista bit, ali ako netko njih napadne, sta da oni se unormale kao narod i da se prestanu sramotit po svijetu, stanu, i puste da ih ovi mlate, ne pričaj gluposti. I zašto bi to bila sramota, evo ja bi bio ponosan da osvane u novinama natpis, boysi istukli delije usred beograda, znaci da imamo muda, da se ne bojimo i da se niko ne zajebava s nama. A boli me briga šta će par pede*čića talijana reć kako smo neuljudna nacija, a kad dodem na skijanje kod njih, tek shvatiš kakvi su neandertalci to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 21:19 (Volvox).
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ajde dečki dosta, tema je Europsko prvenstvo u rukometu (PUSTITE BOYSE SAD)

 

Veselite se današnjoj pobjedi i sutrašnjem treningu protiv Mađara {#}

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Flying Dutchman kaže...

Ajde dečki dosta, tema je Europsko prvenstvo u rukometu (PUSTITE BOYSE SAD)

 

Veselite se današnjoj pobjedi i sutrašnjem treningu protiv Mađara {#}

Nadam se da će bit trening:) Samo da slovenci dobiju danas mađare i onda prolazimo sigurno.

A mađari kao ekipa isto jako se mjenjaju od utakmice do utakmice, dobe francuze, sad se muče sa slovencima.

14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Volvox kaže...

Da tipično balkanski, kad sam balkanac, naravno da ih treba tuć, oni naše ljude koji su sa djecom došli mogu tuć, a boysi koji vjerojatno nece ni radit nerede jer nece doc pravi boysi nego samo oni pristojni(jer taj put, jel, košta) i već ih ogovarate kako će radit nerede, a vjerojatno nece nista bit, ali ako netko njih napadne, sta da oni se unormale kao narod i da se prestanu sramotit po svijetu, stanu, i puste da ih ovi mlate, ne pričaj gluposti. I zašto bi to bila sramota, evo ja bi bio ponosan da osvane u novinama natpis, boysi istukli delije usred beograda, znaci da imamo muda, da se ne bojimo i da se niko ne zajebava s nama. A boli me briga šta će par pede*čića talijana reć kako smo neuljudna nacija, a kad dodem na skijanje kod njih, tek shvatiš kakvi su neandertalci to.

pa s time što su napali naše sa djecom se trebaju nositi roditelji,ja osobno da me je neko napao dijete ili da mi je pokušao razbiti auto,nebi ostao dužan sigurno. I naravno da treba uzvratiti kad se napadne direktno tebe,ali što su sad tu Boysi imaju dijeliti neku pravdu? Nisu bili tamo kad je bilo malo naših i bili su opasnosti,onda su Boysi sjedili doma,sad kad je polufinale bi glumili neke pravedne i bili "veliki navijači".

 

Svaka čast ako odu tamo i ne počnu raditi nerede,ali na temelju prošlosti,svi znamo da to vjerojatno neće biti tako.

 

Ispričavam se na off-topicu {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 21:25 (antimadridista).
13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Bravo Marko,čekali smo te dugo,da se iskupiš na jednoj utakmici.

Napokon,pogodio je vrijeme.

 

Neznam zašto forsira tog Kopljara,niti vidim zašto ga i dalje forsira,kad se samo sjetim koliko

smo u društvu ispsovali Golužu i to njegovu selekciju.

Buntić je za Kopljara klasa iznad,lik kad prođe,cijela njihova obrana je na podu.

Doduše promaši,ali sigurno bolje igra nego Kopljar.

WoT: BlackRainCRO
13 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

dali netko zna gdje ima snimka hrvatska francuska za download?

call of duty mw2
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

http://www.hercegovina.info/vijesti/sport/rukomet/pakao-u-novom-sadu-ubi-ubi-ustase#news_view

 

Nakon ovog, boysi samo naprijed, ima da im pokažete ko je gazda. Nisam znao da je to tako neodgojen narod.

14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Volvox kaže...

http://www.hercegovina.info/vijesti/sport/rukomet/pakao-u-novom-sadu-ubi-ubi-ustase#news_view

 

Nakon ovog, boysi samo naprijed, ima da im pokažete ko je gazda. Nisam znao da je to tako neodgojen narod.

 

Da se ne ponavljam, klik

 

U medjuvremenu sam proverio sa jos nekim likovima, naravno puste lazi..

Ziv je Moskri, umro nije...
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Svaka čast Slovencima na pobjedi protiv Mađara {#}

 

 

Ajmo sutra lagani trening i pravac Beograd {#}

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
pirat01 kaže...
Volvox kaže...

http://www.hercegovina.info/vijesti/sport/rukomet/pakao-u-novom-sadu-ubi-ubi-ustase#news_view

 

Nakon ovog, boysi samo naprijed, ima da im pokažete ko je gazda. Nisam znao da je to tako neodgojen narod.

 

Da se ne ponavljam, klik

 

U medjuvremenu sam proverio sa jos nekim likovima, naravno puste lazi..

A ovo?šta misliš da od 20 medija koji su objavili svi lažu?

Al dobro nećemo sad o tome, tako je bilo i uvijek će bit, nismo ni mi njima ostali dužni, na Jahorini kad sam bio, prijatelju mi tablicu otkinuli, dobili su svoje i to dobro. Jbg, takav nam je mentalitet:))

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 21:53 (Volvox).
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
pirat01 kaže...
Volvox kaže...

http://www.hercegovina.info/vijesti/sport/rukomet/pakao-u-novom-sadu-ubi-ubi-ustase#news_view

 

Nakon ovog, boysi samo naprijed, ima da im pokažete ko je gazda. Nisam znao da je to tako neodgojen narod.

 

Da se ne ponavljam, klik

 

U medjuvremenu sam proverio sa jos nekim likovima, naravno puste lazi..

Dobro pa ti znaš sve.

WoT: BlackRainCRO
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Flying Dutchman kaže...

Svaka čast Slovencima na pobjedi protiv Mađara {#}

 

 

Ajmo sutra lagani trening i pravac Beograd {#}

Da se i nama više jedanput poklopi drugi rezultat !

I see offline people !
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Viš ti slovence al su se uživili, svaka im čast, Mađarska je dosta bolja ekipa od njih:) Neka, bilo mi ih je žao protiv Francuza kako su izgubili, pa nek se sad vesele:)

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Dajte smirite malo strasti što se tiče navijača, veselimo se pobjedi jer je izborena protiv protivnika koji nas je redovito grubo prizemljivao.Sad smo ih lagano poslali kući što je velika satisfakcija. Sjetim se samo njemačke i jedine izgubljen tekme (od Francuza) i nemogućnosti razigravanja za medalje. Malo ali slatko.

 

Što se tiče incidenata s navijačima, kretena je uvijek bilo i biti će ih, nemože se generalizirati cijela situacija zbog toga.

 

BTW novinari trebaju materijal za tiražu, odavno je novinarstvo prestalo davati informacije.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

eh jos da srbe razguzimo usred beograda

a ona ih jos i nogometasi drmnu {#}

 

 

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Malo sam si Duvnjak  {#}
Ovakvom igrom u 2.pol mogu do medalje bez problema.

12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

jel ima netko iz osijeka ili okolice ko ide u beograd u petak na polufinale i da ima slobodna 2 mjesta u autu?

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Sinoć sam gledao reprizu utakmice Mađarska - Slovenija. 
Mi Mađare moramo bez ikakvih problema tući, i nadati se porazu Španjolske da budemo 1. u skupini i da idemo na Njemce, jer ćemo prije Njemce tući u polufinalu nego Srbe.

Jučer do 45min Mađarski golman je imao samo jednu obranu! Slovenci su do 45min imali učinak 18/19. Mađari imaju 1-2 sobra igrača, a jučer mi je zapeo za oko onaj Krivokapić, desnji vanjski, jako je dobar.
I do kraja utakmice Mađarski golmani skupili su nevjerojatne 4 obrane {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice