Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.983
|
čitano: 14.509.488
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nakon par dana razmišljanja - u rangu do 3000 kn - odlučio sam se za LG 43UK6470PLC. Nadam se da nisam pogriješio. Samsung UE43NU7122KXXH je bio nešto jeftiniji, a i izgledao je dosta ljepše, međutim, po preporukama sam stekao da je, unatoč ne baš sjajnom dizajnu, LG bolja opcija glede kvalitete slike. 

 

Zna netko možda gdje se može kupiti LED traka kao ova ovdje, a da se može kod nas uzeti tako da ne moram čekati mjesec dana na dostavu, naravno pod uvjetom da nije 200+ kn što sam i sam našao, a to mi nema apsolutno nikakvog smisla toliko dati. Ili općenito ako netko ima štogod pametno za dodati glede tih LED traka, gdje što i kako je najbolje uzeti. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tražim po stranim listama koji 65" TV od ovih u ponudi naših shopova podržava chroma 4:4:4 subsampling no nisam baš uspješan. Dakle zanima me što je dno ponude za 65" po cijeni a da je 4:4:4 pokriven. Pa ako je netko to već tražio molio bi neki hint.

Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Molim preporuku za TV od 55'' za do 6k. Po mogućnosti što kvalitetnije, koliko kuzim po forumu LG i Samsung su br.1 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nigdje nevidim recenzije novih VIVAX UHD modela....nekako reklamiraju kvalitetnu proizvodnju...cijena je ok...izgledaju ozbiljno....prvi modeli su neloši bili...ovi novi UHD modeli,kakvi su?Jeli iko ima ikakva iskutva?Čisto me trese znatiželja...

 

VIVAX IMAGO LED TV-65UHD121T2S2_EU

 

Dijagonala 65“ / 165 cm, Maksimalna rezolucija 3840x2160, Svjetlina 260 cd/m2, Kontrast 4000:1,, VESA 400 x 200, Composite 1, HDMI 3, 1, USB 2, Hotel mode, 400Hz CME, DVB-T2/C/S2 H.265

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 23:33 (bogy333).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tascam kaže...
bogy333 kaže...

https://edigital.hr/led-televizori/lg-oled55b8pla-webos-40-smart-oled-televizor-p573903?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

9645kn.....i na 95% sam da ga "mrknem"........taman ga gledam i ovaj sad tvoj post je boostao odluku!

 Pročitaj na netu recenzije o E Digitalu prije nego ga "mrkneš"

 Dosad kupio 3 televizije u njih i to na otok Vis....u Rogoznicu su kasnili 7 dana i poslali tablet besplatno....predobri bar meni,osobno iskustvo!Ne znam za inače!Ali mislim da su svi kao i doktori,nekome dobar nekome ajme!

6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

imao sam i ranije pozitivno iskustvo s e digitalom kad su mi zamijenili SSd star tri godine (gar. bila 5),zbog toga sam i kupio kod njih TV...

poslije sam čitao na ovom forumu dosta loših iskustava s njima ali eto, imam pravo iznijeti pozitivno...

 

na tj temi su me psihopate napale da izmišljam, lažem, nisam mogao vjerovati kojih kretena ima na forumu...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bogy333 kaže...

Nigdje nevidim recenzije novih VIVAX UHD modela....nekako reklamiraju kvalitetnu proizvodnju...cijena je ok...izgledaju ozbiljno....prvi modeli su neloši bili...ovi novi UHD modeli,kakvi su?Jeli iko ima ikakva iskutva?Čisto me trese znatiželja...

 

VIVAX IMAGO LED TV-65UHD121T2S2_EU

 

Dijagonala 65“ / 165 cm, Maksimalna rezolucija 3840x2160, Svjetlina 260 cd/m2, Kontrast 4000:1,, VESA 400 x 200, Composite 1, HDMI 3, 1, USB 2, Hotel mode, 400Hz CME, DVB-T2/C/S2 H.265

 ovdje ne znam da ga je netko kupio.

no, ne treba odbaciti takav tv posebno jer se kod Protecta može doplatiti dodatno jamstvo.

 

nisam vidio niti jedan taj tv uživo.

ako negdje nađem u trgovini malo ću ga istestirati.

imam jedan stick koji stalno nosim u sa sobom uz ključeve sa Sd, HD materijalom, sportom pa kad naletim isprobat ću.

može to biti dobro, cijene su super.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Baš gledam 55" C8, izgleda su najbolje akcije ipak prošle tijekom 10. i 11. mj.

Deckard
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Cool B8 na akciji ali samo 65". Stvarno imaju retardirane akcije u zadnje vrijeme. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...

Cool B8 na akciji ali samo 65". Stvarno imaju retardirane akcije u zadnje vrijeme. 

 Akcija nije nista bolja, samo su turnuli bezvezne mobitele u paket. Za V30 koji trazim bi trebao kupiti W8, ma lol. I cijene su za neke vise nego u ljeti, pa vi kupujte...

 

Za nekoliko mjeseci dolaze novi OLED-i, tada nitko nece htjeti taknuti stare po takovim cijenama koje drze. K'o ih j..., mene su odbili sa takovim nacinom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 8:35 (Mad Ant).
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

55b8 je 12 milja, a sk8500 nikako da padne... 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/lg-sancta-claus/

 

Netko se opet teže zlagao na banneru, nije 5 godina tvorničkog, već dodatne 3 godine Protecto osiguranje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...

55b8 je 12 milja, a sk8500 nikako da padne... 

 Nema veze, gotovo je ionako, slijedeće se gleda u 3. i 6. mjesecu za nove. I BTW B8 je bio 11K, a sada je 13K.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

 Nema veze, gotovo je ionako, slijedeće se gleda u 3. i 6. mjesecu za nove. I BTW B8 je bio 11K, a sada je 13K.

Gledam baš slovenski BigBang, oni su znali imati dobre akcije, kod njih je 55" C8 trenutno 2000€ , B8 ide za oko 1500€ kad se izjednači cijena. Kod nas se B8 mogao već nabaviti za sitno iznad 9k kn a C8 parsto kuna iznad 10k kn i to na više mjesta (SD, ekupi, mall.hr...). To je sad neka novija filozofija kroz Advent, pa kad ne prodaju bacit će na akciju poslije Nove godine kad će im dućani ionako biti prazni. Ili će možda svi ipak čekati rasprodaje. I Amazon mi je ove godine malo sumnjiv. Uglavnom igre mačke i miša, pa ko koga nadmudri. Mene je C8 izašao 10400kn s produljenim jamstvom (zapravo Protecto osiguranjem koje se i sad dila pod nazivom "tvorničko") kad sam prodao mob koji je došao s telkom, mislim da je u jednom momentu negdje bio još 100-200kn jeftiniji na BF ako se ne varam ili tako nekako kad se sve zbrojilo i oduzelo.

Deckard
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vezano za LED trake... ima u Chipoteki trenutno 5 m RGB za 149 Kn.

 

https://www.chipoteka.hr/artikl/99965/led-set-dekorativni-rgb-5m300x5050-led-ip65-6070850470

 

Najbolja ponuda je bila prije tjedan dva u Kauflandu gdje je takva bila 100 kn.

 

 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
Striko2009 kaže...

55b8 je 12 milja, a sk8500 nikako da padne... 

 Nema veze, gotovo je ionako, slijedeće se gleda u 3. i 6. mjesecu za nove. I BTW B8 je bio 11K, a sada je 13K.

 

ma... kupit cu si neku 55UK i ne se sisaju, izdraz ce god, dvije pa ce onda valjda oled-i biti na normalnijim razinama, a ovaj u spavacu 

I believe Wi can Fi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
bogy333 kaže...

Nigdje nevidim recenzije novih VIVAX UHD modela....nekako reklamiraju kvalitetnu proizvodnju...cijena je ok...izgledaju ozbiljno....prvi modeli su neloši bili...ovi novi UHD modeli,kakvi su?Jeli iko ima ikakva iskutva?Čisto me trese znatiželja...

 

VIVAX IMAGO LED TV-65UHD121T2S2_EU

 

Dijagonala 65“ / 165 cm, Maksimalna rezolucija 3840x2160, Svjetlina 260 cd/m2, Kontrast 4000:1,, VESA 400 x 200, Composite 1, HDMI 3, 1, USB 2, Hotel mode, 400Hz CME, DVB-T2/C/S2 H.265

 ovdje ne znam da ga je netko kupio.

no, ne treba odbaciti takav tv posebno jer se kod Protecta može doplatiti dodatno jamstvo.

 

nisam vidio niti jedan taj tv uživo.

ako negdje nađem u trgovini malo ću ga istestirati.

imam jedan stick koji stalno nosim u sa sobom uz ključeve sa Sd, HD materijalom, sportom pa kad naletim isprobat ću.

može to biti dobro, cijene su super.

 I meni se čini...non stop reklamiraju nekakav proizvodni program u Rugvici kod Zagreba,kako svaki TV prođe 4 sata rada da se ustanovi kvaliteta...nekako sam uvijek bagatelizirao VIVAX,čak sam bio uvjerenja da je K-PLUS elektronički ali izgleda da su podosta uložili u rast i razvoj firme....i to jamstvo.Nebi taj protecto nudia usluge 3g dodatne garancije da nema kvalitete!Baš će mi bit drago vidit recenziju VIVAXA!!! (kupujmo Hrvatsko)....ništa LG i Samsung....za 5g VIVAX & NOA

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 9:58 (bogy333).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...

ma... kupit cu si neku 55UK i ne se sisaju, izdraz ce god, dvije pa ce onda valjda oled-i biti na normalnijim razinama, a ovaj u spavacu 

 Ja sam odustao od ovogodišnjih, novci idu u novi auto.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bogy333 kaže...

 I meni se čini...non stop reklamiraju nekakav proizvodni program u Rugvici kod Zagreba,kako svaki TV prođe 4 sata rada da se ustanovi kvaliteta...nekako sam uvijek bagatelizirao VIVAX,čak sam bio uvjerenja da je K-PLUS elektronički ali izgleda da su podosta uložili u rast i razvoj firme....i to jamstvo.Nebi taj protecto nudia usluge 3g dodatne garancije da nema kvalitete!Baš će mi bit drago vidit recenziju VIVAXA!!! (kupujmo Hrvatsko)....ništa LG i Samsung....za 5g VIVAX & NOA

 

Exclusive tour of LG's OLED R&D and manufacturing facilites in South Korea

 

 

Znam da nije baš usporedba, ali onda na kraju, o kakovoj kvaliteti govorimo?

 

p.s. prozori

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
bogy333 kaže...

 I meni se čini...non stop reklamiraju nekakav proizvodni program u Rugvici kod Zagreba,kako svaki TV prođe 4 sata rada da se ustanovi kvaliteta...nekako sam uvijek bagatelizirao VIVAX,čak sam bio uvjerenja da je K-PLUS elektronički ali izgleda da su podosta uložili u rast i razvoj firme....i to jamstvo.Nebi taj protecto nudia usluge 3g dodatne garancije da nema kvalitete!Baš će mi bit drago vidit recenziju VIVAXA!!! (kupujmo Hrvatsko)....ništa LG i Samsung....za 5g VIVAX & NOA

 

Exclusive tour of LG's OLED R&D and manufacturing facilites in South Korea

 

 

Znam da nije baš usporedba, ali onda na kraju, o kakovoj kvaliteti govorimo?

 

p.s. prozori

 Ma nekažem ništa,vjerojatno si u pravu....ali malo lokal patriotizma i vjera u Jozu&Matu da mogu sklepat nešto neloše 

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
U Mall.hr neki brutalni popusti na velike dijagonale...i još hdd 1tb na poklon uz free dostavu:

LG65UK6300MLB-----5400kn

Samsung UE65NU7092-----5.599 Kn

LG 65UK6470PLC-----5.599 Kn

Philips 65PUS6503/12-----5.999 Kn

Samsung UE65NU7172-----6.199 Kn

Philips 65PUS6703/12------6.649 Kn

Sony KD-65XF7005-----6.799 Kn

Ima ih još ali ovo su kao za svaki džep....jeli ijedan model vrijedan uloga?Po vašem mišljenju....dosta ljudi traži novi TV a nemaju 10k kuna......

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...
Mad Ant kaže...
Striko2009 kaže...

55b8 je 12 milja, a sk8500 nikako da padne... 

 Nema veze, gotovo je ionako, slijedeće se gleda u 3. i 6. mjesecu za nove. I BTW B8 je bio 11K, a sada je 13K.

 

ma... kupit cu si neku 55UK i ne se sisaju, izdraz ce god, dvije pa ce onda valjda oled-i biti na normalnijim razinama, a ovaj u spavacu 

Fakat nikako da padne cijena tom sk 8500..

@Striko sta ces uzimat..uk 6950?

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
karlito13 kaže...
Striko2009 kaže...

Fakat nikako da padne cijena tom sk 8500..

@Striko sta ces uzimat..uk 6950?

 

ma lud sam vec, bio sam siguran da cu upiknut sk8500 za BF i sad ispada da sam ga trebao uzet u 10mj kad je bio najjeftiniji... 

prst mi je na okidacu a u igri ili 55uk7550 ili 55uk6950... sve nekako otezem u nadi da ce sk85 pasti ispod 7k... 

 

vidim i ti se jos przis u odlukama? 

I believe Wi can Fi...
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...
karlito13 kaže...
Striko2009 kaže...

Fakat nikako da padne cijena tom sk 8500..

@Striko sta ces uzimat..uk 6950?

 

ma lud sam vec, bio sam siguran da cu upiknut sk8500 za BF i sad ispada da sam ga trebao uzet u 10mj kad je bio najjeftiniji... 

prst mi je na okidacu a u igri ili 55uk7550 ili 55uk6950... sve nekako otezem u nadi da ce sk85 pasti ispod 7k... 

 

vidim i ti se jos przis u odlukama? 

 Pa da,kod mene isto kao i kod tebe.. cemo cekat ,nesto drugo ili kao sto kaze @Mad Ant čekat i dalje....:))

11 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

isprika na offtopicu, no vezano je uz narudžbu televizora, pa da pitam

kako se pobogu prijaviti na sancta domenica newsletter da bi ostvario 10% popusta?

ima gore tab "newsletter", kad klikneš velikim slovima piše "prijavi se i uštedi", ali ne kužim što kliknuti da bi se prijavio i gdje upisati mejl ili što već

ili sam toliko ćorav ili glup, nemam pojma, pomagajte

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
picajzla0707 kaže...

isprika na offtopicu, no vezano je uz narudžbu televizora, pa da pitam

kako se pobogu prijaviti na sancta domenica newsletter da bi ostvario 10% popusta?

ima gore tab "newsletter", kad klikneš velikim slovima piše "prijavi se i uštedi", ali ne kužim što kliknuti da bi se prijavio i gdje upisati mejl ili što već

ili sam toliko ćorav ili glup, nemam pojma, pomagajte

 probaj s microsoft edge, meni je jedino u njemu radilo to

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...

 ma lud sam vec, bio sam siguran da cu upiknut sk8500 za BF i sad ispada da sam ga trebao uzet u 10mj kad je bio najjeftiniji... 

prst mi je na okidacu a u igri ili 55uk7550 ili 55uk6950... sve nekako otezem u nadi da ce sk85 pasti ispod 7k... 

 

 ako ima škeš daj ga nekome tko ga zna čuvati i reci da ti ga ne daje još neko vrijeme...

nemoj biti poput mene 

kad nešto kupujem imam obuzeto prisilni poremećaj i kupim isti dan zato i nemam 5 godina gar. na tv..nisam mogao čekati još mjesec dana za pet godina garancije 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
picajzla0707 kaže...

isprika na offtopicu, no vezano je uz narudžbu televizora, pa da pitam

kako se pobogu prijaviti na sancta domenica newsletter da bi ostvario 10% popusta?

ima gore tab "newsletter", kad klikneš velikim slovima piše "prijavi se i uštedi", ali ne kužim što kliknuti da bi se prijavio i gdje upisati mejl ili što već

ili sam toliko ćorav ili glup, nemam pojma, pomagajte

 ovdje se regaj...ne valja im trenutno link  https://www.sancta-domenica.eu/customer/account/login/

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 13:13 (Anđeo bez falinge).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice