NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 568.892
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
NBA liga

razlika? pa velika je razlika. kao prvo lebron nije otisao u najbolji tim lige. kao drugo lebron nije otiso u tim koji ga je izguzio ko budalu godinu ranije i koji mu je bio rival, svasta su si govorili itd..

kao trece lebron je imo klosarsku momcad losiju nego ovu sto ju sad ima, kd je imo westbrooka, adamsa, robersona te je okc tad doveo i oladipa samo kako bi kd osto, u biti bili su contenderi i jako im je malo i te godine falilo do naslova.

sami pokazatelj da nije isto ti je taj da lebron odlaskom nije sjebo ligu, nisu bili nepobjedivi, pa vec prve godine ih je dobio dallas, celticsi su jos bili jaki, lakersi, imo si jake spurse, jak chicago, nba tad nije bio jedan miami heat kojem nitko nista nemoze. golden state bez kda je rang tog miamia, vrlo jaka momcad ali ne nepobjediva. kd je dolaskom u gsw em unistio jednog contendera(okc) em stvorio najjacu momcad ikad. sto sad imamo? zapad koji unatoc svemu osim houstona nema nijednu momcad koja ima sansu protiv gswa u seriji na 4 pobjede i istok koji nema nijednu momcad koja bi uopce uzela 2 pobjede tom gswu u playoffu. dalje, sto ce se sad dogadat? igraci ce da bi dobili gsw pocet stvarat jos takvih momcadi, pocet ce se skupljat po 3 zvjezde u jednoj ekipi i na taj nacin cemo doc do tog da ce 3 ekipe valjat, a sve ostalo ce bit nabijanje statistike bez ikakve sanse za ista. nema vise onog da spursi dobivaju na timsku igru bez velikih zvjezda, nema vise onog da ce jedna momcad iznenadit s jednim superstarom i dobrim role playerima, nema zato sto je gsw prejaka ekipa, ekipa koja ima najboljeg sutera svih vremena i jednog od najboljih cistih skorera svih vremena, plus klay i draymond.

11 godina
offline
Re: NBA liga
Meni se čini da je KD otišao iz OKCa jer mu je bilo dosta Westbrookovog šefovanja i nabijanja statsa. A onda kad već ide, zašto ne u momčad gdje sigurno osvaja.
Mislim da se preuveličava snaga GSWa. Da su Kawhi, Cousins i CP3 zdravi, ne bi GSW lako do finala, ako bi uopće i došli.
Osobno, ne volim ni KDa ni LBJa.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 14:55 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: NBA liga
DeniZg kaže...
Meni se čini da je KD otišao iz OKCa jer mu je bilo dosta Westbrookovog šefovanja i nabijanja statsa. A onda kad već ide, zašto ne u momčad gdje sigurno osvaja.
Mislim da se preuveličava snaga GSWa. Da su Kawhi, Cousins i CP3 zdravi, ne bi GSW lako do finala, ako bi uopće i došli.
Osobno, ne volim ni KDa ni LBJa.

 ha cuj westbrookovo sefovanje, da nije bilo westbrooka nebi okc ni poveo 3-1 protiv gswa te godine, pogledaj samo statse, a ja sam gledao tu cijelu seriju, ono sto je rwb radio u zadnjim minutama utakmica je bilo nadljudski. ima on svojih musica ali uz pouzdanog igraca kalibra kd okc moze jako daleko. nazalost ni melo ni pg13 nisu takvi igraci, obojica su se chokali kad je bilo bitno, pg odigro prvu tekmu odlicno, tad sam pomislio okc ide daleko ove godine i sve ostale tekme nije mogo pogodit more iz camca.

13 godina
odjavljen
offline
Re: NBA liga
walentkane kaže...
MARKOZD15 kaže...

KD je otisao u tim koji ih je dobio nakon vodstva od 3-1, a otisao je u najbolji tim u NBA sa 73-9 omjerom. Dakle drugi najbolji igrac u NBA je otisao u najbolji tim u NBA koji ga je na*uzio u playoffu, gdje je tu kompetitiovnst??

 

Lebron je otisao u tim koji je imao 47-35 i poslije toga razvalio svog dugogodisnjeg protivnika na Istoku..

 

Da, bas je ista situacija

 

Jedan i drugi otišli su u zbog naslova, jer nisu bili u stanju sami dovesti svoje ekipe do naslova. Ja pričam o tome a ne o statistici i brojkama. Također GSW sa tim 73-9 nije bio ni prvak. James je otišao kao najbolji igrač lige. 

 

Nego po sto su otisli nego po prsten, ja mislia da su po krumpire otisli. Razlika je gdje su otisli, KD otisao u najveceg rivala, to je kao da je Jordan u Pistonse otisao

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

razlika? pa velika je razlika. kao prvo lebron nije otisao u najbolji tim lige. kao drugo lebron nije otiso u tim koji ga je izguzio ko budalu godinu ranije i koji mu je bio rival, svasta su si govorili itd..

kao trece lebron je imo klosarsku momcad losiju nego ovu sto ju sad ima, kd je imo westbrooka, adamsa, robersona te je okc tad doveo i oladipa samo kako bi kd osto, u biti bili su contenderi i jako im je malo i te godine falilo do naslova.

sami pokazatelj da nije isto ti je taj da lebron odlaskom nije sjebo ligu, nisu bili nepobjedivi, pa vec prve godine ih je dobio dallas, celticsi su jos bili jaki, lakersi, imo si jake spurse, jak chicago, nba tad nije bio jedan miami heat kojem nitko nista nemoze. golden state bez kda je rang tog miamia, vrlo jaka momcad ali ne nepobjediva. kd je dolaskom u gsw em unistio jednog contendera(okc) em stvorio najjacu momcad ikad. sto sad imamo? zapad koji unatoc svemu osim houstona nema nijednu momcad koja ima sansu protiv gswa u seriji na 4 pobjede i istok koji nema nijednu momcad koja bi uopce uzela 2 pobjede tom gswu u playoffu. dalje, sto ce se sad dogadat? igraci ce da bi dobili gsw pocet stvarat jos takvih momcadi, pocet ce se skupljat po 3 zvjezde u jednoj ekipi i na taj nacin cemo doc do tog da ce 3 ekipe valjat, a sve ostalo ce bit nabijanje statistike bez ikakve sanse za ista. nema vise onog da spursi dobivaju na timsku igru bez velikih zvjezda, nema vise onog da ce jedna momcad iznenadit s jednim superstarom i dobrim role playerima, nema zato sto je gsw prejaka ekipa, ekipa koja ima najboljeg sutera svih vremena i jednog od najboljih cistih skorera svih vremena, plus klay i draymond.

 Dakle James je otišao u Miami zato jer nije mogao osvojiti naslov sa ''klošarskom ekipom''. 

Da vidimo tu ekipu onda : Cleveland 2010. završio je NBA sezonu sa 61-21 čime su bili najbolja ekipa NBA lige. Osim Jamesa, imali su još 4 igrača koji su imali dvoznamenkasti broj koševa (recimo Jordan je 1990 imao samo 2 kad je osvojio naslov protiv Lakersa), tako da ta ekipa sigurno nije ''klošarska''.  

U polufinalu su izgubili 4-2 protiv veteranske momčadi Bostona gdje je James umjesto da podigne nivo igre, postizao manji broj koševa nek u sezoni.

Nakon toga odlazi u momčad Miamia koja ima jednog od najboljih igrača NBA lige Wade-a i jednog od najboljih centara lige Bosha. Znači James odlazi iz vrlo dobre momčadi  u kojoj je bio vođa i glavni igrač i pokušava stvoriti još jaču naravno s ciljem osvajanja naslova.

 

Sad da ne pišem sve o Durantu, ali skračeno iz vrlo dobre momčadi odlazi u jaču i pokušava osvojiti naslov, tako da ponovno mogu pitati koja je razlika između Jamesa i Duranta? Jedan i drugi nisu imali strpljenja za izgraditi svoje momčadi (kao Jordan) već su tražili najbrži mogući put do naslova. Zašto se to sad Jamesu zaboravlja a Durantu ne, vrlo je jasno da se to odnosi samo na zaluđene fanove Jamesa.

 

 

Također o kakvoj nepobjedivosti ti pričaš? GSW je završio sezonu sa 58-24, što nije ništa posebno. U finale su ušli samo zahvaljujući ozljedi Paula i samom Houstonu koji je srušio rekord NBA lige sa promašenih 27 trica zaredom. Takav GSW sigurno nije nepobjediva ekipa.

 

btw ''najbolji šuter svih vremena'' ti je jučer završio tekmu sa šutom 3-16 i za tricu 1-10. Ako već pričamo svih vremena, taj tvoj igrač po postotku šuta nije prvi ni za 1 poen (treći je), za dva poena ( 399.) a ni za tri poena (četvrti je). Tako da treba smanjiti dožvljaje kad se priča o najboljima ikad, jer danas je sve najbolje ikad, makar po ni jednoj statističkoj i matematičkoj računici Stephen Curry nije ni među najbolja tri šutera svih vremena. Jednom sam sa jednim likom na drugom forumu vodio sličnu raspravu pa je rekao da je Stephen Curry najbolji zato jer ima najljepši šut a da statistika nije toliko važna. 

 

 

 

 

 

15 godina
offline
NBA liga

Stari nemoj mene ucit o nbau, nisam od jucer poceo pratit ligu, godisnje pogledam preko 200 utakmica. Kao prvo lebron nije doso kod wadea i bosha nego su lebron i bosh dosli, planirali su to ljeto njih dvojica i u druge momcadi, nije miami bio jedina opcija. Sljedece ja nisam nikakav lebron fan, uopce ne volim lebrona i htio bi da ga pometu cisto da prestane prica da je on ikakav goat. Ja sam fan lakersa na prvom mjestu a najdrazi ikad mi je kobe, koji je kako ti kazes osto u momcadi i dok su bili losi i vuko je svakakve jadnike u playoff. 

Dalje, da, znam ja dobro kakav je sut steph imao jucer. Isto tako pogledaj kakav je imo tekmu prije. Steph je najbolji suter ikad, ne zbog nikakvog lijepog suta(klay ima puno ljepsi sut, a ray allen po meni ima najljepsi ikad) nego zato sto ima takav range i lakocu zabijanja kakvu nije niko nikad imo. Slobodno pogledas i sezonu kad je digo i prvog mvpa. Sad ce ispast da sam i curry fan, a zapravo ga nemogu podnjet, ni njega ni cijeli gsw. 

Ovo sto kazes za regularnu sezonu, jesi to sad izvuko s neta statse ili? Nisi mozda isto tako izguglo kolko su ozljeda imali ove sezone? Kolko je steph propustio tekmi? Nisi mozda izguglo da u jednom trenu su imali i po 5-6 ozljedemih igraca i morali su dovodit igrace sa strane da bi imali ikog na klupi da igra uopce. Cini mi se da nisi pratio bas previse jer pricas nesto sto nije istina. Vices statistike i postavljas teze ko oni americki navijaci po instagramu i fejsu koji samo kopiraju postove jedan od drugog. 

I jos nesto, niko uopce ne zaboravlja to lebronovo sastavljanje superteama, isto pickast potez, ali lebron nije tim potezom napravio ligu dosadnom i repetitivnom, bilo je momcadi koje su konkurirale, sad imamo 4 godine zaredom iste finaliste. 

 

11 godina
offline
Re: NBA liga
walentkane kaže...
 btw ''najbolji šuter svih vremena'' ti je jučer završio tekmu sa šutom 3-16 i za tricu 1-10. Ako već pričamo svih vremena, taj tvoj igrač po postotku šuta nije prvi ni za 1 poen (treći je), za dva poena ( 399.) a ni za tri poena (četvrti je). Tako da treba smanjiti dožvljaje kad se priča o najboljima ikad, jer danas je sve najbolje ikad, makar po ni jednoj statističkoj i matematičkoj računici Stephen Curry nije ni među najbolja tri šutera svih vremena. Jednom sam sa jednim likom na drugom forumu vodio sličnu raspravu pa je rekao da je Stephen Curry najbolji zato jer ima najljepši šut a da statistika nije toliko važna. 

A koja su to tri bolja?
Po postotku: Steve Kerr i Hubert Davis sa 6 i 8 ppg respektivno, sporedni igraci koji nikad nisu nosili tim da bi obrana bila koncentrirana na njih i imali puno veci udio otvorenih suteva. Ili Petrovic koji je, hebga, odigrao sam par sezona - Curry je imao 5 sezona zaredom s vise trica negoli Petro u cijeloj NBA karijeri.
Ili po kolicini: Ray Allen, Reggie Miller (zbilja ne znam tko bi bio treci usporediv s Curryjem), ajde ova dvojica se jos i mogu stavit u istu recenicu s Curryjem, ali bitno veci i postotak i broj pokusaja kod Curryja, ne znam po kojoj logici bi Allen i Miller bili bolji.
Curry je u jednoj sezoni imao 402 ubacene trice, a cak i sezona u kojoj je ubacio 286 je bolja od svih ostalih. Ne znam stvarno koji su tvoji kriteriji...

https://ftw.usatoday.com/2016/05/best-3-point-shooters

16 godina
offline
NBA liga

Možemo mi pričati što želimo o potezima LeBrona, ali čovjek se očigledno iskupio i dobio status u svojoj zajednici o kakvom mnogi mogu samo sanjati...

 

Earlier that day, I sat on George Kimbrough’s porch in Akron, and listened as the disabled 71-year-old welder talked of how LeBron purchased hundreds of bikes for neighborhood kids and then led summer rides around his hometown, the Pied Piper of Akron. “That man has earned the right to go and find a team worthy of his talent,” Kimbrough said, then looked at me and cackled. “Don’t talk bad about that man around here unless you want a fight.

 

Izvor: NY Times

13 godina
offline
Re: NBA liga
walentkane kaže...
Sad da ne pišem sve o Durantu, ali skračeno iz vrlo dobre momčadi odlazi u jaču i pokušava osvojiti naslov, tako da ponovno mogu pitati koja je razlika između Jamesa i Duranta? Jedan i drugi nisu imali strpljenja za izgraditi svoje momčadi (kao Jordan) već su tražili najbrži mogući put do naslova. Zašto se to sad Jamesu zaboravlja a Durantu ne, vrlo je jasno da se to odnosi samo na zaluđene fanove Jamesa.

Objašnjeno ti je koja je razlika između odlaska KD-a i LeBrona, i ta razlika je dosta bitna. Meni osobno nije ni smetalo to što James ide u Miami, ali način na koji je to izveo i objavio je glup i vrijedan podsmijeha, mislim ići na televiziju raditi dramu... A i na kraju krajeva, LeBron se vratio u CLE i osvojio obečani naslov (zato je vratio "respect" ljudi iz Ohia). I ne, nisam Jamesov fan, nije mi uopće drag, i to već treći put izjavljujem...

 

Iz cijele ove rasprave mene zanima hoće li KD napustiti Warrirose u bližoj budućnosti. Slažem se da je on napravio "goru" stvar nego LeBron (otišao u direktnog suparnika, 72 win momčad, protiv koje je prosuo 3-1 lead), ali sad čovjek nešto priča da je trebao potvrdu svojih kolega, i sad mi se čini da ju je dobio, u njegovoj glavi. Makar, da je barem jedan naslov osvojio s OKC-om, taj naslov bi vrijedio više nego 3 s GSW-om. Možda polako i sam to vidi...

 

 

 

 

15 godina
offline
NBA liga

Kd je ispo najvece smece jer je sve presutio okcu i suigracima. Oni su vec pocelo slagat momcad za sljedecu sezonu i okupljat igrace oko rwba i kda, da bi onda najednom samo izasla vijest da je kd potpiso za gsw. Nije nikome uopce to reko a rwb je sazno od novinara. A kd mu je bio prijatelj jel. 

15 godina
offline
NBA liga

Curry se vec nekoliko puta dokazao kao najbolji suter svih vremena.

Na kraju karijere imat ce rekorde nedodirljive kao Wilt.

 

 

Odmah ignorko tko kaze suprotno...

13 godina
offline
NBA liga

Ova situacija sa Jamesovom rukom... Nije imao dovoljno problema sa svojom momčadi i "lack of support" pa sad ide mlatit stvari po svlačionici? Skrivao ju je do sad, odradio tko zna koliko intervjua i nitko nije uspio primjetiti da nešto ne štima, i sad ju izvadi na zadnjoj presici i maše s njom dok je u gipsu. To je doslovno zadnje pojavljivanje pred novinarima ove sezone i nije ju mogao "sakriti" kao prije? Mislim, recite kaj hoćete ali zbog ovakvih razloga je ne volim LBJ-a, nije rekao da ga je boljelo, da nije mogao igrati itd itd., ali dobro zna da će sad mediji i njegovi dickrideri povlačiti to cijelo vrijeme, otvoriti mu prostor za još opravdanja, jadan LeBron, loša momčad, slomljena ruka...U NBA finalu, kad trebaš svu moguću pomoć da pobijediš superiorniju momčad barem jednu tekmu, ti sam sebe ozlijediš...sori ali to nije isprika i opravdanje u mojoj glavi, samo još jedan razlog zašto ne volim karakter LeBrona Jamesa.

13 godina
offline
NBA liga

Covjek ove godine u 22 utakmice playoffa ima prosjek po tekmi od 34 poena, 9 asistencija i 9 skokova u 15. sezoni na 54% šuta i ljudi seru da je on kriv što su izgubili od GSW-a??

Nikakva opravdanja ne trebaju, ovi Cavsi su trebali izgubiti u prvoj rundi playofa, a ne biti u finalu. Bez Lebrona ovaj tim ne bi bio ni blizu playoffa tijekom regularne sezone..

 

WoT IG: RavenHR_
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 12:49 (Intel&ATI).
11 godina
offline
Re: NBA liga

Čovjek sam sebe naziva kraljem (napisao si je to i na tenisice) i onda ga pometu u finalu.

 

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
NBA liga

Tko je rekao da je on kriv? Ja apsolutno nikog nisam čuo da je rekao kako je LeBron kriv, ni novinara, ni fana, ni igrača? Baš suprotno, priča cijelog ovog playoffa je "jadan LeBron, gle samo s kakvim igračima igra", po medijima se samo to povlači. Imao je nevjerojatan "postseason" i nitko mu to ne osporava (a niti mu ne može), ali ova "glupost" mu nije trebala, totalno bespotrebno. Ali ruku na srce, znamo tko je bio GM Cavsa, znamo tko je osigurao velike ugovore određenim klošarima koji se nalaze na rosteru Clevelanda, znamo tko je imao prste u trade-ovima, nije baš da je skroz "nevin" kaj se tog tiče...Ja samo kažem, ako je do sad skrivao, skoro tjedan dana ozlijedu, onda je trebao prešutjeti i na zadnjoj konferenciji za novinare, ovako samo ispada da mu je to "izgovor". Zbog takvih stvari ga ne volim, tj. njegov karakter, ali niti ne sviđa mi se ni njegov stil igre, ali poštujem i priznam njegov utjecaj i važnost na momčad.

11 godina
offline
Re: NBA liga

Ako je mogao Allen Iverson uzeti Shaqu i Kobeu jednu utakmicu u finalu 2001. (i to prvu u L.A.-u), onda je mogao i "king" James uzeti GSW-u barem jednu doma.

Ali, neka. Za ovu uspavanku od finala si je NBA organizacija sama kriva, zbog glorifikacije LeBrona i svega što uz to ide.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 13:14 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: NBA liga
DeniZg kaže...

Ako je mogao Allen Iverson uzeti Shaqu i Kobeu jednu utakmicu u finalu 2001. (i to prvu u L.A.-u), onda je mogao i "king" James uzeti GSW-u barem jednu doma.

Ali, neka. Za ovu uspavanku od finala si je NBA organizacija sama kriva, zbog glorifikacije LeBrona i svega što uz to ide.

 

NBA je kriv za uspavanku, ali glorifikacija LeBrona nema veze s tim. Već dopuštanje da se 95% superstarova nagura u 4 momčadi. Jer očito je nestao onaj mentalitet pravih killera; MJ, Iverson, Kobe...i sad imamo ono "if you can't beat them, join 'em" mentalitet. Ako se 4-5 Hall of Fame-era skupi u jednu momčad, i onda pobjede momčad koja ima samo jednog, zar stvarno misle da su napravili nešto vanserijski?

11 godina
offline
Re: NBA liga
Promster kaže...
DeniZg kaže...

Ako je mogao Allen Iverson uzeti Shaqu i Kobeu jednu utakmicu u finalu 2001. (i to prvu u L.A.-u), onda je mogao i "king" James uzeti GSW-u barem jednu doma.

Ali, neka. Za ovu uspavanku od finala si je NBA organizacija sama kriva, zbog glorifikacije LeBrona i svega što uz to ide.

 

NBA je kriv za uspavanku, ali glorifikacija LeBrona nema veze s tim. Već dopuštanje da se 95% superstarova nagura u 4 momčadi. Jer očito je nestao onaj mentalitet pravih killera; MJ, Iverson, Kobe...i sad imamo ono "if you can't beat them, join 'em" mentalitet. Ako se 4-5 Hall of Fame-era skupi u jednu momčad, i onda pobjede momčad koja ima samo jednog, zar stvarno misle da su napravili nešto vanserijski?

 Ovo se apsolutno slažem s tobom, da nema pravih "killera" i zbog toga nema ni kompetitivnosti.

 

Ali za to ne krivim toliko NBA organizaciju, iako i oni imaju svoje prste u tome, koliko današnje vrijeme metroseksualizma, društvenih mreža i sličnih pi.darija.

 

Kevin Durant radi lažne profile po Twitteru da bi sam sebe branio od nekakvih klinaca koji ga hejtaju na društvenim mrežama. 

LeBron neki dan nakon pressice, diže se iz protesta i u maniri Kristine Ronaldo stavlja nekakvu Gucci torbicu na rame i odlazi.

Jednostavno, katastrofa.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
NBA liga

ima jos takvih igraca s dobrim razmisljanjem, samo sto nisu kalibar kobea i mj-a a ni iversona pa da bi to previse primjetili. imamo jednog lillarda koji je dao izjavu da nejde iz portlanda da bi se prikljucio jakoj momcadi za naslov jer ne vidi smisla u tome, ali lillard nije kobe ni iverson. imamo i anthony davisa, najboljeg pf-a lige daleko, vrhunskog pojedinca koji je i s ovim sto ima postigo jako jako puno, isto da oce moze samo zatrazit trejd u celticse npr i prsten ima siguran, ali ocito ne zeli to nego zeli sa svojom ekipom postic nesto, izvuc maksimum maksimuma. ima ih i jos.

a imali smo i prije igraca koji su radili ovo sto rade lbj i kd samo sto ni oni nisu bili kobe, mj kalibar da bi davali previse znacaja tome. npr pogledajte mela, igro u denveru, doso do finala konferencije i tamo izgubio od momcadi koja nije bila nepobjediva, ko zna do kud bi stigo u sezonama kasnije samo ako bi se malo nadogradili, ali on odluci otic u knickse zbog kesa i neke wannabe super momcadi koja to u startu nije bila svakom ko imalo prati kosarku.

a lebron, lebron je oduvijek slago sam sebi momcad, ko mu kriv. malo prebrzo zaboravljamo da je lebron pocetkom ove sezone kod sebe imo wadea, rosea i IT-a, sve iskusni igraci s kojima sigurno nebi bio pometen u ovom finalu, no gm lbj ih je odlucio sve trejdat(nemoram spominjat da su tad svi poceli igrat 5 put bolje nego u cavsima te sezone).

13 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

ima jos takvih igraca s dobrim razmisljanjem, samo sto nisu kalibar kobea i mj-a a ni iversona pa da bi to previse primjetili. imamo jednog lillarda koji je dao izjavu da nejde iz portlanda da bi se prikljucio jakoj momcadi za naslov jer ne vidi smisla u tome, ali lillard nije kobe ni iverson. imamo i anthony davisa, najboljeg pf-a lige daleko, vrhunskog pojedinca koji je i s ovim sto ima postigo jako jako puno, isto da oce moze samo zatrazit trejd u celticse npr i prsten ima siguran, ali ocito ne zeli to nego zeli sa svojom ekipom postic nesto, izvuc maksimum maksimuma. ima ih i jos.

a imali smo i prije igraca koji su radili ovo sto rade lbj i kd samo sto ni oni nisu bili kobe, mj kalibar da bi davali previse znacaja tome. npr pogledajte mela, igro u denveru, doso do finala konferencije i tamo izgubio od momcadi koja nije bila nepobjediva, ko zna do kud bi stigo u sezonama kasnije samo ako bi se malo nadogradili, ali on odluci otic u knickse zbog kesa i neke wannabe super momcadi koja to u startu nije bila svakom ko imalo prati kosarku.

a lebron, lebron je oduvijek slago sam sebi momcad, ko mu kriv. malo prebrzo zaboravljamo da je lebron pocetkom ove sezone kod sebe imo wadea, rosea i IT-a, sve iskusni igraci s kojima sigurno nebi bio pometen u ovom finalu, no gm lbj ih je odlucio sve trejdat(nemoram spominjat da su tad svi poceli igrat 5 put bolje nego u cavsima te sezone).

Jedino Westbrook po mom mišljenju. Svi ostali tako, lako je reći "neću nikad otići...", ako se dobro sjećam i Kyrie je svojedobno to rekao, a i James negdje u 3-4. sezoni u NBA-u izjavljuje da on nije "ring chaser", hmm nebi baš rekli zar ne?

 

Melo je propao, i to vlastitom zaslugom. Htio je trade u NY jer je tamo rođen, veliko tržište, medijska pažnja i sve što ide uz to. On i dalje ne želi prihvatit manju rolu u momčadi, jadna Oklahoma s njegovim ugovorom još jednu godinu...

 

A vidjet ćemo kamo će James, Phila mu ne odgovara što se tiče stila, Houston bi se morao dosta igrača riješti, pa pitanje koliko to onda ima smisla. Ja kažem ili Lakersi ili ostaje (koliko god to ludo zvučalo).

15 godina
offline
NBA liga

a cuj kyrie mozda stvarno ni nije htio otic u pocetku, al kad je skuzio problem igranja s lebronom, sto god ti napravis dobro nece se cut od lebrona, niko ti nikad nece jednu zaslugu pripisat a znamo da lebron bez njega nebi digo naslov, onda odlucis valjda otic. pa i sam je reko da zbog lebrona ide. mislim da kad kyrie nade pravu momcad za sebe(neznam dal je to boston, vidit cemo) da ce tamo i ostat.

15 godina
offline
NBA liga

Sigurno ce prije past trejd K Lovea nego sto LeBron odluci...pa  to mozda utjece na odluku, ovisi koga dovedu.

 

 

LeBron u Pelicanse i to je to...najbolji fit, ali nema sanse da se desi...

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2018 11:22 (Mitch).
11 godina
offline
Re: NBA liga
Kolko god sam hejter, malo mi je čak i žao tog LeBrona.
Jest da je primadona i da guši suigrače, al' OK je odigrao finale. A na Youtubeu ga masakriraju SAS i pogotovo Skip. Nije baš to zaslužio.
PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

Sigurno ce prije past trejd K Lovea nego sto LeBron odluci...pa  to mozda utjece na odluku, ovisi koga dovedu.

 

 

LeBron u Pelicanse i to je to...najbolji fit, ali nema sanse da se desi...

S onakvim predstavama kakve je pružao za njega će dobiti kikiriki, a i ne znam koliko bi to diralo LeBrona, kladim se da bi doveo Cavse u finale i bez njega, ili s nekim umjesto njega. Ukoliko će Cavsi u rebuild, ne vidim da će netko dat visoke pickove za njega, pogotovo s tim ugovorom.

 

DeniZg kaže...
Kolko god sam hejter, malo mi je čak i žao tog LeBrona.
Jest da je primadona i da guši suigrače, al' OK je odigrao finale. A na Youtubeu ga masakriraju SAS i pogotovo Skip. Nije baš to zaslužio.

 Da, Barkley pogotovno...Znam, nije on "pravi" analitičar, ali puno je na TV-u i dosta ljudi ga gleda. Prije 2 godine je odlučio da je LeBron već bolji od MJ-a, a sad pizdi i "prijeti" batinama svima koji kažu da je LBJ dobar kao MJ.

7 godina
protjeran
offline
NBA liga

Nadam se da ce James u Boston pa da gledamo pravo finale iduce godine. Ima puno smisla kada malo razmislis, pogotovo mediski, on i Kyrie opet zajedno. 

Eye In The Sky
15 godina
offline
NBA liga

meni to nebi nikako imalo smisla. pa kyrie da hoce igrat s njim nebi ni otiso iz cavsa. mislim da ce boston sigurno pitat i njega za misljenje. druga stvar je salary cap, ja neznam jel ljudi ne gledaju uopce to kad rade predvidanja ili? ja sam danas iz znatizelje iso pogledat salary cap svih momcadi koje imaju neke sanse za dovodenje lebrona, jedine momcadi koje ga mogu potpisat bez da naprave 550 trejdova i kombinacija su sixersi i lakersi.

tako da po meni imamo samo 3 opcije za lebrona, ili ostaje, ili sixersi ili lakersi. lakersi imaju najvise capa ovo ljeto, place su im trenutno na niskih 39 milijuna i imaju oko 8 igraca na rosteru. to znaci da bez problema ako zele mogu potpisat 3 superstara sad odma. nadam se da je magic dobar gm i da ce uspjet u ovome.

sve ostale kombinacije imaju malu vjerojatnost ostvarenja zato sto bi morali hrpu stvari odradit i sve bi se moralo poslozit da bi imali love za lebrona. ne vjerujem da lebron misli potpisat ista ispod dugogodisnjeg ogromnog ugovora, idu i njemu godine i mora uzet taj zadnji veliki ugovor. lakersi mogu njemu izbacit 35 milja, mogu georgu dat oko 27-28 i jos nekom 20+. tako bi sljedecih par godina imali rjesenu prvu postavu dugogodisnjim ugovorima, ako i nebi dosli do naslova odma prve sezone, dosli bi sigurno one sljedece, jer gswu ce pocet istjecat ugovori a nece oni do vijeka vijekova uzimat paycutove. a i sama liga bi profitirala celtics vs lakers finalom pogotovo krcatim svim ovim zvjezdama.

11 godina
offline
Re: NBA liga
Svi trpaju sve moguće free agente u LA, ja ne kužim, šta je taj LA takva top destinacija (more, plaža, stvarno ne znam).
Mislim da je LeBronu jako riskantno potpisivat za Lakerse ako planira još neko prstenje.
Phila je momčad spremna za doigravanje. Dodaju LeBrona i u finalu su.
PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: NBA liga
DeniZg kaže...
Svi trpaju sve moguće free agente u LA, ja ne kužim, šta je taj LA takva top destinacija (more, plaža, stvarno ne znam).
Mislim da je LeBronu jako riskantno potpisivat za Lakerse ako planira još neko prstenje.
Phila je momčad spremna za doigravanje. Dodaju LeBrona i u finalu su.

 LA je srediste Californie, pa cak i Amerike, prelijep grad, Lakersi imaju odlicnu povijest, cap spacea. Puno toga ide u njihovu korist.
Ne znam kako bi se LeBron snasao u Phili, mislim snaci ce se on u svakoj ekipi to je ipak LeBron, ali on i Simmons su identicni igraci samo sto Ben ima losiji sut. Ne znam kako bi to funkcioniralo.

VISCA BARCA
11 godina
offline
Re: NBA liga

Ja sam tijekom sezone bio ljubitelj Simmonsa i dolazak LeBrona mi se činio nepotreban i kontraproduktivan za te dečke.

Ali nakon što se (po meni) Simmons izblamirao u seriji protiv Bostona, uzeo bih LeBrona istog trena.

Nek se dečko prilagodi i preko ljeta trenira trice iz kuta.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
NBA liga

Ja uopce ne navodim la sad zbog nekih glamuroznih naslova i povjesti nego jednostavno jer su trenutno momcad sa hrpom cap spacea(najvise) i jako dobrim mladim igracima. Nema prstenja ako ode u la? 

Lonzo, george, ingram, lebron, cousins i kuzma ko sixth man. Nebi reko bas da nema naslova. 

A ako ode u sixerse kao ima vise sanse? Pa gsw je jaci od sixersa i da lebron potpise za njih, limitirana momcad bez suterske moci ce se tesko nosit s brzim gswom koji ce sve kaznjavat tricama. Embiidova obrana ni nece doc do izrazaja kad ne napadaju toliko unutra. 

 

Cak bi mi najdraze bilo da sad potpisemo georga i cousinsa ako ga ova ozljeda nije puno unistila a onda sljedece ljeto probamo dovest leonarda. Mladi su od lebrona, ne nose sa sobom toliki dramu i pritisak i bolje bi se uklopili. Razigravaca imamo u lonzu, lebron nam u tom segmentu netreba, treba nam vrhunska obrana i jaci arsenal u napadu. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice