LCD televizor do 4500 kuna

poruka: 10
|
čitano: 1.958
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
LCD televizor do 4500 kuna

Evo, u telke se stvarno nimalo ne kužim, pa ako ntko ima opipljivih iskustava s modelima iz ovog cijenovnog ranga, neka slobodno preporuči najbolje. Poželjna bi bila dijagonala od 94 cm (ili 96?? 92?! :D) i naravno, da je što opremljeniji, u vidu DVB-T tunera, priključaka i ostalih đinđi minđi. Hvala unaprijed.

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LCD televizor do 4500 kuna

philips iz serije 5000 nećeš se razočarati ja imam od 32 inča hd ready došao je 3500 kn slika je fenomenalna,da napomenem još nisam gledao nikakav hd materijal samo standardnu definiciju i slika je čista petica

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
LCD televizor do 4500 kuna
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: LCD televizor do 4500 kuna
blackalbum kaže...

philips iz serije 5000 nećeš se razočarati ja imam od 32 inča hd ready došao je 3500 kn slika je fenomenalna,da napomenem još nisam gledao nikakav hd materijal samo standardnu definiciju i slika je čista petica

Philips serije 5 čista 2-ka, budimo realni tu nemoš gledat SD sa manje od 2,5mdok kod kakve HDready plazme od 42'' možeš sa iste udaljenssti gledat koja je dosta veći TV.

14 godina
neaktivan
offline
LCD televizor do 4500 kuna

107 cm mi je ipak malo previše, a i rađe bi išao na Full HD radi budućnosti. I što misliš sa ovim čista 2-ka?

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LCD televizor do 4500 kuna

bara ne piši gluposti ako ne voliš philips to je tvoj problema,ja sam primjetio da forsiraš panasonic i to njihove plazme dali možda radiš za panasonic,model koji ja imam koji je prije godinu dana bio 3500 sad je puno manje ima odličnu sliku za taj novac

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
LCD televizor do 4500 kuna

blackalbum jel mi možeš reći di si kupio svoj LCD?

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: LCD televizor do 4500 kuna

u metroa tamo ti uvijek ima akcija a možeš pogledati i u tehnomaxa ali on je skuplji

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
LCD televizor do 4500 kuna

hmmm okej, čekam još savjeta, pa kupujem. hvala

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LCD televizor do 4500 kuna

Šta je najgore ja imam isti ili sličan Philips serije 5 kao black-nešto i moram reći da nije dobar, taman ocjena 2, maksimum 2+.

 

Inače ne kužim kako 42'' nekome može biti veliko, pa to je taman za SD signal sa 2,5-3m, a malo ko ima manju udaljenost od TV-a od te.

 

FullHD nema smisla ni za budućnost jel i HDready uredno downsaclira FullHD sadržaj, a da bi imao koristi od FullHD panela trebaš gledti TV od 50'' sa 2,5. Puno bitinije je da TV ima što veću pokretnu razlociju što gore navdeni Philips nema nego kod pokreta da pišljivih 300 linija rezolucije što nije niti SD te se stoga slika pr brzim pokretima muti.

 

Ima onaj Panasonic što sam preporučio i u 37'', TX-P37X20E.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice