Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 47.004
|
čitano: 14.545.715
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
njuznjuz kaže...
Ljudi koji pojma nemaju niti ih je briga za tv dodu ovdje i pitaju da im bude lakse kupit novi tv. Al ne znaju da pitaju ljude koji pate na odlicnu sliku. Onda su u panici da ako kupe tv za manje od soma eura da ce slika bit sranje...realno ako te nista nije mucilo na sadasnjem tvu kojeg imas, kupi bilo kaj za 4000 kuna i bit ce ti zakon. Mene moj ips tolko bode u oci da mi je muka, al ostali ukucani ni ne primjete...ljudi kupujte jeftine televizore, ovi koji traze skupo nadam se da i sami znaju kaj valja bez da tu pitaju

Pozdrav njuznjuz, 

vidio sam da ste nedavno komentirali na forumu kako ste uzeli u elipsu televizor Hisense H43A6550. 
Mene također zanima kakav je taj TV, a pošto ga Vi već neko vrijeme imate, biste li mi mogli opisati Vaša iskustva kod korištenja istog? Npr. kakva je crna boja, je li svjetlina dovoljno jaka, kakvi su zvučnici, kakav je pogled iz kuta? I slično..
Bio bih Vam iznimno zahvalan na informacijama jer na internetu gotovo nigdje nema nikakvog review-a vezanog za taj TV.
Ako ste u prilici, par sličica bi također dobro došle :D

Unaprijed se zahvaljujem

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Duje2 kaže...

Dali neko zna kada bi trebali novi OLED modeli doci kod nas?

 To i mene zanima, dali netko zna kada LG modeli 2019 dolaze u nase trgovine, jel padnu onda nešto cijene prošlogodišnjih modela?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ako je u pitanju LG evo što kaže službeni support:

 

"Thank you for your interest LG C9 4K HDR Smart OLED TV w/ AI ThinQ® - 65" Class (64.5" Diag), Model # OLED65C9PUA has just gone into production and until it nears production completion, we will not have a timetable for availability, pricing or a release date for the TV. The earliest date for products that are showcased at CES to hit stores is around mid to late March and at a later date for premium products like the LG OLEDs..."

 

 

Ako uzmemo u obzir prošlogodišnju seriju ne vjerujem da će biti dostupni prije travnja. Sredinom ili pred kraj travnja, a i to je dosta optimistično... Vjerojatno će početna cijena za sve OLED-e ići barem 500 eura dolje u odnosu na prošlu godinu. Za veće dijagonale možda čak i više od toga. Stari modeli će naravno pojeftiniti...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 21:44 (Arai).
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

A uvijek tamo nekad u proljece izlaze novi modeli u prodaju , trebalo bi tako biti i ove g 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da bar C8 oce past priblizno 9t kn nebi se puno mislio..

 

کτγℓع
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kako na ekupi doplatiti garanciju, trebao bi iskočiti pop-up prozor ali ne iskače iako sam u pšostavkama napravio izuztetak za ww.ekupi.hr i isključio sve block prozora??

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
markizvonschnitzel kaže...
Crt True Colors kaže...
markizvonschnitzel kaže...
PACIFIK kaže...

Tako radi Philips..

  

 Videi su iz 2016 i 2917..

Dakle, opet, nisam siguran da je skroz rekevantno..

 

Primjera se može naći za bilo koji os..

Npr, 

 

 

OLED803 has the same processor for Android as POS9002 / OLED873 (MediaTek MT5891) so operation still feels slow and clunky....

 

Operating system & smart TV
https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1539059646

 

Na više mjesta sam našao da je MediaTek MT5896. A kako na mediatek stranici MediaTek MT5891 ni ne postoji..

A MediaTek MT5896 je, koliko vidim, još za 2018 bio "premium" SOC?

Ne kažem da je to išta bolje, niti da to nešto znači, ali nabacivanje ovako informacija sa lopatom ne pomaže nikome :)

 

Vi svi dajete neke posredne informacije.. Npr, performanse Oled803.. Možda su loše apsolutno, a možda su loše samo zato što za te novce se očekuje bolje. Možda da taj TV košta upola manje bi taj isti recenzent rekao da su performanse OK?

Kao i npr da najnoviji iPhone ima performanse kao.. XCiaomi Redmi note. Rekli bi da su loše. Ali kada bi recenzirali Redmi note, vjerojatno bi rekli da su performanse dobre.

 

 

Da li je moguće da na cijelom internetu nema nijedan video, ili barem recenzija, nekoga tko koristi 7303? :)

 

 

Pogledajte video na 5:10 Aida64 :)

Oled803/aida Oled803/aida
13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@CRT

 

Bome si si dao truda :)

Hvala :)

 

Iako, baš čovek reče kao što sam pretpostavio, "obzirom da košta 2k€, smatramo da nema mjesta ovakvim uštedama".

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
markizvonschnitzel kaže...

Iako, baš čovek reče kao što sam pretpostavio, "obzirom da košta 2k€, smatramo da nema mjesta ovakvim uštedama". 

 i da su to barem jedine uštede... pilips koristi komponente vrlo niske kvalitete i to je uvijek mačak u vreći

eventualno uz pravu garanciju od 5g i neku akcijsku cijenu kojom bi bio barem 30-40% jeftiniji od provjerenih proizvođača poput sony, panasonica i ostalih iz top segmenta 

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

bok svima, i hvala na svemu što ste ispisali do sad.

iako studiozno pročitah SVE u vezi sa razlikama u

IPS i VA panelima u LG seriji UK6950, kao mnogi pre mene, ne mogu da donesem konačnu odluku,

da li ići sa 50” ili 55”.

odustali smo od Samsunga 50NU7402 jer vidim da je UK6950 favorit u tom rangeu.

Dakle, molim vlasnike i uživaoce LG-ja navedenih iznad

samo da daju opis gledanja IPS/VA panela danju i noću.

 

konkretno, strah me je da se VA neće dobro videti

pri dnevnom osvetljenju te da će refleksija biti prejaka.

opet, IPS me brine zbog gledanja u poluzatamnjrnoj prostoriji.

70% vremena gledamo sa upaljenom lampom, tv će biti bočno i udaljen cca 1,5-2 m od izvora svetlosti.

sve vuče na VA kao izbor ali brine me VA pri danu.

 

laičko pitanje: da li se viewing angle povećava uz veći tv ili to nema veze?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 10:15 (happytimes).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
happytimes kaže...

bok svima, i hvala na svemu što ste ispisali do sad.

iako studiozno pročitah SVE u vezi sa razlikama u

IPS i VA panelima u LG seriji UK6950, kao mnogi pre mene, ne mogu da donesem konačnu odluku,

da li ići sa 50” ili 55”.

odustali smo od Samsunga 50NU7402 jer vidim da je UK6950 favorit u tom rangeu.

Dakle, molim vlasnike i uživaoce LG-ja navedenih iznad

samo da daju opis gledanja IPS/VA panela danju i noću.

 

konkretno, strah me je da se VA neće dobro videti

pri dnevnom osvetljenju te da će refleksija biti prejaka.

opet, IPS me brine zbog gledanja u poluzatamnjrnoj prostoriji.

70% vremena gledamo sa upaljenom lampom, tv će biti bočno i udaljen cca 1,5-2 m od izvora svetlosti.

sve vuče na VA kao izbor ali brine me VA pri danu.

 

laičko pitanje: da li se viewing angle povećava uz veći tv ili to nema veze?

 VA će imati problem kada gledaš sastrane, tada se smanji svjetlina i "isperu" boje, do jedno 20-30° od centra je još OK. Sa svjetlinom direktno ispred ne bi trebao imati problema. Ja kada sam vidio oba u dućanu, iako je to najgore mjesto za gledati, oba su bar imala približno jaki backlight (oba u Demo modu sa istom slikom livade i planina).

 

Refleksija je bila slična, a moji starci imaju direktno nasuprot 55UK6950 noćnu lampu sa prejakom (valjda 100W) bijelom ledicom za žarulju (znači dosta svjetla od te male lampe), te se ne primjeti previše, sasvim je dobar antireflektivni premaz.

 

Pošto si pročitao sve kako kažeš, onda znaš da će VA imati bolju crnu u tamnijoj prostoriji, a IPS siviju, ali će izgledati normalno kada gledaš sastrane sa 45°. IPS ima i one pruge od local dimming edge LEDica, što se da smanjiti namještanjem, ali opet.

 

Ako te više zanima gledati navečer u ne previše osvjetljenoj prostoriji, uzmi VA.

 

"laičko pitanje: da li se viewing angle povećava uz veći tv ili to nema veze?"

 

Tehnički kut je kut, tako da vrlo malo jer razlike u dužinama (x os) ekrana nisu trostruke. Jedino kada imaš tako veliki TV i toliko si blizu da pomicanje na kauču metar-dva, ulijevo recimo, ne radi razliku jer si još uvijek blizu centra. Ali to bi moralo biti kino platno već :-) Ono što se može desiti je da sjediš blizu ispred velikog ekrana te su njegovi ćoškovi već pod velikim kutem naspram tvojih očiju pa su tamniji/isprani - npr. sjediš 1,5 m od 75" TV-a. Sličan efekt se dobije na TN PC monitorima koji ne trpe ništa mimo samog centra X i Y, čim se pomakneš vidiš promjenu. To možeš i odmah sada probati pošto najvjerovatnije sjediš za TN monitorom na PC-u

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 10:52 (Mad Ant).
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Da li netko zna kako na LG-u namjestiti da u popisu programa prikazuje i antenske programe i satelit programe? 

Nadam se da ima neka 'caka' jer prebacivati u postavkama koji tuner da cita i nije bas neka fora svaki put... 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav!

 

Pasivno gledam kupiti TV, nije mi o glavu, mogu i pričekati.

Trenutno imam https://www.lg.com/uk/tvs/lg-42LB650V

 

Tražim nešto veličine 55''.
Nekakav buđet bi bio max 5-6k kuna.

S time da ako nađem nešto za 3.5k zadovoljavajuće, neću se puno misliti.

Koliko vidim po postovima, pojedini kažu da nije sad pravo vrijeme za kupovinu, što čekati, kakve akcije onda? Kao što rekoh, nije mi žurno.

 

Za što mi služi TV?
Uglavnom se gleda SD signal (MaxTv), pa bi bilo dobro da njegov prikaz bude što bolji. Znam, ne mogu se očekivati čuda, ali sigurno postoje TVi koji odrade upscaling nešto kvalitetnije od drugih.

Gleda se malo i sporta, te Divx filmovi i serije sa torrenta.

 

Oko OSa nemam nekih posebnih preferencija, kao ni oko proizvođača. Eventualno ne bih htio Philipsa jer sam čuo od više ljudi za probleme sa njima, i van ovog foruma, tako da - ne hvala.
Bilo bi poželjno i da TV ima 5 godina garancije.

 

Hvala unaprijed na savjetima :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Sprljo kaže...

Pozdrav!

 

Pasivno gledam kupiti TV, nije mi o glavu, mogu i pričekati.

Trenutno imam https://www.lg.com/uk/tvs/lg-42LB650V

 

Tražim nešto veličine 55''.
Nekakav buđet bi bio max 5-6k kuna.

S time da ako nađem nešto za 3.5k zadovoljavajuće, neću se puno misliti.

Koliko vidim po postovima, pojedini kažu da nije sad pravo vrijeme za kupovinu, što čekati, kakve akcije onda? Kao što rekoh, nije mi žurno.

 

Za što mi služi TV?
Uglavnom se gleda SD signal (MaxTv), pa bi bilo dobro da njegov prikaz bude što bolji. Znam, ne mogu se očekivati čuda, ali sigurno postoje TVi koji odrade upscaling nešto kvalitetnije od drugih.

Gleda se malo i sporta, te Divx filmovi i serije sa torrenta.

 

Oko OSa nemam nekih posebnih preferencija, kao ni oko proizvođača. Eventualno ne bih htio Philipsa jer sam čuo od više ljudi za probleme sa njima, i van ovog foruma, tako da - ne hvala.
Bilo bi poželjno i da TV ima 5 godina garancije.

 

Hvala unaprijed na savjetima :)

 Tvoj trenutni TV je IPS, FullHD, 120Hz. Uzmi u obzir da danas rijetki imaju 120Hz po oko 5-6K kn, ako te to zanima.

 

Veće akcije su u ljeto i oko nove godine, ali ima ih i u proljeće (kada izlaze novi modeli) te jesen (BF, haloween itd.). Moraš pratiti cijene modela koji te zanimaju da vidiš kako se miče cijena kroz godinu...

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Arai kaže...

Ako je u pitanju LG evo što kaže službeni support:

 

"Thank you for your interest LG C9 4K HDR Smart OLED TV w/ AI ThinQ® - 65" Class (64.5" Diag), Model # OLED65C9PUA has just gone into production and until it nears production completion, we will not have a timetable for availability, pricing or a release date for the TV. The earliest date for products that are showcased at CES to hit stores is around mid to late March and at a later date for premium products like the LG OLEDs..."

 

 

Ako uzmemo u obzir prošlogodišnju seriju ne vjerujem da će biti dostupni prije travnja. Sredinom ili pred kraj travnja, a i to je dosta optimistično... Vjerojatno će početna cijena za sve OLED-e ići barem 500 eura dolje u odnosu na prošlu godinu. Za veće dijagonale možda čak i više od toga. Stari modeli će naravno pojeftiniti...

 Stari modeli kod nas često koštaju više nego novi modeli ili je cijena toliko slična da je bolje uzeti novi model oleda.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
happytimes kaže...

bok svima, i hvala na svemu što ste ispisali do sad.

iako studiozno pročitah SVE u vezi sa razlikama u

IPS i VA panelima u LG seriji UK6950, kao mnogi pre mene, ne mogu da donesem konačnu odluku,

da li ići sa 50” ili 55”.

odustali smo od Samsunga 50NU7402 jer vidim da je UK6950 favorit u tom rangeu.

Dakle, molim vlasnike i uživaoce LG-ja navedenih iznad

samo da daju opis gledanja IPS/VA panela danju i noću.

 

konkretno, strah me je da se VA neće dobro videti

pri dnevnom osvetljenju te da će refleksija biti prejaka.

opet, IPS me brine zbog gledanja u poluzatamnjrnoj prostoriji.

70% vremena gledamo sa upaljenom lampom, tv će biti bočno i udaljen cca 1,5-2 m od izvora svetlosti.

sve vuče na VA kao izbor ali brine me VA pri danu.

 

laičko pitanje: da li se viewing angle povećava uz veći tv ili to nema veze?

 Kao što to često biva , večina nije uvijek u pravu :)

Nešto si krivo shvatio ovo vezano uz ovjetljenje i gladanje VA panela pod dnevnim svjetlom. 

Osim ako ti je bitan širok kut gledanja, ovaj Samsung s VA panelu je u svakom aspektu superioran ovom LG-u ! nije mi jasno zašto si ga odkantao jer nu7402 ima bolju sliku od 6950 i po danu i po noći i u svim uvijetim osim ako tv gledaš iz velikog kuta. Samsung ima daleko bolji kontrast i bit će zbog toga bolji i po danu kad treba nafrljiti backlight, lg (s ips panelom) ce tu sigurno gubiti kontrast i izgledati pomalo isprano kraj sasmunga.

 

Za što misliš koristiti tv, što gledaš, kakve su ti navike. Reci nešto detaljnije pa ti lakše preporučimo tv.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
markizvonschnitzel kaže...

Koliko vidim, dosta ljudi ima problem sa Philips TV-ima?

Da li netko ima 49PUS7303?

 

Rekli su mi već da je sada najgore vrijeme za kupnju TV-a, ali jbg :)

 

U elipsu mi se čini da je "dobra" prilika, 4300kn + neka tipkovnica (možda bih mogao prodati) i 5 godina garancije.

 

50" je najveća dimenzija koju mogu staviti, iz raznoraznih razloga.

 

 

 

Ali Philips mi se čini najbolji po ovoj cijeni?

 

 

 

Za tu cijenu imaš svakako bolji Philips:)

 

Ovdje imaš nešto bolji Philips7503 :


https://www.nabava.net/search.php?q=49PUS7503

 

Ovdje imaš osjetno bolji Philips7803:


https://www.sancta-domenica.eu/led-tv-philips-49pus7803-android-ambi3.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 12:22 (Crt True Colors).
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

veliko hvala, stvari postaju jasnije.

 

pa da, po svemu NU7042 zvuči bolje ali od tolike priče

ne može čovek da shvati da li mu treba jedan tv za dan, jedan za noć haha.

nažalost budžet veoma ograničen a 50UK6950 se lagano nađe za 500 eur.

 

ugao gledanje neće biti preterano širok mada još moram proceniti.

(ugaona garnitura širine 280 cm, koja iz ugla ide još 160 cm,

razdaljina od tv-a +-2.8 m)

 

na kraju se sve svodi na to koliko “oštro oko” neko ima,

lično sve primetim al neću jedino ja gledati.

 

gleda se najviše netflix/hbo i sportovi, poneki torent (DTS problem?), onda sad ti sportovi brinu jer Hz je mali, motion ovo ono.

ali opet mislim da običnom korisniku to ne može toliko smetati.

mislim da je najveća ta tranzicija između plazmi, što i kolegu iznad očekuje.

pogana industrija, naprave takoreći 10 “nedovoljno dobrih” televizora i tri savršena a teško dostižna. 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, u procesu sam nabavke televizora i nekako sam najblizi kupnji sonyja. Cjenovni rang je do 5k kn, velicina ekrana 55, a tu sam pronasao modele tipa xf7005, 7077, ako se rastegnem mozda i 8096, iako mi on prelazi rangza min 500 kn. Trenutno su na akciji u sd do 31.1. i nude 5 god garancija. xf7005 kosta 4850 kn, pa me zanima da li bi to bila dobra kupnja i koja je uopce razlika u ovim modelima? 

 

Vazan mi je dts jer gledam dosta skinutih filmova i serija, aplikacija nije nesto sto puno koristim, vise me zanima kvaliteta slike.

 

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crt True Colors kaže...

 

Za tu cijenu imaš svakako bolji Philips:)

 

Ovdje imaš nešto bolji Philips7503 :


https://www.nabava.net/search.php?q=49PUS7503

 

Ovdje imaš osjetno bolji Philips7803:


https://www.sancta-domenica.eu/led-tv-philips-49pus7803-android-ambi3.html

 

7503 je 7cm višlji, zbog soundbara, pa ne stane.

7803 je IPS, što želim izbjeći jer gledam filmove isključivo i samo u mraku. Misliš da bi IPS ipak bio podjednako dobar?

 

 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
happytimes kaže...

 

odustali smo od Samsunga 50NU7402 jer vidim da je UK6950 favorit u tom rangeu.

Dakle, molim vlasnike i uživaoce LG-ja navedenih iznad

 

 

Ja taj LG jučer kupio ma ako ti se ne da čekati par dana dok mi dođe napišem ovdje kakav je (samo moraš znati da će moja recentzija biti totalno amaterska :) )

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 15:21 (tomislav10).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
markizvonschnitzel kaže...
Crt True Colors kaže...

 

Za tu cijenu imaš svakako bolji Philips:)

 

Ovdje imaš nešto bolji Philips7503 :


https://www.nabava.net/search.php?q=49PUS7503

 

Ovdje imaš osjetno bolji Philips7803:


https://www.sancta-domenica.eu/led-tv-philips-49pus7803-android-ambi3.html

 

7503 je 7cm višlji, zbog soundbara, pa ne stane.

7803 je IPS, što želim izbjeći jer gledam filmove isključivo i samo u mraku. Misliš da bi IPS ipak bio podjednako dobar?

 

 

 

80% VA u Philips  seriju 7.
(Određene veličine koriste IPS-RGB panel proizveden od LG,provjereno bolji od jeftini kineski VA panela)

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crt True Colors kaže...
markizvonschnitzel kaže...
Crt True Colors kaže...

 

Za tu cijenu imaš svakako bolji Philips:)

 

Ovdje imaš nešto bolji Philips7503 :


https://www.nabava.net/search.php?q=49PUS7503

 

Ovdje imaš osjetno bolji Philips7803:


https://www.sancta-domenica.eu/led-tv-philips-49pus7803-android-ambi3.html

 

7503 je 7cm višlji, zbog soundbara, pa ne stane.

7803 je IPS, što želim izbjeći jer gledam filmove isključivo i samo u mraku. Misliš da bi IPS ipak bio podjednako dobar?

 

 

 

80% VA u Philips  seriju 7.
(Određene veličine koriste IPS-RGB panel proizveden od LG,provjereno bolji od jeftini kineski VA panela)

Onda treba sve televizore sa VA panelima zaobilazit, i uzet samo televizore sa IPS panelima:)  Jer ionako svi proizvođači, koriste iste VA panele u određenim rangovima televizora:)) A to su AUO, Samsung i BOE. Razlika je jedino u zatemnenju jel to lokalno ili globalno. Pa poslije još kako je podešeno samo osvetljenje ili vertikalno ili horizontalno.. A, da bi bili Lg paneli posebno kvalitetni, tu baš nema istine, jer se kvare isto kao i drugi:))

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
happytimes kaže...

veliko hvala, stvari postaju jasnije.

 

pa da, po svemu NU7042 zvuči bolje ali od tolike priče

ne može čovek da shvati da li mu treba jedan tv za dan, jedan za noć haha.

nažalost budžet veoma ograničen a 50UK6950 se lagano nađe za 500 eur.

 

 

 

 ne kužim,  55NU7023 je 3800 kn ! 49" model je 3300 kn ! Cijela serija 7000 je slična po performansama

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
markizvonschnitzel kaže...

 

 

7803 je IPS, što želim izbjeći jer gledam filmove isključivo i samo u mraku. Misliš da bi IPS ipak bio podjednako dobar?

 

 

 Ne , nikako, najgora moguca kombinacija je IPS u mraku !

Za mrak obavezno VA ili OLED

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ljudi ignorirajte Garfilda, ubija s Philipsom.

1. I osnovni savjet je bilo koji TV samo ne Philips - sofware je živi cirkus, dati tolike novce za TV i onda gledati kako šteka nedaj bože nikome.

 

Rang lista TV-a

1. Sony (malo ga pati cijena)

2. Samsung (mrvu lošiji od Sony-a, Qledovi odlična slika samo zašto nema DTS)

3. Lg (Još mrvicu lošijij od Samsunga, ali ga spašava Webos koji melje sve živo - Lg moj favorit pogotovo ako je budžet u granicama Oleda.)

.

.

.

.

.

.

.

99. Philips (može imati svemirske panele kad je software na razini Končara)

 
2 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
jomi kaže...

Ljudi ignorirajte Garfilda, ubija s Philipsom.

1. I osnovni savjet je bilo koji TV samo ne Philips - sofware je živi cirkus, dati tolike novce za TV i onda gledati kako šteka nedaj bože nikome.

 

Rang lista TV-a

1. Sony (malo ga pati cijena)

2. Samsung (mrvu lošiji od Sony-a, Qledovi odlična slika samo zašto nema DTS)

3. Lg (Još mrvicu lošijij od Samsunga, ali ga spašava Webos koji melje sve živo - Lg moj favorit pogotovo ako je budžet u granicama Oleda.)

.

.

.

.

.

.

.

99. Philips (može imati svemirske panele kad je software na razini Končara)

 Izgleda, da dugo nisi isprobao koji noviji Philips televizor:)) I molim te prestani lagat ljudima.. Ja imam kod kuče Philips televizor i nemam nikakvih problema sa Softwerom..! Pa poznajem i dosta ljudi koji imaju Philips televizore uglavnom modele 2017 i 2018 pa istu nemaju nikakvih problema.. Pa, da nečeš mislit, da nema sa Sony televizorima problema što se tiče tog problema..

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 16:56 (garfield1).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Software radi, samo ima mali odmak od nekih 5 sec. Stisneš dugme na daljincu, odeš na WC i taman kad se vratiš Tv reagira. Ja kod šogia kad sam pregledavao TV plaćen 9 milja mislo da se zamrzo TV, kaže on meni polako sad će on.

Mislim ja u sebi kakva si ti budala.

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
jomi kaže...

Software radi, samo ima mali odmak od nekih 5 sec. Stisneš dugme na daljincu, odeš na WC i taman kad se vratiš Tv reagira. Ja kod šogia kad sam pregledavao TV plaćen 9 milja mislo da se zamrzo TV, kaže on meni polako sad će on.

Mislim ja u sebi kakva si ti budala.

 Ako ne radi ili radi sporije, je velika razlika:)) Jeste, da treba nešto više kad se upali televizor, ali to je Android, ali šaltanje kanala same aplikacije idu sasvim brzo.. A nisi napisao o kojem modelu je riječ.. A zanimljivo je kako tražite negativne ocjene samo za Philips.. A ostali proizvođači, kao, da nemaju nikakvih problema i prave savršene televizore..!

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 17:30 (garfield1).
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Brzina androida je ista na Sony-u i Philipsu, probao oba

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice