Peticija za kompaktni high-end smartphone

poruka: 8
|
čitano: 1.878
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Peticija za kompaktni high-end smartphone

GSMArena (i svi istomišljenici koji sudjeluju u peticiji) traže od Android proizvođača (Samsung, HTC, Sony..) smartphone koji ima specifikacije kao S4, One ili Z recimo, u kompaktnom kućištu veličine tipa iPhona 5.

 

Potraga je i više nego dobrodošla, samo po mom mišljenju, možda iPhone 5 niije baš veličinom za usporedbu. Dimenzijama je svega 10% možda manji od S4, a ima 20% manju dijagonalu ekrana.

 

Ukratko, ovako bi specifikacije bile:

- površinom kao iPhone 5 recimo

- procesor poput Snapdragona 600, 800, Exynos Octa...

- 720p ekran

....

 

http://www.gsmarena.com/join_our_quest_for_a_highend_compact_android_smartphone-news-5858.php

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
14 1 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Peticija za kompaktni high-end smartphone

Nešto sa jako malo obruba kao galaxy s4, al sa 4.3" ekranom. To bi bilo kompaktno i imao bi poprilično velik ekran.

 

Znači otprilike 115-120mm * 60-ak mm * 7-8 mm

 

To bi bilo {#}

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Peticija za kompaktni high-end smartphone

Meni je osobno 4.3" premalo, 4.7-5" idealno, ali evo, potpisana peticija :D.

Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Peticija za kompaktni high-end smartphone
To je ono o čemu ja pričam, mislio sam da sam jedini :) High-end komponente u ”malom”...
13 godina
protjeran
offline
Peticija za kompaktni high-end smartphone

Ta peticija je obična glupost i borba protiv vjetrenjače (baš će oni slušati manjinu ljudi koji žele mobitel po 'mjeri')

 

Danas ima toliko različitih mobitela na raspolaganju i još uvijek neki nisu zadovoljni...

 

Bolje da se pisala peticija za baterije s većim kapacitetom i za veću internu memoriju na mobitelu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Peticija za kompaktni high-end smartphone
Neki nisu zadovoljni jer im treba ovo što peticija traži... E sad, koliko su brojni ”neki”??
12 godina
offline
Re: Peticija za kompaktni high-end smartphone
Android kaže...
Neki nisu zadovoljni jer im treba ovo što peticija traži... E sad, koliko su brojni ”neki”??

A gle, teoretski mobiteli kompaktne klase i nisu toliko u zaostatku za flagshipima. Mislim da nema baš nešto posebno što flagship može, a kompaktni neki ne može..

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
15 godina
offline
Re: Peticija za kompaktni high-end smartphone
EchoOne kaže...
Android kaže...
Neki nisu zadovoljni jer im treba ovo što peticija traži... E sad, koliko su brojni ”neki”??

A gle, teoretski mobiteli kompaktne klase i nisu toliko u zaostatku za flagshipima. Mislim da nema baš nešto posebno što flagship može, a kompaktni neki ne može..

Normalno, jer uz veći ekran ide quad, a uz manje dual core. i jedan i drugi rade isto svoj posao.

 

hobi:moj-android.net
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice