Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.992
|
čitano: 3.286.494
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

U subotu je Blancpain 24H Spa i do tad cu zaboravit na ovu dosadnu utrku.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
agent_00klc kaže...

U subotu je Blancpain 24H Spa i do tad cu zaboravit na ovu dosadnu utrku.

 Da... a ja ne mogu pratiti  

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Šteta, prosle godine je bila odlična...

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel tko pogledao WEC? Ja sam stigao samo malo pogledati i nije mi se nešto sadržajna utrka činila?

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja sam krenuo gledat nakon F1, i onda sam gledao s prekidima nažalost. Meni je bila dobra borba u GTE; Aston, Ferrari, Ford.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chronosus kaže...

Jel tko pogledao WEC? Ja sam stigao samo malo pogledati i nije mi se nešto sadržajna utrka činila?

 Bilo je jako dobro dok je Audi mogao pratiti Porscheov, ili cak zadati svoj ritam. Kasnije su temperature malo pale i Porsche je bio brzi, iako je bio lijepi dvoboj Lotterera i Janija u to vrijeme. Vjerojatno bi nesto slicjo, ali u manjoj mjeri bilo i,izmedju 8 i 7 Audija, ali mislim da su Lottereru rekli da ne napada 8 zbog prvenstva.

P2 i Gte nisam uslio pratiti kao na 24hLm bas zbog F1i Mađarske

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
agent_00klc kaže...

U subotu je Blancpain 24H Spa i do tad cu zaboravit na ovu dosadnu utrku.

hah, godisnji imam za vikend, ali jbg moram raditi na grobniku na utrci za CEZ, tako da mislim da je i to bolje nego doma sjediti i gledati na tv

tako da opet nis od F1, niti od blancpaina

13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ace: cdceefc1bef4a3c1d893c087d88caf8c78a1a09d (6000kbps)

Ace: 0e0c1ed68f1ba1938781baa4603dd9f115f6c306 (3000kbps)

Origin: Dead_Body_cRo
13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sky Sports F1 HD 6000kbps/3000kbps, 720p, 50fps.

 

Ace: f0e1516459918cf5f8e51a084b31d81f8e2f8429 (6000kbps)

 

Ace: 7ed4036d58313f83e070cafe7782c5f7c715ec8c (3000kbps)

 

Ace: 622cf5964c5bdc145f71dcc5297324990d4018b4 (1200kbps)

RIP Šaban (21.6.2016)
16 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

5 sekundi kazna Rosbergu za agresivno pretjecanje sa kasnim kočenjem, je*eš mi sve ovo je teško nastaviti gledati...

BF3, MW2, Origin: okrad1337 Steam: okrad5656
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Zašto su sada kaznili Rosberga a prošlu utrku mali prošao bez kazne ???? Ma ovo je smeće !! Pa ovakvih poteza počevši od Hamiltona je bilo more i nikom ništa do sada.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Rosberg radi isto sta je napravio i protiv lewisa ,zasluzena kazna
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Zašto onda ne kazne i ostale koji su to radili ako je zasluženo ?

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pitaj njih ,max je trebao dobiti u madarskoj kaznu to se slazem ,ali ovo je cisto ped**ski potez rosberga
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
Pitaj njih ,max je trebao dobiti u madarskoj kaznu to se slazem ,ali ovo je cisto ped**ski potez rosberga

 Daj ne balavi, Max je krenuo desno kad je vidio da ga Rosberg prestiže. Rosberg je morao isto malo desno i to je pridonijelo da uđe dublje u zavoj. Na kraju je bio preduboko u zavoju i na samom rubu staze.

Šta je trebao stat i pustit sveca Verstapena kojem se sve tolerira.

Da te samo podsjetim na Lewisa i prvi zavoj Kanade.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2016 16:04 (agent_00klc).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chronosus kaže...

 

Ma nemoj? Jer prije toga nismo imali dominaciju Red Bulla, odnosno Vettela? Jer još prije toga nismo imali dominaciju Brawna? Jer još prije toga nismo imali dominaciju Schumachera?

Dapače, današnja situacija jako podsjeća na kraj 80ih, dominaciju McLaren Honde, i borbu Prosta i Senne. Tim više jer su se i tad vozili V6 turbaki. Tipa '88 kad je Mclaren pobjedio u svakoj utrci sezone.

 Može sezona bit samo tako zanimljiva i ako jedna momčad ima drastičnu prednost pred ostalima ako imaju dva vrhunska vozača koji su slobodni da se utrkuju međusobno...

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Daj molim te namjerno je produzio ravno ,trebao se max zabiti u njega pa bi to bio trkaci incident po vama

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Daj molim te, utrkivanje više ne postoji jer se kažnjava sve.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
agent_00klc kaže...

Daj molim te, utrkivanje više ne postoji jer se kažnjava sve.

 Baš, pusti ih neka se guraju po stazi... pa kad se više puta izbace obojica će bit i oprezniji kod takvih manevara.

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
agent_00klc kaže...

Daj molim te, utrkivanje više ne postoji jer se kažnjava sve.

F1 u jednoj recenici danas

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
16 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po meni, najveći problem je u pravilima, jer ih vozači dobro znaju iskoristiti i manipulirati njima. I u ovakvim situacijama se računa na njih, i odmah plače na radio. Pravila su takva kakva jesu trenutno, ali ja osobno želim više ovakvih situacija na stazi, kasnih ulazaka u kočenje, agresivnih pretjecanja i bolida sposobnih za takvo nešto, takozvano utrkivanje, a ne da svako pretjecanje bude super čisto i sterilno, maltene bez borbe jer su sve odradili kers drs i očajne gume.. A manjak dosljednosti u donošenju odlluka da ne spominjem.

BF3, MW2, Origin: okrad1337 Steam: okrad5656
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

odgledao sazetke...sta si umislja britney? I was on full lock...da jesi, nakon sta si 20-30m odpeljao skroz ravno umjesto da skrenes po apexu...seljacina jedna mrtva i jos laze na team radiu koji slusa FIA i pravda se tamo gdje nema nikako pravo...da 5 sekundi, spicio bi mu 10 sekundi barem, ako ne i jos goru kaznu

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Lako za Rosberga, ovo je bilo granično, čak su i na Skyu rekli da je pretjerano dati kaznu za to - da je Ves bolje reagirao (prikočio i presjekao s unutarnje strane umjesto da se držao vanjske, a mogao je to napraviti jer je vidio da Ros kasno koči i da će ući duboko u zavoj), vjerojatno ni Rosberg ne bi dobio kaznu, i ispao bi amater u odnosnu na Ves-a. Rosberg se opet nije trudio skrenuti u zavoj ali Verstappen je imao bolji pregled situacije nego Hamilton u Austriji. 

 

Max mi se sve manje i manje sviđa. Lijepe poteze radi ali ovo plakanje na radiju (he run me off the track), na prošloj utrci plakanje da Kimi ide van granica staze, a on sam je imao više strikeova za izlaženje van staze....

No, ono najproblematičnije mi je njegovo naglo micanje u zonama kočenja. To je radio Kimiju u Mađarskoj i sad je opet ponovio to Rosbergu. To je čisto cimanje drugog vozača u zoni kočenja i ne znam kako mu to prolazi. Tjera druge vozače da mijenjaju smjer dok su na granici da ne zablokiraju kotače, i jednom će netko završiti na njemu. Ako je htio blokirati Rosberga trebao se postaviti s unutarnje strane prije kočenja, i slijediti tu putanju. Nisam nikada vidio da to neki drugi vozač radi.

 

U svakom slučaju ovo je kaos što FIA radi s pravilima.

11 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Svatko ima svoje viđenje situacije, moje je da je Rosberg pretjerao.

Jesam za puno manje pravila i miješanje nadležnih tijela, ali Rosberg je imao mjesta, Ves je bio sa vanjske i držao bi svoju putanju i ostao ispred da je Ros ostavio mjesta na stazi što nije napravio.

Skretao je do dijela da zatvori Ves'a a tad izravnava volan i blokira do kraja te tek onda skreće jer zna da ga je u tom trenutku prošao jer ovaj van staze nema nikakve šanse.

 

Svatko bi svakog prošao na kasnom kočenju da samo uletavaju u zavoj pa skroz stanu kad na stazi nije ostalo mjesta.

Po meni čisto guranje van staze s obzirom da je Ves bio napred pred ulaz u zavoj i moro bi blokirat kotače da ga undercuta i time si skinut par kruga trajanje guma.

 

Rosberg da je skretao cijelo vrijeme i ostavio mjesta uz rub staze sve 5, čisto pretjecanje i dajte takvih više.

Ovako sam bio odma za kaznu jer je više blokirao ves'a neg pretjecao.

&Black_Sheep
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
u2Noobish4Me kaže...

Svatko ima svoje viđenje situacije, moje je da je Rosberg pretjerao.

Jesam za puno manje pravila i miješanje nadležnih tijela, ali Rosberg je imao mjesta, Ves je bio sa vanjske i držao bi svoju putanju i ostao ispred da je Ros ostavio mjesta na stazi što nije napravio.

Skretao je do dijela da zatvori Ves'a a tad izravnava volan i blokira do kraja te tek onda skreće jer zna da ga je u tom trenutku prošao jer ovaj van staze nema nikakve šanse.

 

Svatko bi svakog prošao na kasnom kočenju da samo uletavaju u zavoj pa skroz stanu kad na stazi nije ostalo mjesta.

Po meni čisto guranje van staze s obzirom da je Ves bio napred pred ulaz u zavoj i moro bi blokirat kotače da ga undercuta i time si skinut par kruga trajanje guma.

 

Rosberg da je skretao cijelo vrijeme i ostavio mjesta uz rub staze sve 5, čisto pretjecanje i dajte takvih više.

Ovako sam bio odma za kaznu jer je više blokirao ves'a neg pretjecao.

 

Ma ok, to stoji, ali kažem, Ves nije držao svoju putanju nego kad je vidio da mu Rosberg ide unutra cimnuo je prema njemu.

Dakle sad ne govorim o tome što je Rosberg napravio, nego čisto što Ves konstantno radi.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Posveta Rosbergu:

 

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

uh vec je natrag F1...toliko sam stigao i imao volje gledati one 3-4 zadnje utrke sta nisam gledao...idemo dalje :D bitno da sam skinuo F1 2016 i cekam crack, masu zanimljivije je tako nego IRL :D

13 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Danas bio na poslu pa nisam stigao pogledati free practice. Sutra ne idem pa mogu poledati Fp3 i Qualy. Veselim se utrci u nedjelju 

RIP Šaban (21.6.2016)
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo koliko Vettel kenja i psuje u zadnje vrijeme stvarno nije očekivano, barem meni. Nikad nisam imao neko mišljenje o njemu (osim poštovanje koje je zaslužio sa 4 naslova prvaka, što jest-jest, treba se dovest u situaciju da imaš pravi bolid u pravo vrijeme, i imat sreće itd, sve to zaslužuje poštovanje), ali s ovim što u zadnje vrijeme pokazuje se samo još dodatno srozava.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 11:44 (miki1981).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice