FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.330.395
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa Busquets bi svaki dan bio u razgovoru za top 5 ili top 10 veznjaka da ima barem neki sportski marketing....tipa Nike itd.

Ovako lik izgleda ko vodoinstalater, a ponajbolji CDM na svijetu jos od 2008
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vidal je doveden za 19mil eura sto znaci da je Mathieu vise placen xD Svaka cast Abidalu!
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Pa Busquets bi svaki dan bio u razgovoru za top 5 ili top 10 veznjaka da ima barem neki sportski marketing....tipa Nike itd.

Ovako lik izgleda ko vodoinstalater, a ponajbolji CDM na svijetu jos od 2008

 Veze ti nemas, taj lik je dobar igrac samo u barci koja igra na posijed, za sve drugo prosijek. Pa prosle godine jedan od glavnih razloga da sramotu u LP, nema on ni radnu naviku ni kvalitet za defanzivu ispred odbrane koja je potrebna u danasnjem nogometu.

 

Pogba je odlican igrac kada se od njega ne ocekuje da vodi igru i razigrava, on to ne zna. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 Veze ti nemas, taj lik je dobar igrac samo u barci koja igra na posijed, za sve drugo prosijek. Pa prosle godine jedan od glavnih razloga da sramotu u LP, nema on ni radnu naviku ni kvalitet za defanzivu ispred odbrane koja je potrebna u danasnjem nogometu.

 

Pogba je odlican igrac kada se od njega ne ocekuje da vodi igru i razigrava, on to ne zna. 

 Busquets s najmanje "dribbled past" u Europi od svih veznjaka (ispred Kantea) nema defanzivu????

 

Covjek jedini pusta manje od jednog driblinga pored sebe na utakmici....JEDINI! Ima tri uspjesna tackla po tekmi...

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Evil Access kaže...

 Veze ti nemas, taj lik je dobar igrac samo u barci koja igra na posijed, za sve drugo prosijek. Pa prosle godine jedan od glavnih razloga da sramotu u LP, nema on ni radnu naviku ni kvalitet za defanzivu ispred odbrane koja je potrebna u danasnjem nogometu.

 

Pogba je odlican igrac kada se od njega ne ocekuje da vodi igru i razigrava, on to ne zna. 

 Busquets s najmanje "dribbled past" u Europi od svih veznjaka (ispred Kantea) nema defanzivu????

 

Covjek jedini pusta manje od jednog driblinga pored sebe na utakmici....JEDINI! Ima tri uspjesna tackla po tekmi...

 Samo ti gledaj statistiku, najjace mi je kada se likovi sto nisu sutnuli loptu 3 puta u zivotu uhvate komentiranja. Idi igraj manager...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 

 

Ocemo se nac pa odigrat malo? Da ti decko s maksimira demonstrira neke stvari?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Meni je postalo zanimljivije čitat ove spamove od ovih azijata nego evilove postove.

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dobar start 

artuditu
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

dobar start 

 Propa barca ko grcka, kanta za nabijanje. Trebati ce godine da se opet napravi pristojna ekipa, do tada od ove ekipe sto sada svrsava ovdije na barcu mozda ostanu 2-3 "navijaca".

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vama su pripremne utakmice mjerilo kvalitete neke momčadi bahahaha, igrali su skroz drugi igrači, pola ih je bilo na odmoru, vidjet ćemo u el classicu šta će bit al uvjeren sam u Barcinu rutinsku pobjedu
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Vama su pripremne utakmice mjerilo kvalitete neke momčadi bahahaha, igrali su skroz drugi igrači, pola ih je bilo na odmoru, vidjet ćemo u el classicu šta će bit al uvjeren sam u Barcinu rutinsku pobjedu

 Stari rutineri, Roma, i tako to..

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
playjob kaže...
Vama su pripremne utakmice mjerilo kvalitete neke momčadi bahahaha, igrali su skroz drugi igrači, pola ih je bilo na odmoru, vidjet ćemo u el classicu šta će bit al uvjeren sam u Barcinu rutinsku pobjedu

 Stari rutineri, Roma, i tako to..

 Klasičan primjer D, Ebila

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Englezi troše ko ludi. Neki panično, a drugi jer imaju viška love kao i svake godine. Yerri Mina odlazi za 30mil €. Odličan posao, a puno toga treba zahvaliti njemu samome na golovima na WC. Odlazi ipak u Everton, ne vjerujem da će tamo pokazati nadnaravne moći i podignuti kvalitetu toliko visoko. Gomes je trom, precjenjen lik koji iako možda će reći neki, ima potencijala, došao je u Barcu gdje se ipak očekuje da prevladaš svaki strah koji imaš i pokažeš svoje pravo lice.

Pripremne utakmice su postale pranje love. Ide se naravno na marketing i promocije, svima je jasno da je to za svaki klub pametan potez, ali isto tako svi znamo o kakvom se glupom potezu ovdje radi. Pripreme služe sa usavršavanje taktiva, provjera igračeg kadra, preispitivanje kvaliteta pojedinih igrača, repozicionranje igrača također, provjera potencijala kod novo pridošlih nada. Tri tekme u više od mjesec dana su užasno malo, a još više jer se forsiraju drugi igrači. Znači da se prva prava tekma momčadi događa i u prvoj službenoj utakmici, u ovom slučaju Superkupu. To izgleda i kao lutrija, jer će veliku ulogu igrati sreća, kao i kvaliteta pojedinaca. Igračima se daje duži odmor zbog umora. Samim time im je teže se vratiti u formu i kasnije počinju sa treninzima, i to su uvijek glavni igrači koji su težište ekipe, oko njih se vrti cijela taktika. Odrađivanje treninga više služi za povratak u formu i nabijanje kondicinije nego ekšli usklađivanje igre sa novim zamislima trenera. Svi pričaju o umoru, a to su sportaši, koji koriste svakave ljudse i znanstvene naprave da se u što kraćem roku oporave. Nije to NBA da igraš svaki dan/drugi tekmu, iako tamo i 50% vremena znaš sjediti na klupi. Pogledaj primjera radi Liverpool, konstantno igraju u najjačem sastavu ili bar 90% od najjačeg. Razmontirali su gotovo svakoga s kime su igrali, pokazali klasu i dali svima do znanja da im ove godine finale LP neće biti dovoljno i da osvajanje prvenstva postaje prioritet.

artuditu
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Englezi troše ko ludi. Neki panično, a drugi jer imaju viška love kao i svake godine. Yerri Mina odlazi za 30mil €. Odličan posao, a puno toga treba zahvaliti njemu samome na golovima na WC. Odlazi ipak u Everton, ne vjerujem da će tamo pokazati nadnaravne moći i podignuti kvalitetu toliko visoko. Gomes je trom, precjenjen lik koji iako možda će reći neki, ima potencijala, došao je u Barcu gdje se ipak očekuje da prevladaš svaki strah koji imaš i pokažeš svoje pravo lice.

Pripremne utakmice su postale pranje love. Ide se naravno na marketing i promocije, svima je jasno da je to za svaki klub pametan potez, ali isto tako svi znamo o kakvom se glupom potezu ovdje radi. Pripreme služe sa usavršavanje taktiva, provjera igračeg kadra, preispitivanje kvaliteta pojedinih igrača, repozicionranje igrača također, provjera potencijala kod novo pridošlih nada. Tri tekme u više od mjesec dana su užasno malo, a još više jer se forsiraju drugi igrači. Znači da se prva prava tekma momčadi događa i u prvoj službenoj utakmici, u ovom slučaju Superkupu. To izgleda i kao lutrija, jer će veliku ulogu igrati sreća, kao i kvaliteta pojedinaca. Igračima se daje duži odmor zbog umora. Samim time im je teže se vratiti u formu i kasnije počinju sa treninzima, i to su uvijek glavni igrači koji su težište ekipe, oko njih se vrti cijela taktika. Odrađivanje treninga više služi za povratak u formu i nabijanje kondicinije nego ekšli usklađivanje igre sa novim zamislima trenera. Svi pričaju o umoru, a to su sportaši, koji koriste svakave ljudse i znanstvene naprave da se u što kraćem roku oporave. Nije to NBA da igraš svaki dan/drugi tekmu, iako tamo i 50% vremena znaš sjediti na klupi. Pogledaj primjera radi Liverpool, konstantno igraju u najjačem sastavu ili bar 90% od najjačeg. Razmontirali su gotovo svakoga s kime su igrali, pokazali klasu i dali svima do znanja da im ove godine finale LP neće biti dovoljno i da osvajanje prvenstva postaje prioritet.

 Sve je to doping.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Prijateljske utakmice služe za isprobavanje novih igrača sa kojima se neće riskirati u prvensvo kad bude trebao rezultat...A i da je pranje novaca igrali bi Messi i ekipa a igralo smo sa B sastavom skoro svaku utakmicu.

 

Ne treba igračima pola sezone da uhvate formu...Ako treba onda taj igrač nije za Barcelonu.

Nakon mjesec dana vrhunski igrači trebaju biti na veoma velikoj razini.

 

09.08.2018

 

Dan kada je jedanod najgorih igrača Barcelone u povijesti, i sigurno najgori igrač u povijesti kojem je uvrštena klazula u slučaju osvajanja ZL odlazi na posudbu u Everton i to SLUŽBENO.

Riješili smo se i Mine što je ekstra za 32 miliona eura. 

 

Abidal ljudino.

 

Outgoing Transfers:

 

 

Deulofeu - €13m + €4m

Paulinho - €50m

Douglas - Loan

Digne - €20.2m + €1.5m

Vidal - €8.5m + €2m

Mina - €30.25m + €1.5m

Gomes - €2.25m loan

Total: €123.95m

 

Incoming :

 

 Arthur Melo - €31m + €9m

 Clement Lenglet - €35m

 Malcom - €41m

 Arthuro Vidal - €18m

 Total: €125.9m

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Kakvo uvaljivanje Evertonu hahah! Ako proigraju mogu obojicu vratiti sto je dobro stvar,  ma da ja ih ne bi volio vidjet u Barceloni opet i to se vjerovatno nece ni desiti.

Odlican prijelazni rok , klupa ocisecena i dovedeno par odlicnih igraca, mozda cak jos 2 pojacanja dodju a u medjuvremenu Barcu mogu napustiti : Denis,Rafinha,Munir,Paco.

Ipak trebalo bi ostaviti Paca i Rafinhu, opet zavisi koje bi jos pozicije doveli, vjerovatno ce to biti rezervni lijevi bek i vezni ili napadac u slucaju da Paco ode. Ja bi cak najvise volio lijevog beka i jednu dobru devetku ko backup Suarezu a vezni red je ODLICAN samo trener treba znati poslozit.

U svakom slucaju odlicno!

 

 

           Ter Stegen

S.Roberto, Pique, Umtiti, Alba

Busqets, Rakitic, Coutinho

Messi, Suarez, Dembele

 

Cillessen , Semedo , Vermaelen , Marlon/Lenglet , Miranda , Arturo Vidal , Arthur, Rafinha , Paco, Malcom

 

 

Ako Barcelona ne bude igrala 4-3-3 treba nogirat Valverdea!!

I jos jedan problem je sto ce Coutinho biti na krilu a ne u sredini sto znaci da je kreacija u vezi 0 bodova. Znaci da bi vezni red bio Busqets-Rakitic-Vidal/Arthur/Rafinha. Kreacija 0 bodova.. Jedino ako mali Arthur pokaze sta zna bit ce kreacije i to dobre, on je najrealnija opcija da se gura od ove trojice. Vidjet cemo ali ako ce Coutinho igrati krilo razmuljivo je zasto traze jos jednog veznog. Ja bi osobno volio Coutinha u vezi, tamo fali kreacije i Arthur backup Rakiticu.

Inace stvarno sam sretan kakvu momcad ima Barcelona dovoljno je reci samo Coutinho koji ce toliko puno donest u LP i kojeg se toliko lovilo, jebote na Messia i ostale sam nivknuo to su najbolji na svijetu ali kad vidis sta Coutinho radi i da je u Barci stvarno cudesan osjecaj.. Dembele je isto fantastican i tko sere da ne valja nije gledao ni jednu utakmicu prosle sezone, mali je bio povrijedjen i opet je zabio par odlicnih golova, podijelio asistencije, pokazao brzinu i dribling a usao ocajno u sezonu. Gdje ce Dembele igrati ako ce se Coutinha gurat na krilo? Pa trener ce unistiti sve talente koje imamo.

Ono sto zelim reci da je ovaj transer window stvarno odlican i jos neke stvari koje se spominju ne bi bile lose ali i ovo je stvarno odlicno, i ono najbitnije rijesli smo se igraca koji ne zasluzuju biti u Barci.

 

Jedino me strah Valverdeovih kombinacija i jedino njegove gluposti mogu zaustavit trecu treblu!

U ligi jedini konkureti za osvajanje su Atletico i Valencia, ovo ce biti lagani prolaz, samo da Valverde ne usere.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 20:14 (el.šef).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Da n dalje se ne zna sa kojom ce formnacijom igrat.

 

Po broju veznih igrača rekao bih prije da će igrati 4-3-3 a protiv jačih protivnika 442.

 

Mislim da je ovo najjača postava a i najrealnija.

        

       Coutinho-Suarez-Messi

        Arthur-Rakitić

           Busqets

      Alba-Umtiti-Pique-Roberto

 

Moguće i Vidal umjesto Rakitića ili Arthura pogotovo u jakim utakmicama.

 

U slučaju 442 to će nažalost izgledati ovako.

        Suarez Messi

Coutinho Busqets Rakitić Roberto

 

 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

4-3-3 je Barcelonina postava i nijedan klub to bolje ne igra. Ako se Coutinho bude toliko gurao na krilo stvarno ne znam sta misliti o treneru.

4-4-2 necu komentirat, takve postave nisu za Barcelonu to je ocigledno.

Barcelona - Mes que un club
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Covjek se naprosto osjecaneugodno citajuci ove glupe postove o formacijama. Sta bi tek pisali o guardioli da ponovo preuzme Barcu i igra onu formaciju iz bajerna 4141, boljereci kako su to graficki prikazivali. Samo ljudi koji nemaju pojma o fudbalu daju znacaja tim grafickim prikazima i brojkama.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 21:54 (Barcelonista).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Covjek se naprosto osjecaneugodno citajuci ove glupe postove o formacijama. Sta bi tek pisali o guardioli da ponovo preuzme Barcu i igra onu formaciju iz bajerna 4141, boljereci kako su to graficki prikazivali. Samo ljudi koji nemaju pojma o fudbalu daju znacaja tim grafickim prikazima i brojkama.

Daj procitaj par puta dok ne shvatis cilj neke poruke, ti posto si ekspert za formacije odmah uskocio napadati, oprosti treneru nisam te prepoznao. Ocito ne pratis Barcelonu ako mislis da je to samo graficka postava.

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Paulihno je na posudbi...50 milki stize iduce ljeto.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
Barcelonista kaže...

Covjek se naprosto osjecaneugodno citajuci ove glupe postove o formacijama. Sta bi tek pisali o guardioli da ponovo preuzme Barcu i igra onu formaciju iz bajerna 4141, boljereci kako su to graficki prikazivali. Samo ljudi koji nemaju pojma o fudbalu daju znacaja tim grafickim prikazima i brojkama.

Daj procitaj par puta dok ne shvatis cilj neke poruke, ti posto si ekspert za formacije odmah uskocio napadati, oprosti treneru nisam te prepoznao. Ocito ne pratis Barcelonu ako mislis da je to samo graficka postava.

 daj pogledaj par utakmica, mozda ces shvatit. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne znam, Semeda bih stavio na desni bek umjesto Roberta, čovjek je zvijer, pokazao i na turneji ovoj, a Roberto nek se bori u sredini za mjesto.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 0:40 (barcafan12).
9 godina
offline
FC Barcelona

 

Buducnost Barcelone.

Prva sezona, ogroman pritisak zbog cijene i kluba, ozljeda-slab ulaz u sezonu, tek 20 godina a Barcelona te toliko platila.. I opet je decko odigrao moglo bi se reci dobru sezonu, ono sto je naravno stigao odigrati je bilo dobro nekada i odlicno kada se uzme sve nabrojano u obzir.

 

Ovo ce biti igracina samo jako puno zavisi tko trenira takve igrace, ne samo zbog minuta na terenu, vec opcenito o svemu. Naravno on prije svega sam o sebi zavisi ali igrat ce i trener veliku ulogu u njegovom razvoju tako da me ne bi cudilo i da decko propadne kada se uzme u obzir trenutni trener Barcelone. U svakom slucaju decko vec sada ima jedan od najboljih laznjaka na svijetu ako ne i najbolji.

 

Koliko me nekad bude sram kad vidim tko je sve 'navijac' Barcelone, svi seru po decku i salju ga ca nakon jedne sezone, kao Arsenal ovo, ono, bas se vidi da ima jako puno djece koji prate nogomet par godina, zar stvarno netko misli da bi to Barcelona dopustila? I da je to uopce logican potez nakon jedne cak i solidne sezon?  Nema veze, neki bi ocito trebali biti zaposleni u Barceloni da odmah posloze svaki transfer na balkanski nacin sere mi se

 

Evo kao sport izvjestava da PSG nudi 110M plus igraca hahahahah ne mogu dovesti Boatenga za 40m zbog FPP a da placaju 110m za Dembelea, neki dan izjavili iz uprave da Dembele nije na prodaju. Cak i da u ovom ima istine Barcelona bi ispala jako glupa kada bi ga prodala, pogotovo Parizu.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 18:41 (el.šef).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

 

Buducnost Barcelone.

Prva sezona, ogroman pritisak zbog cijene i kluba, ozljeda-slab ulaz u sezonu, tek 20 godina a Barcelona te toliko platila.. I opet je decko odigrao moglo bi se reci dobru sezonu, ono sto je naravno stigao odigrati je bilo dobro nekada i odlicno kada se uzme sve nabrojano u obzir.

 

Ovo ce biti igracina samo jako puno zavisi tko trenira takve igrace, ne samo zbog minuta na terenu, vec opcenito o svemu. Naravno on prije svega sam o sebi zavisi ali igrat ce i trener veliku ulogu u njegovom razvoju tako da me ne bi cudilo i da decko propadne kada se uzme u obzir trenutni trener Barcelone. U svakom slucaju decko vec sada ima jedan od najboljih laznjaka na svijetu ako ne i najbolji.

 

Koliko me nekad bude sram kad vidim tko je sve 'navijac' Barcelone, svi seru po decku i salju ga ca nakon jedne sezone, kao Arsenal ovo, ono, bas se vidi da ima jako puno djece koji prate nogomet par godina, zar stvarno netko misli da bi to Barcelona dopustila? I da je to uopce logican potez nakon jedne cak i solidne sezon?  Nema veze, neki bi ocito trebali biti zaposleni u Barceloni da odmah posloze svaki transfer na balkanski nacin sere mi se

 

Evo kao sport izvjestava da PSG nudi 110M plus igraca hahahahah ne mogu dovesti Boatenga za 40m zbog FPP a da placaju 110m za Dembelea, neki dan izjavili iz uprave da Dembele nije na prodaju. Cak i da u ovom ima istine Barcelona bi ispala jako glupa kada bi ga prodala, pogotovo Parizu.

 ja bih dembelea mijenjao jedino za mbappea i nikog drugog.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 18:44 (kexzoR).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

 ja bih dembelea mijenjao jedino za mbappea i nikog drugog.

 Ne bi ga ja ni prodavao ni mjenjao, ima potencijal da bude bolji od Mbappea, nije ni sad daleko ne znam koliko. Jedina razlika je sto Mbappe ima muda i ocito bistrije razmisljanje.

U svakom slucaju uprava se treba kockat i odolit svim ponudama, moze im se isplatit dugorocno.

Barcelona - Mes que un club
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
kexzoR kaže...

 ja bih dembelea mijenjao jedino za mbappea i nikog drugog.

 Ne bi ga ja ni prodavao ni mjenjao, ima potencijal da bude bolji od Mbappea, nije ni sad daleko ne znam koliko. Jedina razlika je sto Mbappe ima muda i ocito bistrije razmisljanje.

U svakom slucaju uprava se treba kockat i odolit svim ponudama, moze im se isplatit dugorocno.

 naravno da ima potencijal, puno je igraca imalo potencijal pa nisu ostvarili karijere kakve su trebali (ben arfa i quaresma), ben arfa je duplo talentiraniji od mbappea, ali jebes ti talent ako si divljak.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Pritisak i nedovoljne pripreme su odradile svoje prošle sezone. Sada bi trebao pokazat šta zna, tj igre iz Borusije.

 

Prodat takvog igrača bi bila ludost.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
De pogledajte ovog ludjaka, mislim da moze dobiti Bolta na 100m. Ne mogu vjerovat da se razvio u ovakog igraca.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Bolji duplo od Dembelea. Vasa uprava kao da hoce unistiti Barcu. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice