GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 732.343
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Milka30 kaže...

Utakmicu prenose :...................................

 I naravno,puce stream na nicke85

Ali zato Don tv free addon ima Arenu HD 2(srb) koja odlicno radi

Ne vjeruj ženi koja laže!
16 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
Milka30 kaže...
Milka30 kaže...

Utakmicu prenose :...................................

 I naravno,puce stream na nicke85

Ali zato Don tv free addon ima Arenu HD 2(srb) koja odlicno radi

 

I sto kazu Srbi?

 

Jesmo li mnogo jaki?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Šteta, u dvije minute sve dobro napravljeno jeftino prosuli  ali uz pomoc sudaca. Ocekivao sam onda iza tih golova vise od Dinama ali vidjeli smo skoro pa nista, osjetio se nedostatak Ademija jako. Realno, ova ekipa nije za LP i tuču s megamomčadima dok u EL moze skoro pa svakim.

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Miro

 

Za ovo u vezi kupnje karte na crno....ekipa zna doći izdaleka, te ne pita za cijenu. To što je nečije tuđe ime i što ne postoji mogućnost da će sigurno ući na stadion, strastvenom navijaču ne predstavlja veliki problem...vjerojatno ako je već došao sa povečom sumom novaca, te ako je još pri tome prevalio ne znam koliko stotina kilometara, svijesno ulazi u rizik da, možda ni neće uspijeti doći na tekmu, a kad je već kupio kartu koja je personalizirana svijenso ulazi u rizik i ide na sve ili ništa.....

 

 

----------------

Ovo za današnji poraz. Nisam stigoa gledati, ali i to je nogomet, te nema veze ako gube, zasvirat' će naše trube...

DZG!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 23:15 (PzKpfw).
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Steta...losi suci, fizicka sprema nikakva.

Nema bas opravdanja da ova 10orka koja nije igrala protiv Lokosa ne moze dva sprinta napravit iza 50. min.


No eto, ovaj roster je bio "najgori Dinamov" prosle sezone, a sada potpuno druga prica.
Malo kritika na Bjelicu, ali ovo je ocito Dinamov kapacitet i svaka cast deckima sto su se trudili cijelu tekmu.


EL bi trebali proc
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
vrinho kaže...

Šteta, u dvije minute sve dobro napravljeno jeftino prosuli  ali uz pomoc sudaca. Ocekivao sam onda iza tih golova vise od Dinama ali vidjeli smo skoro pa nista, osjetio se nedostatak Ademija jako. Realno, ova ekipa nije za LP i tuču s megamomčadima dok u EL moze skoro pa svakim.

Da, u drugom poluvremenu je izgubljena igra koja je krasila ovu ekipu. Prepustili smo im igru u potpunosti i Bjelica je tu jednim dijelom kriv, plus uvukli smo se u sudačku igru. Nakon izlaska Ademija, Olmo i Gojak su stajali po meni previsoko i nije bilo protoka lopte u sredini i mislim da je to bila najveća greška (Vidjet ćemo kako će to izgledat ako Majer bude u konkurenciji za sredinu terena). Nije to bio slučaj samo na ovoj utakmici jer kad se to dogodi Dinamo gubi sredinu. Šunjić je solidan igrač, trkački i defanzivno, ali Ademi je tu puno iskusniji i vjerujem da ne bi došlo do drugoga gola young boysa, iako čini mi se da je bilo igranje rukom.

Što se tiče ekipe ove sezone najviše me iznenadio defanzivni dvojac Catherine, Dilaver. (po meni definitvno 2 najbolja pojačanja , pogotovo Catherine). I dalje mislim da će nam bokovi biti najveći problem u nastavku sezone, a pogotovo u europskoj ligi, ne ulijevaju mi baš neku sigurnost. Gavranović odličan prvo poluvrijeme i onda ga nema nigdje drugo poluvrijeme, inače kondicija mu je izgleda najlošija strana, uvijek imam dojam da maksimalno što može odigrati je 45 min. Čestitke Dinamu na ulasku u europsku ligu (ne treba zaboraviti da su jedini od hrvatskih klubova koji su to osigurali) i nadam se da se sada navijači neće pokupiti i ne dolaziti na utakmice kako to inače biva. 

Moje želje za dalje su da ova ekipa nastavi raditi i zalagati se na terenu, da trener još malo poradi na greškama sa ove 2 utakmice, a ne da ih sada ovaj poraz poljulja. To bi mi teže palo od ovoga poraza, da se vratimo onom starom sistemu hoću-neću, jer realno ova ekipa može proći skupinu europske lige.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 23:35 (fighterZu).
5 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Taman sjednem da pogledam bar malo. Upalim stream i prime u tih nekoliko minuta 2 gola.

Koji sam ja baksuz.

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Haha jhebem ti dinamo

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Young Boy je vrlo dobra ekipa i uz pomoć suca je prošla dalje.
Penal je dvojben, ali to još mogu shvatiti, ali igranje rukom na rubu njihovog šenesterca, a sudac dva metra od igrača, ne mogu razumjeti.
Umjesto naše šanse za gol, kontra i gol iz prekida.

 

Ipak, veseli me igra "novog" dinama, koji se zna braniti i igrati pragmatično, što je uhrabrujuće za evropsku ligu.
Uz malo sreće kod rasporede, mogli bi i dočekati proljeće, ali možda bolje o tome ne raspravljati.
Neka dečki daju sve od sebe, pa šta bude.

 

Nije mi jasan izbor komentatora u studiju.
Igra Dinamo, a dva i pol hajdukovca u studiju.
Shvaćam još Pletikosu i Jeličića koji su prije dogovorili prenošenje lige prvaka i korektno odradili posao.
Ali ne znam čemu Tudor...na početku utakmice mu se ne sviđa grb dinama na čarapama, ne primječuje greške sudaca... Blago rečeno, neprimjeren izbor.

14 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

prvi put sam gledao Dinamo nakon dugo vremena. Naslušao sam se puno hvalospjeva pa sam možda previše očekivao i iz te perspektive ne bi bilo pošteno kritizirati. Bjelica se čini dobar, ali igrački kadar ima svoja ograničenja. 

Suđenje je bilo čudno. Isti onakav jedanaesterac je iznudio Kane protiv Kolumbije na svjetskom. Teško mi je povjerovat da tako iskusni suci nasjedaju na tako jeftine trikove, to ne može bit slučajno. To je čisti žuti za napadača. Uz normalno suđenje Dinamo je trebao proći, ali možda je bolje ovako, u EL mogu proći skupinu.

14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo se treba rijesiti nekih igraca i obavezno kupiti nove bekove jer Stojanović i Leovac su srednja zalost. Sve je to vise manje dobro i ovo je samo pocetak novog Dinama. Trebaju se decki jos uigrati i dostici pravu formu i treba Bjelici vremena da stavi svoj pečat na ovu momcad. Bit ce super kad se osposobe Moro i Majer. Ni Rim nije izgraden u jednom danu.

 

U EL od Dinama ocekujem puno i mislim da mogu.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
16 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Miro, jesi živ?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Ma, dinamovci glavu gore.

Iako nije LP, ipak je EL i koliko vidim i mediji su na našoj strani. Piše se da bi ovo mogla biti lijepa priča sa Bjelicom.

30k ljudi na stadionu kada je regularna cijena karte, nikad više prodanih  godišnjih ulaznica u posljednjih nekoliko godina i sve se čini da se gledatelji vraćaju, malo-pomalo, al' se vraćaju.

Možda ove sezone Dinamo ispiše jednu od najljepših stranica u knjizi svoje povijesti...

 

A, ni ovih do sada zarađenih 8 milijuna nije za odbaciti.

Ajmo, Dinamo!

Nema predaje!

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Kako se dobila ta racunica 3+5 milijuna?

Kaze Uefa da je base fee za Europa League 2.9 mil €.

Od kud ovih 5 extra?
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

A total of €30m will be paid out to clubs involved in the UEFA Champions League play-offs: clubs that are eliminated will each receive a fixed payment of €5m. 

 

 

 

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2562033.html

 

16 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Nego, pokralo nas

 

i nakon nekoliko gledanja usporene snimke ja ne vidim kontakt za penal

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

kakva je sad shema u europa ligi sa pobjedom i remijem, kolko para donose?

u LP je 2,9 mil. za pobjedu i 900 000 za remi jel tak?

 

steta za Dinamo sto nije osigurao LP, krenulo je i bolje od ocekivanog a onda hladan tuš... 

Nadam se da ce biti vise srece u EL, sutra izvlačenje kuglica 

9 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Spike1983 kaže...

kakva je sad shema u europa ligi sa pobjedom i remijem, kolko para donose?

u LP je 2,9 mil. za pobjedu i 900 000 za remi jel tak?

 360 000€ za pobjedu i 120 000€ za remi.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ekipa, kad ste kupovali godišnju ulaznicu, jeste dobili kupon s kojim možete preuzeti poklon?

Meni je rekla da nazovem na broj koji piše na kuponu da vidim kada mogu preuzeti poklon. Naravno, na kuponu ne piše nikakav broj 

 

Možda je već netko preuzeo pa može malo više informacija i da li se dobije majice kao poklon?

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Liverpool1892

 

Ne znam za poklon, ali ako tako vele, sigurno ćeš isti dobiti. Probaj im poslati poruku preko fejsa ili pak nazovi opet isti broj i reci svoj problem.

Da, drago mi je da navijači stranih klubova počinju pratiti i Dinamo, pored internacionalnog navijaštva.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

@Liverpool1892

 

Da, drago mi je da navijači stranih klubova počinju pratiti i Dinamo, pored internacionalnog navijaštva.

 

 Na prvom mjestu je Dinamo  

6 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb
11 godina
suspendiran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Fenerbahce

Anderlecht

Dinamo

Spartak Trnava

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Paolo Maldini kaže...

 Jbg faktura za Hotel nije trebala iscuriti javno. 

 

Zanimljiv ždrijeb. Nezgodno je jedino kaj će se svi borit za prolazak jer je svima u skupini europa liga bitna.

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
JozoBozo121 kaže...
Spike1983 kaže...

kakva je sad shema u europa ligi sa pobjedom i remijem, kolko para donose?

u LP je 2,9 mil. za pobjedu i 900 000 za remi jel tak?

 360 000€ za pobjedu i 120 000€ za remi.

 Da, al tu je i bonus 1m za prvog u skupini i 500k za drugog u skupini.

 

 

 

 

Iskreno, super zdrijeb. Anderlecht nam po meni pase jer igraju kroz sredinu. Fener je u losoj formi i nema dobar roster kao prije. 

Bez kluba iz lige petica.

 

Trnava je nepoznanica...decki iz DUBRA'E

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 14:57 (Mitch).
16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mitch kaže..

 

Iskreno, super zdrijeb. Anderlecht nam po meni pase jer igraju kroz sredinu. Fener je u losoj formi i nema dobar roster kao prije. 

Bez kluba iz lige petica.

 

Trnava je nepoznanica...decki iz DUBRA'E

 Dobro je da smo dobili Trnavu... Moram samo kartu za ZET bus kupiti. :P

11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Kant kaže...

Nego, pokralo nas

 

i nakon nekoliko gledanja usporene snimke ja ne vidim kontakt za penal

 

Sa sjevera mi izgledalo da ga je svukao na pod, a kad sam vidio tv snimku penala nigdje, teška krađa u režiji nizozemskog kriminalca.

Onu ruku je vidio na dva metra i lik ladno pušta njima kontru, onaj crnac ne znam mu ime trebo dobitddva žuta, generalno suđeno domaćinski iiviše od toga ali za goste, nevjerojatno šta je smrad radio tokom cijele tekme.

Ova grupa se mora proći.

16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Kant kaže...

Miro, jesi živ?

 A jedva... Nisam imao volje ni javljati se nakon utakmice.

Kant kaže...

Nego, pokralo nas

 

i nakon nekoliko gledanja usporene snimke ja ne vidim kontakt za penal

Ako je penal bila uspješna prevara (uživo uvjerljivija nego na snimici), a što je bila ona nedosuđena ruka, tri metra od suca? 

Meni se čini da je ključni trenutak bio izlazak Ademija. Od tada gubimo sredinu, a kada su pali golovi izgubili smo i glavu (25 min do kraja, a napucavale su se lopte ko da je tri do kraja)...

JozoBozo121 kaže...
Spike1983 kaže...

kakva je sad shema u europa ligi sa pobjedom i remijem, kolko para donose?

u LP je 2,9 mil. za pobjedu i 900 000 za remi jel tak?

 360 000€ za pobjedu i 120 000€ za remi.

 SN su ovo napisale: Usto, svaki remi u skupini honorira se sa 190 tisuća eura, pobjeda s 570 tisuća eura

Liverpool1892 kaže...

Ekipa, kad ste kupovali godišnju ulaznicu, jeste dobili kupon s kojim možete preuzeti poklon?

Meni je rekla da nazovem na broj koji piše na kuponu da vidim kada mogu preuzeti poklon. Naravno, na kuponu ne piše nikakav broj 

 

Možda je već netko preuzeo pa može malo više informacija i da li se dobije majice kao poklon?

 Ni meni nije pisao nikakav broj, došao sam mjesec dana nakon što sam dobio kupon i tada više nisu imali veći broj od L. Odmah sam majicu dalje poklonio... Uglavnom, navrati do blagajni kada ti bude usput, nema ti druge.

...
8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jel zna ko, kad bi mogle biti pustene ulaznice za prvu utakmice europske lige?

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Krule011

 

Obično, ide to ide nekih desetak dana prije same tekme. Al' ne moraš brinuti biti će ulaznica.

 

Samo prati Dinamov fejs, službenu stranicu klubaa...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice