Xiaomi Mi 5X

poruka: 43
|
čitano: 15.753
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X

Kakvih vražjih 200-300kn? Nilkin te dodje 7-8eur Max, a daju se naći i druga tempered stakla i povoljnije ali treba znati šta uzimati.

Niži smeće? Lol šta neću još pročitati, ja koristim niži već nekoliko godina i nisam imao nikakvih problema, treba malo proučiti kako radi. Nikad nikakvih problema sa obavijestima, Viber, WhatsApp, Line. Lijepo možeš svakoj aplikaciji dodijeliti šta može koristiti, koje apk da se automatski pokreću sa mobom. Ima toliko mogućnosti samo treba malo istražiti. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 18:13 (Patrick_cro).
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
Btw, Mi a1 ima 100% Gorilla Glass zaštitu, to navodi i Corning Glas na svojem siteu. Koliko sam shvatio ima i 5x. Obzirom da ne volim stavljat ništa na ekran i da mi se rmn3 pro izgrebao na mjestima, samo zbog toga bi dao par sto kn više za mob,da ne spominjem ostale prednosti koje sam naveo za mi a1
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
Pravo staklo? Moj k...c. Navedi link. Ja sam samo Nilkinov case platio toliko.
16 godina
offline
Xiaomi Mi 5X

Ja kupujem u official nilkin storu na aliexpressu, neznam ja gdje ti kupuješ da plaćaš po 200-300kn? Kupio do sada preko 30stakla i nikad nikakvih problema, možeš proći za par $ sa tochic tempered glassom. Gdje ti to kupuješ da mi je znati. Original case od Xiaomi sam platio nekih 10-15 $ isto tako. 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
@skyactive, ja sam mogao proci dosta jeftinije ako tako gledas ali ovako imam garanciju i ne moram mob slati u kinu ili gdje vec.
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
@ Patrick_cro, ako ima taj dragontrail onda je isti bez veze. Ja sam narucio full cover zastitu al nisam dobio full cover vec manju koja ne pokriva sve zbog zakrivljenog ekrana... fali 3mm sa svake strane ekrana. i tu vec gdje nije bio pokriven isti dan je dobio "friž", mislim od ključeva, ne vidi se nego pod svjetlom sa pravog kuta. tu cak nije lcd vec crni rub... Poznanik ima mtk verziju ekran je dobio crtice, jako sitne, vidi se pod kutem dok je cekao da staklo dodje iz kine... dragon trail? hm ako jest, daleko je to od gg3... po meni to mu je najlošija tocka. svejedno mob je zakon, evo kcer mi je igrala sada pokemon go i nakon sat i 30 minuta, 4g i gps ispraznila je 13 %, sin je na samsung galaxy s5 sa 50% u isto vrijeme potpuno ispraznio bateriju. Ja uz igru sat dnevno, surf oko sat do dva, ostalo razgovori, radio, slusanje glazbe, punim istu svaki 3-4 dan. Malo mobitela to moze. U dan je ne mogu isprazniti niti da hocu.
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
I ja sam dobio garanciju gof dana, u slučaju reklamacija mob se popravlja u Sloveniji gdje je servisni centar. Poanta je bila da mi a1 nudi vise od rmn4x za novac koji je približno isti.
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
Tvrdis da je to bas staklo a ne plastika? Baci link na to zastitno staklo
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
Tochic glass imaš na gearbestu po dosta niskim cijenama, probao sam ga sa skalpelom izgrebat i sigurno je staklo. Naručio sam i drugu kao zaštitu i došle mi folije makar je pisalo staklo, nekakvi žuto pakiranje ali sam do otvorio case i dobio novce natrag. Poslao im snimku video da je obična plastika
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
Pročitao sam par komentara na tochic zastitno staklo i vele ljudi da se brzo grebe..ajd da je bar staklo al koja korist od njega kad ga moras svako malo mijenjat zbog ogrebotina
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5X
Kupiš onda nilkin 9h i riješena stvar, bolje promijeniti staklo nego ekran
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5X

Pozdrav ekipa,

prije 2 mjeseca u EU skladištu Geekbuying sam kupio Xiaomi 5X, i naravno u roku mjesec dana razbio staklo. Kod jednog servisera sam naručio cijeli ekran za zamjenu, poslali su mu cijeli ekran za A1, koje ne odgovara za moj uređaj, ne radi (kao ima neka razlika između ova dva uređaja). Imali li tko sličan problem i kako ga riješiti? Može li se zamjeniti samo staklo (jer mi je ekran u funkciji)? Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 5X

Zna li netko instalirati eu rom, Split i okolica

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice