RTL uveo 16:9!

poruka: 137
|
čitano: 27.920
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Jedino šta se isplati gledat je Malcom na rtlu 2, ništa drugo osim toga, to je jedina serija koja ne dosadi :P

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Glavno da HTV kojemu mjesečno darujemo 60 kn vjerojatno niti nezna što widescreen format uopće je....

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Baš lijepo što su prešli na 16:9 format, a 70% ljudi još koristi onaj stari televizor s 4:3 formatom uključujući i mene i tv kuće znaju kakva je kriza u hrvatskoj ljudi si nemogu kupit ni kruh a morat će televizor -.-. Nedavno sam kupio 3 resivera za 3 televizora i platio preko 1500 kn , a sad ću morat kupit i 3 nova televizora ma predivno {#} (i novi televizori imaju ugrađen resiver pa ove mogu slobodno bacit -.-).

 
2 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: RTL uveo 16:9!
the economist kaže...

Glavno da HTV kojemu mjesečno darujemo 60 kn vjerojatno niti nezna što widescreen format uopće je....

Ma htv je zastario,šta mislite 50 i nešto godina,pa toliko mi je čača star,znam da kad se on nije rodio išo je htv

WTF = Welcome To Facebook!
13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Gondar kaže...

Baš lijepo što su prešli na 16:9 format, a 70% ljudi još koristi onaj stari televizor s 4:3 formatom uključujući i mene i tv kuće znaju kakva je kriza u hrvatskoj ljudi si nemogu kupit ni kruh a morat će televizor -.-. Nedavno sam kupio 3 resivera za 3 televizora i platio preko 1500 kn , a sad ću morat kupit i 3 nova televizora ma predivno {#} (i novi televizori imaju ugrađen resiver pa ove mogu slobodno bacit -.-).

to su zato napravili da izmuzu pare iz nas !a sad jos vise hoce tako da kupimo novi tv{#}

13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

napokon

iduci korak neka bude taj da filmove i serije pustaju do kraja.

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Gondar kaže...

Baš lijepo što su prešli na 16:9 format, a 70% ljudi još koristi onaj stari televizor s 4:3 formatom uključujući i mene i tv kuće znaju kakva je kriza u hrvatskoj ljudi si nemogu kupit ni kruh a morat će televizor -.-. Nedavno sam kupio 3 resivera za 3 televizora i platio preko 1500 kn , a sad ću morat kupit i 3 nova televizora ma predivno {#} (i novi televizori imaju ugrađen resiver pa ove mogu slobodno bacit -.-).

Ma istina je,evo kolika je plača i kriza ljudi se samo ubijaju,meni je jedva 2 i pol tisuče,a nonstop radim treću,jedino nekada prvu,druga smjena u mojoj firmi ni ne postoji,pa kako da živim radi od jutra do sutra,sreća je i bog da nema druge smjene,no dobro da ne ureknem {#}

Download Alan Ford:http://www.megaupload.com/?d=3ECM3DLX
14 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

koliko sam ja primjetio, da rtl prikazuje neke filmove koji su originalno snimani u 4:3 formatu, a njih malo zumiraju i rašire, tako da opet nije to to! Ako je film orginalno sniman u 4:3 formatu, zašto to mjenjati?!{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Gondar kaže...

Baš lijepo što su prešli na 16:9 format, a 70% ljudi još koristi onaj stari televizor s 4:3 formatom uključujući i mene i tv kuće znaju kakva je kriza u hrvatskoj ljudi si nemogu kupit ni kruh a morat će televizor -.-. Nedavno sam kupio 3 resivera za 3 televizora i platio preko 1500 kn , a sad ću morat kupit i 3 nova televizora ma predivno {#} (i novi televizori imaju ugrađen resiver pa ove mogu slobodno bacit -.-).

I ja jedva sklepam kraj s krajem pa sam isto uspio priuštiti LCD Tv. Čovjek se stisne na drugom kraju da bi doma imao nešto modernije,a tehnologija mora ići naprijed. Na kraju,tko te tjerao da kupuješ tri stare katodnjače? Ne moraš TV imati i u zahodu. Meni je LCD jedini tv koji imam doma..

www.hrphotocontest.com
13 godina
protjeran
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Cevi kaže...

koliko sam ja primjetio, da rtl prikazuje neke filmove koji su originalno snimani u 4:3 formatu, a njih malo zumiraju i rašire, tako da opet nije to to! Ako je film orginalno sniman u 4:3 formatu, zašto to mjenjati?!{#}

Pa zamisli kakav bi bio film da se slika toliko skupila da nemožeš je vidjeti,treba samo pitati s kojim deterđentom perete ovo

Download Alan Ford:http://www.megaupload.com/?d=3ECM3DLX
14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Ni jedan se film ne snima u 4:3 formatu. Sve je to odavna kino format 21:9 na kojem se snima, osim bas bas prastarih.
Meni nije jasno zasto rtl i rtl2 sada kidaju od 4:3 u 16:9?? Svakako, retardirani su.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!

Ma neozbiljna televzija full neki dan gledo film nije bilo pola tilova jucer gledam seriju jedno 10-15min nije bilo uopce titlova ono...

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Taman se jučer ponadao da ću gledat Idiocracy na RTLu kad ono srezana slika.

U nekim scenama im pola glave fali. RTL preloše!!!

Ignorance is bliss.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Nuclear kaže...

Taman se jučer ponadao da ću gledat Idiocracy na RTLu kad ono srezana slika.

U nekim scenama im pola glave fali. RTL preloše!!!

Ja sam gledao cijeli film i sve je bilo OK. TV je Sony 16:9 32" LCD.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Najjača izjava ikad: Jebasu123: ˝omg ak one nisu darkerice ja sam tramvaj....``
13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
AlienWare1 kaže...
Nuclear kaže...

Taman se jučer ponadao da ću gledat Idiocracy na RTLu kad ono srezana slika.

U nekim scenama im pola glave fali. RTL preloše!!!

Ja sam gledao cijeli film i sve je bilo OK. TV je Sony 16:9 32" LCD.

Vjerojatno nisi iša za tim, ali evo konkretnog primjera.

Na samom početku filma se prikazuju imena glumaca, redatelja itd. i oni se do pola ne vide.

Ako imaš Max/Opti TV pogledaj opet početak filma i obrati pažnju na to.

Čim sam to vidio zgadilo mi se, a u svakoj sceni poslije te kad lice dolazi blizu kamere, gore i dole fali dio glave.

Ako se ovako nastavi, gadan fail će biti.

Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Zato su titlovi onako u qurcu, nekako čudni.Valjda ću se naviknut brzo

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
AlienWare1 kaže...

Fak! Džaba njima 16:9 kad su na RTLu, RTLu 2, Novoj TV i Doma TV sapunice i to po cijeli dan. Marš!

Neslazem se.

Istina je da na Novoj i Doma TV ima jako puno sapunica.

Ali na RTL-u ih ima 2-3 u podne i navecer one dvije turske: cca 3h(znam da je i to puno,ali nije previse kao na one dvije).

Dok na RTL2 ima samo Zabranjena Ljubav ujutro(ja ujutro ni negledam tv,tako da mi nesmeta) i jedna u 14h koja traje cca 40min.

Tako da nemozes reci da su po cijeli dan sapunice...

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
rocker55555 kaže...
AlienWare1 kaže...

Fak! Džaba njima 16:9 kad su na RTLu, RTLu 2, Novoj TV i Doma TV sapunice i to po cijeli dan. Marš!

Neslazem se.

Istina je da na Novoj i Doma TV ima jako puno sapunica.

Ali na RTL-u ih ima 2-3 u podne i navecer one dvije turske: cca 3h(znam da je i to puno,ali nije previse kao na one dvije).

Dok na RTL2 ima samo Zabranjena Ljubav ujutro(ja ujutro ni negledam tv,tako da mi nesmeta) i jedna u 14h koja traje cca 40min.

Tako da nemozes reci da su po cijeli dan sapunice...

Po meni se RTL pokvario.Prije su bili bolji dok su imali humoristične serije cijelo popodne, mogla se naći epizoda Dadilje koju nisam pogledao{#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Tomislav95 kaže...
rocker55555 kaže...
AlienWare1 kaže...

Fak! Džaba njima 16:9 kad su na RTLu, RTLu 2, Novoj TV i Doma TV sapunice i to po cijeli dan. Marš!

Neslazem se.

Istina je da na Novoj i Doma TV ima jako puno sapunica.

Ali na RTL-u ih ima 2-3 u podne i navecer one dvije turske: cca 3h(znam da je i to puno,ali nije previse kao na one dvije).

Dok na RTL2 ima samo Zabranjena Ljubav ujutro(ja ujutro ni negledam tv,tako da mi nesmeta) i jedna u 14h koja traje cca 40min.

Tako da nemozes reci da su po cijeli dan sapunice...

Po meni se RTL pokvario.Prije su bili bolji dok su imali humoristične serije cijelo popodne, mogla se naći epizoda Dadilje koju nisam pogledao{#}

a sad celi dan sapunice(meksičke) i retardirana šeherezada i ezel i ostale gluposti!

16 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
rocker55555 kaže...
AlienWare1 kaže...

Fak! Džaba njima 16:9 kad su na RTLu, RTLu 2, Novoj TV i Doma TV sapunice i to po cijeli dan. Marš!

Neslazem se.

Istina je da na Novoj i Doma TV ima jako puno sapunica.

Ali na RTL-u ih ima 2-3 u podne i navecer one dvije turske: cca 3h(znam da je i to puno,ali nije previse kao na one dvije).

Dok na RTL2 ima samo Zabranjena Ljubav ujutro(ja ujutro ni negledam tv,tako da mi nesmeta) i jedna u 14h koja traje cca 40min.

Tako da nemozes reci da su po cijeli dan sapunice...

 

Ma nemoj..

 

A zašto kad sam prekjučer upalio RTL vidio neku tursku sapunjaru (trajala je pun k vremena), vrtim na RTL 2 neka španjolska, Nova TV oni šugavi turci opet ("Strasti" nešto nešto) i na Doma TV oni izlizani klinci Rebelde?

 

Pun mi ih je kur*c.. Jedina dobra stvar koju sam jučer gledao je bio Malcolm na RTL 2 i "Idiokracija" na RTL 1.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Najjača izjava ikad: Jebasu123: ˝omg ak one nisu darkerice ja sam tramvaj....``
14 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Najbolji su mi ovi koji zapomažu kako im je sad slika loša na 4:3 tv-ima i još pametuju zašto se išlo na 16:9.

Pa gospodo draga zašto onda koristiti internet ili ADSL. Zašto niste stavili  56k modem i time surfali ili još bolje koristili pisaću mašinu a ne PC. Zato što je ovo bolje.

A ovi koji se žale na plaće, pa sinko idi i radi, a nemoj visiti po forumu pa ćeš možda imati za noviji TV. Ja sam svoj CRT platio 2600kn 2008 godine. I to je bio još izložbeni primjerak jer više niti nisu prodavali CRT-e. I sad na tom TV-u gledam isto tako lošu sliku. Ali ću si kupiti moderniji tv. A kako to izvesti u ovoj zemlju? Pa nisam išao na more ovo ljeto dok se većina vas kupala na jadranu ili negdje vani, niti idem na skijanje. I tako se uštedi za tv od jedno 5000kn. Negdje se mora uštedjeti.

A jedini razlog zašto do sad nisam kupio novi tv je smeće od formata koje se do sad vrtilo na ekranu. Konačno i mi nešto pametno radimo, ali ne dovoljno. Trebalo se odmah krenuti s HD slikom putem DVB-T-a, a ne za koju godinu pa ćemo opet imati raspravu, zašto sam kupovao DVB-T prijemnik za svoj CRT koji ne podržava HD i sad moram opet kupovati novi.

Srećom novi TV-i svi imaju HD prijemnik

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

baš, kad će više hd džaba 16:9 kad je slika i dalje mutna

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: RTL uveo 16:9!
izzy007 kaže...

Najbolji su mi ovi koji zapomažu kako im je sad slika loša na 4:3 tv-ima i još pametuju zašto se išlo na 16:9.

Pa gospodo draga zašto onda koristiti internet ili ADSL. Zašto niste stavili  56k modem i time surfali ili još bolje koristili pisaću mašinu a ne PC. Zato što je ovo bolje.

Točno to, samo bih dodao da je to kao da se ovi s modemskom vezom žale zašto stranice više nisu optimizirane za 56k.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Hahaha ne razumijem u cemu je problem sa 16:9 formatom. Malo je razvucena slika, i sto, naviknes se

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Ma nije razvucena, normalna je slika. Razvucena je bila prije kad se gledalo na LCDu slika 4:3.
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

od 1.1 trebali su svi...

ali mi smo takva drzava da i oni koji nisu, nece biti kaznjeni

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
ja imam stari tv ali sam podesio na letter format.... 16:9 letter box.. sad mi se vide one cinema crte na dnu i vrhu ekrana ali je slika odlična... :)
You wanna play rough? I'll play rough!!! Say hello to my little friend!
15 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
tonchy kaže...
ja imam stari tv ali sam podesio na letter format.... 16:9 letter box.. sad mi se vide one cinema crte na dnu i vrhu ekrana ali je slika odlična... :)

To ja imam na DVD playeru pa podešavam na filmovima koji su za 4:3 format jer ovako razvuče

14 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
tonchy kaže...
ja imam stari tv ali sam podesio na letter format.... 16:9 letter box.. sad mi se vide one cinema crte na dnu i vrhu ekrana ali je slika odlična... :)

izgleda da smo svi na katoderima...staro ali kvalitetno, iako bih volio jedan dobar LCD {#}

 

sad ću ja to probat namjestiti {#}

Dont bug me!
14 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Sa 16:9, ili bez 16:9 - ne gledam televiziju na kojoj se, od 24 sata dnevno, 27 sati vrti TopShop i sapunice.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice