Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 356.991
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Xiaomi Mi 8

 Mi 8 unboxing & hands-on review,sa YT kanala TechTablets.com,volim taj kanal jer je lik objektivan i nema nikakvih gluposti i reklama nego je fokus isključivo na mobitelu.   

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Najbolji reviewer na youtube-u sto se tice mobitela.

Cini mi se da nije bas odusevljen mobom🤔

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Stigla recenzija jednog odličnog ruskog/ukrajinskog reviewera

Ukratko, ekran je odličan, s kamerom je jako zadovoljan, kao i sa videom, ali snimljeni zvuk je i dalje meh.

Otključavanje licem je dosad najbolje izvedeno od svih mobitela na tržištu, time je baš impresioniran. 

Od negativnih strana je izdvojio veliku monobrvu i osrednji zvučnik. 

 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Mi 8

 Mi 8 - 24 Hours Later, Battery Life Test & Questions Answered od TechTablets.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Mi 8

 Mi 8 SE unboxing

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ima li neko ideju kada ce se pojavit u prodaji u EU? Ne zelim narucivat iz Kine.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Ovaj Xiaomi Mi 8 SE nekako najprimamljivi uredjaj s obzirom na cijenu, cini mi se da puno daje, ostaje da vidimo recenzije i dojmove te onda kakvu narudzbu praviti..

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
dtdtdt kaže...

 Mi 8 - 24 Hours Later, Battery Life Test & Questions Answered od TechTablets.com

 Prema ovome Mi Mix 2S je poprilicno bolji..

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ne kuzim ga kako

Mi 8 jedino nema wireless charging

Ostalo je bolje,ekran,kamera(za sad),prednja kamera,face unlock,dupli GPS itd..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Ne kuzim ga kako

Mi 8 jedino nema wireless charging

Ostalo je bolje,ekran,kamera(za sad),prednja kamera,face unlock,dupli GPS itd..

 Jer ne podnosi notch i dizajn, te je negativno nastrojen od početka prema mobitelu. I meni se Mix2s puno više sviđa dizajnom i izradom , ali izuzev toga brate mili, Mi8 je bolji uređaj. 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

nisam mogao odoliti pa sam narucio Mi 8 SE 6/64 plave boje sa Mi Global Storea. Javim dojmove kad dode :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gam3r kaže...

nisam mogao odoliti pa sam narucio Mi 8 SE 6/64 plave boje sa Mi Global Storea. Javim dojmove kad dode :)

 Baš takvog bih ja sebi uzeo 

Jedva čekam utiske

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
SE verzija nema ovaj dual gps jel ?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Nema
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Gledam uzeti S9+,OP6 ili Mi 8

Nije problem za lovu ali nekako naginjem prema Mi 8

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Meni je samo problem što ne mogu isprobati kvalitetu/glasnoću zvuka na slušalicama prije nego što kupim mob. Zadovoljan sam s ovim što imam na Mi6, ali čujem da su Mi8 i OP6 meh po pitanju toga. Sve nekako odgađam to i mislim da ću čekati 6T/MIX3

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gam3r kaže...

nisam mogao odoliti pa sam narucio Mi 8 SE 6/64 plave boje sa Mi Global Storea. Javim dojmove kad dode :)

 jel ga vec imaju u skladistu?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Gledam uzeti S9+,OP6 ili Mi 8

Nije problem za lovu ali nekako naginjem prema Mi 8

 Mislim da za all around mobitel nemas kaj razmisljat i uzeti S9+. Ekran, kamera, performanse sve je top. Cak bi gledao P20 Pro radi fenomenalne baterije plus sve ovo kaj ima S9+.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
domac5 kaže...
Gam3r kaže...

nisam mogao odoliti pa sam narucio Mi 8 SE 6/64 plave boje sa Mi Global Storea. Javim dojmove kad dode :)

 jel ga vec imaju u skladistu?

 

ja sam prvo htio Mi8 SE 4/64 plave boje ali za njega su plava i crvena pre-sale. Kolko vidim 6/64 ima i plavog i crvenog, bar su meni tako rekli. Iskreno 10 dolara vise za 2 GB rama je cak i isplativo. Cekam da vidim kad ce ga shipati. Nadam se da ce u pon krenut..

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

da ovaj ruzni zlatni i crni imaju al plavi i crveni jos ne.. razlika izmedu 4 i 6 gb nije 10$ nego skoro 200 kn..

sta mislite koliko ce vremena trebat da malo padnu ove pocetne cijene, ocekujem do 200 kn pojeftinjenje ali ako bi morao mjesecima cekat za to onda mi i nije toliko do tih 200 kn

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 16:37 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

ja kada sam uzimao 4/64 bi me sa DHL-om ispao 406 dolara, ovako 6/64 me ispao 416. Ne znam kako to nije 10$ :D

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gam3r kaže...

ja kada sam uzimao 4/64 bi me sa DHL-om ispao 406 dolara, ovako 6/64 me ispao 416. Ne znam kako to nije 10$ :D

 mislio sam da si preko glodwaya uzeo jer tamo crni 4/64 sa dhl postarinom ispadne cca 360$ dok crni 6/64 je cca 400$ s dhl-om.. 

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

crni su uvijek 20-ak dolara jeftiniji, ako ne i vise... Glupo ali tako je..

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Ima OK cijenu, ali po meni trebala biti još nešto niža jer baš za iste novce se uzme Mix 2 koji ima jači chipset, bez notcha, atraktivniji i bolji build
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

 

 

Meni je ljepsi Mi SE od ostale brace, manji, kompaktniji, kamere su ok, ono sasvim pristojan je :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Amoled bez amoled crne boje. Mislim da to samo Xiaomiju može poc za rukom.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Ne znam odakle ti zakljucio da nema crne boje... Jesi vidio uzivo? Nije Samsung crna ali iskreno nijedan zaslon nije kao Samsungov...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Samsungov ekran je, nije kao u S9 ali crna je crna ne piši gluposti...

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Također sam na par reviewa vidio da ukazuju na to da crna nije kao na Samsungu i OP-u, iako je Samsungov panel.. mozda do kalibracije ili neceg, tko zna

 

Ne kuzim zasto svi na forumu skacu kao opareni ako se nesto napise negativno o Xiaomiju.. jel Xiaomi nova sveta krava foruma ili

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Nije da je sveta krava ali ono vidio sam negdje u videu da nije crna crna i odma je to tako. Mislim ne vidim svrhu toga, ja vidio negdje pa ono mora da je tako...  Uzivo i preko youtubea postoji velika razlika...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice