Alienware hrvatska

poruka: 16
|
čitano: 19.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Alienware hrvatska

Evo kolko vidim alienware odsad ima u hrvatskoj.

Najjeftinije računalo im dode 7015KN (E8400, 3GB RAM, 9800GT).

Da neduljim previše, LINK

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alienware hrvatska

To je lažna stranica. Ja sam isto mislio da je to prava trgovina, ali ništa od toga. Vidi moje teme pa pročitaj tamo o toj trgovini.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 15:14 (Razer_Copperhead).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Alienware hrvatska

Nema alienwarea u nas, niti je ta stranica napravljena od strane njih.

To oni preko sebe dobavljaju. Ispadne 2000kn skuplje nego u SAD-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Alienware hrvatska

Znači da je to isto kao da narucis iz engleske?

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
16 godina
offline
Alienware hrvatska

Sto @Razor rekao, ujedno je i prijevara. Za nase prilike to je skupo. Za manje novce slozi se puno bolja konfiguracija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2009 22:19 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alienware hrvatska

Ali svejedno se čini da je dobra kopija stranice :)

ali da je preskupo - je

 

Benchmark destroyer - Razarač barijera XD

Pušenje skraćuje cigaretu. Ja pijem da te duplo vidim. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Cro+Warrior
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2009 11:06 (RoyalBlood).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alienware hrvatska

upravo sam na alien ware hr stranici sada napravio cijenu od 130 105,68 KN ROFLMFAO

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Alienware hrvatska

Nadam se da nije offtopic možete li mi objasniti ovo http://www.alienware.com/products/desktop-computers.aspx (Prvi komp) jel ja to dobro vidim 1099$ a pogledajte koja konfa!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware hrvatska
zeroname kaže...

Nadam se da nije offtopic možete li mi objasniti ovo http://www.alienware.com/products/desktop-computers.aspx (Prvi komp) jel ja to dobro vidim 1099$ a pogledajte koja konfa!

 

hmm malae vjerojatnost.. pogledao sam cijene samo core iSedmice u US i cijene idu od 999$ do 1100$, tako dae po tome nemoguće da cijeli komp tolko košta..

 

po mom mišljenju, to tie alienwareova tzv Starting price.. znači to tie minimalna cijena za koju možeš kupit tai komp..

 

P.S. tako sam i ja jednom prčkao po njihovoj str, i išao si složit komp.. na kraju cijena bila oko 40k dolara hahah..

skupi su ti alienwareovi.. al su taaako dobri.. zamisli koi je užitak doć u grad, izvadit lap u nekom kafiću i pravit se sa svoim alienwareom.. a ono svi geekovi okolo te gledaju i trljaju oči hahaha :D

 

01000010 01110010 01111000
15 godina
neaktivan
offline
Alienware hrvatska

E to bi bilo dobro ono alienware laptop neki cak nebi znali šta je to!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware hrvatska
C3PO kaže...

zamisli koi je užitak doć u grad, izvadit lap u nekom kafiću i pravit se sa svoim alienwareom.. a ono svi geekovi okolo te gledaju i trljaju oči hahaha :D

 

u kafiću se pije mali macchiato i priča se s društvom a ne prčka se po Alienware laptopu Cool

Jučer smo bili na rubu ponora, danas smo korak naprijed...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware hrvatska
leo_819 kaže...
C3PO kaže...

zamisli koi je užitak doć u grad, izvadit lap u nekom kafiću i pravit se sa svoim alienwareom.. a ono svi geekovi okolo te gledaju i trljaju oči hahaha :D

 

u kafiću se pije mali macchiato i priča se s društvom a ne prčka se po Alienware laptopu Cool

 

ma to tie sad in xD

 

a tu u rijeci ima dosta takvih ljudi pošto je besplatan internet u centru, pa onda uz kavicu malo i netom prosurfaju

01000010 01110010 01111000
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware hrvatska
C3PO kaže...

 

ma to tie sad in xD

 

a tu u rijeci ima dosta takvih ljudi pošto je besplatan internet u centru, pa onda uz kavicu malo i netom prosurfaju

ma nije in geek je Belji se

 

dobro ajd priznajem ja se svako toliko znam priključit na koju Wi-Fi mrežu preko moba

Jučer smo bili na rubu ponora, danas smo korak naprijed...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware hrvatska
C3PO kaže...
zeroname kaže...

Nadam se da nije offtopic možete li mi objasniti ovo http://www.alienware.com/products/desktop-computers.aspx (Prvi komp) jel ja to dobro vidim 1099$ a pogledajte koja konfa!

 

hmm malae vjerojatnost.. pogledao sam cijene samo core iSedmice u US i cijene idu od 999$ do 1100$, tako dae po tome nemoguće da cijeli komp tolko košta..

 

po mom mišljenju, to tie alienwareova tzv Starting price.. znači to tie minimalna cijena za koju možeš kupit tai komp..

 

P.S. tako sam i ja jednom prčkao po njihovoj str, i išao si složit komp.. na kraju cijena bila oko 40k dolara hahah..

skupi su ti alienwareovi.. al su taaako dobri.. zamisli koi je užitak doć u grad, izvadit lap u nekom kafiću i pravit se sa svoim alienwareom.. a ono svi geekovi okolo te gledaju i trljaju oči hahaha :D

 

jest ali jedan se usudi i uzme ti ga

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
16 godina
neaktivan
offline
Alienware hrvatska

Ima li netko iskustva ili znanja sa naručivanjem alienware izvana kako ide carina, porezi kod ili slično..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware hrvatska
Pehist kaže...

Ima li netko iskustva ili znanja sa naručivanjem alienware izvana kako ide carina, porezi kod ili slično..

ugl iz amerike bi osim saem cijene računala morao platiti oko 800-900 KM više

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice