Panasonic plazma

poruka: 10
|
čitano: 6.166
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Panaconic plazma

Pozdrav svima! Namjeravam kupiti novi tv (do 8.000 kn). Ne kužim se baš, pa sam malo surfao forumima i gledao testove i došao do zaključka da bi mi plazma više odgovarala (106 cm). Na plazmu bi bio spojen PS3 kao blue-ray player, a ujedno i za igre (zbog brzine odziva smatram da su plazme bolje za ovu namjenu).

 

 

Odluka je pala na Panasonic TX-P42G20E ili TX-P42G20ES. Neznam koja je razlika, pa molim da mi navedete u čemu je razlika i dal je odabran model dobar izbor. Također molim preporuku za bilo koji drugi LCD ili plazma model do 8.000 kn. Unaprijed hvala.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Panaconic plazma

u dvobroju bug-a imaš recenziju panasonicove plazme g20 ako se ne varam pa pogledaj

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
15 godina
offline
RE: Panaconic plazma
Razlika je u tome što ova G20E ima crni okvir, a G20ES ima sivi okvir (zbog toga slovo S na kraju - Silver)
15 godina
offline
Panasonic plazma

Pozdrav!

 

Imam problem... Naime kupio sam sestri plazmu, Panasonic 42u20e. Čitao tu da je ona neka srednja klasa,pa reko da ju razveselim.

 

Sad, njoj se to ne sviđa... slika joj nije dobra, veli da joj je sve u kockicama. Jel se to da podesit? Ili ovi naši u Zg-u ne puštaju HDTV?

 

Kakva je preporuka? Isto jel trebam šta podesit da nebi bio onaj neki burning?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Panasonic plazma

Ja imam tu plasmu. Kod nas ne puštaju signal u HD kvaliteti ali meni taj TV prikazuje odlično SD signal (ovaj koji je kod nas).

Imam još u donjem stanu LCD te mi ga još ima susjed i oni se nemogu usporedit s prikazom SD signala s mojom plasmom.

Kod mene je slika puno oštrija i glađa nego kod njih (odnosno LCD-a) tako da neznam čumu pritužbe tvoje sestre.

Što se tiče burn in-a ove nove plasme imaju tehnologije za sprječavanje samog i u teoriji je nemoguć.

No preporučuje se da se prvih 200-300 radnih sat ne podiže kontrast na maksimum nego da se drži na cinema modu.

Only the brave
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Panaconic plazma
15 godina
offline
Panasonic plazma

Pozdrav ekipa,

odlučio sam se još prije pola godine za Panasoničnu TX-P42S20E plasmu, sve mi je jasno oko te telke, samo mali jedan crv me kopkao, dimenzije!

max udaljenost za gledanje je 3.5m(teoretska, mada kad se izvališ na kauč ode ba pol metra) i probao sam se postaviti ispred 42" telke cca 3.5m i DAMN, pa to je prevelko!

 

Sada sam u banani, šta kupiti u veličini 37" a da je te kvalitete ,  da ima za iste pare 37ica odmah bih ju uzeo!

Pomoć!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Panasonic plazma
mrfloyd kaže...

Pozdrav ekipa,

odlučio sam se još prije pola godine za Panasoničnu TX-P42S20E plasmu, sve mi je jasno oko te telke, samo mali jedan crv me kopkao, dimenzije!

max udaljenost za gledanje je 3.5m(teoretska, mada kad se izvališ na kauč ode ba pol metra) i probao sam se postaviti ispred 42" telke cca 3.5m i DAMN, pa to je prevelko!

 

Sada sam u banani, šta kupiti u veličini 37" a da je te kvalitete ,  da ima za iste pare 37ica odmah bih ju uzeo!

Pomoć!

LoL ja ga gledam sa 2-2.5 metra i čini mi se normalnim, čak bi htio veći...

 

BTW skini si full HD 16:9 filmove past ćeš na pod kako je to kristalno čista slika preko cijelog ekrana. Oni 21:9 i 2.35:1 mi idu na Qrac, ali i oni izgledaju veliko 10x bolje nego na mome 22" monitoru.

 

Sam ti uzmi 42" kasnije ćeš žalit zašt nisi uzeo većeg.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2010 21:13 (Hyperion).
14 godina
offline
Panasonic plazma

to si vjerovatno pročitao na panasonicovom sajtu tj hd televiziji da je pravo riješenje za tebe panasonic plazma

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Panasonic plazma
blackalbum kaže...

to si vjerovatno pročitao na panasonicovom sajtu tj hd televiziji da je pravo riješenje za tebe panasonic plazma

Realno sada nema konkurencije...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice