GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.091
|
čitano: 748.810
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
wyks kaže...
jozef kaže...

Meni je neshvatljivo da se nekome "ne da igrati HNL". Ako ti se ne da igrati lakšu utakmicu kakav si onda nogometaš? Ispada da neki ne vole igrati, i to još protiv slabijeg protivnika gdje mogu pokazati više. To su mogli shvatiti kao dobar trening. City je danas igrao protiv Watforda, nakon 20 minuta je bilo 5:0(!).

Vecina igraca je jako mlado i svi bi htjeli biti Orsic ili Moro - pobijediti u LP.

 

S druge strane, Gavranovic i Hajrovic pa i Gojak su vec internacionalci i njima je ovakva utakmice pored statusa prvotimca protiv Citija ili Shahktara zasigurno ispod nivoa ega.

 

 Kako oni misle da bi trebali igrati protiv Shakhtara i Citya a gube od Varaždinaca (koji su možda amateri?)?
Mahrezu ili De Bruyneu nije ispod nivoa igrati ozbiljno protiv Watforda, ali nekim "velikim zvijezdama" Dinama je tako nešto problem... mentalitet za drugu ligu, a ne ligu prvaka.

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
jozef kaže...
Kako oni misle da bi trebali igrati protiv Shakhtara i Citya a gube od Varaždinaca (koji su možda amateri?)?

Mahrezu ili De Bruyneu nije ispod nivoa igrati ozbiljno protiv Watforda, ali nekim "velikim zvijezdama" Dinama je tako nešto problem... mentalitet za drugu ligu, a ne ligu prvaka.

Problem je sto i misle samo o Citiju u Shakhtaru. Ne zaboravimo da je sportasima motivacija veoma bitna.

De Bruyne je vec odigrao 50-ak utakmica na najvisem nivou u Europi, dok je odigrao oko 200 utakmica u Premiershipu i Bundesligi.

Jednom Majeru ili Hajrovicu ovo je mozda jedina prilika da odigraju na stadionu od 50 000 gledatelja protiv vrhunskog protivnika.

 

Gledaj to i sa ove strane - Dinamo je u 28 sezona osvojio 20 prvenstava, ostalo je osvojio Hajduk, dok su Rijeka i Zagreb bili iznimke poput Leicestera ili Deportiva.

U tih 28 sezona Dinamo je osvojio 345 bodova vise od Hajduka, 589 vise od Rijeke i zabio je 439 golova vise od Hajduka.

 

Prosle dvije sezone Manchester City je obarao rekorde za najvise golova u sezoni kao i najvise bodova u sezoni i opet su lanjski Premiership osvojili sa samo bodom prednosti.

Premiership je Engleskim klubovima vazniji od Europa Lige, dokazuju to Tottenham i United evo vec nekoliko sezona.

Zato je nepotrebno isticati zelju De Bruynea jer ce on dobiti daleko vise ako pobijede svaku utakmicu. Novcano, ali i zadovoljstine.

 

Majer ima u glavi opciju - velicanstvenu atmosferu u LP, igrati na Etihadu mozda i jedini put u zivotu, i sezonu u kojoj Dinamo prvi put nakon 20 godina nije vec kanta za napucavanje, ili los travnjak HNL-a, na kojem ce gotovo sa 100% sigurnsocu osvojiti vec koje 5,6? prvenstvo zaredom?

 

De Bruyneu je najveci izazov osvojiti Premiership. Igranje na Parku Princeva ili Bernabeu mu je regularni raspored utorkom i srijedom. A ove godine je City vec prosuo bodove koji su im donijeli naslov prosle godine. Dinamo da prospe jos koji bod i dalje je favorit za prvenstvo.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
7 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
wyks kaže...

Problem je sto i misle samo o Citiju u Shakhtaru. Ne zaboravimo da je sportasima motivacija veoma bitna.

De Bruyne je vec odigrao 50-ak utakmica na najvisem nivou u Europi, dok je odigrao oko 200 utakmica u Premiershipu i Bundesligi.

Jednom Majeru ili Hajrovicu ovo je mozda jedina prilika da odigraju na stadionu od 50 000 gledatelja protiv vrhunskog protivnika.

 

Gledaj to i sa ove strane - Dinamo je u 28 sezona osvojio 20 prvenstava, ostalo je osvojio Hajduk, dok su Rijeka i Zagreb bili iznimke poput Leicestera ili Deportiva.

U tih 28 sezona Dinamo je osvojio 345 bodova vise od Hajduka, 589 vise od Rijeke i zabio je 439 golova vise od Hajduka.

 

Prosle dvije sezone Manchester City je obarao rekorde za najvise golova u sezoni kao i najvise bodova u sezoni i opet su lanjski Premiership osvojili sa samo bodom prednosti.

Premiership je Engleskim klubovima vazniji od Europa Lige, dokazuju to Tottenham i United evo vec nekoliko sezona.

Zato je nepotrebno isticati zelju De Bruynea jer ce on dobiti daleko vise ako pobijede svaku utakmicu. Novcano, ali i zadovoljstine.

 

Majer ima u glavi opciju - velicanstvenu atmosferu u LP, igrati na Etihadu mozda i jedini put u zivotu, i sezonu u kojoj Dinamo prvi put nakon 20 godina nije vec kanta za napucavanje, ili los travnjak HNL-a, na kojem ce gotovo sa 100% sigurnsocu osvojiti vec koje 5,6? prvenstvo zaredom?

 

De Bruyneu je najveci izazov osvojiti Premiership. Igranje na Parku Princeva ili Bernabeu mu je regularni raspored utorkom i srijedom. A ove godine je City vec prosuo bodove koji su im donijeli naslov prosle godine. Dinamo da prospe jos koji bod i dalje je favorit za prvenstvo.

Mogu oni što god mislit, ali ako se ne dokažeš treneru u ovakvim utakmicama vidjet ćeš 50k stadione kao i svi navijači sa tribina. Pa neka im je to rekao, ja bi ih još i u Dinamo 2 poslao pa neka lječe svoj ego u drugoj ligi pa eto ti motivacije samo da uđeš u sastav koji ima privilegiju igrat za najjači klub u ligi.

Nemam uopće sumnje da bi tipovi kao Cuže, Marin i takvi odigrali sa željom da se dokažu Bjelici da ih uvrsti u sastav u Europi, makar i sa klupe.

9 godina
odjavljen
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Pa već dvije-tri sezone postoje mutni poslovi između Varaždina i Dinama, tak da ovaj rezultat nije iznenađenje. Druga ekipa je redovito gubila (puštala) od Varaždina dok su igrali u drugoj ligi.
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Maxi16 kaže...
Mogu oni što god mislit, ali ako se ne dokažeš treneru u ovakvim utakmicama vidjet ćeš 50k stadione kao i svi navijači sa tribina. Pa neka im je to rekao, ja bi ih još i u Dinamo 2 poslao pa neka lječe svoj ego u drugoj ligi pa eto ti motivacije samo da uđeš u sastav koji ima privilegiju igrat za najjači klub u ligi.

Nemam uopće sumnje da bi tipovi kao Cuže, Marin i takvi odigrali sa željom da se dokažu Bjelici da ih uvrsti u sastav u Europi, makar i sa klupe.

Osim Halilovica, vecina mladih igraca bi htjelo dobiti priliku i dokazati se, no svi dodju u ovu situaciju gdje je na jednom terenu skaut u VIP lozi lige petice, a na na drugom skaut Pescare ili Calagria.

 

Osim Vlasica, koji ima oca koji ipak brine za njegovu karijeru, koliko je mladica otislo iz Hajduka pa nisu napredovali u karijeri? Pjaca je ozlijedjen vec godinama, pa opet figurira na trzistu, a tko se sjeca Balica i Vukusica? Zato je svakom od tih mladica u pogonu Dinama "cast" zaigrati i protiv Varazdina, no vecina bi ipak bila eksponat kad se natiskaju skauti u utakmici LP.

 

I tu ih ne mozes kriviti, jer Dinamo prodaje ogroman broj igraca i to neke nakon jako kratkog vremena u seniorskoj ekipi. I svaki taj mladic misli da je Benkovic, Sosa, Brekalo - ovaj je imao 11 nastupa za seniorsku momcad i sad je prvotimac u Wolfsburgu.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
7 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
wyks kaže...

Osim Halilovica, vecina mladih igraca bi htjelo dobiti priliku i dokazati se, no svi dodju u ovu situaciju gdje je na jednom terenu skaut u VIP lozi lige petice, a na na drugom skaut Pescare ili Calagria.

 

Osim Vlasica, koji ima oca koji ipak brine za njegovu karijeru, koliko je mladica otislo iz Hajduka pa nisu napredovali u karijeri? Pjaca je ozlijedjen vec godinama, pa opet figurira na trzistu, a tko se sjeca Balica i Vukusica? Zato je svakom od tih mladica u pogonu Dinama "cast" zaigrati i protiv Varazdina, no vecina bi ipak bila eksponat kad se natiskaju skauti u utakmici LP.

 

I tu ih ne mozes kriviti, jer Dinamo prodaje ogroman broj igraca i to neke nakon jako kratkog vremena u seniorskoj ekipi. I svaki taj mladic misli da je Benkovic, Sosa, Brekalo - ovaj je imao 11 nastupa za seniorsku momcad i sad je prvotimac u Wolfsburgu.

 

 Al se prvo mora nekako doći do tog mjesta da te vide skauti liga petice. To moraš pokazati u ovim utakmicama, a ne da odigraš ko levat i onda se čudiš zašto nisi u prvih 11 kada se igraju Europske utakmice.

 

Istaknuo si 3 igrača, koliko njih je u istom vremenu otišlo van i nije napravilo ništa? Za razliku od toga vidi momke poput Gojaka, Mora, Šunjića. Za Gojaka je interes pokazala Sevilla, za Mora će doći ponude jer je nakon ozljede postao standardni u prvoj momčadi, Šunjić se pokazao kao vrhunska opcija sa klupe, ali se zaželio Engleskog nogometa. Ne sumnjam da bi on dobio veliku minutažu i u Dinamu pošto je uvijek grizao.

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Danas totalna dominacija Dinama i još jedna brutalno odigrana utakmica od strane Olma , ja ne znam šta ćemo kad nam Olmo ode , Dinamo će biti po meni duplo slabiji , nažalost mislim da Majer i Ivanušec ga ne mogu ni približno zamijenit...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Louis Pluto kaže...

bravo dinamo ali...

nervira me nedovoljna fizička pripremljenost i to je konstantna boljka hrvatskih klubova, zadnjih 15 minuta igrači su a posebno pojedinci bili na izdisaju a ruke na koljenima prečesta slika, dakle ili ne znaju čuvati snagu tijekom utakmice i previše se troše odnosno nedovoljno su kondicijski spremni za zadatke koji se pred njih postavljaju, svejedno... toga nema u ligama petice, pogledajte jedan atletiko madrid primjerice zadnjih 15 minuta i prvih 15, razlike gotovo i nema... imo

Ma ne mislim da je to pitanje kondicije i fizičke pripremljenosti nego mentaliteta koji mi "južnjaci" imamo u odnosu na germane i ostale narode - jednostavno prerano pomislimo da je sve gotovo i onda nam se to nekad obije o glavu. Drugi primjer je pad motivacije da se nekoga dokrajči ili protiv slabijih protivnika - primjer repka protiv Azera ili Dinamo na Varaždinu i jednom kad uđeš labavo teško je promijeniti taj tijek, a protivnik nanjuši krv i dese se takvi rezultati.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

Danas totalna dominacija Dinama i još jedna brutalno odigrana utakmica od strane Olma , ja ne znam šta ćemo kad nam Olmo ode , Dinamo će biti po meni duplo slabiji , nažalost mislim da Majer i Ivanušec ga ne mogu ni približno zamijenit...

Olmo po kvaliteti može sutra zaigrati u bilo kojoj ekipi na svijetu a da ta ekipa ima samo koristi od njega.

Ne znamo što će Dinamo kada ode ?

Pamtiti samo sretne trenutke s njim i truditi se igrati što je moguće bolje bez njega.

Kada ode Olmo otići će i Bjelica.

Nije Bjelica blesav da ne zna da je Olmo bitniji za rezultate Dinama nego on.

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Ima netko neki dobar stream za danas?
Đabe mi svi sportski paketi na Max TV-u kad fuc*** PlanetSport prenosi. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ParaNO1d kaže...

Ima netko neki dobar stream za danas?
Đabe mi svi sportski paketi na Max TV-u kad fuc*** PlanetSport prenosi. 

LINK

Svi streamovi za svaku utakmicu. Znaju biti hrv i strani pa se moze naci kako tko zeli.

VISCA BARCA
11 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ParaNO1d kaže...

Ima netko neki dobar stream za danas?
Đabe mi svi sportski paketi na Max TV-u kad fuc*** PlanetSport prenosi. 

 ... samo ovdje : https://www.ronaldo7.net/video/watch-football-live.html...... prije dva tjedna sam gledao pusionu Liverpoola u hd-u bez zastajkivanja, trzanja, pucanja....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Da, evo skroz dobar prijenos uz engleski komentar. Al ove naše vile pronose kroz utakmicu... zasad
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Moze to puno bolje. S previse respekta prema Cityu igraju i premalo agresive. Sreca pa je 0:0

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

.... mozemo tolko bolje, ali malo smo se usrali.... ne kuzim zasto..... da su malo bolje Totenham pogledali i kako su City naguzili ne tako davno.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tallahassee kaže...

.... mozemo tolko bolje, ali malo smo se usrali.... ne kuzim zasto..... da su malo bolje Totenham pogledali i kako su City naguzili ne tako davno.....

 Tottenham je ekipa koja je igrala finale Lige Prvaka i imaju neograničeno veći budžet od Dinama. To je ko da ja i ti igramo košarku na ulici i ti kažeš "može to bolje, da si samo gledao Jordana"

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
antimadridista kaže...

 Tottenham je ekipa koja je igrala finale Lige Prvaka i imaju neograničeno veći budžet od Dinama. To je ko da ja i ti igramo košarku na ulici i ti kažeš "može to bolje, da si samo gledao Jordana"

 .... netko je realno vidio Tot u finalu?..... da kao i da ce Liverpool naguzit Barcu nakon 3:0..... lol, gledao Jordana..... drugi ja..... nije sve u budjetu ima i do talenta koji su i pokazali Klopovi decki, a ja se veselio ko nikad..... ajmooooooo Dinamooooo...... vrati se u J... spanjolski zaprcak.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tallahassee kaže...
antimadridista kaže...

 Tottenham je ekipa koja je igrala finale Lige Prvaka i imaju neograničeno veći budžet od Dinama. To je ko da ja i ti igramo košarku na ulici i ti kažeš "može to bolje, da si samo gledao Jordana"

 .... netko je realno vidio Tot u finalu?..... da kao i da ce Liverpool naguzit Barcu nakon 3:0..... lol, gledao Jordana..... drugi ja..... nije sve u budjetu ima i do talenta koji su i pokazali Klopovi decki, a ja se veselio ko nikad..... ajmooooooo Dinamooooo...... vrati se u J... spanjolski zaprcak.....

 Jesi ti ok? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Petkovic jako brzoplet danas...dvije jako dobre sanse smo imali. Ali protiv ovakvog Citya 0 je super. Tehnicki im nismo ni blizu hebiga.
11 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
antimadridista kaže...

 Jesi ti ok? 

 .... znas kaj.... malo bi se zapitao o forumu gdje je najjaca tema Barka..... a ne Hajduk, Dinamo, Rijeka.... a ne pricamo Spanjolski....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tallahassee kaže...
antimadridista kaže...

 Jesi ti ok? 

 .... znas kaj.... malo bi se zapitao o forumu gdje je najjaca tema Barka..... a ne Hajduk, Dinamo, Rijeka.... a ne pricamo Spanjolski....

 Kakve to veze ima s bilo čime? I ovom temom općenito? Nisi ti sav svoj

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

.... sorry izostavio sam Osijek.... a ti si njihov navijac....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nadao sam se da će Dinamo izvući nešto kako je utakmica krenula jer su se odlično branili. Ali City je prejak. Dinamo imao sreće i sa suđenjem danas, mogao je lako 2 penala suditi za City.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 22:49 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

ovo zadnje na Agueru čisti penal ko suza.

 

Generalno, igrali su sa previše respecta prema Cityu...a opet nisam niti nezadovoljan. Statistika je definitivno poražavajuća...

 

ali 2-0 protiv Citija ne zvuči tako loše, ima tu još šanse za proć grupu. Dakle ipak se može cijela tekma igrat bunker i izvuć nešto (jbga City je ipak prejak) 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
MasterG kaže...

ovo zadnje na Agueru čisti penal ko suza.

 

Generalno, igrali su sa previše respecta prema Cityu...a opet nisam niti nezadovoljan. Statistika je definitivno poražavajuća...

 

ali 2-0 protiv Citija ne zvuči tako loše, ima tu još šanse za proć grupu. Dakle ipak se može cijela tekma igrat bunker i izvuć nešto (jbga City je ipak prejak) 

 

Normalno da ima, idući dvomeč sa Shakhtarom je odlucujuci, barem da uspiju uzeti 3 boda iz te dvije tekme i imat ce vec EL u dzepu jer cisto sumnjam da Atalanta u dvije tekme moze Cityu uzeti i bod...

6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tallahassee kaže...

 

 ... samo ovdje : https://www.ronaldo7.net/video/watch-football-live.html...... prije dva tjedna sam gledao pusionu Liverpoola u hd-u bez zastajkivanja, trzanja, pucanja....

 Puno hvala.

Nije HD (bar ovaj free koji sam na brzinu otvorio) ali nema trzanja, super link. Spremio sam ga.

 

Bjelica je pametno odigrao teški bunker da ne bude 8:0 i u tome je cijeli moj komentar ove tekme.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
11 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

..... Mamic je ipak jaci od Citya pa nisu sudili penale..... da je sudac bio korektan (a Maminjo odradio 100%) bas se i ne bi slozio previse, dodanih minuta ni za sto.... bit ce grdo budjetu na uzvratnoj.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Svaka čast Boysima na navijanju , a dobro nije loše , iako nam je sudac malo i pomagao danas trebamo biti iskreni , jedino mi je žao što Petković na početku drugog djela tekme nije dodo Olmo desno loptu nego je pokušo nešto lijevo proigravat i bezveze smo izgubili loptu ...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ja sam jako razočaran pristupom utakmici. Rezultat je na kraju i dobar s obzirom na prilike koje je imao City, ali odigrati ovako defenzivno samo da se primi što manje golove je nešto što najviše ne volim u nogometu (realno nismo imali ni jednu konkretnu šansu). Prva stvar je formacija. Igrati istu formaciju kao protiv Atalante, zbog čega?. Najveći problem je što su imali 2 igrača više u sredini (zbog Dinamove formacije i zbog Fernandinha koji je ulazio iz zadnje linije). Istina da se puno riskira ako se igra presing na njihovu zadnju liniju, ali ne vidim drugi način za pobijediti City. Štoviše, ako je Atalantu pobjedio tako što je kopirao njihovu taktiku mogao je isto napraviti i s Cityem tako da Ademija ubaci u obranu. Inače Ademi i Moro su po meni odigrali najlošije, pa Olmo se ubio pokrivajući njih dvojicu. Možda ljudi imaju dojam da je obrana odigrala loše, no mislim da smo obrambeno bili jako dobri (Stojko i Katarina svaka čast), veći problem je bilo markiranje igrača od strane Dinamove vezne linije gdje se stvarao očiti višak. Ujedno, City je obrambeno izgledao odlično, pokrili su naše najjače karike tako da su čak trojica igrača bila u određenom trenutku na Petkoviću, Olmu i Oršiću. I opet tu je problem što se igralo bez rizika jer smo tu mogli stvoriti višak da su se ubacivali igrači iz drugoga plana. City će kako se čini biti prvi u grupi, jednostavno razlika u kvaliteti je prevelika. To bi se čak i moglo nadoknaditi da se igra sa više rizika u drugoj utakmici. Šahtar je dobio Atalantu i to u zadnjoj minuti, šteta jer neriješeno bi nam odlično odgovaralo. No dobro, ako odigramo protiv Šahtara na nivou kao protiv Atalante, mislm da ih možemo dobiti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 23:28 (fighterZu).
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...

...no mislim da smo obrambeno bili jako dobri (Stojko i Katarina svaka čast)....

 ...a Perić ništa? Po meni je odlično odigrao obrambene situacije...i spasio par golova direktno svojim reakcijama

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice