Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012 zaključana tema

poruka: 391
|
čitano: 56.990
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Liverpool1892 kaže...

Sinoć sam gledao reprizu utakmice Mađarska - Slovenija. 
Mi Mađare moramo bez ikakvih problema tući, i nadati se porazu Španjolske da budemo 1. u skupini i da idemo na Njemce, jer ćemo prije Njemce tući u polufinalu nego Srbe.

Jučer do 45min Mađarski golman je imao samo jednu obranu! Slovenci su do 45min imali učinak 18/19. Mađari imaju 1-2 sobra igrača, a jučer mi je zapeo za oko onaj Krivokapić, desnji vanjski, jako je dobar.
I do kraja utakmice Mađarski golmani skupili su nevjerojatne 4 obrane {#}

puno se toga mora poklopiti da izbjegnemo Srbe u polufinalu. Španjolci moraju izgubiti,mi moramo pobijediti,Njemci moraju pobijediti,a Srbija izgubiti,rekao bi da je nemoguće da se to sve poklopi.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
al opet postoji vjerojatnost
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
antimadridista kaže...

puno se toga mora poklopiti da izbjegnemo Srbe u polufinalu. Španjolci moraju izgubiti,mi moramo pobijediti,Njemci moraju pobijediti,a Srbija izgubiti,rekao bi da je nemoguće da se to sve poklopi.

 

Na ovom prvenstvu ništa nije nemoguće {#} Možda nam se i posreći.

14 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

ma nemamo se koga bojati,mislim da smo objektivno gledajući bolja ekipa i od Srbije i od Njemačke.

I ja bi ipak volio da izbjegnemo Srbe u polufinalu zbog toga što su domaćini i stvorili bi veliki pritisak sigurno,ali teško da ćemo ih izbjeći.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ma bolji smo i od Srba i Njemaca definitivno. Jedino nam je u rangu Francuska koji su malo jači, a sve druge repke bez problema možemo dobit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 12:38 (Praetorian1).
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Praetorian1 kaže...

Ma bolji smo i od Srba i Njemaca definitivno. Jedino nam je u rangu Francuska koji su malo jači, a sve druge repke bez problema možemo dobit.

neznam baš,Španjolci su odlični ove godine,mislim da će oni do finala,a protiv nas su dokazali da su nam ravni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ja gledam sve ove godine kako ko igra ne samo ovu. Tak da je po meni Francuska i dalje vrh, šta im se sad desilo neznam.

13 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Alilović za novog Ministra obrane RH.

..
Ide kopljar kužiš?

Ne?

Ne kuzi ni obrana francuske. :)
15 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Dakle, Srbija {#}

U najmanju ruku bit će zanimljivo u Beogradu ne samo na terenu ali to kauboji mogu riješiti {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

U polufinalu Srbija -Hrvatska

           Danska-Svedska

 

Sta mislite ko ce u finale?

Repent the end is near!
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Scarfaceee kaže...

U polufinalu Srbija -Hrvatska

           Danska-Svedska

 

Sta mislite ko ce u finale?

Mišljenje je ko g*zica, svatko ga ima. U petka je dan D pa ćemo vidjeti, nadam se da navijači neće biti u glavnoj ulozi.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Scarfaceee kaže...

U polufinalu Srbija -Hrvatska

           Danska-Svedska

 

Sta mislite ko ce u finale?

Pa di je španjolska ispala?

13 godina
offline
Re: Europsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Volvox kaže...
Scarfaceee kaže...

U polufinalu Srbija -Hrvatska

           Danska-Svedska

 

Sta mislite ko ce u finale?

Pa di je španjolska ispala?

I ti cijepaš dlake, Španjolska ili Švedska, svjedno će dobiti po piksi (u finalu).

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Europsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
mario.L_hr kaže...
Volvox kaže...
Scarfaceee kaže...

U polufinalu Srbija -Hrvatska

           Danska-Svedska

 

Sta mislite ko ce u finale?

Pa di je španjolska ispala?

I ti cijepaš dlake, Španjolska ili Švedska, svjedno će dobiti po piksi (u finalu).

Ma ne, mislio sam da je ispala jer je napisao danska-švedska, to me začudilo, nači umjesto švedske može doć i španjolska?

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Imam 2 pitanja:

 

1. Zašto ne igra Goran Šprem koji je neusporedivo bolji od Ninčevića?

2. Zašto ne igra Tonči Valčić koji je bolji od Bićanića?

12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Srbija-Makedonija 19-22 

Repent the end is near!
15 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

.

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 14:11 (Fićo_CoD 5).
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Da ih bar razbijemo na terenu u sportskom smislu.

 

Samo što bi naši navijači mogli bit razbijeni van terena u huliganskom smislu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 15:00 (Praetorian1).
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Nadam se samo da nejdu osobnim automobilima, jer šteta da im razbiju aute.

13 godina
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Razbit cem srbe(repku sam mislio :P) u beogradu

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Volvox kaže...
Praetorian1 kaže...

Da ih bar razbijemo na terenu u sportskom smislu.

 

Samo što bi naši navijači mogli bit razbijeni van terena u huliganskom smislu.

Nemoj se tako nadat, dolazi barem 2000 naših huligana, 1000 boysa oko 400 torcide, 200 kohorte, tornada i armade oko 400. Samo neznam kako ce ih pustit preko granice.

I šta da dolaze. Da nas osramote. Da Bog da ih ne pustili priko granice.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno svježim vjestima
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Vapor kaže...
Volvox kaže...
Praetorian1 kaže...

Da ih bar razbijemo na terenu u sportskom smislu.

 

Samo što bi naši navijači mogli bit razbijeni van terena u huliganskom smislu.

Nemoj se tako nadat, dolazi barem 2000 naših huligana, 1000 boysa oko 400 torcide, 200 kohorte, tornada i armade oko 400. Samo neznam kako ce ih pustit preko granice.

I šta da dolaze. Da nas osramote. Da Bog da ih ne pustili priko granice.

iskreno,jedini navijači od ovih nabrojanih koji valjaju i zaslužuju nositi naziv "navijači" su Tornado i Kohorta. Tornado je najvatreniji što se tiče reprezentacije i najglasniji,oni su skoro srušili tribinu u Splitu na SP 2009:

http://www.ezadar.hr/clanak/spaladium-arena-se-gotovo-urusila-na-djelu-gdje-su-bili-navijaci-tornada

Ovi ostali su sve samo ne navijači,obični huligani. Ljudi znaju miješati te 2 stvari,a razlika je ogromna.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 17:57 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
jbga postoje i kulturni torcidasi i bbb
AMD u <3 Intel u C===3
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
GeneralPag1997 kaže...
jbga postoje i kulturni torcidasi i bbb

nisam ni rekao da ne postoje,naravno da postoje,ali na skoro svakom gostovanju po Europi nas osramote.

Bili bi najbolji navijači na svijetu da ne rade te gluposti,neznam kome je to potrebno i zašto.

 

Ali podržavam ovaj odlazak i podršku našim rukometašima ako će proći sve u redu,svaka čast za to!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 18:40 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Sve sto se desava hrvatskim navijacima u srbiji su sami krivi. Jedno je kuci skandirati, u boj boj za narod svoj, u srbiji je to provokacija..
inox
15 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
x18x05x kaže...
Sve sto se desava hrvatskim navijacima u srbiji su sami krivi. Jedno je kuci skandirati, u boj boj za narod svoj, u srbiji je to provokacija..

eto neka si ti  i u pravu a ja san uvjeren da nisi  ali nema tog automobila  s tablicama re srbije koja ja osobno neču oštetit a u sezoni ih ima u dalmaciji koliko hočeš

ja neču strašit ljude  baren če vulkanizeri nešto zaradit

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ajde pretjerali ste sa prepucavanjem već

 

Tema je Europsko rukometno prvenstvo, a ne navijači bilo pravi ili huligani {#}

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice. Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 18:59 (Flying Dutchman).
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Pa vi niste normalni šta trabunjate, kad je bilo SP u Hrvatskoj nije bilo nikakvih huliganskih nereda, vi uspoređujete paljenje zastave i napad na žene i djecu u autima.

Jao pa oni su tako kulturni da je to za ne povjerati, šta je bilo na utakmici Srbija-BiH gdje su Bosance doslovno kamenovali na stadionu uz podršku milicije koja je sve organizirala.

Tako će biti i sutra, šta očekivati kad ti kulturni navijači imaju i osobnu podršku ministra a imat će je i od milicije.

Što se tiče utakmice jedino se bojim sudaca, ako bude pošteno suđenje idemo sigurno u finale.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012
Dotore kaže...
x18x05x kaže...
Sve sto se desava hrvatskim navijacima u srbiji su sami krivi. Jedno je kuci skandirati, u boj boj za narod svoj, u srbiji je to provokacija..

eto neka si ti  i u pravu a ja san uvjeren da nisi  ali nema tog automobila  s tablicama re srbije koja ja osobno neču oštetit a u sezoni ih ima u dalmaciji koliko hočeš

ja neču strašit ljude  baren če vulkanizeri nešto zaradit

Strašno je ovo što se događa u Srbiji i velika sramota za njih. Ipak, kao u svemu na kraju nastradaju oni koji su najmanje to zaslužili. Ja osobno nikad nebi oštetio ničiji auto jer je to nešto najprimitivnije što se može. Gle, na odmor dolaze normalne obitelji koje sigurno nemaju veze s ovim idiotima koji sad ovo rade tamo pa zašto se onda spuštati na njihovu razinu je se ti isti vjerojatno nikad nisu maknuli dalje iz svog sela.

Ja osobno nikad nebu otišo preko grane k njima jer me uopće ne interesiraju, ali razbijati aute turistima sigurno nije u redu. Ovo što se tamo događa je samo na njihovu sramotu.

 

poz.

Commodore 64 OC ~ 67, TV RIZ 15 cm upgrade to 15,5 cm - color
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko rukometno prvenstvo - Srbija 2012

Ko prvo od svih naših navijača neće doć huligani sigurno! Jer su naši izričito rekli da taj dan preko granice ne puštaju nikog ko ima dosje, nači makar žvaku ukrao u dućanu, tako da ne vjerujem da će ić huligani oni pravi. Nek samo bude navijanja, ako se delije i grobari oće tuć, neće im naši ostat dužni, vjerujte mi. Pogotovo kad oni čelavci od 2 metra iz kohorte dođu.

I netko je napisao da je samo Tornado prava navijača skupina, to je glupost. Ja sam dinamovac, ali moram priznat da trenutno torcida ima najbolju koreografiju, ali zato bbb još ima najbolje huligane, koreografiju ne tolko. Kohorta nije tako jako brojna ali oni su jako dobri kad treba navijat za Hrvatsku(90% članova kohorte je u navijačkoj udruzi Uvijek vjerni, a ovi koji nisu idu s njima na susrete).

 

Nemam ništa protiv srba jer znam da i kod njih postoje normalni ljudi i ovakvi huligani, ko i kod nas(u dalmaciji svake godine redovito padaju srpski auti u more), ali to paljenje auta i te piz*arije stvarno nisam očekivo, sramota za Srbiju, ovo im je vjerojatno odgodilo ulazak u EU za nekih 4-5 godina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 20:06 (Volvox).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice