MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.332.407
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pricam samo za doping haha pa nije se dokazalo skoro nikome u bodybuildingu pa opet ne mozes reci da su cisti
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
Pricam samo za doping haha pa nije se dokazalo skoro nikome u bodybuildingu pa opet ne mozes reci da su cisti

 Ti si ozbiljan ili je ovo sarkazam?

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Main event će imati samo četiri borbe?

Zašto ne ubace Johnyja i Gasteluma ili bilo što drugo osim Zingano i Pena?

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Silva vs DC? Ma ja bi bilo koju borbu tia vidit, samo da ostane DC u igri. Brutalan mu je kamp bio, šteta bi bila kad se ne bi borio.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dana je izjavio da će se DC boriti na UFC200, večeras (po US vremenu) će se znati s kime.

Prilično sam siguran da će borba biti s nekim drugim LHW-om s obzirom na to da DC ima titulu...

Mousasi najvjerojatnije....

 

Iako osobno, najviše bih volio vidjeti Cain-DC, znam da su šanse za to 0, ali eto. A Browneu onda daju nekog tipa Nelson itd..

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
Silva vs DC? Ma ja bi bilo koju borbu tia vidit, samo da ostane DC u igri. Brutalan mu je kamp bio, šteta bi bila kad se ne bi borio.

 Da, Spider Silva vs DC   FML 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kakve su ovo posljednje dvije lude godine u ufc-u...Cain, Ronda, Conor, Werdum, TJ...sad Alvarez smrvi čovjeka za kojeg se smatralo da je možda i najbolji LW u posljednjih neznam koliko godina i to u prvoj rundi...kako ne voljeti ovaj sport?!

 

Što se ufc-a 200 tiče, iskreno govoreći, nisam baš nešto ni bio nabrijan za Jones - DC, jednako kao i prije mjesec dana za Weidman - Rockhold, prvi mečevi su otkrili puno toga, Cormier ne postaje mlađi...sad ovaj meč...neznam, Anderson je uvijek mamac za publiku, ali dva dana prije uskače protiv Cormiera iza kojeg je puni trening kamp...usto, meč je na tri runde, tj. nije za titulu, ne vidim svrhu jednostavno.

I nakon svih kombinacija, Conor, Fedor, Lesnar...naslovna borba je Tate - Nunes.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2016 8:14 (m77).
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Baš me zanimaju koeficijenti na kladionicama, jer iskreno mislim da Silva nema što raditi u kavezu s Cormierom. Ovo bi po svakoj logici trebala biti laka večer za DC-ja.

 

BTW možda najvažnija stvar koja se dogodila nakon otpadanja Jonesa je dizanje meča Tate vs Nunes na main event. Ovo je prvi puta da žene imaju glavnu borbu za tako važan event. Zasluženo.

Ovo je gotovo sigurno zato što će Ronda doći u arenu i izazvati pobjednicu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2016 8:41 (Danny_HR).
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

I dos Anjos je pao!

Odlična borba

Naravno, odmah se proziva McGregora

Gaming Rig: http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Silva nema odgovor za vrhunsko hrvanje, nedavno je operiran i uletava neplanirano. Svjedno ovo m i je zanimljivije nego protiv JJ. Lesnar nemere 5 rundi pa zato nije glavna borba....i tak nebu izdržo ni do druge :D.

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
thesekiman kaže...

I dos Anjos je pao!

Odlična borba

Naravno, odmah se proziva McGregora

 Brutalan je Alvarez, a uvijek je underdog. :)

 

BTW
http://www.bloodyelbow.com/2016/7/8/12126652/anderson-silva-on-replacing-jon-jones-at-ufc-200-i-havent-trained-in

 

"I'm here to challenge myself. I haven't trained in a few months, but I think I'm in good condition to go in there and put in a good fight," Silva said through a translator.

"I'm on weight. Thankfully I don't have to cut weight," he said. "I wasn’t really training that hard or preparing for a fight. But I actually sparred yesterday."

 

Onda ne uletavaš protiv Cormiera.

DC će ga pojest.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2016 9:41 (Danny_HR).
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nebitno je više tko bu koga kad je dobra lova u igri...to je cijela poanta ovog UFC 200.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Odma sam pogodia matchup za DCa, naravno bit će koja runda naganjanja po ringu, al Silva nema nikakve šanse. Ovo je money fight.

RDA ode u 1. rundi, meni je to grozno. :( Šteta, al to je Ufc, zato je dobar sport!
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

DC i Anderson ce prvu rundu malo skakutati, da ne zavrsi prebrzo, a onda mislim da ce u drugoj biti kraj. Sumnjam da ce DC nakon takvog kampa riskirat i ic na odluku sudaca jer se nikada ne zna kad moze sijevnut lucky punch ili nesto slicno, ipak je to Spider i on je uvijek opasan bez obzira na trening...

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislim da je izmedu dc- silva sve moguce, tj u ovom sportu je sve moguce, uopce se ne bi cudio da silva nakim čudom pobijedi,tak se mislilo za conor diaz, bisping rockhold pa evo koja iznenađenje.

8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
njuskac kaže...

Mislim da je izmedu dc- silva sve moguce, tj u ovom sportu je sve moguce, uopce se ne bi cudio da silva nakim čudom pobijedi,tak se mislilo za conor diaz, bisping rockhold pa evo koja iznenađenje.

 I diaza i bispinga sam pogodio

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jon Jones press conference, prvi put vidim jonesa kako plače 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2016 15:05 (njuskac).
9 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

diaza sam pogodio vjerovo sam da ce dobiti conora,ima veca muda od conora bolju bradu,boks itd. :D

navija se za dca i mieshu

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Tate - Nunes, glavna borba UFC 200

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kad počinju prelimsi, zanima me da napikiram na Sancheza i Lauzona...tu bi krv morala šikljati na sve strane, definitivno jedna od najluđih borbi na eventu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Kakave ženske, rat!!!! Bolesno!
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
hanteed kaže...

diaza sam pogodio vjerovo sam da ce dobiti conora,ima veca muda od conora bolju bradu,boks itd. :D

navija se za dca i mieshu

 Kaj ti briješ?

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...
Kakave ženske, rat!!!! Bolesno!

 Joana je luda skroz. U zadnje tri runde je imala više od 180 udaraca (ukupno), a Claudia oko 20. Bolesno.

 

m77 kaže...

Kad počinju prelimsi, zanima me da napikiram na Sancheza i Lauzona...tu bi krv morala šikljati na sve strane, definitivno jedna od najluđih borbi na eventu.

Prvi prelimsi, Fight Pass, počinju u 00:30 po našem vremenu. Miller vs Gomi. Sanchez i Lauzon su treći matchup na ranim prelimsima, pa računaj. :)

 

--

 

Zgodan podatak, ova tema otvorena je uoči UFC 100 :)

 

Spaz kaže...

Evo pokrećem temu za sve ljubitelje mješanih borilačkih vještina.

Ovdje možete vodoti rasprave o UFC-u Dreamu ,Afflictionu itd....

Evo da započnem UFC 100:Lesnar vs Mir. Iako ne volim Lesnara mislim da nema šanse da ga Mir dobije

osim ako ne izvuče neko čudo kao prošli put.Inače Mir mu je napravio polugu na nozi kad je Lesnar

prvi put nastupio u UFC-u.Sad ovaj trai osvetu!A lik je pre ogoman i nevjerojatno brz za svoju

veličinu i kilažu!!!Mislim da je dosta napredovao i  ne vidim ga sljedećih nekoliko borbi da gubi....

 

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ma ljudi jeste vi gledali borbu ove dvi luđakinje?!?!?!
B O L E S N O!!!!!
BOLESNOOOO

 

Ako ufc 200 bude upola dobar ko borba ove 2, bit će brutalno!!!
Koje šibanje, uh... još sam pod dojmom!

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Cijeli je event bio dosta dobar. Ali ne sumnjam da će UFC 200 rasturit.

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Gdje i kada se može na internetu gledati prijenos UFC 200 danas?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 19:04 (iAvenger).
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
iAvenger kaže...

Gdje i kada se može na internetu gledati prijenos UFC 200 danas?

 ufc.tv, 19,99 eura za SD verziju.

Prelimsi su na Fight Passu.,

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...
iAvenger kaže...

Gdje i kada se može na internetu gledati prijenos UFC 200 danas?

 ufc.tv, 19,99 eura za SD verziju.

Prelimsi su na Fight Passu.,

 To počinje u 4:00 kod nas?

16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...
iAvenger kaže...

Gdje i kada se može na internetu gledati prijenos UFC 200 danas?

 ufc.tv, 19,99 eura za SD verziju.

Što se dobije za tih 20 eura? Ako se dobije samo glavni event (pet glavnih borbi), onda je to puno preskupo, kad se za 7 eura glavni event može gledati prek Fight Channela.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice