Prosirivanje memorije-eksterni HDD

poruka: 10
|
čitano: 4.469
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje memorije-eksterni HDD

evo, doslo vrijeme da nabavim nesto za podatke jer mi je ovih 600gb premalo. ovaj disk mi se cini kao dobro rjesenje za store podataka. sta vi mislite? trebao bi biti dosta brz...

moj xfire: cajkoteka
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje memorije-eksterni HDD

ja mislim da je dobar.

««««☻
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Prosirivanje memorije-eksterni HDD

ma dobar je. ja sam ga nabavio prije mjesec dana za 50 kuna (ukradeni) i dobro me sluzi za sad.

smrt fašizmu, sloboda narodu
 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje memorije-eksterni HDD

Slucajno sam na buvljaku u Brckom iz jedne kutije od 100 hard diskova odabrao jedan stariji model Seagate Barracuda 7200.10 ultra ATA  160GB   kojeg sam platio 40 kuna,navodno

radi,budemo vidjeli,moram prosiriti memoriju radi glazbe koju snimam,ovaj ugradjeni je Maxtor 6Y080P0,ATA133,80 GB a Maticna MB Gigabyte 8IPE1000G,i865PE,SATA,GLAN.

Da li se moze ugraditi ovaj HDD Barracuda,ako da, da li trebam pojacati napajanje(sada 400 w),i koja je procedura ako stima,hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prosirivanje memorije-eksterni HDD
maršal Tito kaže...

ma dobar je. ja sam ga nabavio prije mjesec dana za 50 kuna (ukradeni) i dobro me sluzi za sad.

lol i ti to napises tu na forumu bez pardona XD

15 godina
protjeran
offline
RE: Prosirivanje memorije-eksterni HDD
tamburaman kaže...

Slucajno sam na buvljaku u Brckom iz jedne kutije od 100 hard diskova odabrao jedan stariji model Seagate Barracuda 7200.10 ultra ATA  160GB   kojeg sam platio 40 kuna,navodno

radi,budemo vidjeli,moram prosiriti memoriju radi glazbe koju snimam,ovaj ugradjeni je Maxtor 6Y080P0,ATA133,80 GB a Maticna MB Gigabyte 8IPE1000G,i865PE,SATA,GLAN.

Da li se moze ugraditi ovaj HDD Barracuda,ako da, da li trebam pojacati napajanje(sada 400 w),i koja je procedura ako stima,hvala

manece ti nitko odgovoriti. vidis da su svi No0bovi.

xnight_hunterx kaže...
maršal Tito kaže...

ma dobar je. ja sam ga nabavio prije mjesec dana za 50 kuna (ukradeni) i dobro me sluzi za sad.

lol i ti to napises tu na forumu bez pardona XD

pa sta? ja sam ga posteno kupio od lopova. nisam ga ja ukrao.

smrt fašizmu, sloboda narodu
15 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje memorije-eksterni HDD

A eksterni disk može poslužiti kao običan HDD?

Je li se mogu na njeinstalirati igre pa onda igrati?

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prosirivanje memorije-eksterni HDD
doctor_crash kaže...

A eksterni disk može poslužiti kao običan HDD?

Je li se mogu na njeinstalirati igre pa onda igrati?

Može poslužiti kao običan HDD i na njega možeš instalirati igre, ali bi moglo biti malo usporenije učitavanje. Uglavnom se eksterni diskovi koriste za backup.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 13:58 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje memorije-eksterni HDD

Ja bi ti rađe preporučio neki interni HDD, jer je brži i jeftiniji... na vanjski eventualno spremaš instalacije, filmove, dokumente, glazbu i sl.

Pušenje skraćuje cigaretu. Ja pijem da te duplo vidim. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Cro+Warrior
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Prosirivanje memorije-eksterni HDD

Pitam jel sad imam interni HDD 500gb skoro popunjen jedno 50gb slobodnoSmijeh,a imam eksterni verbatimov od 250gb,na eksternog ću onda spremati skinute igre,filmove itd....

 

Hvala!

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice