Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.995
|
čitano: 14.537.038
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav ljudi!

Imam Sony KD-43XE7005 stara niti 1mj. sve ok....jedino steta sta nije android! :(

Gledam film preko sonijevog preglednika i dok traje film jedno 20tak puta zastane i pokazuje onaj mali krugic na ekranu da se puni! Mislio sam da je do neta ali nije, barem tako ja mislim, net je 45dow-30up. TV je spojen na kucni wifi.

U cemu moze biti problem ? Svaki savjet je dobrodoso! Hvala! :)




Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

I šta sad mi trebamo doći kod tebe to istestirat.

  1. Skineš clip ne komp i streamaš ga preko WiFi. Ukoliko radi bez zastajkivanja problem ti je do zagušenosti web streama. Nebitno koliko brzu vezu ti imaš doma.
  2. Ukoliko i dalje trza taj clip prebaciš na stick i stick direktno u TV. Ukoliko proradi imaš krivo podešenu WiFi mrežu ili na toj mreži imaš prikačeno previše ljudi koji dijele ograničenu (finite number) mrežnu propusnost. Treba to malo poštelit ili uzet router sa većom propusnošću (150N>300N>433ac>750(433ac+300N)>...).
  3. Ukoliko trza i preko sticka priključenog na TV onda je taj file pogrešno enkodiran ili ima u sebi neku komponentu koju prelazi specifikaciju koju player na tom televizoru može prikazati. Ne mora biti video, često je to zvuk. Sa MKVToolNix-om ili nekim drugim alatom za par sekundi makneš taj audio stream i probaš opet. Trza.  Opet na web i nađeš novi stream koji će raditi ili ne. E sad tu ti je glavna komponenta koliko si ti uporan. Proizvoljno ponavljaš 1-3.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 8:15 (Leon4rdo).
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dali je moguće da UE43NU7400 ima IPS panel kao što ovdje piše, a ne mogu nigdje drugo pronaći nista vezano za to

 

https://www.displayspecifications.com/en/model/5a1f125f

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

I kod puno skupljih i boljih tv takva je situacija s VA panelima. Sve ovisno o preferencijama, netko voli VA netko IPS teško je tu naći kompromis kad je LCD u igri. Navodno novi lcd Sony ZF9 ima to riješeno pa bi to trebao bit najbolji VA panel ikada ali i sa svim plusevima IPS-a što će rezultirati vjerojatnom cijenom u rangu OLED-a pa smo opet u nedoumici:) )

 

Slažem se, sada trenutačno kod nas OLED 55B8 ima za naše pojmove jako dobru cijenu, 10529 kn

 To je dosta realno za očekivati da će Sony AF9 Oled i ZF9 Led biti najbolji TV-i koji su izašli, ali očekuj cijenu negdje oko 20 tisuća za Oled, a ZF9 već biti još skuplji, negdje oko 25 tisuća kn, znači bit će daleko od best-buya. ZF9 će samo na temelju kuta gledanja sličnog oledu i odlično riješenog local dimminga zahvaljujući svom procesoru i naravo zvuka bit bolji od također preskupog Samsunga Q9F, time i najbolji LCD tv. AF9 bi mogao biti najbolji Oled ako smanje agresivni ABL, ali pošto su oledi svi tu negdje bit će preskup u odnosu na konkurenciju (5000+) za ništa ili malo dobitka. B8 je best buy po meni sto se može kupiti, a u rangu je xf9005 po cijeni, znaci oledi nisu skupi, lcd-i su skupi. Činjenica je da kad uspoređuješ kvalitetu slike, kod OLED-a nema nikakve degradacije u kvaliteti od najeftinijeg do flagshipa, dok kod LCD-a trebaš skroz do ZF9 ili Q9FN od 20 soma kuna, da bi ga stavio kraj recimo B8 koji će biti duplo jeftiniji, jer sve drugo je preslabo za usporedbu.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

 

Ova tablica je v1.0 i ima nekih dosta pogrešnih podataka, npr u stvarnosti 100hz imaju samo od 55SK8100 pa prema gore, nikako 7xxx i 6xxx. Mislim da je najtočniji Displayspecification, a koliko sam uspio vidjeti Sancta D isto navodi za 50UK6500-6750-6950 local dimming. Oni imaju direkt sve od LG EU-HR pa vjerujem da ipak imaju najtočnije podatke.

 

 

Tablica je OK, samo ju treba znati dobro pročitati, lijepo piše da je tih 100Hz Truemotion, a ima i druga tablica (malo niže na strani OLED/LCD tablica) gdje su još dodatne informacije. Kada gledam LG stranice, UK i DE ne navode local dimming, samo naša HR stranica... e taj dio mi je čudan... No dobro, ne idem na VA panel pa svejedno.

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bugarski forum ima tablice koje se dosta ažuriraju.

LG ............. 201620172018

Panasonic ... 2016 / 20172018

Philips ........ 2016 / 20172018

Samsung .... 2016 / 20172018

Sony .......... 2016 / 20172018

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...

Bugarski forum ima tablice koje se dosta ažuriraju.

LG ............. 201620172018

Panasonic ... 2016 / 20172018

Philips ........ 2016 / 20172018

Samsung .... 2016 / 20172018

Sony .......... 2016 / 20172018

 

I po toj tablici LG 50" A-MVA paneli nemaju Local dimming, navode global dimming što nije isto. Inače i oni imaju greškica, tipa α7 proc nije na svim LG OLED-ima, većina ima α9 proc...

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 12:01 (Mad Ant).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja sam govorio best buy za taj iznos. Ne može on kupit gore navedeni tv za isti iznos s ovim popustom. Znači bilo vama smiješno ili ne, za te "pare" teško da će kupit bolji tv, a ako misli dat 1500 do 2000 kn više onda ok, ali to više nije isto. Pa ako netko kupuje do 6000 ili 9000 kn tv je velika razlika barem po meni. Ako možeš dati Sony serije XE9 za ove novce onda ok. Ako i plati razliku kada ubaci 4k bluray nema šanse da vidi razliku u kvaliteti. Još mi samo treba netko da kaže da mu je bolje uzeti Samsung NU tipa NU8000+...Tv je smeće za novac koji košta.

GAMER
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
Flagship kaže...

 

Ova tablica je v1.0 i ima nekih dosta pogrešnih podataka, npr u stvarnosti 100hz imaju samo od 55SK8100 pa prema gore, nikako 7xxx i 6xxx. Mislim da je najtočniji Displayspecification, a koliko sam uspio vidjeti Sancta D isto navodi za 50UK6500-6750-6950 local dimming. Oni imaju direkt sve od LG EU-HR pa vjerujem da ipak imaju najtočnije podatke.

 

 

Tablica je OK, samo ju treba znati dobro pročitati, lijepo piše da je tih 100Hz Truemotion, a ima i druga tablica (malo niže na strani OLED/LCD tablica) gdje su još dodatne informacije. Kada gledam LG stranice, UK i DE ne navode local dimming, samo naša HR stranica... e taj dio mi je čudan... No dobro, ne idem na VA panel pa svejedno.

Modeli za UK i za DE nemaju baš explicit navedeno ali pod značajke se naglašava ultra luminence and local dimming, i to samo za UK6500,6750,6950. Budući da je LG.hr službeno istaknuo local dimming za 50UK6500-6750-6950 a onda i i shopovi u kojima se ti modeli prodaju kod nas onda mislim da su podaci i spec. vjerodostojni.  Sve u svemu dobro je i da LG ima VA panela makar i u 50" veličini:)

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
NathanDrek kaže...
Flagship kaže...

I kod puno skupljih i boljih tv takva je situacija s VA panelima. Sve ovisno o preferencijama, netko voli VA netko IPS teško je tu naći kompromis kad je LCD u igri. Navodno novi lcd Sony ZF9 ima to riješeno pa bi to trebao bit najbolji VA panel ikada ali i sa svim plusevima IPS-a što će rezultirati vjerojatnom cijenom u rangu OLED-a pa smo opet u nedoumici:) )

 

Slažem se, sada trenutačno kod nas OLED 55B8 ima za naše pojmove jako dobru cijenu, 10529 kn

 To je dosta realno za očekivati da će Sony AF9 Oled i ZF9 Led biti najbolji TV-i koji su izašli, ali očekuj cijenu negdje oko 20 tisuća za Oled, a ZF9 već biti još skuplji, negdje oko 25 tisuća kn, znači bit će daleko od best-buya. ZF9 će samo na temelju kuta gledanja sličnog oledu i odlično riješenog local dimminga zahvaljujući svom procesoru i naravo zvuka bit bolji od također preskupog Samsunga Q9F, time i najbolji LCD tv. AF9 bi mogao biti najbolji Oled ako smanje agresivni ABL, ali pošto su oledi svi tu negdje bit će preskup u odnosu na konkurenciju (5000+) za ništa ili malo dobitka. B8 je best buy po meni sto se može kupiti, a u rangu je xf9005 po cijeni, znaci oledi nisu skupi, lcd-i su skupi. Činjenica je da kad uspoređuješ kvalitetu slike, kod OLED-a nema nikakve degradacije u kvaliteti od najeftinijeg do flagshipa, dok kod LCD-a trebaš skroz do ZF9 ili Q9FN od 20 soma kuna, da bi ga stavio kraj recimo B8 koji će biti duplo jeftiniji, jer sve drugo je preslabo za usporedbu.

 AF9 OLED bit će skuplji od ZF9 LCD-a (65") što ne čudi jer ovi vodeći brandovi OLED drže top premium proizvodom. Kod nas će naravno biti astronomska cijena za oba tv kao i uvijek kad su u pitanju novi tv.

 

B8 je vani čak i skuplji od C8 (55") koji je već dosegao 1500€ ili ispod te cifre. 55XF9005 će biti dobra kupnja kod nas tek kada bude recimo 7500,  s 5 godina garancije, recimo u sljedećih 2-3 mjeseca:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 14:22 (Flagship).
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
@Flagship

Hvala.
Bacil sam malo pogled na 43" modele u '18 i čini se ko da ih je jako malo?
Dal to znači da je zapravo bolje ciljati na 49", budući da mi je sve više svakako i preskupo i preveliko?

Netflix i možda još koja slična platforma, apsolutni su prioritet.
U vezi toga, također sam pročital da nije dobar Android nego webOS 4.0 - točno?

Kut gledanja je nebitan jer nema publike osim mene, a soba je većinom mračni ambient.

I da ima BT ili barem 3.5mm izlaz.


Kaj bi dalo prema tome složiti, da je ak je ikako moguće ovogodišnji model?
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 15:16 (Armor).
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 

 

 

@Leon4rdo

 

Ne trebas doci kod mene istestirati! Nego ako mozes -znas pomoci! Pomogni ako zelis! ??
Valjda si se digo na lijevu nogu jutros, NP!

Nitko nije na mom wifi s nikim ne dijelim mrezu. 2 ujutro, sam na mrezi ko duh :)
Valjda je do njihove stranice ( Gledalica.com ). Router je odlican ( Asus AC 55 U ) 802.11a/g/b/n/ac 1167Mbps. Tako da nije do routera, jedino moze biti do zagusenosti weba! ? Nije problem snaci cu se! 😉✌️Lp!


Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 15:40 (veseli007).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sorry. Napisao si da ti ne radi nepoznati stream sa nepoznatog linka na tvojoj nepoznatoj mreži. Kako ti netko na osnovu tih podataka može reći nešto što ima smisla.

Zapravo, dobio si odgovor kako metodom eliminacije izolirat gdje može bit problem. NHF

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 17:03 (Leon4rdo).
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma NP, snaso sam se! Bitno da si ti pomogo! Drugi puta samo za tebe cu precizno sve navesti, sve podatke! Slucajno da te to ne izbaci iz ravnozeze, hebiga jutro je bilo, kaj ne! 😉✌️ Prepostvke metode eliminacije sve promasene! NHF😊
Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 17:14 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Flagship, ja danas bio u Pevecu pogledat onaj TCL U49P6046 u nadi da za to vrijedi dati novce, ali došao sam do zaključka da ne.

Po mom osobnom sudu boje su isprane, a čim se malo makneš u stranu još gore. Reprodukcija demo UHD snimke OK, ali upscalling SHD slike s naših TV kanala očajan. Sve nešto mutno i razmazano. Džaba što je garancija 5 godina kad ću nakon par mjeseci poželit da opće nema garancije i da krepa pa da si kupim nešt što ima sliku kak bog zapovjeda. Sony KD49XE7005BAEP u polici pokraj ima puuuno bolju sliku , pa čak i ono "kinesko smeće od Philips-a" 49PUS6501 iz 2016. što Garfield1 "reklamira" to puno bolje odrađuje. Čak sam ozbiljno doš'o u nedoumicu da kupim tog Philipsa, ali mi se čini malo previše dati 5300 kn za model iz 2016. godine.

Jel ima negdje Philips 50PUS7303 i koja je cijena?

Flagship, Zašto to ne valja (ako ne valja)?

 
Šta se još preporuća od Androida, UHD, 49-50" ?

Samo su svemir i ljudska glupost beskrajni. Ustvari, za ono prvo baš i nisam sasvim siguran.... A. Einstein
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 20:19 (Krepatil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ljudi, 

 

trebala bi mi preporuka TV-a koji bi se primarno koristio za igranje i gledanje filmova/serija. Budući da imam PS4 Pro, htio bih uzeti neki sa 4k koji ima HDR, a zbog serija bi htio da također preko usba ima mogućnost čitanja .srt fileova (znam da je ovo vjerojatno sad normalna stvar kod 99% današnjih TVa, ali s time mi se frend opekao pred par godina kad je uzimao nekog sonyja pa bolje biti safe than sorry). 

 

Što se veličine tiče uzeo bih nešto veće od 40", a cijena bi idealno bila u rangu 4-5k, 6k maksimalno.

 

Hvala unaprijed na savjetima :)

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
venom310 kaže...

Pozdrav ljudi, 

 

trebala bi mi preporuka TV-a koji bi se primarno koristio za igranje i gledanje filmova/serija. Budući da imam PS4 Pro, htio bih uzeti neki sa 4k koji ima HDR, a zbog serija bi htio da također preko usba ima mogućnost čitanja .srt fileova (znam da je ovo vjerojatno sad normalna stvar kod 99% današnjih TVa, ali s time mi se frend opekao pred par godina kad je uzimao nekog sonyja pa bolje biti safe than sorry). 

 

Što se veličine tiče uzeo bih nešto veće od 40", a cijena bi idealno bila u rangu 4-5k, 6k maksimalno.

 

Hvala unaprijed na savjetima :)

 https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-49sk8500.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Šteta je ovo ne kupiti 6300 kn.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Krepatil kaže...

Flagship, ja danas bio u Pevecu pogledat onaj TCL U49P6046 u nadi da za to vrijedi dati novce, ali došao sam do zaključka da ne.

Po mom osobnom sudu boje su isprane, a čim se malo makneš u stranu još gore. Reprodukcija demo UHD snimke OK, ali upscalling SHD slike s naših TV kanala očajan. Sve nešto mutno i razmazano. Džaba što je garancija 5 godina kad ću nakon par mjeseci poželit da opće nema garancije i da krepa pa da si kupim nešt što ima sliku kak bog zapovjeda. Sony KD49XE7005BAEP u polici pokraj ima puuuno bolju sliku , pa čak i ono "kinesko smeće od Philips-a" 49PUS6501 iz 2016. što Garfield1 "reklamira" to puno bolje odrađuje. Čak sam ozbiljno doš'o u nedoumicu da kupim tog Philipsa, ali mi se čini malo previše dati 5300 kn za model iz 2016. godine.

Jel ima negdje Philips 50PUS7303 i koja je cijena?

Flagship, Zašto to ne valja (ako ne valja)?

 
Šta se još preporuća od Androida, UHD, 49-50" ?

 Što se tiče TCL televizora, sam več napisao nešto oko toga što si i sam zapazio..Jednostavno TCL ne prikazuje dobro sadržaje nižih resolucija, a još slabiji je kod pokretne resolucije:) A što se tiče Philips modela 7303 ga imaš ovdje.

 

https://www.elipso.hr/prilika/philips-50pus7303-akcija-ljeto-2018/

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
venom310 kaže...

Pozdrav ljudi, 

 

trebala bi mi preporuka TV-a koji bi se primarno koristio za igranje i gledanje filmova/serija. Budući da imam PS4 Pro, htio bih uzeti neki sa 4k koji ima HDR, a zbog serija bi htio da također preko usba ima mogućnost čitanja .srt fileova (znam da je ovo vjerojatno sad normalna stvar kod 99% današnjih TVa, ali s time mi se frend opekao pred par godina kad je uzimao nekog sonyja pa bolje biti safe than sorry). 

 

Što se veličine tiče uzeo bih nešto veće od 40", a cijena bi idealno bila u rangu 4-5k, 6k maksimalno.

 

Hvala unaprijed na savjetima :)

 Ja bi ti preporučio taj veoma dobar model sa VA panelom..

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-49pus7503-12-3d-televizor-cijena-49-125-cm-led-full-hd-ultra-hd-61278851

 

Ili taj veoma dobar model sa IPS Nano Cell panelom..

 

https://www.makspro.hr/audio-i-video/televizori/4k-tv-ultra-hd/led-tv-philips-49pus8303.html

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Krepatil kaže...

Flagship, ja danas bio u Pevecu pogledat onaj TCL U49P6046 u nadi da za to vrijedi dati novce, ali došao sam do zaključka da ne.

Po mom osobnom sudu boje su isprane, a čim se malo makneš u stranu još gore. Reprodukcija demo UHD snimke OK, ali upscalling SHD slike s naših TV kanala očajan. Sve nešto mutno i razmazano. Džaba što je garancija 5 godina kad ću nakon par mjeseci poželit da opće nema garancije i da krepa pa da si kupim nešt što ima sliku kak bog zapovjeda. Sony KD49XE7005BAEP u polici pokraj ima puuuno bolju sliku , pa čak i ono "kinesko smeće od Philips-a" 49PUS6501 iz 2016. što Garfield1 "reklamira" to puno bolje odrađuje. Čak sam ozbiljno doš'o u nedoumicu da kupim tog Philipsa, ali mi se čini malo previše dati 5300 kn za model iz 2016. godine.

Jel ima negdje Philips 50PUS7303 i koja je cijena?

Flagship, Zašto to ne valja (ako ne valja)?

 
Šta se još preporuća od Androida, UHD, 49-50" ?

Tko zna u kojem mode je bio taj tcl, s kojim postavkama itd. Znao sam vidit televizore i od 20000kn koji su imali jako lošu sliku s tih naših sd kanala pa ne možemo onda reći da npr 65" premium samsung, lg ili sony nije dobar a da prvo nismo vidjeli kako je sve podešeno. Jedino OLED izgleda uvijek bolje od svih bez obzira koji je izvor signala ali zato je potrebno izdvojiit barem 10000 kn:)

 

Ja sam na nekoliko mjesta vidio baš taj P6046 i dobro je izgledao sd signal (nova, rtl). Svi VA paneli s kutevima gube, to je tako i na televizorima koji koštaju puuno više novaca od tcl-a. Darko je u recenziji TCL P6046 ocjenio dobrim tv-om, za taj novac svakako ok izbor.

 

http://hdtelevizija.com/2017/07/02/tcl-u55p6046-uhd-hdr-android-tv-recenzija/

 

Vjerojatno najbolji izbor bio bi Sony 55XE8505/8577 ali tog modela više nema nigdje, za 6000 to je best buy. Pa ako naletiš na takav bit će ok. Naravno da se bilo koji tv iz 2016. ne kupuje kad smo na već skoro na pragu 2019. godine;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 21:40 (Flagship).
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Televizore u prodajnim centrima ne valja uopce gledat. Recenzija i kalibracija daju puno vise informacija nego snimka 1080p nekompresiranog nogometa iz 2016. koja se vrti citav dan.

 

Prvo sto rade citave dane te se paneli strasno zagrijavaju pa i stariji modeli degradiraju. Drugo sto ga prodavaci nepotrebno rastimaju sa standardnih postavki dosta cesto, ili da pokazu sto postavke nude ili sto misle da znaju vise od tvornicke kalibracije.

TCLovi paneli su jako dobri za one koji traze prosjecno dobru crnu za 2018. i malen input lag. Za taj budzet su vjerojatno najbolji. Svaki drugi televizor koji vidim u Americi je TCL. Najveca prednost im je softver i konektivnost, medutim u HR to bas i nema smisla kad se stvari tipa Hulu, Prime Video itd. ne podrzavaju u punom spektru. Takoder su u HR malo iznad preporucene cijene.

No na kraju krajeva to su edge led televizori, local dimming je tu, ali slika se ne moze bas usporediti s TVima koji kostaju duplo.

 

Da kupujem televizor u 2018. ne bih kupovao nista drugo osim Sonya X800 ili X900 (U Europi je to XE90). Bilo sto iznad toga nije vrijedno ako nije OLED imho.

 

Bacio bi pogled i na Samsunga serije 8 (MU8000 ili NU8000). Neku jeftiniju alternativu uz bok TCLa je LG serija UJ6300. 

 

 

Ako pare nisu problem...bez razmisljanja B8 ili C8 od LGa.

 

Philips po meni jedino dolazi u igru kada je rijec o modelu 803. Ali ako ce doc skuplji od LG B8...onda ga samo kupuju oni koji pate na dizajn.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 22:00 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@Armor, 49" a da je ipak kvalitetniji je skuplji od 4tkn. Posebno novi i ako imaju 100hz panele, ništ ispod 6tkn. Bez obzira android ili webOS itd takvi tv koštaju.

 

Za 6300 već spomenuti LG 49SK8500 je vrlo dobar izbor, Sony u toj veličini je 49XF85xx no tu je cijena još viša. Eventualno onaj prošlogodišnji 49XE80xx s androidom ali IPS panelom što kod Sonyja nije baš omiljen izbor. Samsung tek od 55" ima 100Hz ali cijene su visoke.

 

 

@Mitch, TCL EU model P6046 ima Direct led. Ono što je šteta da TCL nema modela za nas u EU kao što ima za USA; npr onaj već sad poznati 55R617, s tom cijenom od $600 pravi killer i best buy:) Za klasu i više bolji od ovih koji se ovdje prodaju.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 22:44 (Flagship).
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne znamo dal je opet neka greška ali ako je ova cijena točna onda je ovo dobra ponuda, UE55NU8002 za 6530 kn:)

 

https://www.bijela-tehnika.com/samsung-led-tv-55nu8002-uhd-smart/02411455/product/

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 22:55 (Flagship).
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAMSUNG-UE55NU7172UXXH/

 

Kupiti ili ne? Budžet mi je maksimalno 5000kn. Unaprijed zahvaljujem na konstruktivnim savjetima:)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

65" LG C8 na ekupi trenutno za 17900 Kn !!! Tko je ovo planirao sad je prilika

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...

65" LG C8 na ekupi trenutno za 17900 Kn !!! Tko je ovo planirao sad je prilika

 Samo momenat da prodam bubreg. 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...

65" LG C8 na ekupi trenutno za 17900 Kn !!! Tko je ovo planirao sad je prilika

 Nekako mi LG 55" B8 za 10K i kusur kuna izgleda puno primamljivije!!

https://www.ekupi.hr/LG-OLED-TV-OLED55B8PLA-UHD-SMART-1323909.aspx

AUDIOFIL
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...
Pixel kaže...

65" LG C8 na ekupi trenutno za 17900 Kn !!! Tko je ovo planirao sad je prilika

 Nekako mi LG 55" B8 za 10K i kusur kuna izgleda puno primamljivije!!

https://www.ekupi.hr/LG-OLED-TV-OLED55B8PLA-UHD-SMART-1323909.aspx

 To je dobra cijena a ne tamo 10" veci TV skuplji za 7400kn.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Binac6 kaže...
volegradele kaže...
Pixel kaže...

65" LG C8 na ekupi trenutno za 17900 Kn !!! Tko je ovo planirao sad je prilika

 Nekako mi LG 55" B8 za 10K i kusur kuna izgleda puno primamljivije!!

https://www.ekupi.hr/LG-OLED-TV-OLED55B8PLA-UHD-SMART-1323909.aspx

 To je dobra cijena a ne tamo 10" veci TV skuplji za 7400kn.

 Ovo je najniza cijena otkad gledam kupit OLED TV,prvi put kad sam gledao bila je preko 13Kkn,sad dal jos malo cekat ili jamit!!??

AUDIOFIL
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Binac6 kaže...
volegradele kaže...
Pixel kaže...

65" LG C8 na ekupi trenutno za 17900 Kn !!! Tko je ovo planirao sad je prilika

 Nekako mi LG 55" B8 za 10K i kusur kuna izgleda puno primamljivije!!

https://www.ekupi.hr/LG-OLED-TV-OLED55B8PLA-UHD-SMART-1323909.aspx

 To je dobra cijena a ne tamo 10" veci TV skuplji za 7400kn.

https://www.ekupi.hr/LG-OLED-TV-OLED65C8PLA-1323907.aspx

 

55B8 dobra cijena, slažem se ali C8 je bolji OLED i uvijek je razlika u cijeni bila oko 1000€ za tih 10 incha (mada sada u 2018 i manja budući da su cijene OLED-a dosta pale općenito) S obzirom da ni vani nije nešto jeftiniji onda je ovih 17900 za 65C8 odlična cijena;) Pa slabiji C7 je još uvijek skuplji a prošle godine mislim da je 65C7 bio blizu 30000 kn!

 

Pogotovo kad pogledamo cijene onih preskupih samsung qled-a npr QE65Q9 25000 i više.

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice