Windows 7 RC - skori kraj!! zaključana tema

poruka: 52
|
čitano: 22.457
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
gigi_cro kaže...

koliko sam ja skontao ono sto sam malo kopao, probleme bi trebali imati oni koji imaju build ispod 7600.. svi koji imaju 7600 su RTM i nece se gasit nikad.

ja imam 7600 :D

 -gasit će se kad MS odlući da je aktivacija nelegalna. S druge strane, MSu nije cilj istrijebit piratizirane verzije privatnih malih/mladih korisnika (teorija zavjere, proizvođači sami puštaju u opticaj... RIAA?), samo izvuči maksimalnu zaradu, a ostatak bolje da je na besplatnim windowsima nego na nekom alternativnom OSu.

-Da, doći će i SP ili klasićan update koji to radi, samo ako MS to poželi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!

pa ja se slazem da je to vec ustaljena microsoftova poslovna politika: korisnik si doma skine piratske windowse i isproba i onda kupuje za u ured, to je tako vec 15 godina i vjerovatno se nece ni sad mijenjat.

 

a glede aktivacije, a kako ce rijesit OEM-corporate verzije ako odluce shut down?

ja se uvijek trudim skinut takvu, jos od win 98, koja nema cd keya, crackova , aktivacija itd....

15 godina
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
gigi_cro kaže...

pa ja se slazem da je to vec ustaljena microsoftova poslovna politika: korisnik si doma skine piratske windowse i isproba i onda kupuje za u ured, to je tako vec 15 godina i vjerovatno se nece ni sad mijenjat.

 

a glede aktivacije, a kako ce rijesit OEM-corporate verzije ako odluce shut down?

ja se uvijek trudim skinut takvu, jos od win 98, koja nema cd keya, crackova , aktivacija itd....

 -što? Kojim kriterijem stavljaš OEM i corporate u istu rečenicu? VLK dobijaju direktno ustanove-partneri... uz strogi ugovor. OEM je stvar trgovca. Trenutno možeš skinuti VLK, s MSa, samo obavi registraciju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
gigi_cro kaže...

pa ja se slazem da je to vec ustaljena microsoftova poslovna politika: korisnik si doma skine piratske windowse i isproba i onda kupuje za u ured, to je tako vec 15 godina i vjerovatno se nece ni sad mijenjat.

 

a glede aktivacije, a kako ce rijesit OEM-corporate verzije ako odluce shut down?

ja se uvijek trudim skinut takvu, jos od win 98, koja nema cd keya, crackova , aktivacija itd....

 Ja si bome ne kupujem za u ured, neka ured meni kupi windowse.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
ihush kaže...

 -što? Kojim kriterijem stavljaš OEM i corporate u istu rečenicu? VLK dobijaju direktno ustanove-partneri... uz strogi ugovor. OEM je stvar trgovca. Trenutno možeš skinuti VLK, s MSa, samo obavi registraciju.

 

cisto zato sto ako skinem neki od tih kao piratsku verziju ponasaju se isto... nema potrebe za aktivacijom ni krakovima niti sta slicnom.. i po torrentima ih pojmovno izjednacavaju..

uopce me ne zanima kako i otkuda su dospijeli tamo...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
Perica kaže...
gigi_cro kaže...

pa ja se slazem da je to vec ustaljena microsoftova poslovna politika: korisnik si doma skine piratske windowse i isproba i onda kupuje za u ured, to je tako vec 15 godina i vjerovatno se nece ni sad mijenjat.

 

a glede aktivacije, a kako ce rijesit OEM-corporate verzije ako odluce shut down?

ja se uvijek trudim skinut takvu, jos od win 98, koja nema cd keya, crackova , aktivacija itd....

 Ja si bome ne kupujem za u ured, neka ured meni kupi windowse.

ili to da..

15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!

Pozz ljudi, imam rješenje za vaš Win 7, ozbiljno vam kažem, radi. ne traži mi više nikakve kodove i nije više crn desktop, kao u u my computer -> propertis ... nepiše više da treba upisati key.  pošaljite mi PM da vam kažem kako.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!

Prijatelju,ako ti nije problem,reci kako da to napravim.

Mislim to za Win 7...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!

evo, poslao sam ti privatnu poruku

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
adje ako moze posalji i meni na PM
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!
headshot kaže...

Pozz ljudi, imam rješenje za vaš Win 7, ozbiljno vam kažem, radi. ne traži mi više nikakve kodove i nije više crn desktop, kao u u my computer -> propertis ... nepiše više da treba upisati key.  pošaljite mi PM da vam kažem kako.

Molio bih da se prepiske o pirateriji obavljaju izvan teme ,štoviše ,izvan foruma!!

 

Ako nemate kaj pametno napisati o temi (Windows 7 RC i njegovo skoro gašenje) ,suzdržite se!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
protjeran
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!

Legalan način za one koji svoj RTM žele zamijeniti nečim što nije Ultimate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!

moj frend je nasao nacin kako zaustaviti gasenje win7 RC

nezz kako

evo slika

win7 nije original

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
danfa123 kaže...

moj frend je nasao nacin kako zaustaviti gasenje win7 RC

nezz kako

evo slika

win7 nije original

Pa pitaj ga kako pa postaj ovdje..

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
FiCo_Ri kaže...
danfa123 kaže...

moj frend je nasao nacin kako zaustaviti gasenje win7 RC

nezz kako

evo slika

win7 nije original

Pa pitaj ga kako pa postaj ovdje..

ne meni je napravio to pa mi je tako bilo tjedan dana

necu da ne dobijem crveni

jogurt nema kičmu
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!

Neznam ljudi ali i ja sam se našao u gaboli , sva sreča da imam Vistu i Xp i meni je instalacija novog sustava muka!

 

mislim da sam našao rješenje , budem javio! , ko ima sličan problem i može čekat neka se strpi do 8.3. (nisam za konpom vikendom)

 

Uglavnom za sada mi više ništa ne piše dole desno , sve inf o sustavu su nestale!

 

 

Želim p...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!

hahahahaha

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!

Dok se mnogi smiju , meni Win rade!

 

Nisu se resetirali več 3h!

 

recept ko želi neka me kontaktira na P.M! , ne garantiram da če radit ali meni radi! (za sada ako nekaj novo ne iskrsne)

Želim p...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!

Ako netko zna kako riješiti problem restarta svaka 2 sata neka mi prosljedi na privatni mail. Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 RC - skori kraj!!

Dajte ljudi stavite RTM verziju, nemojte se mucit. Tvoja RC verzija je tempirana i jednog dana ce biti bummm. Pa svakako koristite nelegalu, zar ne. Koga briga

Ako koristim Windows, moj potpis je ovdje. Ako koristim Linux nemojte mi zamjerit.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
danfa123 kaže...

moj frend je nasao nacin kako zaustaviti gasenje win7 RC

nezz kako

evo slika

win7 nije original

ma rješija je on to moj čorak i ja san rješija sve 5 pa se svaka 2 sqata lagano restarta iako piše da su mi vindovsi trajno aktivni

I Jadantisi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 RC - skori kraj!!
giga kaže...

ma rješija je on to moj čorak i ja san rješija sve 5 pa se svaka 2 sqata lagano restarta iako piše da su mi vindovsi trajno aktivni

Normalno da se gase kad su tako i napravljeni!!!

 

Dobro ,jel vama treba crtati da bi shvatili jednu stvar : Bilo koji RC je Evaluation copy ,ili doslovno na hrvatskom kopija za procjenu i testiranje.

Svaka beta ili RC bilo kojeg programa ima svoj rok trajanja i kad taj rok istekne prestaje sa radom.

Tu ne pomažu nikakvi hackovi i nikakva mudrijanja!!

 

Pročitajte još jedamput moj uvodni post i članke na linkovima!!

I prestanite mlatiti praznu slamu!!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice