MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.352.241
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

DC se trgao za nastup na UFC200 zbog love... Jel ste vidjeli kako je potonuo nakon otkazivanja borbe sa Jonesom? Tu je njemu izbijen koji milijun i onda se UFC pokazao dobar i nasli su mu Silvu pa da koliko toliko zaradi, a on im se "oduzio" svojim ziheraskim pristupom i najmanjim rizikom... Mislim da bi bio zadovoljniji da se borio sa Jonesom, dobio po labrnji i izgubio pojas nego sta je ulazio sa Silvom...

8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ljudi, to je za njih posao, sve se orjentira prema zaradi, izvedbe i borbe su na drugom mjestu ...

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ko bi reko...

8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nije mi jasno isčuđavanje, no jasno je tko samo prati sport a tko sudjeluje.

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Neki se nisu bas iskazali kao dobri poznavatelji MMA ovdje, kad su tvrdili da Lesnar nece izdrzati 3 runde a niti pobijediti.

Makar mislim da to vise proizlazi iz toga sto ga jednostavno ne vole. Covjek se vratio nakon 5 godina i teske bolesti i pobijedio 8.teskasa na svijetu, to zasluzuje ogroman respekt bez obzira na sve.  

Ako bude zdrav i dalje trenirao, pojas je njegov. Rekao je da bi zelio revans sa Cainom tako da se nadam da je to signal da ce ostati u UFC-u.

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nunesova dominantna protiv Tate. Nema se tu što puno reći, bolji nastup i zaslužena prvakinja.
Lesnar je nenormalno jak čovjek, kako je samo hvatao sunožni takedown Huntu kojeg se inače iz te pozicije jako teško ruši, kao što je spomenuo i Miočić koji je radio više iz single lega i bio dosta efektan protiv njega. Odličan nastup za borca koji nije 5 godina vidio prave borbe i MMA treninga.
Ako je spreman boriti se i dalje neka mu je sa srećom. Dao bih mu osobno Fedora u New Yorku, ali to je gotovo nemoguć deal, uvijek bio i ostao.
DC - Anderson, ta je borba bila gledljiva i ne znam što su fanovi očekivali od čovjeka čiji je background hrvanje, no sigurno svatko normalan ne bi radio stojku s najboljim borcem svih vremena u tom segmentu ako ima druga lakša riješenja. Vidjelo se kakvom lakoćom DC koristi svoje hrvanje i pokazao je neke nove tripove. Anderson nije ovdje došao pobjediti, a nije niti imao načina da se obrani od puno snažnijeg hrvača. Zapravo se dobro branio dok su bili na tlu i hvatao leghook Danijelu kako mu ne bi prošao iz polugarda i napravio bolju poziciju. Nije mi Lesnar bio ništa aktivniji protiv Hunta na tlu, imao je mount iz kojeg nije napravio nikakvu štetu. Bilo je to podjednako uvjerljivo samo što se Lesnaru ne uzima ništa za nastup, dok je Cormiera publika fućkala jer su htjeli vidjeti nokaut za Andersona. Isto tako je i Big John postupio na račun zvižduka kako inače ne postupa u borbama. Bilo bi bolje da je DC odbio borbu i umanjio sveukupni show i nabrijanost na event, ne znam jel bi onda bio fućkan. Čovjek izađe u susret nakon svega što se izdogađalo pa je opet omražen. Toliko o MMA fanovima i njihovom MMA znanju.
Što se Alda tiče ono je jedan od njegovih najboljih nastupa zadnjih godina, a osobitno je impresivan nakon brutalnog poraza prije sedam mjeseci. Aldo je izgledao fluidno, brzo, eksplozivno, puno učinkovitiji udarci nego Edgarovi koji su napravili uostalom i više štete na kraju na Edgarovu licu. Aldo je praktički iz borbe izašao neokrznut, njegova obrana od rušenja je fascinantna i vjerojatno je ovime samo potvrdio činjenicu da je najbolji antiwrestler ikada u MMA. Super je kontrirao i bio je brz u tim reakcijama na protivnikov udarac, nekoliko puta koljeno u vugla i counter punch - u pravilu prednji direkt. Protiv Conora će biti drugačija igra, neće se zaletati u udarački prostor i vjerujem da će raditi sličnije ovoj borbi što je za Conora opet novi izazov, a možda ga bude i pokušao seliti u parter, nikad ne znaš. Aldo ima dobar BJJ i GNP.
Cain otvorio main card sjajnim nastupom protiv itekako opasnog Brownea koji je jedan od većih ljudi u heavyweightu, dugačak i nokauter je. Međutim prevelik je Cain izazov za njega i ovdje je izgledao kao u starim danima. Nije odmah išao na žicu, ali je bio i agresivniji i precizniji, zapravo ga je srušio overhandom što je ujedno i Browneu najjače oružje. Dva kružna su izgledala solidno za nekoga tko tu tehniku nije nikad koristio u svojim borbama. Cain je ozbiljna prijetnja svakome ako je spreman. Nadam se da će ga ozljede zaobići.
Dobar card, uvodne borbe s još više dinamike i finiša. Ja sam zadovoljan s onime što sam gledao čitavu noć, a oni koji su očekivali da će se borci bezglavo poubijati u kavezu, neka prestanu s praćenjem ovog sporta jer nije za njih i očigledno nemaju oko.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 21:05 (isuckatthisgame).
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...

Ljudi ne kuže da UFC nije kickboxing nego MMA. DC ako želi može hrvati koliko želi i protiv čovjeka poput Silve to mu je najpametniji potez. DC je napravio što je trebao i to je to.

Problemi koje je prošao prije ove borbe sigurno su uzeli danak i nema dvojbe da bismo protiv Jonesa gledali drugačijeg Cormiera.

 

Usput, Silva je zaslužio ovacije jer je par mjeseci nakon operacije, bez jednog jedinog treninga, pokazao da je jedan od najboljih na svijetu u onome što radi. Usput, ne radi se o bilo kakvoj operaciji, već operaciji žući. Oni koji znaju nekoga tko je to operirao vrlo dobro znaju kako to utječe na tijelo. Tako da mu se ne može zamjeriti apsolutno ništa.

 Slažem se, jako dobro sročeno! Anderson je potpuno drugačiji stil od Jona - opasniji je kao nokauter, kiruški je precizan i brži je od Jona, međutim lakše ga se ruši jer je fizički slabiji i može ga se dobijati na grindanje u parteru. Realno, Anderson nikada ne bi izgubio borbu na nogama da se nije zajebavao, to je genijalac koji svakoga može uspavati! Samo glup čovjek ne bi iskoristio svoje prednosti protiv takvog majstora!

Vidljivo je da fanovi ne vole Cormiera iz nekog razloga (vjerojatno zato što je poražen od Jonesa) i totalno su subjektivni kada se spominje njegovo ime!

Čitam da je Jones pao na blokatore estrogena. Pitam se što sada misliti od njegovim borbama, protiv koga je sve bio dopingiran? Navodno se skrivao u Jackson's kampu od njihovih agenata. Ovo mu je druga borba pod USADA-om i uhvaćen je u tri mjeseca aktivnog borenja! Neka ostane na razmišljanje...
Da se razumijemo nemam ništa protiv lika, njegov je problem i želim mu sreću, ali nije to šampion kakvog sport treba i Cormier je puno veći role model od njega. DC je inače bio spreman prihvatiti borbu s njim bez obzira na pozitivne testove.

Kao što veliš, Silva je apsolutna legenda i prihvaća rizik kakav Jones nikad nije imao muda, znamo čitav proces odbijanja borbe protiv Sonnena (UFC 151) i njegove izjave kako ne želi prihvaćati borbe na short notice! To je igranje na sigurno i puno veći respekt imaju ljudi koji su spremi riskirati! Anderson je odraz prave kvalitete, genijalnosti i šampionskog stava. Nisam njegov fan, ali poštujem ga i za mene je on istinski GOAT.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 21:09 (isuckatthisgame).
9 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

odlicna borba vannate i fergusona,supak ferguson dobio borbu polugom,vannata opusten i prezanimljiv borac,kako je vannata izbjegavao udarce i kontrirao čudo,obavezno pogledati borbu

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
hanteed kaže...

odlicna borba vannate i fergusona,supak ferguson dobio borbu polugom,vannata opusten i prezanimljiv borac,kako je vannata izbjegavao udarce i kontrirao čudo,obavezno pogledati borbu

 Ferguson je čudo, u par navrata je već tako bio blizu kraja, nekako se izvuče i slavi...da ispadne iz aviona bez padobrana, preživio bi.

 

Kažu glasine da Lesnar čeka pobjednika meča Stipe - Overeem...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2016 11:07 (m77).
9 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Lesnar ne zasluzuje ici na pobjednika stipe reem prije bi cainu dao
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

To su samo glasine, pitanje je hoće li on uopće ostati u ufc-u, ali ako ostane, onda bih ga volio vidjeti protiv pobjednika ''Werdum - Rothwell''.

Slažem se da Cain treba biti idući izazivač, jer smatram da je njemu pojas uzela nadmorska visina, više nego Werdum.

14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ranking sa lesnarom u HW je čista glupost. Tip je došao odradit jednu borbu u UFCu i pustili su ga. Rečeno je bilo da neće uopće ta borba utjecat na ranking, očito su se svi ti novinari i ljudi koji sastavljaju tj. glasaju te liste malo ponili tom pobjedom i sad svi pričaju o nekom velikom povratku Lesnara u UFC.

Broj jedan ne može se doć na ranking listu s jednom pobjedom (osim ako nisi pobjedio prvaka kategorije), a broj 2. ne vjerujem da se njemu isplati borit u ufcu, osim ove sad borbe mislim da mu se uopće to ne isplati...

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ako će se borit dobro će mu to platit, sigurno.

Tip je nakon pet godina dobio dvostruko više od najveće disclosed plaće u povijesti UFC-a. Još sad s novim vlasnicima, moglo bi bit veselo. Pogotovo nakon što u WWE rasturi na Summerslamu (a iz poslovne je perspektive razumno očekivati da hoće)

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mislim da ce Lesnar ici na Caina i onda pobjednik na titulu, sam je rekao na konferenciji da zeli revans sa njim. 

A ovo da mu se ne isplati ostati u UFC, dobio je 2.5miljuna dolara za borbu i jos ce dobiti postotak od PPV, sve zajedno oko 5-6miljuna dolara.

http://www.lordsofpain.net/news/wwe/Update_on_Brock_Lesnar_s_Pay_for_UFC_200_Fight_His_UFC_Future.html

16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
walentkane kaže...

Mislim da ce Lesnar ici na Caina i onda pobjednik na titulu, sam je rekao na konferenciji da zeli revans sa njim. 

A ovo da mu se ne isplati ostati u UFC, dobio je 2.5miljuna dolara za borbu i jos ce dobiti postotak od PPV, sve zajedno oko 5-6miljuna dolara.

Ovo mi je najbolje: "He also received $5,000 in Reebok sponsorship money."

 

Bitno je naglasiti kako lijepu lovu je zaradio od UFC-ovog deala s Reebokom.  Sva sreća da moraju nositi Reebokove gaćice, umjesto da si sami traže sponzore.

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

+ locker room money. Ariel Helwani veli da se cifra kreće oko 10 milja.

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
hanteed kaže...

odlicna borba vannate i fergusona,supak ferguson dobio borbu polugom,vannata opusten i prezanimljiv borac,kako je vannata izbjegavao udarce i kontrirao čudo,obavezno pogledati borbu

 Lando je čudo!
Imao sam osjećaj da gledam uvježbanu koreografiju, a ne borbu!

Tako se radi show u short notice borbi!

16 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Danny_HR kaže...

+ locker room money. Ariel Helwani veli da se cifra kreće oko 10 milja.

 Navodno je toliko negdje i JJ trebao dobiti za svoj, nikad ostvareni, nastup na UFC200.

 

"You're talking about an eight-figure payday," said Malki Kawa, as transcribed by Anton Tabuena for MMA Fighting. "Eight figures. Conor can talk about whatever he gets and all of that, Jon is by far the highest paid guy in the UFC, and the numbers that were shown that day for everybody from Brock and the way down, Jon was making more than all of that."

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Jel tko popratio ovaj event?
Niko ništa ne piše. Lineker KO 1. runda, Ferguson gušenje u 2. Rundi. :)
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovaj Fergusonov meč je bio ludilo. Protivnik nije imao šta izgubiti. Mislim da je u meč ušao s dva tjedna priprema. Nevjerojatno.

Fergusonu više moraju dat priliku za titulu, ovo nema smisla.

 

Lineker ko Lineker. Taj bi i slona nokautirao.

8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Žao mi je što je McDonald izgubio, izgleda da u njemu nema više one oštrine koju je prezentirao prije nego je nestao sa scene, prije cca 3 godine.

Vannatta jako pozitvno iznenadio, izvrsno kretanje i kombinatorika, u drugoj se umorio ipak po malo.

Meč je bio show program, oba borca zasluženo dobili bonuse od 50 000 USD, Ferguson već klasično dobar, svakako zaslužuje Title Shoot, 8 pobjeda za redom.

Battlelog: Glavas_ZG
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Baš gledam ovaj ufc 201 i ne mogu vjerovati da nisu mogli sklepati nešto bolje, osim Lawler - Woodley, baš ništa mi ne privlači pažnju, fight night 23. ovog mjeseca mi je puno zanimljiviji....ali zato 202 dere na svim poljima, šteta što nema bar jednu borbu za titulu, no i ovo je perfekcija.

8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jedna slika na koju sam naletio:

Bryan tješi Mishu nakon teškog poraza na UFC 200.

Battlelog: Glavas_ZG
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pogledao ovaj FN91 i po borba za dvije klase atraktivnije od ufc200.

 

Ne zna se koja je borba bila bolje, strašno. Ne znam tko je dobio bonus, ali po meni ga je zaslužio apsolutno svaki borac u Main cardu.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ma hit je taj Ferguson, ako neko zaslužuje borbu za pojas to je on.
Moram priznat da sam se iznenadio šta je Linker dobia ovo, mislio sam da će izgubit. Znam kakav je, al očekiva sam puno bolje i više od McDonalda.
Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Šok i nevjerica!

 

''The UFC has been notified of a potential anti-doping violation by Brock Lesnar...''

16 godina
moderator
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Šok i nevjerica!

 

''The UFC has been notified of a potential anti-doping violation by Brock Lesnar...''

Njemu su dali da se tuče, Jonesu nisu. Bezveze. A eto, nije prošlo ni tri godine od dopingiranog Silve, a Hunt naletio na još jednog...

 

Fedoru su inače uzeli ovu zadnju klimavu pobjedu protiv Fabija i pretvorili je u "draw". Jedan od sudaca je bio u sukobu interesa.

 

 

MMA se u zadnje vrijeme počeo pretvarati u cirkus.

16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pa što nisu svi suci bili u sukobu interesa kad je Fedor predsjednik saveza? I kad je Maldonado predavao zahtjev, predsjednik komisije je bio - Fedor.

 

Ovo za Lesnara mi je sad tako diglo tlak da mi se ne da živjeti.

16 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

WMMAA (worlds mixed martial arts association) je proglasio meč drawom.

Šteta samo što oni nemaju nikakvu jurisdikciju nad ovim mečom pa da bi borbu mogli službeno proglasiti drawom, to pravo drži ruski savez, koji i dalje ostaje pri odluci.

 

A za Lesnara, evo šok i nevjerica, lik ima trapeziuse veličine lubenica i netko misli da je on samo "freak of nature".

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Huntu je ovo već 3. put da je naletio na čiter! Sad traži pola Lesnarovog dobitka ili će raskinuti ugovor.
Pravo i ima, šta se mene tiče.
Mislim, dovoljno je vidjeti onu Lesnarovu crvenu boju kože da sve bude jasno. Mislim da to ameri zovu Hot Dog skin ;)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice