FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.420
|
čitano: 348.265
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

ŠTA je reko??????????????????

 

 Ukratko - odlazi na kraju sezone, nadamo se da će dpoći dostojna zamjena, večina cilja na Xabija Alonsa jer je upsio s Leverkusenom naparaviti čudo, barem sad što ae vidi.

https://idzan.eu | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Xabi Alonso preuzima Real 2026.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
FC Liverpool

Moje su uvijek želje bile Mourinho, a taman je dobio otkaz u Romi ?! 

Obzirom Veliki Carlo uskoro odlazi za prvog čovjeka nacionalne reprezentacije Brazila, tko bi uopće mogao pristupiti Velikanu kao FC Liverpool a da je i sam makar velikan vizija kao Herr Klopp?!?! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: FC Liverpool
midzan21 kaže...

 Ukratko - odlazi na kraju sezone, nadamo se da će dpoći dostojna zamjena, večina cilja na Xabija Alonsa jer je upsio s Leverkusenom naparaviti čudo, barem sad što ae vidi.

 Ajmo reć da je to bio sarkazam, jer znam dobro šta je rekao, al ne mogu prihvatit da sam to čuo.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
Super64 kaže...

ŠTA je reko??????????????????

 

 .

10 godina
offline
FC Liverpool

Odlična revijalna tekma jučer protiv Ajaxa. Igral je i Biščan. 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
10 godina
offline
FC Liverpool

Darviček će biti bivši. Vrlo brzo. Njegov obožavatelj će plakat, ali je potez Mane za tog drloga bio jedan od većih fulanaca (ono što baš Darvinčeku najčešće nije stran pojam).

 

https://www.telegraph.co.uk/football/2024/04/25/mohamed-salah-liverpool-darwin-nunez-transfer-future-slot/

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
15 godina
offline
FC Liverpool

Dobro je da Klopp ide iz kluba. Ne možeš imati stalno 80% posjeda i 30 udaraca prema golu a svaki puta se čupati.

Sry, netko to treba posložiti bolje.

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Harold kaže...

Dobro je da Klopp ide iz kluba. Ne možeš imati stalno 80% posjeda i 30 udaraca prema golu a svaki puta se čupati.

Sry, netko to treba posložiti bolje.

Utvaram si da sam navijač Liverpool FCa još od doba Iana Rusha, makar nisam najvjerojatnije pogledao niti jednu njegovu utakmicu u direktnom prijenosu, ali ono kako se kaže ”osjetio sam nešto”! 
U principu je to klub koji je uvijek u vrhu, BIG SIX kako ih zovu tamo doma, na otoku, netko tko uvijek ima drukčiju vizuru, perspektivu, očekivanja, tugu u duši i srcu nakon poraza, još protiv gradskog suparnika, nešto najgore! 

Danas, dok je HERR Jurgen Klopp manager, pokazao se je kao ČOVJEK SA MUDIMA, pokazao se je u Njemačkoj, a po mojem skromnom subjektivnom shvaćanju i unaprijedio svoj ”GegenPressing” kroz igru Redsa, nešto što će se jako teško zaboraviti, iskopirati, nadoknaditi, pregazili, ikada! 
Nešto, ustvari opet moje skromno subjektivno razmišljanje, ima u samim igračima, prvi TAA, a onda ”bukve” Matip, Gomez i onaj Brazilac ne mogu mu se sjetiti imena, igrao je obranu, koliko su puta USRALI loptu i nakon toga smo dobili gol?!?! 
Ove sezone možda i nije nakon EVIDENTNE KRADE protiv Tottenhama bilo više toliko nakaradnih odluka kontra Redsa, kontra Liverpool FCa, ali ipak osjeti se da ”ti” bodovi fale kao kisika u zraku! Da smo ostali igrati sa 0 : 1 protiv njih, NE VJERUJEM da bi smo izgubili, od onda onakvog Tottenhama. Koliko je Salaha  Afrički Kup i povreda, najvjerojatnije je i to dosta, a stvarni razlog razilaska na relaciji Mané vs Salah, izvan zidina Anfielda nikada vjerojatno nitko nikada neće saznati, a bili su ubojiti samo tako! 

Da Klopp može smoći snage i izgurati ovu sezonu, ipak se prolazi zasluženo u Ligu Prvaka, osobno vjerujem da bi svi skupa bolje prošli u sezoni 2024/2025, no svemu se jednom dogodi kraj, ali ipak, očekivao sam da je Klopp iskovan od NAJBOLJEG Njemačkog čelika, da će opstati, izdržati dulje od Fergusona, od Vengera, još skupa sa činjenicom, hey man, i'am Liverpool chief, manager!!!!! 

Tko god dođe iduću sezonu, neće mu baš biti lako, ali ne vjerujem da će se boriti za opstanak u Premiershipu, nikako! Hoće li biti u prvih četri (pet) za Ligu Prvaka 2025/26 vjerojatno hoće, ali uz jako puno truda, muke, zalaganja, SREĆE, ali i posrtanja glavnih suparnika, a pobjeđivanjem svih odreda, koliko je to moguće! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
FC Liverpool

Ma raspao se Livy. Danas je bilo baš ružno za gledat Salah ide u igru i skoro se unio Kloppu u facu. Pukli su i tog su svjesni, a to je ono najgore.

https://www.index.hr/sport/clanak/salah-se-oglasio-nakon-svadje-s-kloppom-ako-progovorim-danas-bit-ce-vatre/2560199.aspx

 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice