Nerjesiv problem sa Win 7 pomoc :(

poruka: 5
|
čitano: 1.683
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nerjesiv problem sa Win 7 pomoc :(

Pozdrav narode
Imam jedan problem koji nikako nemogu da ga rijesim.
U cemu je stvar. Evo sta je drugu evo vec nekoliko puta pokusavam da instaliram win7 nemoze nikako.Disk je bootabilab znaci krene fino instalacija pojavi se logo poslije njega kursor i trebao bi da pokaze ekran sa particijama, ali nista samo kursor stoji i nista. Napominjem da mi je kopija windoze odlicna provjereno na mom kompu i na drugih desetak sve zredno instalirano ali kod njega nema sanse, pokusavao sam sat vremena nista.
Uzmem XP odradi ga savrseno. E ima jos jedan problem neznam jeli vezan sa ovim. Prije instalacije pokusao sam da otvorim D particiju nije mogla nikako gresku izbaci jedno minut kasnije kao da je nesto nisam otkucao naziv dobro i zato nemoze da otvori particiju. Evo kako izgleda http://i258.photobucket.com/albums/hh253/timonmortis/greska.jpg.


Znaci instalirao frisak XP opet da ovorim particiju nemoze, format nece, odem na menage ztu ga nekako formatiram, otvara ga sad. Ali cim sam resetovao program nece opet. Odoh na menage i od te particije napravim dvije formatiram ih otvaraju se, Resetujem konp instaliram NOD32 on poce da prijavljuje virus koji se nalazi na particijama koji nemoze obrisati. Opet sve ponovim i sad neprijavljuje nista otvara particiju(spojio u jednu opet).
Nisam pametan ovo mi se nije nikad desilo, ludilo.
Napominjem da C particiju otvara normalno skeniranjem(poslije prijave virusa) cijelog HDD nije prijavio nista sumljivo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2011 17:22 (dakon).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nerjesiv problem sa Win 7 pomoc :(

Hmm, teško je ovako točno odrediti što je uzrok ovakvog ponašanja. Na tvom mjestu ja bih napravio slijedeće: podigao win7 s dvd-a, odabrao prilagođenu instalaciju, potom obrisao sve particije na hdd, kreirao jednu i na nju instalirao sistem. Ako sve prođe OK, uvijek poslije možeš napraviti dodatne particije.

Sažetak prošlih izbora: kopanja ista, a svinje zamijenjene...
14 godina
neaktivan
offline
Nerjesiv problem sa Win 7 pomoc :(

Istu stvar sam i ja imao kod frenda...

 

Učita logo i pojavi se kursor ali dalje od toga ništa. Probao zamijeniti optičke uređaje (3 komada - ništa), potom sa portabilnim uređajem isto ništa. Mijenjao sata portove na matičnoj (možda kao neki defekt - nula bodova). Na nekom 7 ili 8 pokušaju pustio sam tako (di je prikazan ekran sa kursorom) i pričam sa frendom što dalje...kad za otprilike 10-tak minuta što je tako stajalo pojavio se prozor  i instalirao windowse bez problema.

 

Probaj ukoliko nisi...čekaj dok se ne pojavi

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nerjesiv problem sa Win 7 pomoc :(

Vjerojatno se radi o nekoj nekompatibilnosti hardware-a. Da pokušaš instalirati sa USB-a?

 

Na nekim računalima je potrebno čekati i do 15-20 min da krene instalacija nakon onog screena Setup is Starting

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nerjesiv problem sa Win 7 pomoc :(
Jura iz druge galaksije kaže...

... Na tvom mjestu ja bih napravio slijedeće: podigao win7 s dvd-a, odabrao prilagođenu instalaciju, potom obrisao sve particije na hdd, kreirao jednu i na nju instalirao sistem...

To bih mu i ja predložio, međutim njemu upravo tu stane kada mu se treba pojaviti prozor sa diskovima na Win7 CD-u.

Moj bi predlog bio da to napravi sa XP CD-om jer mu instalacija XP-a prolazi.

1. Bootat XP CD-e

2. Pobrisati sve particije na disku.

3. Fizički izgasiti računalo iz struje.(paranoja)

4. Staviti Win7 CD-e i probati instalaciju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice