[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

poruka: 460
|
čitano: 260.820
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

meni je analogni signal katastrofa, hrt2 i rtl su bili super, u zadnje vrijeme je hrt1 počeo zezat a nova je oduvijek katastrofa.. s time da bosance i srbe hvatam ko da živim usred banja luke. vjerojatno su antene i oprema koju koriste još od doba rata ukradeni Belji se

sa digitalnim imam strenght na 75-80% a quality na 90+% što je izvrsno!

živi u zg i na dosta sam visokom položaju u odnosu na grad (200m višlje od centra grada) al svejedno hvatam signal s nekog odašiljača van zg.. osim ako netko možda ima up-to-date kartu odašiljača pa da vidim na čemu sam točno Osmijeh

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 21:39 (nixass).
16 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

I gdje ja mogu kupit ovaj uređaj?

Nisam nigdje naišao da ga imaju u ponudi

 

edit- sad vidio link od nabava.net

 

Uređaj čita uredno sve avi i mkv fileove? Također i zvuk?

Do sad niste imali problema sa signalom i slikom?

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 21:56 (lucky luck).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

bilo je vise pitanja u vezi Nytrobox 4004 vs NotonlyTV - procitao sam da nytro ne moze reproducirati divx??

 

 

evo jedan, kako se cini, killer uredjaj (ko ima cca 3000 kunića, ubija nekoliko muha jednim potezom):

 

http://www.trgovina-racunala.com/lg-blu-ray-player-hr500250gb-hdddual-mpeg4-dvb-t/0236746/hi-fi/

 

LG HR500,Blu-ray player s dva MPEG4 DVB-T tunera i tvrdim diskom od 250 GB

 

 

 

 

DonK, daj molim te info jel ti dolazi sutra roba?

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 0:31 (djizo).
 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Dolazi mi sutra 20 komada NLTV-a,

ALI, kako to zna biti, ako oni u ZGB-u nemaju robe, pošalju mi stvari bez playera...

 

Imaš moj boj na poslu:

044/524-581, pa nazovi poslije 12, kad raspakiram sve kutije i provjerim po fakturama šta je došlo a šta ne.

 

Dolaze me i njihovi punjači, sebi sam uzeo jedan za probu:

http://www.notonlytv.net/p_lv7batcha.html

 

Puni i jednokratne baterije do 20 puta, ekološki osvješten.

 

Nice...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
13 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Znači NTFS radi i na HDD i USB ili ima nekih problemčića sa nekim formatima i veličinama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
verdi007 kaže...

Znači NTFS radi i na HDD i USB ili ima nekih problemčića sa nekim formatima i veličinama.

NTFS za diskove i USB memorije od 4 gb na više

fat32 za usb do 4 gb, (mogu i diskovi i usb veći od 4 gb ali se onda ne može rapolagati s datotekama većim od 4 GB)

kod svakog uređaja koji radi s diskovima i memorijama treba provjeriti radi li s fat32 ili i s ntfs sustavom

dosta njih radi samo s fat32

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 10:46 (igy).
14 godina
protjeran
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Ovdje je i FAT, exFAT, FAT32 i NTFS podržan.

 

Nažalost uređaji su zapeli na Slovenskoj granici,

hvala Slovenskoj policiji što je zaustavila više kamiona elektroničke robe.Viče

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
odjavljen
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Don Kihoty kaže...

Ovdje je i FAT, exFAT, FAT32 i NTFS podržan.

 

Nažalost uređaji su zapeli na Slovenskoj granici,

hvala Slovenskoj policiji što je zaustavila više kamiona elektroničke robe.Viče

 J*bo im ja mater slovensku. Zbog njih ja ne mogu do svog NOTV-a. Tpuj!!!!!!!!!!VičeVičeViče

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
13 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Kako bih svima olakšao odluku o kupnji ovog uređaja, postavio bih sljedeća pitanja vlasnicima istog:

 

1.  Navedite svoju lokaciju, vrstu antene i programe koje je pronašao.

     Jeste li uspjeli s njim uloviti programe sa slovenskog MUX-a A i MUX-a B ili čak koji austrijski?

     Dali programi sa slovenskog MUX-a B imaju normalan zvuk?

2.  Postoli li prikaz jakosti i kvalitete signala?

3.  Kakva je kvaliteta slike? Kocka li se?

4.  Možete li gledati jedan, a snimati drugi program na istom MUX-u?

     Ovu mogućnost imaju neki bolji DVB-T PVR prijemnici s jednim tunerom kao npr. Strong SRT 5203 i Nytro Box NB-4004T HD.

7.  Radi li Timeshift dobro?

8.  Jesu li meniji totalno spori kao što je to spomenuo lectka?

     Dali je prebacivanje između programa sporo?

     Dali je uređaj općenito spor?

9.  Kakva je kvaliteta daljinskog i tipki na daljinskom?

     Mora li daljinski biti točno usmjeren prema IC senzoru na uređaju kao što je to kod nekih drugih?

10.Može li se podešavati duljina trajanja OSD-a? Ako ne koliko dugo OSD stoji na ekranu prilikom prebacivanja na novi program?

11.Za kraj, da li se filmovi sa USB sticka ili USB diska u DIVX ili XviD formatu sa AC3 zvukom prikazuju normalno?

     Najveći konkurent ovom uređaju, Hyundai DVB4H 632 PVR, po recenziji od strane Giritha na Satelitskom forumu ne može reproducirati

     AC3 zvuk u DIVX i XviD filmovima i to mu je jedina veća mana.

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Pa puno pitanja prijatelju ; evo nekih odgovora, 1. Prozirnost na OSD izborniku - ne podržava,ac-3 na divx i mkv-u podržava,kvaliteta signala se očituje na izborniku,izmjena programa radi normalno i standardno,daljinski upravljač hvata iz različtih kutova ne samo ispred samog uređaja...snimanje  na vanjski usb ili hard vrši bez ikakvih problema...najbitnije podržava NTFS i vrti mkv,ali ne podržava DTS unutar mkv-a ali ac-3 da...,takoder bez problema vrti i m2ts fileove...

 
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Hvala za info, m2ts nisam ni probao vrtiti, ali sad znam da i to mogu playati...

(makar nemam ni jedan takav kontejner)

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Koji da uzmem ekipa.

Strong 8110 ili ovaj Not Only TV?

Hoće za NOT dolazit updatei software redovno?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
lucky luck kaže...

Koji da uzmem ekipa.

Strong 8110 ili ovaj Not Only TV?

Hoće za NOT dolazit updatei software redovno?

za stronga ti mogu reći da se do update-a lako dolazi i da po meni ima i najbolji software od svih proizvođača, također ga mogu preporučiti

15 godina
odjavljen
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Don Kihoty kaže...

Hvala za info, m2ts nisam ni probao vrtiti, ali sad znam da i to mogu playati...

(makar nemam ni jedan takav kontejner)

 Jesu li NOTV stigli u iSHOP?

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
14 godina
protjeran
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

U Subotu te čeka jedan... Namigiva

 

Tebi ne moram flashnuti, ti ćeš sam...

 

 

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
odjavljen
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Don Kihoty kaže...

U Subotu te čeka jedan...Namigiva

 

Tebi ne moram flashnuti, ti ćeš sam...

 

 

 Bio sam dans u iSHOP-u pa mi je rečeno isto. Samo se nadam da će slijedeći tjedan doći monitor, a kada dođe ....Nevinašce

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
14 godina
protjeran
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Kad si bio, a nisi navratio?

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
odjavljen
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Don Kihoty kaže...

Kad si bio, a nisi navratio?

 Bio sam prije sat-dva. I bio sam i u servisu.

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
14 godina
protjeran
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Ebiga, ja sam taman bio na putu...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
odjavljen
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
Don Kihoty kaže...

Ebiga, ja sam taman bio na putu...

 Jbg, bad luck. Ma budem ja u subotu došao po NOTV i onda slijedeći tjedan po monitor. Valjda ćemo se bar jedanput vidjeti. Namigiva

Kada ti netko kaže da si glup, bolje je šutiti nego govoriti i potvrditi da si glup.
14 godina
protjeran
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Stigli su, 23 komada (sve što je bilo raspoloživo u ZGB-u).

 

Pa tko treba, neka navrati danas, radimo do 1.

 

Flashnut ću 5 komada, za one koji nisu toliko vični tome,

ili se jednostavno ne žele gubiti vrijeme na to, nego uživati u TV programu.

 

Namigiva

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Dans sam kupio uređaj i moram reći da je odličan, ali imam par pitanja: Kako mogu natjerati NOTV da mi programe koje ja sam sortiram prikazuje pod rednim brojevima od 0 do n? Naime, kada sortiram programe, redni projevi ostaju onakvi kakvi su bili (npr. premjestim program 023 na 03 ali idalje piše 023, a ne 03). Drugo pitanje- imam poteškoća sa slikom iz drugih država (npr. Slovenije). Slika se ispikselizira i mijenja boje. Pošto imam antensko pojačalo, isplati li mi se uključivati napajanje antene i da li bi to riješilo problem?

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

ja sam danas isto kupio uredjaj :)

 

 

uspio si ulovit slovence? ja nisam, ali sam to i ocekivao, tj. znao sam i prije da mi je signal s antene los (jos dok je bio analogan). sad mi preostaje polako trazit najjaci signal (imam doma 4 vanjske antene, valjda ce jedna rijesit stvar)

 

lovis slovence vanjskom antenom?

 

vidim da se naveliko reklamiraju "digitalne antene" (vanjske), a cesto cujem da se radi samo o marketinskom triku. Kostaju cca 100-tinjak kn, moze li netko reci da li se isplate?

 

 

 

 

koga zanima, ima u Intersparu na akciji eksternih hdd-ova, verbatimovih. ja danas ubo jedan od 1TB = 650 kn. Ima i 1,5TB = 800 kn

 

 

 

 

15 godina
odjavljen
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
djizo kaže...

ja sam danas isto kupio uredjaj :)

 

 

uspio si ulovit slovence? ja nisam, ali sam to i ocekivao, tj. znao sam i prije da mi je signal s antene los (jos dok je bio analogan). sad mi preostaje polako trazit najjaci signal (imam doma 4 vanjske antene, valjda ce jedna rijesit stvar)

 

lovis slovence vanjskom antenom?

 

vidim da se naveliko reklamiraju "digitalne antene" (vanjske), a cesto cujem da se radi samo o marketinskom triku. Kostaju cca 100-tinjak kn, moze li netko reci da li se isplate?

 

 

 

 

koga zanima, ima u Intersparu na akciji eksternih hdd-ova, verbatimovih. ja danas ubo jedan od 1TB = 650 kn. Ima i 1,5TB = 800 kn

 

 

 

 

 Imam jedno vanjsku antenu koja je spojena na antensko pojačalo i na to su spojena dva prijemnika.

 One takozvane digitalne antene su patka. Najbolja je dobra stara riblja kost.

 

Baš kada sam u Intersparu bio na blagajni, neka dva lika su došla iza mene i kupila jedan Verbatin hard. Još su i pričali da idu u Tehnomax. Da nisi možda to bio ti?

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.10.2010 18:12 (vexx5555).
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

hahahahaha, da, da, to sam bio ja s frendom :)

 

racunam da ce mi trebat da mi zamijeni dobri stari vhs, koji sad konacno saljem u penziju (jos mi je znao tu i tamo posluzit za nesto snimit). Btw, ako neko zna nekog kome treba vhs, rado ga poklanjam, u odlicnom je stanju, malo koristen, sonyjev, 4 glave :)

 

 

 

poslije sam isao s njim pogledat kablove u tehnomax

 

 

15 godina
odjavljen
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
djizo kaže...

hahahahaha, da, da, to sam bio ja s frendom :)

 

racunam da ce mi trebat da mi zamijeni dobri stari vhs, koji sad konacno saljem u penziju (jos mi je znao tu i tamo posluzit za nesto snimit). Btw, ako neko zna nekog kome treba vhs, rado ga poklanjam, u odlicnom je stanju, malo koristen, sonyjev, 4 glave :)

 

 

 

poslije sam isao s njim pogledat kablove u tehnomax

 

 

 Kako je Sisak mali grad. Svi se srećemo. Smijeh

 

Što se VHS-a tiće, radije ga prodaj za 200-300 kn. Vjeruj mi, ima puno ljudi koji još to koriste. Samo nabci oglas na njuškalo i priljepit će se na to kao muhe. Ili odnesi u EL-COD (servis kod sata) pa pitaj dečke da li možda oni žele.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

ok, hvala :)

 

napisi svoje iskustvo nakon nekog vremena, i ja cu isto (cim ulovim slovence) :D

13 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

DonKihoty, thx za firmware upgrade :)

 

 

jel ovo za ntfs sto posto tocno:

"Ovdje je i FAT, exFAT, FAT32 i NTFS podržan."

 

 

Naime, kupio sam disk, pa da ga dzabe ne formatiram na ntfs ak ne podrzava. U uputama prijemnika pise da podrzava samo fat32. Stvar je u novom firmwareu, pretpostavljam?

 

 

@vexx5555:

imas tu na njihovim stranicama upute, pa vidi ovo za sortiranje programa (meni se neda zezat s tim, dok ne rijesim do kraja pitanje antene, tj. signala, jer cu jos stoput trazit kanale) :D

 

http://www.notonlytv.net/pdf/qi_lv6tmpvr4_uk.pdf

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: [Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4
vexx5555 kaže...

Dans sam kupio uređaj i moram reći da je odličan, ali imam par pitanja: Kako mogu natjerati NOTV da mi programe koje ja sam sortiram prikazuje pod rednim brojevima od 0 do n? Naime, kada sortiram programe, redni projevi ostaju onakvi kakvi su bili (npr. premjestim program 023 na 03 ali idalje piše 023, a ne 03). Drugo pitanje- imam poteškoća sa slikom iz drugih država (npr. Slovenije). Slika se ispikselizira i mijenja boje. Pošto imam antensko pojačalo, isplati li mi se uključivati napajanje antene i da li bi to riješilo problem?

U meniju isključi LCN i sortiraj kak ti je volja.

13 godina
neaktivan
offline
[Review]NotOnlyTV LV6TMPVR4 DVB-T MPEG4

Da li je netko testirao gasi li se 2,5'' hard disk, bez vlastitog napajanja, spojen na LV6TMPVR4, a kad nije u tijeku snimanje na njega?

 

Ja bih testirao, ali je izgleda DonKihoty pokupio sve što je došlo ovih dana, pa u trgovini kažu da treba sačekati slijedeću pošiljku.

 

Ali s druge strane, ostaje još malo više vremena za razmišljanje.

 

Koliko je spor odziv izbornika? U granicama normale, ili ide na živce.

 

Hvala svima na vremenu i odgovorima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2010 15:57 (Ogar).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice