FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.319.938
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
https://mobile.twitter.com/FootballFactly/status/1076953135929835522?s=20

Malo statistike iz liga petice ove godine. Kul kul...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jbg, 5. igrac svijeta.
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Coutinho ne igra jer je los. Prestanite drobit. Izvan forme je kompletno i to je logicno jer mu je pik bio na SP.

I jos ktome nije krilo.
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Coutinho ne igra jer je los. Prestanite drobit. Izvan forme je kompletno i to je logicno jer mu je pik bio na SP.

I jos ktome nije krilo.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Kako onda Suarez moze igrati ako je los? Ja Coutinha nisam vidio da igra lose. Ovih 20min sto igra po utakmici ne racunam. Najbolji veznjak svijeta-Philippe Coutinho je dosad za Barcelonu odigrao 44 utakmice, zabio je 15 golova i 10 puta je asistirao. Ovogodisnjem osvajacu zlatne lopte trebalo je 280 utakmica za Real da zabije 14 golova. Vidim da ga dosta ljudi na Barci Balkan naziva promašajem. Dečko ima 26 godina i najbolje je Barcelonino pojacanje u zadnjih par godina. On je budućnost kluba.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 18:16 (kexzoR).
15 godina
online
Re: FC Barcelona

Lagani ignorko....jesi ti Evilov dupli profil?

 

Suarez je medu najboljim igracima na terenu zadnjih mjesec dana. Coutinho skroz suprotno.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Lagani ignorko....jesi ti Evilov dupli profil?

 

Suarez je medu najboljim igracima na terenu zadnjih mjesec dana. Coutinho skroz suprotno.

 Suarez je u zadnje 2 utakmice profulao 4 100% šanse (išao je sam na golmana). Tebi je to dobro?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Mitch kaže...

Lagani ignorko....jesi ti Evilov dupli profil?

 

Suarez je medu najboljim igracima na terenu zadnjih mjesec dana. Coutinho skroz suprotno.

 Suarez je u zadnje 2 utakmice profulao 4 100% šanse (išao je sam na golmana). Tebi je to dobro?

 suarez ucestvuje u 80 posto messijevih golova sto ti uopce nisi sposoban vidjeti jer nemas pojma o fudbalu  zato prestani dosadjivat  i tusit glupim podacima

15 godina
online
Re: FC Barcelona

A Coutinho 3 stative pretprosli? Dve 1 na 1 situacije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 0:40 (Mitch).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ja volim Suareza kao da mi je sin. Ali, mora se uozbiljit dok ne bude prekasno.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

 Ponovit ću po ko zna koji put - Treba znati/naučiti gledati utakmicu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 Ponovit ću po ko zna koji put - Treba znati/naučiti gledati utakmicu.

 Treba znati da se ova slika može protumačit i drugačije, tako da nisi ništa rekao/sugerirao sa ovim.

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 Ponovit ću po ko zna koji put - Treba znati/naučiti gledati utakmicu.

 Da ga nije "odvukao" već da je branič ostao uz Messija, ostao bi Suarez sam, to nema veze s vezom ono što želiš reći. Takvu situaciju sam vidio i u utakmici sassuolo - palermo.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovaj post je napisan u određenom kontekstu tako da bih vas molio da me postedite nebuloznih komentara

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Ovaj post je napisan u određenom kontekstu tako da bih vas molio da me postedite nebuloznih komentara

 Aha, sorry. Samo tvoje mišljenje je važno. Aj ne seri.....

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Majka i menadzer Andriena Rabiota zeli 10mil eura kao menadzerski bonus ako njezin sin potpise ugovor s Barcelonom. Zenska je pokvarena kao Neymarov stari. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

Ovaj post je napisan u određenom kontekstu tako da bih vas molio da me postedite nebuloznih komentara

 Aha, sorry. Samo tvoje mišljenje je važno. Aj ne seri.....

 aaaaaaa ne mogu da vjerujem. Lik se referira na moj komentar i pritom ga potpuno istrgne iz konteksta i onda mi ironicno kaze "samo tvoje misljenje je vazno". 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

Ovaj post je napisan u određenom kontekstu tako da bih vas molio da me postedite nebuloznih komentara

 Aha, sorry. Samo tvoje mišljenje je važno. Aj ne seri.....

 aaaaaaa ne mogu da vjerujem. Lik se referira na moj komentar i pritom ga potpuno istrgne iz konteksta i onda mi ironicno kaze "samo tvoje misljenje je vazno". 

 Sorry, Sarkazam na djelu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

spominje se ovaj momak: https://www.transfermarkt.com/jean-clair-todibo/profil/spieler/605184

al nevjerovatno je kako se zadnjih nekoliko godina u francuskoj pojavi toliko talentovanih igraca, naprosto eksplozija. vise se i ne zna gdje su jaci. ako je zbog toga imenovan Abidal, svaka im cast

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

spominje se ovaj momak: https://www.transfermarkt.com/jean-clair-todibo/profil/spieler/605184

al nevjerovatno je kako se zadnjih nekoliko godina u francuskoj pojavi toliko talentovanih igraca, naprosto eksplozija. vise se i ne zna gdje su jaci. ako je zbog toga imenovan Abidal, svaka im cast

 Ne treba nam zamjena za Rakitića.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Barcelonista kaže...

spominje se ovaj momak: https://www.transfermarkt.com/jean-clair-todibo/profil/spieler/605184

al nevjerovatno je kako se zadnjih nekoliko godina u francuskoj pojavi toliko talentovanih igraca, naprosto eksplozija. vise se i ne zna gdje su jaci. ako je zbog toga imenovan Abidal, svaka im cast

 Ne treba nam zamjena za Rakitića.

"Main position: Centre-Back"  

  

?????

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Volio bih vidjeti Arthura na Busquetsovoj poziciji. Mislim da bi bio kvalitetno rjesenje, moze zadrzati loptu, siguran je i ima dobra dodavanja.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A mislis li da se defanzivno mogu porediti Busi i Arthur?

MES QUE UN CLUB
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
CoLLo kaže...

A mislis li da se defanzivno mogu porediti Busi i Arthur?

 

zna i on da ne mogu, al ne zna zasto je buskec tako vrijedan i nezamjenjiv

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
CoLLo kaže...

A mislis li da se defanzivno mogu porediti Busi i Arthur?

 Ne znam. Treba isprobati i vidjeti. Nece Busquets igrati do smrti.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

To je ko da Xavija stavis na mjesto Busqetsa.

 

Dogodine se nadam ovoj sredini.

Coutinho,Busqets,Rabiot,Arthur,Vidal,De Jong.

 

Rakitića prodati dok se PSG trsi sa novcima.

 

Jedva čekam tekmu večeras , očekujem da Suarez bude najgori kao i inače poslije praznika i odmora kad nabaci 5kg.

Nadam se da ce dembele nastaviti gdje je stao.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

SEV 1-1 ATM.

Više bi volio da je Sevilla pobjedila.

 

Getafe ima odličnu obranu i ako ih uspijemo iznenadit brzim golom, velike su šanse da ćemo pobjediti.

All truly great thoughts are conceived by walking.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bravo za Real, lijepo su krenuli u meč večeras?! Koliki je kvocijent ovog vola Kazemira?? Ovakav penal napraviti u startu? Očekujem  večeras dobru tekmu i dobrog Dembelea? Lea neću ni spominjati. Trebalo bi to uzeti relativno lako?

9 godina
offline
FC Barcelona

Real kao i inace odlican.

Jedva cekam Barcelonu dugo se nije gledalo

Barcelona - Mes que un club
7 godina
offline
FC Barcelona

Postava Barcelone!  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice