Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.558
|
čitano: 14.332.336
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

 ovdje se regaj...ne valja im trenutno link  https://www.sancta-domenica.eu/customer/account/login/

 zahvaljujem kolega, na onom linku kad sam otvorio nigdje nije bilo taba za registraciju

nije mi baš bilo jasno kako se fucking pretplatiti na newsletter kad nema registracije, logina niti imaš na što kliknut za newsletter

 

još jedno pitanje - jel da odmah kod registracije stavim kvačicu za newsletter ili da se regam bez toga pa onda idem na promo stranicu da bi dobio 10% popusta?

ili je svejedno? i kako stigne popust - odmah ga uračunaju ili dobiješ neki kod na mejl?

i jel ima još neki kod za popust (malo sam pohlepan obzirom da su ionako dobre akcije, ali ako mogu bakuti uštediti još koju kunu, zašto ne)

 

btw. odlučio sam se za lg 50UK6470 jer je na ovoj akciji, koliko mi se čini, jeftiniji od 50UK6300, a inače je skuplji

pa i ta prednost magic remote za bakutu nije prednost, jer je vjerojatno kompliciraniji, no nekako će se valjda naviknut

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
picajzla0707 kaže...

nije mi baš bilo jasno kako se fucking pretplatiti na newsletter kad nema registracije, logina niti imaš na što kliknut za newsletter

 

još jedno pitanje - jel da odmah kod registracije stavim kvačicu za newsletter ili da se regam bez toga pa onda idem na promo stranicu da bi dobio 10% popusta?

ili je svejedno? i kako stigne popust - odmah ga uračunaju ili dobiješ neki kod na mejl?

i jel ima još neki kod za popust (malo sam pohlepan obzirom da su ionako dobre akcije, ali ako mogu bakuti uštediti još koju kunu, zašto ne)

 

btw. odlučio sam se za lg 50UK6470 jer je na ovoj akciji, koliko mi se čini, jeftiniji od 50UK6300, a inače je skuplji

pa i ta prednost magic remote za bakutu nije prednost, jer je vjerojatno kompliciraniji, no nekako će se valjda naviknut

 prihvati sve što traže.

ne sjećam se točno kad sam kupovao i regao se, jesam li odmah dobio npr Z6ft456 za kupnju, mislim da jesam...

bit će sve u redu, samo obavi sve što traže, adresa, mob itd..., sve ćeš vidjeti...

na jedan mail i tvoj Cv daju 10% vaučer i samo to je pravilo.

newslettera se ionako poslije odjaviš što znaš i sam... 

sretno

Lp

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 13:48 (Anđeo bez falinge).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
 ako ima škeš daj ga nekome tko ga zna čuvati i reci da ti ga ne daje još neko vrijeme...

nemoj biti poput mene 

kad nešto kupujem imam obuzeto prisilni poremećaj i kupim isti dan zato i nemam 5 godina gar. na tv..nisam mogao čekati još mjesec dana za pet godina garancije 

 

keš zena cuva, to nije problem... 

 

ali imam osjecaj nakon BF kao da me Djed Mraz prevario...  

I believe Wi can Fi...
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

 prihvati sve što traže.

ne sjećam se točno kad sam kupovao i regao se, jesam li odmah dobio npr Z6ft456 za kupnju, mislim da jesam...

bit će sve u redu, samo obavi sve što traže, adresa, mob itd..., sve ćeš vidjeti...

na jedan mail i tvoj Cv daju 10% vaučer i samo to je pravilo.

newslettera se ionako poslije odjaviš što znaš i sam... 

sretno

Lp

 kujac sam dobio 

 

došla su dva mejla, jedan s dobrodošli u sd i drugi - uspješna pretplata na newsleter

u niti jednom nema nikakvog koda...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da i ja sam se zagledao u ove akcije.

Nedavno sam uzeo ps4pro i znam da uk 6300 i uk6470 imaju dobar inputlag za igranje. Ne znam koja je razlika u ta dva tv-a osim u dizajnu. Ne sumnjam da će biti dobri za igranje ali me strah slike na običnim programima.

Nisam zahtjevni korisnik i uglavnom gledam tv sa svjetlom tako da me ova crna dok se gleda bez svjetla ne brine. Brine me da nije slika na SD signalu lošija od recimo uk6950 ili uk7550.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
picajzla0707 kaže...

 kujac sam dobio 

 

došla su dva mejla, jedan s dobrodošli u sd i drugi - uspješna pretplata na newsleter

u niti jednom nema nikakvog koda...

 pošalji im mail ili nazovi stoku...

mora biti kod...

ili je kod kad ukucavaš kupovinu...provjeri, rekao sam ti bit će sve ok...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo ja baš sad probao taj kod,čitam vas pa rekoh da probam,upravo se registrirao i sve radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
buudaa kaže...

Da i ja sam se zagledao u ove akcije.

Nedavno sam uzeo ps4pro i znam da uk 6300 i uk6470 imaju dobar inputlag za igranje. Ne znam koja je razlika u ta dva tv-a osim u dizajnu. Ne sumnjam da će biti dobri za igranje ali me strah slike na običnim programima.

Nisam zahtjevni korisnik i uglavnom gledam tv sa svjetlom tako da me ova crna dok se gleda bez svjetla ne brine. Brine me da nije slika na SD signalu lošija od recimo uk6950 ili uk7550.

ja sam gledao za ove jeftinije, jer uzimam tv za baku od 85 godina

prvo sam mislio uzeti uk6300 jer je jeftiniji i jer bakuti nije baš nužan magic remote

 

no, poslije su mi kolege objasnili da 6470 ima nekih prednosti i kod kvalitete slike, a ovom akcijom me ispadne jeftiniji od uk6300 pa sam htio uzet njega

međutim, sad me hebe ta prijava na newsletter, najrpije je sam išao na link s foruma koji te vodi na  http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/lg-sancta-claus/ 

 

na toj stranici uopće nemaju link za registraciju, login ili bilo šta

no onda mi je drugi kolega dao link na stranicu za prijavu, odnosno "normalnu" stranicu sd, gdje ima u gornjem desnom uglu uobičajeni gumb za prijavu ili za već otvoreni račun

nabijem ih na nižepotpisanog s ovom gore stranicom promocija koja očito veze nema s normalnom stranicom, pola sata sam bauljao po njoj tražeći kako se prijaviti na newsletter

a sad kad sam se prijavio, nisam dobio nikakav popust koji reklamiraju 

 

majke im ga spalim, sad zamišljam kako bi moja bakuta se snašla na tome i izvukla popust kad sam ja ispao ovoliki tudum

uglavnom poslao sam upit na korisničku podršku pa ću vidjeti što je s popustom

 

torente 35 kaže...

Evo ja baš sad probao taj kod,čitam vas pa rekoh da probam,upravo se registrirao i sve radi.

 a gdje si dobio kod?

meni su stigle ove dvije poruke i nigdje u njima koda

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 14:34 (picajzla0707).
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Na mail,isto dvije poruke dobio,u drugoj je bio kod.

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

pici...

budi umjereno agresivan, objasni im i to da ne želiš primiti kući otvaranu kutiju televizora....i tak to ... 

nisu oni ni pametniji od nas niti nas mogu preveslati, samo čvrsto...bez pretjerane sile... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

pici...

budi umjereno agresivan, objasni im i to da ne želiš primiti kući otvaranu kutiju televizora....i tak to ... 

nisu oni ni pametniji od nas niti nas mogu preveslati, samo čvrsto...bez pretjerane sile... 

neću ništa niti naručivati ukoliko mi ne isporuče kod za popust

reklamiraju taj newsletter i uštedu, a ono tjorak

 

inače, kako komuniciraš s njima za tu otvaranu/neotvaranu kutiju prilikom narudžbe, naručiš pa se odmah potom prijetiš na kontakt službu ili nešto drugo?

 

EDIT:

još jedno pitanje

obzirom da bakuta želi tv objesiti na zid kao sliku, jel ima preporuka jeftinog, a dobrog nosača

bitno je da se može bar malo nagnuti gore-dolje i lijevo-desno (nije nužna ona rasklopiva ruka), a da je istovremeno solidan za tih 10kg koje mora nositi

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 14:51 (picajzla0707).
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ništa specijalno.

nazvao sam ih i rekao da neću pruzeti uređaj odn. kutiju u kojoj je zapakiran ako primjetim u bilo kojem dijelu da je manipulirano s njom, odn da je otvarana....

javili su se i rekli da će biti sve unajboljem redu, kako je i bilo....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 15:03 (Anđeo bez falinge).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

ništa specijalno.

nazvao sam ih i rekao da neću pruzeti uređaj odn. kutiju u kojoj je zapakiran ako primjetim u bilo kejemu dijelu da je manipulirano s njom, odn da je otvarana....

javili su se i rekli da će biti sve unajboljem redu, kako je i bilo....

 ondak dobro, tako ću i ja napraviti ako mi pošalju kod

ako ne pošalju kod, odjavit ću se i neću šibicu kupiti preko njih

ali ću im se zato nakačit na leđa kao bijesna mačka, prijavit ih za nepoštenu trgovačku praksu i tražiti od inspekcije da ih se kazni, s višestrukim provjerama slučaja ako treba

 

neće im ova moja jebada s traženjem linka za prijavu na stupidnoj stranici promocija i ovo s kodovima koje nisu poslali, iako ih reklamiraju, proći samo tako

baš su mi digli živce, nabijem i njih i onoga tko im je slagao sustav s takvim idiotskim greškama ili namjerno složenim komplikacijama

 

mislim, evo pogledaj razliku normalne stranice (https://www.sancta-domenica.hr/) gdje gore desno imaš košaricu ili link za prijavu/registraciju i ove stranice s promocijama (http://promocije.sancta-domenica.hr/) gdje gore desno nemaš ništa i nema načina za prijavu na toj stranici promocija, da ne govorimo da je "not secured"

baci oko na slike dolje i razlike u gornjem desnom uglu dviju naizgled potpuno istih stranica, vidi kako im na promociji fali desno gore ikakav link na košaricu ili prijavu

 

pa jel to normalno da su im stranice složene tako stupidno i da se čovjek mora toliko izjebat da bi se prijavio

da ne spominjem ovo s kodovima koji nekom stignu, a nekom ne

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa,

 

samo jedno upozorenje na cigane iz Santa Domenice - u srijedu imaju 10% popusta na sve TV-ove u City Centru, pa su nedavno prigodno podignuli cijene, primjerice, Phillips 49'' 7803 je bio 5000, a sad je 5300, kako bi neutralizirali učinak popusta. Treba taj šljam malo bolje kontrolirati, na ovakvim prevarama, pretpotavljam, uzimaju dobar dio prihoda.

 

 

 
4 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A treba neko vrijeme pratit cijene, jer ako ovako na blef odeš u trgovinu lako te navuku ti pseudo popusti. Slabi su im sad trenutno popusti. Ja čekam PS4 pro da uzmem na nekom popustu kroz 12., taman da ga uparim sa novim xf9005 65". Pa da vidimo kakav je taj HDR u igrama...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
aerossi kaže...

Ekipa,

 

samo jedno upozorenje na cigane iz Santa Domenice - u srijedu imaju 10% popusta na sve TV-ove u City Centru, pa su nedavno prigodno podignuli cijene, primjerice, Phillips 49'' 7803 je bio 5000, a sad je 5300, kako bi neutralizirali učinak popusta. Treba taj šljam malo bolje kontrolirati, na ovakvim prevarama, pretpotavljam, uzimaju dobar dio prihoda.

 

 

 Prije dvije ili tri godine kad sam kupovao novi tv istu stvar je radio Elipso. Bio sam par mjeseci proucavao koji i usporedjivao i pratio cijene i imao sam sta vidjet. Da su ti iznosi od par stotina kuna. Tu se radilo i ciframa tisucu dvije razlike. Znaci dignu toliko cijenu pa onda neki veliki popust usljedi :) O tome sam vec pisao prije. Svi su oni isti.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

To treba prijaviti, za takve slučajeve izričito jest mijenjan zakon o zaštiti potrošača i to je kažnjivo, samo bi bilo dobro imat screenshot stare i nove cijene. Treba gamad naučiti pameti.

 

ovakve akcije se provode već nekoliko godina, samo treba prijaviti

ovdje u članku inspekcija sama daje primjere zavaravajuće poslovne prakse, koja je kažnjiva sa 10-100 tisuća kuna, a jedan od njih je i povećavanje cijena prije akcije - link

 

- U jednom smo nadzoru otkrili kako je cijena za proizvod, a u pitanju je bila računalna oprema, samo dan prije odobravanja popusta povišena, kako bi potrošač stekao dojam da kupuje proizvod po nižoj, odnosno povoljnijoj cijeni.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 15:59 (picajzla0707).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
picajzla0707 kaže...

To treba prijaviti, za takve slučajeve izričito jest mijenjan zakon o zaštiti potrošača i to je kažnjivo, samo bi bilo dobro imat screenshot stare i nove cijene. Treba gamad naučiti pameti.

 

ovakve akcije se provode već nekoliko godina, samo treba prijaviti

ovdje u članku inspekcija sama daje primjere zavaravajuće poslovne prakse, koja je kažnjiva sa 10-100 tisuća kuna, a jedan od njih je i povećavanje cijena prije akcije - link

 

- U jednom smo nadzoru otkrili kako je cijena za proizvod, a u pitanju je bila računalna oprema, samo dan prije odobravanja popusta povišena, kako bi potrošač stekao dojam da kupuje proizvod po nižoj, odnosno povoljnijoj cijeni.

 Ma kad sam jutros vidio 5300 prvo sam posumnjao u svoje sjećanje, no onda sam otišao na nabava.hr koja očito još nije osvježila podatke i tamo je i dalje stajalo 5000. Par sati nakon, danas oko 12h, i na nabavi stoji 5300 kn. Nevjerojatno što im se dozvoljava.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ima li netko link za produženje garancije TV-a sa 2 na 5 god? (Sony iz SD)
Kako to funkcionira?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,jel itko mozda zna za koliko se najjeftinije mogao naci SamsungQE55Q6FN,,sad je oko 7500 barem,posto ga nemaju u SD pa nema ni 10 posto popusta,

pitam jel sam nasao za 7k a i imaju ga pa me zanima jel to recimo ok cijena?  lg sk 8500 isto drzi cijenu ali sam odlucio da je ovo ipak bolji TV,pa idem na njega...

duboko se nadam da nisam  pogrijesio,kako citam telka je prilicno dobra!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Znači možemo uvriježiti stanje da se blizinom Nove godine povećavaju cijene. To ima samo kod nas...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
fred_terry kaže...
Ima li netko link za produženje garancije TV-a sa 2 na 5 god? (Sony iz SD)
Kako to funkcionira?

 Ovo?

 

https://services.sony.hr/supportmvc/hr/ServiceActivation

 

 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

Znači možemo uvriježiti stanje da se blizinom Nove godine povećavaju cijene. To ima samo kod nas...

 To se isto dogadjalo krajem 10mj... cijene su padale do pred kraj 10/pocetak 11mj a onda su svi digli cijene u rasponu 100-500kn na srednju klasu tv-a... na premium vjerojatno i vise...

Vjerojarno ce to opet sad raditi (nisam bas pratio nakon BF) pa kvazi ultra popusti od 30-40% a zapravo citaj 5-10% oko bozica / ng... 

I believe Wi can Fi...
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mariocroatia78 kaže...

Pozdrav,jel itko mozda zna za koliko se najjeftinije mogao naci SamsungQE55Q6FN,,sad je oko 7500 barem,posto ga nemaju u SD pa nema ni 10 posto popusta,

pitam jel sam nasao za 7k a i imaju ga pa me zanima jel to recimo ok cijena?  lg sk 8500 isto drzi cijenu ali sam odlucio da je ovo ipak bolji TV,pa idem na njega...

duboko se nadam da nisam  pogrijesio,kako citam telka je prilicno dobra!

 Bio je za 6900kn u SD sa popustima prije nekih mjesec dana

5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Svi to rade s mijenjanjem cijena netom prije akcija i popusta, na žalost to je tako. Problem je i nedostupnost određenih tv-a kad su specifične akcije kao ova sutra u shopovima SD-a u City Centru West/East.

 

55XF9005 i 55Q6 naravno NISU dostupni, 55SK8500 u CC West kao imaju- s popustom ništa extra najpovoljnije ali 7000 izlazi s 5 godina garancije i pitanje je dali će netko u ovih 3-4 tjedna imati nižu cijenu od ovih 7tkn. Ona dva spominjanija lg-ja s VA panelima su dosta povoljni sutra, 50UK6470 3239 kn, 50UK6950 4049 kn.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima na MALL-u q6fn55 za 7200 ali pise 2 god garancije a Samsung sada ima promotivno dodatne 3 god.zvao sam Samsung podrsku i rekli su nedoreceno

 da kao moze ali da ducan koji prodaje je morao kupiti od ovlastenog lokalnog distributera te mora imati Samsung jamstvo,te ne slati u svoj servis,tako da mi to nije jasno,

i u drugim ducanima pise 2 god isto,ako je ta akcija,zasto je nema svaki ducan...ja sam mislio u Supernet shopu uzet te neznam od kuda oni nabavljaju makar su mi

telefonski rekli da nebi trebalo biti problema...ali nebi i nebude problema nije isto,,kako biti siguran?

web stranica samsung5godinajamsta je nedostupna,pa nemogu informacije iskopat nigdje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

vezano za LG i 5 godina garancije

https://www.lg.com/hr/tv-5godina-sigurnosti-2018-zima

 

registrirao sam tv, gledam nema nikakvog povratnog mail-a...nakon par dana pogledam spam i naravno da je tamo zavrsilo. 

Ali me zacudilo da u mail-u nema serijskog broja, broja racuna ili bilo sto drugo...samo opceniti mail. Da li je to to? Ili trebam cekati jos neki mail? 

evo i ss mail-a

regao sam konkretno 65uk6470plc koji sam btw platio 4999 s dostavom i placanje pouzecem za koje cudom nisu uzeli dodatnih kuna sto me iznenadilo.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Wrbex kaže...

vezano za LG i 5 godina garancije

https://www.lg.com/hr/tv-5godina-sigurnosti-2018-zima

 

registrirao sam tv, gledam nema nikakvog povratnog mail-a...nakon par dana pogledam spam i naravno da je tamo zavrsilo. 

Ali me zacudilo da u mail-u nema serijskog broja, broja racuna ili bilo sto drugo...samo opceniti mail. Da li je to to? Ili trebam cekati jos neki mail? 

evo i ss mail-a

regao sam konkretno 65uk6470plc koji sam btw platio 4999 s dostavom i placanje pouzecem za koje cudom nisu uzeli dodatnih kuna sto me iznenadilo.

 

 Malo čudno, da... jer dodatno osiguranje na 3 g. je od Protecta. Ja recimo imam baš papir od njih i LG-a za regularnih 2 g. posebno, jer u toj akciji je SD već platila jamstvo (nije bilo nikakove registracije).

 

Nego, kako ti izgleda 65-ica?

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 22:21 (Mad Ant).
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Mene isto zanima kakva je slika na toj 65"..sd kanali i iptv recimo....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
Wrbex kaže...

vezano za LG i 5 godina garancije

https://www.lg.com/hr/tv-5godina-sigurnosti-2018-zima

 

registrirao sam tv, gledam nema nikakvog povratnog mail-a...nakon par dana pogledam spam i naravno da je tamo zavrsilo. 

Ali me zacudilo da u mail-u nema serijskog broja, broja racuna ili bilo sto drugo...samo opceniti mail. Da li je to to? Ili trebam cekati jos neki mail? 

evo i ss mail-a

regao sam konkretno 65uk6470plc koji sam btw platio 4999 s dostavom i placanje pouzecem za koje cudom nisu uzeli dodatnih kuna sto me iznenadilo.

 

 Malo čudno, da... jer dodatno osiguranje na 3 g. je od Protecta. Ja recimo imam baš papir od njih i LG-a za regularnih 2 g. posebno, jer u toj akciji je SD već platila jamstvo (nije bilo nikakove registracije).

 

Nego, kako ti izgleda 65-ica?

 

Kad si uzeo, sad u ovoj akciji? 

Gle sto se tv-a tice... gledao sam i citao okolo i naokolo sto i kako...i skoro uzeo 55 sony ovaj koji se preporuca tu skorz. Pa si mislim, zadnji film sam pogledao davnih dana, tv skoro ni ne gledam...a uglavnom se vrte crtici na tv-u. A i zadnji tv su klinci polupali samsung ue60ku6072 tako da mi ne vrijedi uzimati nesto bolje, a i odgovara mi veliki kut gledanja.

 

A tu na forumu je netko linkao bash taj tv na nekom webshopu za kojeg do tada nisam niti cuo, s cijenom od 4999, malo pogledao po netu cijene i to je bila debelo ispod HR, ali i cijena u DE i okolici tako da sam njega uzeo.

I na kraju kako izgleda? Kad pustis 4k s youtouba ili netflixa super...ali i maxtv sd programi izgledaju oke, da ne kazem odlicno. Uglavnom ja zadovoljan.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice