Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

poruka: 23
|
čitano: 13.011
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

Evo ovako, planiram kupit neki combo reciver koji prima i satelitski i digitalni signal, pa me zanima dali znate neki koji je dobar a da mu je cijena do 1000 kn.

http://profile.xfire.com/dejanzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

Bilo koji od 500-1000 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

Eto mali bump teme.

Mene takodjer zanima neki combo receiver. Pozeljno bi bilo da posjeduje usb port te da ima mogucnost nadogradnje softwarea.

Posto nemam pojma o satelitskim i zemaljskim receiverima svaka pomoc je dobrodosla. Takodjer je pozeljno da posjeduje i mogucnost prikaza DVB titlova (valjda se to tako zove).

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

Osobno koristim INFINITY 1040 combo prijemnik i zadovoljan sam prijemom zemaljske televizije u SD formatu, a za HD se ne može preurediti čak i sa upgradeom softwarea (firmwarea). Receiver je Yumatu klon,a prodavao se u CATV electronicu ili na www.antene.com

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

Hvala yaro. Ma HD me trenutno ne zanima. Bitno mi je da je combo da nemam dva receivera jer nemam vise di sta ukopcat a i kablova mi je preko glave. Cuo sam da je klon Yumatu-a i da je za te pare odlican.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
TopGun kaže...

Evo ovako, planiram kupit neki combo reciver koji prima i satelitski i digitalni signal, pa me zanima dali znate neki koji je dobar a da mu je cijena do 1000 kn.

 

nytrobox nb-6000 combo+ to ti je clon yumata cifra ti je oko 400 kn, već sam ga bio preporučio, ima titlove, ima digi + analogni tuner, imam ga već godinu i sve preporuke. u žabokrečini hvatam na sobnu antenu digi signal htv, + digi paket od 160 programa

14 godina
neaktivan
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

F1-IVO i za tebe ista preporuka

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

Optibox Combo TSCX PVR !

testirano ih je više i omjer-podrška/stabilnost/cijena je na strani ovog resivera.

Ima USB..........

 

Više o njemu a i o drugim resiverima ovdje......

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

ovaj.. za te pare nema boljeg.. imam ga i zadovoljan sam..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000

Znači combo je digitalna sat i zemaljska?Koja je zapravo razlika sat.su oni njemački i ostali programi,a zemaljska samo hr ili?

samo malo ima satelitska tv i digitalna satelitska i zemaljska tv?pomoć.........

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 0:34 (tandara).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
andreas11 kaže...

ovaj.. za te pare nema boljeg.. imam ga i zadovoljan sam..

E zanima me kako ga prikopčati na komp za unos softwarea i keyeva?

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000

pomoću nullmodem kabla, evo ovaj .

 

COMBO RECEIVER - DVB T  ( digitalni zemaljski signal ) primaš HRT1,HRT2,RTL,NOVA TV i lokalne ako ima koji tamo gdje živiš...

                               DVB S ( digitalni satelitski signal ) primaš sve sa satelita na koji ti satelitski tanjur gleda ( npr. ako ti je tanjur okrenjen na 1 WEST možeš gledat DIGI TV paket koji je nama najzanimljiviji jer ima hrv. titlove na dosta programa , ali opet sve to možeš ako receiver ima software emulaciju tj. unos ključeva ili ako si "pošten" kupiš karticu od DIGI-a što opet zakomplicira cijelu stvar jer moraš i njihov receiver onda uzimat. )   

 

 

pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 1:07 (edifice).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
andreas11 kaže...

ovaj.. za te pare nema boljeg.. imam ga i zadovoljan sam..

Jel ima taj usb ili nesto slicno da se mogu snimat programi

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000

Nema usb.

Optibox ima.

imaš gore link

 

U optibox se sve ubacuje jednostavno sa usb stickom. netreba vam nikakav kabel i neznam kakvi programi

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2009 15:56 (Fidel).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
andreas11 kaže...

ovaj.. za te pare nema boljeg.. imam ga i zadovoljan sam..

A kojeg to još imaš pa znaš da boljeg nema?

15 godina
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
tandara kaže...
andreas11 kaže...

ovaj.. za te pare nema boljeg.. imam ga i zadovoljan sam..

E zanima me kako ga prikopčati na komp za unos softwarea i keyeva?

kljucevi se ubacuju rucno tj. preko daljinca..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000

ako je pach-ovan

15 godina
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
Fidel kaže...
andreas11 kaže...

ovaj.. za te pare nema boljeg.. imam ga i zadovoljan sam..

A kojeg to još imaš pa znaš da boljeg nema?

nisam rekao da nema boljeg, rekao sam da za te novce nema boljeg.. i imam jos jednog recivera: dBox2, jedan od boljih s linux-om..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
andreas11 kaže...
Fidel kaže...
andreas11 kaže...

ovaj.. za te pare nema boljeg.. imam ga i zadovoljan sam..

A kojeg to još imaš pa znaš da boljeg nema?

nisam rekao da nema boljeg, rekao sam da za te novce nema boljeg.. i imam jos jednog recivera: dBox2, jedan od boljih s linux-om..

ajmo ovako! Kojeg si to još testirao pa možeš reći da nema boljeg za te novce

 

P.S svaki sa linuxom je "jedan od boljih" a i nema ih baš puno da bi se moglo reći da je neki loš.

 

Edit: Nemoj me pogrešno shvatit.Ne kažem da ne zboriš dobro. Samo kažem da nemožete reći da je nešto najbolje dok ne provjeriš ostalo na tržištu.

Kao prvo po meni je optibox bolja solucija jer čovjek kaže "do 1000kn" unači da je to okvirna lova koju misli potrošiti a navedeni optibox se može nabaviti za nekih 600-tinjak.

E sad sama opcija USB-a na optiboxu je velika prednost jer neuk čovjek može lako sve ubaciti i mjenjati u njemu.

Druga stvar resiver koji si ti naveo (400kn v) je klon klona konovog klona, dakle klon Yumatu mx+, koji istina ima jako dobru podršku ali se isto tako jako lako može "spalit" pa se moš hebat i treba cijela komplikacija programa kabela za jTag ili za jednostavno ubacivanje EMU-a,liste itd, dok sa optiboxom sve staviš na stick i ubodeš u njega,ladno pivo iz frižidera i noge na stol.

 

Ima još toga za dodati ali otom drugi put

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2009 0:41 (Fidel).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
Fidel kaže...
andreas11 kaže...
Fidel kaže...
andreas11 kaže...

ovaj.. za te pare nema boljeg.. imam ga i zadovoljan sam..

A kojeg to još imaš pa znaš da boljeg nema?

nisam rekao da nema boljeg, rekao sam da za te novce nema boljeg.. i imam jos jednog recivera: dBox2, jedan od boljih s linux-om..

ajmo ovako! Kojeg si to još testirao pa možeš reći da nema boljeg za te novce

 

P.S svaki sa linuxom je "jedan od boljih" a i nema ih baš puno da bi se moglo reći da je neki loš.

 

Edit: Nemoj me pogrešno shvatit.Ne kažem da ne zboriš dobro. Samo kažem da nemožete reći da je nešto najbolje dok ne provjeriš ostalo na tržištu.

Kao prvo po meni je optibox bolja solucija jer čovjek kaže "do 1000kn" unači da je to okvirna lova koju misli potrošiti a navedeni optibox se može nabaviti za nekih 600-tinjak.

E sad sama opcija USB-a na optiboxu je velika prednost jer neuk čovjek može lako sve ubaciti i mjenjati u njemu.

Druga stvar resiver koji si ti naveo (400kn v) je klon klona konovog klona, dakle klon Yumatu mx+, koji istina ima jako dobru podršku ali se isto tako jako lako može "spalit" pa se moš hebat i treba cijela komplikacija programa kabela za jTag ili za jednostavno ubacivanje EMU-a,liste itd, dok sa optiboxom sve staviš na stick i ubodeš u njega,ladno pivo iz frižidera i noge na stol.

 

Ima još toga za dodati ali otom drugi put

 

@fidel-možda netko nema 600 kn za trošiti na takve gluposti,jer po meni to su gluposti,kao i dati npr 15 000 kn za lcd,e sad ja sam potrošio 400 kn za nb 6000+ combo i rađe ću se jeb** sa tim preko kabela,nego dati 700 kn za optibox.I što je komplicirano imaš"nullmodem"kabel rs 232 to uštekaš u komp,imaš dva programa kojima ubacuješ software i listu kanala i ključeve i to je to!

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
15 godina
neaktivan
offline
Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000kn?

ajde živ mi bio pročitaj naslov teme pa ćemo dalje!

 

Da samo znaš koliko se jTaga radi na tim "nekompliciranim" receiverima, da nebi završili u smeću.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2009 1:58 (Fidel).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
Fidel kaže...

ajde živ mi bio pročitaj naslov teme pa ćemo dalje!

 

Da samo znaš koliko se jTaga radi na tim "nekompliciranim" receiverima, da nebi završili u smeću.

Znam koji je naslov,ali nisam ja otvorio temu i ne treba meni neki do 1000kn jer ni nemam toliko da bi za takvu glupost dao toliko novaca,a kad smo već kod toga čovjek je pitao da mu preporučiš,a ne da se svađaš

::::::::::::::::::::::::::::::::))))))))))
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji kombinirani reciver preporucavate do 1000
Fidel kaže...

Optibox Combo TSCX PVR !

testirano ih je više i omjer-podrška/stabilnost/cijena je na strani ovog resivera.

Ima USB..........

 

Više o njemu a i o drugim resiverima ovdje......

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice