Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 357.003
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Jel i dalje vrijedi dhl bez carine?

Mislim na to kod prodavaca gdje nije naglaseno duty free i slicno

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Da li je globalni rom ili? Gledao sam sad taj ali miglobal store. I koliko sam izracunao mi8SE jeftinije dođe na honorbuy eu, dok mi8 je jeftiniji na ali

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
batizg kaže...

Jel i dalje vrijedi dhl bez carine?

Mislim na to kod prodavaca gdje nije naglaseno duty free i slicno

 

da, trenutno mi je u UK i ide prema Zagrebu. 

 

I nije gore global nego kineski stable rom (kolko sam shvatio).

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 14:48 (Gam3r).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gam3r kaže...
batizg kaže...

Jel i dalje vrijedi dhl bez carine?

Mislim na to kod prodavaca gdje nije naglaseno duty free i slicno

 

da, trenutno mi je u UK i ide prema Zagrebu. 

 

I nije gore global nego kineski stable rom (kolko sam shvatio).

 Taj isti sam i ja naručio i sutra dolazi. Dobro si shvatio, moći ćemo ga flashati na Global čim stigne. A Google Play vidi na YT kako instalirati. Da li možda znaš dal ima 4G LTE ? Jer ja vidim u descriptonu da ima ali znam da su prije sa time imali problema da kineske verzije nisu imali. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Nema B20, tj nema ti 4G-a van vecih gradova. Meni to ne igra neku ulogu tako da mi je svejedno bilo...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Mene interesira kvaliteta ekrana, izrada, zvuk preko adaptera, brzina softvera i jel ima kakvih mušica i baterija (nakon nekog vremena korištenja, jasno).
Pa ako može ukratko o tome kada ga dobijete, bio bih zahvalan.
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Moze nema frke. Budem to isprobao ako dode sutra pa okacim par slikica i dojmova :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
btomaso8 kaže...

Da li je globalni rom ili? Gledao sam sad taj ali miglobal store. I koliko sam izracunao mi8SE jeftinije dođe na honorbuy eu, dok mi8 je jeftiniji na ali

 honorbuy nikad nije bio jeftiniji od aliexpresa, oni ti jos na cijenu od 370$ racunaju posebno postarinu od nekih 30$ msm

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Narocitobi bilo dobro da napišete dojmove za ekran. Imam mi mix 2s pa bih volio čuti da li taj amoled ekran ima bolji pregled na dnevnom svjetlu. Ja moram svijetlo stavit na maksimum da vidim po suncu.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Ivšan kaže...

Narocitobi bilo dobro da napišete dojmove za ekran. Imam mi mix 2s pa bih volio čuti da li taj amoled ekran ima bolji pregled na dnevnom svjetlu. Ja moram svijetlo stavit na maksimum da vidim po suncu.

 Koliko vidim iz recenzija, Mix2s se bolje vidi na suncu od oneplusa i mi8ice

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

pa mislim da bilo koji LCD zaslon se bolje vidi na svijetlu pa tako i Mi Mix 2s.

 

Nije mi jos danas dosao, zgleda da ce sutra ipak.. :(

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Evo ja danas dobio preko Alia Mi 8SE 6/64Gb i mogu reći da je telefon vrhunski. Baš daje premium osjećaj u ruci, kineski rom je gore ali se vrlo lako stavi Google Play. Samo odete u MiStore i upišete Google u Search i instalirate jednu kao malu plavu ikonicu, i onda kliknete na ikonu koja najviše sliči Google Playu ali je na kineskom. Traži vas doopuštenje svako malo i instalira se najnormalnije. Nemam nikakve zamjerke. I da, meni hvata 4G LTE tako da .... :D

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav ekipa

Baš gledam uzeti Mi8 ili SE , al me nekako kopka taj amoled ekran , burnovi i slično. Poznajem ljude koji imaju s7 s8 i nakon malo više od pola godine prvo se tipkovnica ureže a onda lagano i status bar... 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

I mene isto kopka kupnja a brine me taj amoled burn-in

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Imam doma samsung,Lumiu i Iphone x sva tri sa amoledom i ne vidim nikakvih problema osim sto imaju odlican kontrast
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Jel može neki detalj, s kojeg točno linka, quanto costa sve skupa i koliko je brzo stiglo?

Zahvaljujem!

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Mi global store/aliexpress/6/64 gb/crna boja/DHL dostava (tax free)/3199 kn ovog casa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Mi global store/aliexpress/6/64 gb/crna boja/DHL dostava (tax free)/3199 kn ovog casa.

 8 ili 8SE ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Link od SE verzije: KLIK

I link za kupnju DHL dostave gdje nema carine ni PDV-a pošto pošiljka dolazi iz zemlje koja nije u EU: KLIK

Obavezno preporučujem da kupiti ovu zadnju stavku, inače ćete mobitel platiti daleko skuplje.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Da li neko ima iskustva s kupovinom oneplus 6 preko aliexpressa. Vidim da je dosta jeftiniji nego na oneplus shopu

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Cini se da su na aliexpressu digli cijenu mi 8
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

GSMarena objavila review i svida im se,reselleri odmah digli cijene😂 to je povezano..

Ali znaju dic pa spustit full

Recimo do jucer bilo 479$

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

@Sickness

I kakva se pokazala baterija ? Trenutno sam na redmi 5 plus , i nemam zamjerki ... A SE ima ipak 1000mAh manje.

Kamera zadovoljava , low-light je li čemu , brzina okidanja ...? Puno pitanja , ali sam u dvojbi između par modela pa bi mi puno značilo , fala :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 23:44 (100white).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Jučer mi stigao mi 8. Nisam baš previše vremena imao za cackanje, ali prvi dojam je da nisam pogriješio u kupnji. Znači bijeli, 64 Gb, došao za 6 dana. 3400 cca.. 

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
geci1981 kaže...

Jučer mi stigao mi 8. Nisam baš previše vremena imao za cackanje, ali prvi dojam je da nisam pogriješio u kupnji. Znači bijeli, 64 Gb, došao za 6 dana. 3400 cca.. 

 Sa Alija? Vidim da sad imaju sa Global ROM-om za 3000 kn. Pričam o normalnoj verziji ne onoj Explorer. Razmišljam ga uzet.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2018 12:44 (PlayMaker10).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Čini se da bi Mix 3 mogao biti vrhunski, taman da srede soft do njega i stave normalan panel. Čovječe, pa izmjerili su luminance na crnoj boji na amoledu... I svi recenzenti primjećuju throttling. Jedan recenzent je dobio mob gdje se staklo odvaja iza malo i osjeti se kada se stisne, te se i čuje kvrckanje i pomicanje zadnje strane. 

I dalje tvrdim da je 3400kn fail dati za Mi8 totalni kada je 100kn više provjereni uređaj sa 24mj garancije koji je bolji skoro u svemu. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

3500kn ovaj uređaj nažalost ne vrijedi. Koliko vidim ima teški thermal throtttle I procesor radi na razini 835, što je meni nedopustivo ( izvor GSM arena ). Kamera je odlična, ali i dalje ne za tu cijenu. Notch je nedopustivo ogroman samo radi IR osvjetljenja. Čak čitam po nekim recenzijama da se notifikacije ne prikazuju na lijevom dijelu ekrana nego moraš spustiti board dolje. 

Nadam se da će ekipa koja ga je dobila dat neke first hand informacije o uređaju. I dalje mi stoji uz OnePlus 6 kao sljedeći mobitel... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Anandtech testirao Mix 2S za kojeg tvrdi da je najbrži telefon kojeg su imali. Meni se čini bolji deal od Mi 8 iako ima IPS ekran.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
SimeKZ kaže...

3500kn ovaj uređaj nažalost ne vrijedi. Koliko vidim ima teški thermal throtttle I procesor radi na razini 835, što je meni nedopustivo ( izvor GSM arena ). Kamera je odlična, ali i dalje ne za tu cijenu. Notch je nedopustivo ogroman samo radi IR osvjetljenja. Čak čitam po nekim recenzijama da se notifikacije ne prikazuju na lijevom dijelu ekrana nego moraš spustiti board dolje. 

Nadam se da će ekipa koja ga je dobila dat neke first hand informacije o uređaju. I dalje mi stoji uz OnePlus 6 kao sljedeći mobitel... 

 Throttla do razine S636tke ako se igra nešto, užas. Kamera je stvarno fantastična za tu cijenu. Puno bolja od OP6 u mraku i u slabijem osvjetljenju, ali sve te gluposti oko notifikacija u softveru, 0 informacija oko notcha dok se ne povuče dolje, throttle, fuš proizvodnja i ispodprosječni amoled ga čine trenutno lošom kupovinom za tu lovu. Uzmi Op6 i gotovo

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Prepostavljam da ce to rijesiti updateom, ja razmisljam izmedu njega i se verziju :)
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice