Novi MAXTV reciver izdvojena tema

poruka: 1.672
|
čitano: 688.040
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Imam 2 Max tv prijemnika i mogu uz to još istovremeno gledati 2 streama nove aplikacije ( kao i prije Max tv to go ).... jedina je razlika što mogu prijaviti neograničen broj uređaja ( prije , za Max tv to go samo 4 ).....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Ulica Ulice kaže...

Imam 2 Max tv prijemnika i mogu uz to još istovremeno gledati 2 streama nove aplikacije ( kao i prije Max tv to go ).... jedina je razlika što mogu prijaviti neograničen broj uređaja ( prije , za Max tv to go samo 4 ).....

 

Možda je takva neka fora, ako imaš 2 maxtv prijamnika ugovoreno onda možeš 2 streama maxtv aplikacije, a ako imaš jedan prijamnik onda samo 1 stream?

Uglavnom, upravo sam ištekao svoj drugi STB, barem neće trošit struju koliko god malena bila, a i smanjio sam broj kablova za 3 i daljinskih za 1 :-)

 

BTW, zanimljivo je da na toj aplikaciji nema XXX kanala koje imam u paketu :-) Ionako su smeće, nebitno, ali je zanimljivo da ih nema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2023 14:22 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Bitanga kaže...
Ulica Ulice kaže...

Imam 2 Max tv prijemnika i mogu uz to još istovremeno gledati 2 streama nove aplikacije ( kao i prije Max tv to go ).... jedina je razlika što mogu prijaviti neograničen broj uređaja ( prije , za Max tv to go samo 4 ).....

 

Možda je takva neka fora, ako imaš 2 maxtv prijamnika ugovoreno onda možeš 2 streama maxtv aplikacije, a ako imaš jedan prijamnik onda samo 1 stream?

Uglavnom, upravo sam ištekao svoj drugi STB, barem neće trošit struju koliko god malena bila, a i smanjio sam broj kablova za 3 i daljinskih za 1 :-)

 

BTW, zanimljivo je da na toj aplikaciji nema XXX kanala koje imam u paketu :-) Ionako su smeće, nebitno, ali je zanimljivo da ih nema.

XXX kanali ne smiju biti na aplikacijama raznih trgovina (Google Play Store, Microsoft Store, ...)

4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Mislim da su korisnici Max tv Pemium usluge imali na raspolaganju 2 istovremena Max tv to go streama bez obzira imali 1 ili 2 prijemnika u pretplati....odnosno, i kad sma imao samo jedan prijemnik ( prije 3 godine ) gledao sam istovremeno to go uslugu na 2 različita uređaja...

Kad smo kod XXX sadržaja, ja ih imam na aplikaciji ali mislim da je to nešto gdje su u HT-u pogriješili prije 2 tjedna kad su pustili van aplikaciju za Android tv ( pa je nakon 3 dana povukli i ponovo pustili ) jer po nekim pravilima isti ne bi smjeli biti dostupni na aplikacijama već samo na predinstalranim boxevima....

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Pozdrav ekipa! Ne znam da li je poitanje za ovu temu, ali od danas ne mogu gledati programe na maxtv to go aplikaciji na androidu. Do sam sam imao na 5 uređaja, sad mi piše "nemate pretplatu za ovaj sadržaj". Jel se nekaj mijenjalo pošto je prvi u mjesecu ili..? Probao sam reinstalirati aplikaciju, ponovo se logirati i ništa...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Instaliraj novu aplikaciju pa probaj na njoj izvršiti prijavu.
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
corco kaže...
Instaliraj novu aplikaciju pa probaj na njoj izvršiti prijavu.

 Probao sam i baca mi grešku neku, spomenuo je jedan forumaš par postova iznad takvu istu grešku. Ali evo, sad mi na staroj svi programi rade normalno... 

Inače imama Magentus Max Premium paketom i do sad sam mogao na 5 uređaja gledati preko aplikacije. Vidio sam da su mi najavili poskupljenja, ali ne i promjene uvjeta... To se nekaj mijenja? Ili budem i dalje mogao na 5 uređaja gledati...?

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
8 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
Da to sam ja spomenuo da baca gresku. Javio sam se korisnickoj sluzbi i onda su azurirali profil i sad radi nova aplikacija. Ne moras ih cekat da ti se jave na poziv, mozes im se ko i ja javiti preko Moj telekom aplikacije i tamo u chat napisati da ti azuriraju profil radi koristenja nove aplikacije i tjt.

Inače ta nova aplikacije je puno bolja nego stara u svakom pogledu.
15 godina
offline
Novi MAXTV reciver

jeli iko probao instalirati novu aplikaciju na macbook(silikon) meni stalno izbaci gresku da mi je uredja neovlasteno izmjenjen..jeli neko imao takav slucaj?

ulalalalla
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Bitanga kaže...
Ulica Ulice kaže...

Imam 2 Max tv prijemnika i mogu uz to još istovremeno gledati 2 streama nove aplikacije ( kao i prije Max tv to go ).... jedina je razlika što mogu prijaviti neograničen broj uređaja ( prije , za Max tv to go samo 4 ).....

 

Možda je takva neka fora, ako imaš 2 maxtv prijamnika ugovoreno onda možeš 2 streama maxtv aplikacije, a ako imaš jedan prijamnik onda samo 1 stream?

Uglavnom, upravo sam ištekao svoj drugi STB, barem neće trošit struju koliko god malena bila, a i smanjio sam broj kablova za 3 i daljinskih za 1 :-)

 

BTW, zanimljivo je da na toj aplikaciji nema XXX kanala koje imam u paketu :-) Ionako su smeće, nebitno, ali je zanimljivo da ih nema.

Trebaš u opcijama aktivirati sadržaj za odrasle!

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
blueskyhr kaže...

Trebaš u opcijama aktivirati sadržaj za odrasle!

 

Kojim opcijama? Ne vidim to nigdje. Osim ako je negdje iza roditeljske zaštite, a to mi se neće nekakve PINove kreirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
online
Novi MAXTV reciver

Postavke>Sigurnosne postavke>Omogući sadržaj za odrasle

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
blueskyhr kaže...

Postavke>Sigurnosne postavke>Omogući sadržaj za odrasle

 

Da, tu me traži da kreiram neki PIN pa ne želim. Već od prije maxtv ima dva pina, i sad još ovo, pa kolko PINova im treba :-)

No, thanks na informaciji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Pa taj PIN će biti jedini kad krene nadogradnja na IPTVu i trebat ćeš ga napraviti..
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Ja ne znam zašto bi netko više koristio IPTV, ako ima mogućnost aplikacije. Sam sebi zakompliciraš život. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Novi MAXTV reciver
Možda zato što je za IPTV odvojen dio bandwidtha. A i zna se dogoditi kad padne usluga, jedino IPTV radi...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ne mora bit više odvojen ako ga ne koristiš, odnosno kažeš da nećeš... u novim tarifama. I tako je uključen samo u najvećoj tarifi.

15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
blueskyhr kaže...
Pa taj PIN će biti jedini kad krene nadogradnja na IPTVu i trebat ćeš ga napraviti..

 

Ok, to je korisna informacija. Vidjet ćemo kad krene nadogradnja.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Uz IPTV ja mogu koristiti Max tv na 4 uređaja istovremeno ( 2xIPTV i 2xapp ).... pitanje je hoće li biti tako ako prijeđeš samo na app....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
MarkoRi kaže...

Ja ne znam zašto bi netko više koristio IPTV, ako ima mogućnost aplikacije. Sam sebi zakompliciraš život. 

 probaj istovremeno gledati na IPTV i na aplikaciji, pa dok vidis 30sec. kasnjenje preko aplikacije bit ce jasnije..susjed se dere goool a ti tek vidis da je korner ;)

4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Kod mene je kašnjenje aplikacije za IPTV uslugom 9 sekundi.... gledano na Arenama....

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ja vjerujem da će na kraju, kada budu potpuno pokrenuli novi sustav i ugasili stati, dovesti na minimum. 

4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Ja probao aplikaciju i zaključio da je to drek prema normalnom Max-tv-u. A i slika je lošija na aplikaciji barem kod mene.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
aplikacija je sad ista ko i na maxtvu jer su uskladili (nova platforma, kad tad ce sve stare prec na novu) ali istina, primjetio sam i ja da je nekak slika lošija iako pise full hd
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
I šta da ja sad radim kad imam Tizen OS, za koji vrli rvacki programeri app neće napraviti nikada? Jer netko gore reče čemu IPTV kad postoji app…
Alo,, razmaženi zagrepčanci nemamo i ne želimo imati svi usrano nedorađeno Google smeće zvano Android. I kaj sad?
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 4:11 (BlackMoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Novi MAXTV reciver

Za Vlasnike Samsung TV-a, app će biti dostupna do kraja godine a za one sa starijim modelima ( ne znam koji će modeili i godišta dobiti app ), za njih ostaje uzeti box kao što se sad imao IPTV prijemnik....

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver

Ne zaboravi da trenutno imaju dva odvojena sustava u opticaju što je jako teško držati, a da sve radi besprijekorno. Sve će bit drugačije kad ugase stari sustav. Ne vidim razlog da na aplikaciji kasni u odnosu na IPTV. Jednostavno ga nema, ako se radi o istom sustavu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 15:51 (MarkoRi).
15 godina
offline
Re: Novi MAXTV reciver
ma sa obzirom da taj maxtv radi preko obicnog linka izravno u browseru , vrlo je lako portat na tizen, ako ne naprave sami(ali napravit ce najvjerojatnije) mozemo kao community napravit :), tako je i emby isto portan iako ga sluzbeno nema u store-u
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
16 godina
offline
Novi MAXTV reciver

Produljio danas ugovor kao Max3 Premium korisnik na njihov novi TV-L paket, isto su mi rekli da dobivam novi STB i Modem..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice